رودی جولیانی با پوشیدن یک کت و شلوار نیروی دریایی با پرچم دوخته به آن برگردان نشسته در یک شیشه اتاق کنفرانس صحبت کردن به یک دوربین است. “من یک بچه دشوار است. من یک بوکسور بود. من تدریس نمی شود ترس از هر چیزی,” او می گوید. “آیا من شده اند عاقلانه است ؟ مطمئن شوید که من می تواند داشته باشد. اما در دهه 70 من دستیار ما وکیل است.”

با کمال تعجب او را در مبارزات انتخاباتی آگهی. جولیانی عمده و متعالی رقم در سام Hobkinson را ترس شهرستان: New York در مقابل مافیاجدید سه قسمت مجموعه مستند در Netflix بکشد. البته او است. جولیانی, بعد از همه, تا به حال نقش بزرگی در استراتژی حقوقی است که به کمک اجرای قانون شکستن stranglehold که پنج عمده مافیا خانواده در اقتصاد و فرهنگ از شهر نیویورک در دهه 1980 ، این امر می تواند عجیب و غریب برای ساختن یک فیلم مستند درباره دوران بدون از جمله او در آن است.

اما رودی جولیانی در حدود سال 2020 است همان فرهنگی شکل او بود در آن زمان. و نه برای این موضوع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اتصال به اراذل و اوباش در آن دوران و آشکار تصویب mob-مانند تاکتیک ها هیچ راز است. ترس شهر واقعی جرم و جنایت داستان برای “نظم و قانون” جمعیت laced با نوستالژی برای خوب ol’ روز می کشد و برخی وحشی شاهکارهای تنبل فیلمسازی در آن داستان سرایی. و وحشی ترین از همه آنها ممکن است یک فقدان تقریبا کامل از هر گونه اذعان که گذشته است به سختی در گذشته وقتی که می آید به این موضوع است.

تصور کنید ساخت یک فیلم مستند در سال 2020 در مورد شهر نیویورک مافیا و 1970s و ’80s, تنها با باریکترین ممکن است مرجع به رئیس جمهور فعلی ایالات متحده — که هر آنچه که شما فکر می کنم او کاملا مربوط به شخصیت. (نازک مرجع در این سری می آید در ابتدای قسمت سوم, وقتی کسی می گوید که اگر شما یک توسعه دهنده املاک و مستغلات در نیویورک در سال 1980 شما تا به حال برای مقابله با اراذل و اوباش. ترس شهر را نشان می دهد چند عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ذکر برج مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک توسعه از عمده توسعه و نقش یک بیت از یک نوار که در آن یک کانگستر اشاره او. اما: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با اراذل و اوباش? تا چه حد ؟ خود بودند اقدامات جنایی ؟ نمی نگه دارید برای پاسخ. ترس شهرستان در حال حاضر نقل مکان کرد.)

یا تامل تصمیم گیری است که می رود به, از جمله جولیانی — مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده وکیل — به عنوان یک حضور فراگیر و موضوع اصلی در کنار نیویورک وکیل و ماموران اف بی آی او با تقریبا همه آنها در حال مصاحبه در همین براق تنظیمات با هر کس به uninterrogated حساب به عنوان فیلم را قابل اطمینان ترین راویان ، بیشتر رنگارنگ سابق انجمن صدای (بیشتر بچه ها که آیا زمان و یا تبدیل متحده شاهد) کمتر قابل توجهی پس از جولیانی و شرکت. وارد کردن تصویر — یک عنوان کار برای ترس شهرستان به خوبی می توانست چه رودی نجات شهر نیویورک از بچه ها بد: و به همین دلیل اجرای قانون خوب است. من تا به حال به اسکن اعتبارات به تایید سری نبود بودجه توسط وزارت دادگستری.

دیگران بهتر می تواند صحبت می کنند از من به تاریخی صحت ترس شهرستان. شد ریکو (قاچاقچی تحت تاثیر و فاسد سازمان Act) در کنگره عمل می کنند که به اجرای قانون مهمات مورد نیاز آنها در نهایت به دادستانهای اوباش کارفرمایان به روشنی خوب است که این فیلم باعث می شود آن را به نظر می رسد ؟ چه اندازه راه است که سابق انجمن و ماموران اف بی آی مشخص آن سال ها از گربه-و-پوینده یکدیگر نگه دارید تا در برابر تاریخ ؟ من هیچ نظری ندارم اما عدم وجود خود را از صدای خارج از آن به طور مستقیم درگیر در موارد برگ من شک و تردید است.

مایکل Franzese که یک عضو از ستوان کلمبو خانواده جرم و جنایت.
Netflix

من در اینجا به کنایه و با ترس شهرستان در سطح حقایق هر چند و یا حتی سیاست; چه چیزی به من زده بود چقدر بد آن را به عنوان یک فیلم مستند است.

آن را خسته کننده انتخاب به داستان شبیه به این از نقطه نظر از ماموران اف بی آی. دیدگاه های خود را به خوبی پیموده در تلویزیون و فیلم. و نیویورک را در رابطه با اراذل و اوباش است که دقیقا تاریخ پنهان.

آن را نیز crushingly کسل کننده به اتخاذ روایت رسمی در مورد آنچه در نیویورک بود و پس از آن به عنوان فیلم عملا جهان بینی ارائه شده در (متاسفانه مربوط) بر روی صفحه نمایش متن در شروع قسمت اول:

سال 1970 در نیویورک

یک شهر بی قانون گرفتار مواد مخدر و خشونت و قتل

که کاملا اشتباه است ، نیویورک بود که در شکل در 1970s و تقریبا ورشکسته.

اما اگر وجود دارد هر چیز دیگری که در نیویورک در این زمان شما نمی خواهد می دانم که آن را از ترس شهرستانفراهم می کند که کمی اگر هر زمینه. و نه شما می دانید چگونه عادی نیویورکی شد واقعا تحت تاثیر دولت از همه چیز به جز از طریق کلمات تبادل نظر پرنیان و ماموران اف بی آی مصاحبه در فیلم است.

وجود دارد مقدار زیادی از بحث مافیا را کنترل کارگری اما هیچ سابق اتحادیه کارگران به نظر می رسد به بحث در مورد آن. ما به شنیدن داستان در مورد مواد غذایی صاحبان فروشگاه در حال بهره برداری است اما هرگز از شنیدن واقعی فروشگاه مواد غذایی صاحبان. و زنان به نظر نمی رسد وجود داشته باشد در این دنیا و در همه. (تعداد بسیار کمی از زنان صحبت می کنند در طول کل سری; جالب ترین صدای زن سابق FBI agent شارلوت Lang بود که تنها زن نماینده در این اراذل و اوباش-busting تیم و او فقط به نظر می رسد در نیمه راه از طریق قسمت سوم. ترس شهرستان شده اند به مراتب بیشتر فوتی و فوری اگر آن را به حال reoriented خود را در اطراف او.)

آنچه ما با ترس شهرستان نیست “نیویورک در مقابل مافیا” به عنوان زیرنویس وعده آن را “اف بی آی و دفتر دادستان منطقه در مقابل مافیا” که boils پایین به بسیاری از صحبت کردن در مورد روش های خاص کارفرمایان کردم bugged و ارائه نمی دهد خیلی از حس چگونه نیویورک بود که در آن همه است.

اما بدترین گناه ترس شهرستان ممکن است مرتکب شده است … خسته کننده? چیزی به عنوان خمیری و سینمایی به عنوان پلیس در تعقیب جنایتکاران باید لود شده با داستان. ترس شهرستان به نوعی به مدیریت هر دو به مراتب بیش از حد ساده و کاملا از دست رفته خود را علف های هرز. تماشای آن ساخته شده من احساس می کنم مثل یک interloper در یک مکالمه یک دسته از بچه ها داشتن آنها به عنوان خاطرات خود را زنده شکوه و عظمت خود را روز به یک دیگر تنها به تحقق بخشیدن به 10 دقیقه که هیچ کدام از آنها به خصوص خوب قصه گوهای. این فیلم صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد شنود مافیا است که به اندازه کافی جالب اما سپس آن را می رود … و … و … و فقط زمانی که شما فکر می کنم آن را در نهایت حرکت به یک موضوع جدید را به عقب می رود.

سابق FBI special agent جو Cantamessa در ترس شهرستان: New York در مقابل مافیا.
Netflix

Documentarians می تواند تنها با حقایق آنها در دسترس است ، اما آنها را در انتخاب درست مانند دیگر فیلم سازان در مورد آنچه می رود به خود فیلم و چه چیزی نیست. آنها را انتخاب کنید صدای آنها باور دارند که مهم هستند و ترک کردن آنهایی که مهم نیست و آنها اتخاذ روایت و انتخاب کنید که حقایق به استفاده از داستان خود را.

داستان در گفت ترس شهرستان است که در نهایت مورد قهرمانانه اجرای قانون و وکلای مدافع به دنبال مافیا. آن را نیز در مورد چگونه پر زرق و برق و سرگرم کننده آن بود که در مافیا. (نوشیدن شامپاین می آید غالبا.) آن است که یقین نیست در مورد چه عواملی منجر به جنایتکاران سازمان یافته تبدیل شدن به بسیار قدرتمند در نیویورک است.

آن را در مورد چه نوع از مردان جذب شدند اراذل و اوباش و چرا. و نه آن است که علاقه مند به اخلاق جاسوسی بر روی غیر نظامیان مظنون به فعالیت های جنایی و یا کنجکاو در مورد اینکه چرا زنان بودند بنابراین به طور مداوم کنار (یک سوال اوباش-فیلم پدرخوانده مارتین اسکورسیزی کاوش فقط در سال گذشته در فیلم The Irishman). آن است که تنها glancingly نگران که چرا کسی مانند گفتن رودی جولیانی — تصمیم خواهد گرفت نه به عنوان یک “مرد عاقل” و به جای تبدیل شدن به یک وکیل. (در بخشی از آن به نظر می رسد او و دیگران متنفر بودم چه مافیا انجام داده بود به ایتالیایی آمریکایی جوامع که می شده اند یکی دیگر از موضوع به زحمت در.)

ترس شهرستان نیز در مورد اینکه چرا این لحظه خاص در تاریخچه مسائل دیگر از پتانسیل خود را برای ارزش سرگرمی (اگر شما بسیار علاقه مند مکانیک با قرار دادن یک اشکال و یا ساخت و ساز از استراتژی های حقوقی). اما شما لازم نیست به یک داستان مثل این بدون هیچ دلیل. در پایان از ترس شهرستانفیلم halfheartedly یادداشت که در آن برخی از مصاحبه شوندگان فرود آمد: زندان و دولت شاهد وضعیت برای اوباش بچه ها شهردار نیویورک برای جولیانی بدون توجه به سایر عوامل و وکلا.

سپس آن را تبدیل شوم. آخرین صحنه فیلم آرشیوی از یک سخنگو بسته بندی تا داستان با گفتن “خواهد شد که نسل بعدی از کارفرمایان بود و چه نوع سایه جنایت های آنها را بازی کنند؟” فیلم کاهش به یک شات از پایین منهتن با برج های دوقلو برجسته. ما به اعتبار.

شما می توانید هر تعداد از پیام های از که کارگردان انتخاب اما Occam را تیغ نشان می دهد آن را به یک لینک بین آنچه که همه ما می دانیم که اتفاق افتاده است به برج های دوقلو و چگونه جولیانی پایین آورده مافیا. جولیانی به مدت طولانی ساخته شده و استفاده سیاسی از حکومت اش را در طول 9/11 و پیامدهای آن به ویژه پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل در سال 2018 — چیزی ترس شهرستان اشاره نمی کند و در همه (باز هم به نظر می رسد مربوطه!).

هیچ موضوع: پیوند ایجاد شده است. ترس شهرستان نقش به عنوان یک تمدید تلاش به ما یادآوری می کنند که بچه ها خوب بودند و مردمان خوب و جولیانی شد باهوش ترین مرد در اتاق بدون توجه به آنچه که او را تا به این روز است. آن است که علاقه مند در چگونه مافیا حضور در نیویورک شکل شهر آینده یا آنچه که از حوادث گذشته نشان می دهد در مورد پیچ خورده در حال حاضر; آن علاقه مند در نیویورک است. این یک تقویت پذیرش ایده های نه کاوش از تاریخ است.

مطمئن شوید که وجود دارد یک محل در جهان برای بدون عارضه نوستالژی برای روز. اما آن را هرگز نباید به عنوان بی روح و یا کسل کننده به عنوان ترس شهرستان.

ترس شهرستان است که در جریان Netflix بکشد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de