Open Sourced logo

رسانه های اجتماعی و livestream تغذیه در حال نظارت و استفاده علیه معترضان در پورتلند اورگان به عنوان ماموران فدرال همچنان به گشت زنی در این شهر با وجود درخواست های محلی و مقامات دولتی که آنها را ترک. به عنوان رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال فدرال به تظاهرات در سراسر کشور چه در پورتلند است که ممکن است در آینده برای دیگر شهرهای آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر ماموران اجرای قانون از چندین آژانس های فدرال تحت وزارت امنیت داخلی (DHS) به پورتلند در اوایل ماه جولای و آنها راه اندازی فروشگاه در علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال است که این سایت از تظاهرات و هدف خرابکاری از آنجا که ممکن است. از آنجا که ماموران فدرال متهم شده اند شلیک اسپری فلفل و کمتر کشنده مهمات در معترضان به شدت مجروح شدن حداقل یکی از آنها. آنها همچنین شروع به گشت زنی در شهر بینام اتومبیل کشیدن مردم را در خیابان ها و پرتاب آنها را به ون در حالی که امتناع خود را شناسایی. و اخیر DHS بخشنامه عوامل مجاز برای انجام نظارت از آمریکایی ها برای محافظت از ساختمان های فدرال و همچنین مجسمه ها و بناهای تاریخی. مقامات فدرال گفته اند که آنها با هدف قرار دادن تظاهرات مسالمت آمیز اما آنها در حال تلاش برای سرکوب ناآرامی های مدنی و خشونت است.

دولت و مقامات محلی و همچنین حقوق مدنی گروه را تقبیح کرده اند و حضور خود را روش. دولت فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) آن را به نام “بحران قانون اساسی” و فرماندار کیت براون گفت آنها “اضافه کردن بنزین به آتش است.” پورتلند تظاهرات در حال حاضر جذب جمعیت قابل توجهی بزرگتر از آنها قبل از. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر تهدید کرده است که به گسترش این استفاده از نیروهای فدرال به شهرهای دیگر از جمله شیکاگو و نیویورک. بسیاری بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از ناآرامی ها به فشار خود “نظم و قانون” استراتژی مبارزات انتخاباتی به عنوان روز انتخابات نزدیک موقعیت خود را به عنوان یک رئیس جمهور که سرکوب و جنایت زمانی که حزب دموکرات به رهبری شهرستانها نیست.

اسناد دادگاه نشان می دهد برخی از آنها نظارت روشها از جمله عوامل مخفی مستقر در تظاهرات بصری نظارت از طبقه فوقانی دادگاه و نظارت بر روزنامه نگاران livestreams برای فعالیت های غیر قانونی در جای دوربین های امنیتی که در دادگاه اسناد و مدارک وزارت امور خارجه بوده است آسیب دیده و یا به سرقت رفته است.

در ساعات اولیه جولای 13, عوامل فدرال خدمات حفاظتی (FPS) یک بخش از DHS شارژ با امنیت فدرال courthouses surveilled معترضان از طریق شهروند روزنامه نگاران livestreams که فیلم در حال استفاده است که هر دو به تقویت معترضان پیام و به عنوان مدرکی علیه آنها.

با توجه به استشهاد از یک فریم در ثانیه عامل مأموران اجرای قانون به تماشای یوتیوب livestream زمانی که آنها را دیدم یک معترض را شعله ور تخته های چوبی و محل آن را در برابر دیوار بیرونی از دادگاه. این فیلم به نظر می رسد برای نشان دادن معترضان گوه هیئت بین سنگ دادگاه دیوار و تخته های چوبی نصب شده بیش از یک دادگاه پنجره برای محافظت از آن را از معترضان آسیب. دوم می گوید به نظر می رسد به انتخاب هیئت مدیره و ناب آن را در برابر تخته های چوبی به جای. مدت کوتاهی پس از آن سوم شخص را حذف از هیئت مدیره و خاموش کردن آتش. اولین معترض است که تقریبا به طور کامل پوشش داده شده و نمی توان مشخص کرد. اما دومین تجمع اعتراضی که صورت unobscured تبدیل به سمت دوربین به عنوان او راه می رود دور از دادگاه.

با توجه به اسناد دادگاه یک DHS عملیات اطلاعاتی متخصص “تجزیه و تحلیل” livestream در زمان تصاویری از دومین تجمع اعتراضی و ارسال آنها را به عوامل داخل دادگاه است. ماموران فدرال پس از آن “حفظ نظارت” از معترضان از داخل و خارج از دادگاه برای چند ساعت قبل از دستگیری کوین بنیامین Weier که آنها می گویند دومین تجمع اعتراضی. با توجه به استشهاد, Weier محققان گفت که او در صحنه زمانی که شعله ور هیئت مدیره قرار داده شده بود در برابر دادگاه اما انکار کرد که او قرار داده شده در هیئت مدیره خود را و یا حتی آن را لمس. Weier نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر نه DHS.

Weier متهم شده است با تلاش آتش سوزی یک ساختمان فدرال. اگر محکوم بین پنج تا 20 سال در زندان است.

این فیلم ذکر شده در اسناد دادگاه برای Weier مورد از یک کانال یوتیوب است که ترکیبی از چندین زنده خوردها به یک جریان. این ویدئوها با مارک “زنده: از پایان جهان” بنر نیز میزبانی در حرکت یا کشش ناگهانی. یکی از خوراک آمد از تره استوارت بود که جریان از خود در Facebook صفحه است و خود فیلم دیده می شود از طریق کانال یوتیوب بود که به عنوان شواهد به اتهام Weier. استوارت نیست پاسخ به درخواست برای نظر اما Anteros Oberon که اجرا می شود از کانال یوتیوب بود.

“هر چند ما می دانیم ما هیچ اختیارات قانونی که به تقاضای دولت فدرال بس به استفاده از ماست یا هر کس دیگری را تغذیه” Oberon گفت Recode “ما فراموش محکوم کردن عمل با اجرای قانون و بر آنها تماس بگیرید و برای تنظیم استانداردها و شیوه ها در چنین راهی را به عنوان را به مخاطره می اندازد روزنامه نگاران و شهروندان ورزش خود قانون اساسی حفاظت شده حقوق در سراسر کشور.”

Oberon اضافه شده است که مردم می توانند انصراف خود را تغذیه موجود در زندگی: از پایان جهان livestream.

Weier مورد تنها نمونه ای از ماموران فدرال با استفاده از رسانه های اجتماعی و livestreams به جمع آوری شواهد و مدارک علیه هتفیلد دادگاه معترضان. یعقوب مایکل Gaines دستگیر شد و به اتهام حمله به یک افسر فدرال و بخشی از مدارک و شواهد علیه او بود, تصاویری از یک ویدئو جاسازی شده در یک صدای جیر جیر که منابع است که فیلم از یک حساب کاربری به نام “پورتلند مستقل Documentarians.” اما کسانی که تصاویر نمی شد و بر اساس اتهامات علیه او; Gaines دستگیر شد به او گفته آمار یک افسر با یک چکش. در Weier مورد livestream فیلم تنها شواهد ذکر شده به عنوان علت احتمالی برای دستگیری او.

یک معترض امواج یک پرچم آمریکا در مه از گاز اشک آور شلیک شده توسط فدرال به ماموران علامت O. هتفیلد دادگاه در پورتلند اورگان در 21 ژوئیه سال 2020 است.
ناتان Howard/گتی ایماژ

هر دو مورد نشان دادن چگونگی اجرای قانون است که با استفاده از رسانه های اجتماعی و livestreams برای نظارت بر تظاهرات و جمع آوری مدارک و شواهد از جرائم. به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور در تابستان امسال, سازمان بارها هشدار داده معترضان به ارسال تصاویر و یا فیلم ها که نشان دادن چهره مردم و درخواست شده است که رسانه ها انجام همان. این است که گاهی اوقات باعث تنش بین معترضان که نمی خواهند اجرای قانون به استفاده از تصاویر خود را برای شناسایی و بیشتر هدف آنها و رسانه ها است که متهم با پوشش تظاهرات به عنوان آنها اتفاق می افتد و به طور معمول را ندارد از جمله امتیازات.

در یک بیانیه Oberon اذعان کرد که نگرانی هایی است که رسانه ها قرار دادن معترضان در معرض خطر هستند “معتبر” اما فکر آن را امن تر به اسناد و مدارک از اعتراضات نسبت به اجازه اجرای قانون به کار رایگان از پاسخگویی.

“در نظر خودم به صورت کاملا صادقانه, من از ترس این لحظه که ما در حال آفلاین هنگامی که streamers ها نشان داده نمی شود چه اتفاقی می افتد,” Oberon گفت. “ما را دیده اند در وقت و زمان دوباره که به عنوان به زودی به عنوان ما خوردها پایین معترضین در صورت تجهیز ایران از اجرای قانون است.”

این موارد در پورتلند نشان می دهد ممکن است نتیجه DHS اخیر مجوز برای افسران خود را به استفاده از اطلاعات عمومی منابع, از جمله رسانه های اجتماعی برای جمع آوری اطلاعات در افراد یا گروه هایی که ممکن است برنامه ریزی برای صدمه زدن به آثار تاریخی و مجسمه. با توجه به مبارزه حقوقی خبرنگاران استیو Vladeck و بنیامین Wittes که اولین گزارش این سند مجوز DHS مقامات دستور به استفاده از “حداقل سرزده مجموعه تکنیک های عملی” در هنگام surveilling آمریکایی ها اما “مجاز به شرکت در نظارت الکترونیکی و یا unconsented فیزیکی جستجوهای.”

“معترضان می تواند منطقی انتظار می رود که وجود دارد خواهد بود در حال انجام DHS آوری و تجزیه و تحلیل عمومی, منبع اطلاعات در مورد — و به احتمال زیاد رسانه های اجتماعی پست از افراد درگیر در تظاهرات” Vladeck و Wittes نوشت.

از آغاز ریاست جمهوری خود تهمت بارها تهدید به استقرار سازمان های فدرال به شهرستانها است که او معتقد است به اندازه کافی نیست اجرای قانون است اما این اعتراضات در نهایت به او داده به اندازه کافی بهانه ای برای انجام آن است. که شهرداران این شهرها باید گفت که نیروهای فدرال هستند و نه مطلوب و نه نیاز به نظر نمی رسد به ماده است.

شیرین Ghaffary کمک گزارش به این داستان.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de