هارتمن: رکس Sinquefield ‘ترویج’ سنت لوئیس با برون سپاری نژادپرستی

آیا تا کنون فکر آنچه مردم نگه می دارد تا در شب در کیپ ژراردو? خوب نه من اما پاسخ این است که هنوز هم بسیار جالب است.

آنها می ترسند که آنها ممکن است به ما.

“اجازه ندهید سنت لوئیس رادیکالیسم رفت و برگشت به محله” اعلام وخیم هشدار nestled استراتژیک در زیر تصاویر سه “سیاه و مسائل زندگی” نشانه دیگری خواندن “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و البته چهره از یک زن و شوهر از شوم مردمی که به نظر نمی رسد کاملا سفید است. “رای بدون در باتلاقی قو.”

به عنوان شما ممکن است استنباط این کلمات از یک جمهوری خواه کمپین در حال پرواز هدف در یک راست محافظه کار دولت تشکر. کتی قو توسط یکی دیگر از راست محافظه کار دولت تشکر. هالی Rehder. این دو در حال رقابت برای صندلی خالی در میسوری را 27th خارجه سنا منطقه در اعماق قرمز southeast Missouri.

این است Rush Limbaugh کشور که در آن آنها را خسته نکنید با نژادی سگ سوت. شما می خواهید به هشدار در مورد “سیاه پوستان” را به عنوان رئیس جمهور ما تماس آنها شما screech پیام خود را با 150 دسی بل از یک NHRA dragster. به ویژه در جمهوری های اولیه که در حال غرق شدن به اعماق سنت لوئیس کمین عنوان ترسناکترین چشم انداز.

به طور معمول در سنت لوئیس زاویه جنوب شرقی میسوری مسابقه را تشکیل می دهند هیچ معامله بزرگ: Outstate خصومت به دولت “شهری” جمعیت نیست اخبار. اما این یکی کمی متفاوت است چرا که این شخص که در نهایت بودجه نژادپرستانه پیام است که هیچ یک دیگر از رکس Sinquefield افتخار مادری و خود منصوب نگهبان St. Louis.

Sinquefield بودجه Rehder را “هالی PAC” با یک سخاوتمندانه 50.000 دلار کمک مالی از خود و دیگری $2,500 از “رشد میسوری” تایید شده برای اندازه گیری خوبی. که نمایندگی اکثریت زیادی از هالی PAC بودجه تا به امروز با توجه به میسوری اخلاق کمیسیون ثبت شده است.

قطعا Sinquefield انکار می کند و هر قسمت را در پیام رسانی است که استوکس نژادی ترس denigrates مورد علاقه خود را در زادگاه و یا در این مورد هر دو. اما اگر هالی Rehder مدیون بخش عظیمی از مبارزات انتخاباتی او خزانه به شما, سپس شما خود بخش عظیمی از چگونه او صرف آن است.

این Rehder را فرصت خوبی است که او پذیرای دو گرانبها رکس باعث می شود که قو نیست حداقل نه به عنوان عاشقانه: مدرسه خصوصی کوپن و حذف مالیات دولت برنامه های اعتباری. این شد که قبلا به عنوان شناخته شده “پال خواستار قطع بودجه دولت عمومی آموزش و پرورش” و “پال خواستار قطع بودجه دولت حفظ تاریخی.”

برای او بخشی قو همچنین ترس به چوب گردن او برای Trumpism. او ضد سقط جنین مواضع به عنوان شدید به عنوان آن می شود و به عنوان اگر او موقعیت به عنوان یک ضد حقوق زنان زن به اندازه کافی نیست — او ایستاده بود روی زمین در خانه ای در مه به عنوان یک پرستار ثبت شده و اعلام شده که این همه COVID-19 چیزهای شد “خسته کننده روز قیامت صحبت کنید.” خوشبختانه برای قو های همه گیر رفت مانند سحر و جادو در مارس و یا او ممکن است به نظر بد.

آن را نمی خواهد برای ما مهم است که بادها مصاحبه خزنده رای از مبارزه 27th بسازید. اما آن را باید مهم که خود اعلام مدنی نگهبان شرکت در چنین نفرت انگیز ارائه اطلاعات نادرست از سنت.

Sinquefield مسلما به نظر می رسد بدتر از قو. نه تنها او را به پرداخت یارانه زباله در مورد خزنده سنت لوئیس رادیکالیسم اما کمپین قطعه نیز حاوی عجیب و غریب مرجع به چه قو “رای به ارسال میلیاردها دلار مالیات به یک سنت لوئیس مگا-شرکت ثروتمند و توسعه دهندگان است.” که به نظر می رسد کمی بیش از حد, اما همچنین نشان میدهد که Sinquefield و اولویت های خود را به دور از Rehder تلاش است.

Sinquefield است غیر عادی اشاره کرد برای دوقلو, سرگرمی: به عنوان یک استاد شطرنج و به عنوان جمع مشتاق سیاسی روح. دو احساسات اغلب تقاطع به عنوان مرموز شبه میلیاردر تنظیم قطعات خود را در سیاسی chessboards سنت لوئیس و ایالت میسوری است.

گاهی اوقات احساسات نمی تقاطع به خوبی. در حال حاضر Sinquefield است در این میان تلاش برای متقاعد کردن مردم از رنگ است که آنها را از مردم پول بیشتر اگر فقط آنها می خواهم حمایت خود را از حیوان خانگی آزادیخواه رویای فرودگاه خصوصی. او به نظر می رسد فروش این پروژه به عنوان یک حقوق مدنی باعث به NAACP و دیگران که عجیب و غریب است برای شروع با. من تعجب می کنم آنچه را که آنها می خواهم فکر می کنم پیام خود را نامزد فروش در کیپ ژراردو.

در امتداد آن خطوط آن را نیز ناراحت کننده است که Sinquefield طول می کشد راحتی در مشاور سیاسی Jeff Roe شرکت که ظاهرا مسئول کمپین قطعه. Roe است نه روزمره خود را قهرمان حیله. او ساخته شده است کاملا یک شرکت ملی با اصل شرکت و با افتخار می تواند به رخ کشیدن که او پس از توصیف خوار فرماندار سابق اریک Greitens به عنوان یک “مار دروغگو و ترسو.” این اتصالات که رو امضا کرده است به تیم Greitens.

که احیای پروژه نیاز به صبر به عنوان Roe و دیگران با ملی ارتباطات را به تمرکز بر روی stoking ترس به عنوان تنها وسیله مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

اگر ترس استراتژی, St. Louis خواهد بود ground zero و این بدان معناست که مورد علاقه همه کشورهای همسایه از جهنم — علامت گذاری و پاتریشیا McCloskey — باقی خواهد ماند centerstage در مکان هایی مانند کیپ ژراردو. مهم نیست که چقدر مردم در سنت لوئیس می خواهم برای فراموش کردن آنها در اینجا.

این McCloskeys به دست آورده شهرت بین المللی برای خود و یک مطلب زیبا از دور مسابقه مربوط تحقیر برای سنت لوئیس — آموزش سلاح گرم خود را بر روی کسانی که ترسناک ترین از همه عناصر جنایی: معترضان مسالمت آمیز راه رفتن پایین خیابان در گذشته یکی ، مدار وکیل کیم گاردنر آنها را به اتهام دوشنبه با کلاس E جنایت فقره از استفاده غیر قانونی از سلاح.

اگر که نمی خواهد سر خود را منفجر کافی گاردنر با مهربانی آنها را به مشارکت در برنامه انحراف از عدالت کیفری اصلاحات است که جناح راست جمهوری خواهان howl که او را نرم در جرم و جنایت. در حال حاضر که شاعرانه عدالت است.

آن باقی خواهد ماند دیده می شود که چگونه دیوانه جمهوریخواهان مراقبت کنید در تلاش برای شهید این ناقص آمار و ارقام. رئیس جمهور تهمت توییتی از طرف آنها احتمالا فقط به افتخار علت با اشاره اسلحه در مردم رنگ.

سناتور جاش هاولی مسلما آمار جدید کم است که گفت: چیزی در مورد او — زمانی که وی از دادستان کل ویلیام Barr به بررسی گاردنر برای بررسی McCloskeys. چه ممکن است نقض می شوند? تعقیب در حالی که سیاه و سفید ؟

در نهایت وجود رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن پریدن از روی شمع توسط امیدوار به عفو McCloskeys بدون بهره گیری از یک واقعیت غیر از آنچه که در رسانه ها.در حال حاضر که حکومت داری خوب و سازگار با آن معروف دوم متمم ارائه “دولت منتقل خواهد شد و هیچ قانون محدود کردن استفاده از سلاح گرم توسط ساکنان جوامع دردار.”

اما برای کسانی از شما که می خواهید به تمسخر و بد نام کردن این McCloskeys برای خود پستی را مد تراژدی برای منفور بودن با همسایگان خود برای داشتن داده مغلوب ساختن پیشی جستن 1600 دلار در سال 2016 برای بازی قربانی در ظروف سرباز یا مسافر خود را ساخت, مطمئن, پیش بروید و همه ارزان عکس های شما می خواهید.

من ؟ من می خواهم برای کمک به McCloskeys. در واقع من یک ایده خوب است که رکس Sinquefield می تواند کمک به. بیایید جمع آوری پول به اندازه کافی برای Moms Demand Action یک تفنگ-کنترل سازمان برای خرید McCloskeys عمارت از آنها در ارزش منصفانه بازار.

و سپس اجازه دهید سازماندهی GoFundMe به پوشش تمام هزینه های در حال حرکت به ارسال McCloskeys به اسکودوی کیپ ژراردو. آنها می توانید خرید یکی دیگر از خوبی عمارت.

و من برخی از آنها را احساس امن تر وجود دارد.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در Donnybrook در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه در نه شبکه و سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>