این داستان تولید شده در همکاری با مرکز پولیتزر. برای داستان های بیشتر در مورد اثر COVID-19 در موزه ها لطفا دشت خارجه موزه ها در پروژه PrairieStateMuseumsProject.org.

کاترین Dunham های مشهور جهان رقصنده و طراح رقص بود, برنامه های بزرگ برای ایست سنت لوئیس در سال 1977.

Leverne Backstrom رئیس هیئت کاترین Dunham مراکز هنر و علوم انساني هنوز هم می کند.

اما Dunham, که سیاه و سفید بود و برگزار دکترا در انسان شناسی امیدوار بود به خار یک “بیداری فرهنگی در سمت شرق,” او گفت: St. Louis Post-Dispatch در سال 1978 با آوردن هنر و رقص اشکال او جمع آوری شده از سراسر جهان به این منطقه است.

به جای Dunham که در سال 2006 و افرادی که تلاش کرده اند به انجام میراث او را مجبور به تکان تکان خوردن در اطراف مشکلات مربوط به سیستمیک فقر وجود دارد که در عمدتا سیاه و سفید شهر در شرق رودخانه می سی سی پی.

و فقط هنگامی که یک قطعه از اخبار خوب نشان داد تا در اوایل سال جاری — وعده 250.000 دلار کمک مالی از ایالت ایلینویز — برخی از اخبار بد رخنه کرد در سمت راست در پشت آن.

در ماه مارس مشکلات ریخت و در مقر سازمان در آن قرار دارد در یک عمارت قدیمی در 1005 پنسیلوانیا Ave. در یک تا حد زیادی متروک منطقه است. هنگامی که اعضای هیئت مدیره نشان داد تا خود را برای جلسه ماهانه در مارس 9, آنها کشف, جاری شدن سیل در موزه موسیقی که شامل ابزار مانند طبل و همچنین به عنوان یک balafon و یک کر یک نوع سنتور چوبی و سازهای زهی در غرب آفریقا است.

موزه رهبران فکری به حال شناسایی شده و ثابت منبع آب — سپس آن را با آب گرفتگی دوباره دو هفته بعد. تعمیر که آسیب ها را بخورید تا حداقل برخی از پول دولت که آنها در حال برنامه ریزی برای استفاده از پروژه ها مانند رفع روشنایی زیرزمینی در روستای آفریقایی در خارج از منزل.

“ستایش خدا ما را از دست دادن نیست هر شی ء” می گوید: Backstrom یک معلم بازنشسته زندگی می کند که در داخل راه رفتن فاصله از موزه.

در حدود همان زمان به عنوان این همه فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر نیز با صدور یک پناهگاه در محل سفارش در پاسخ به گسترش coronavirus که به معنای Dunham مراکز دیگر می تواند ارائه تورهای رقص کارگاه های آموزشی و دیگر برنامه نویسی است.

با وجود این آبشار از مشکلات Backstrom باقی می ماند متعهد به Dunham چشم انداز برای ایست سنت لوئیس به دلیل وعده های قبلی رئیس جمهور هیئت مدیره لنا آب و هوایی که در سال 2017.

“وقتی که من کلمه به دکتر شرايط که من می آمد در هیئت مدیره و خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره و کمک به حفظ Dunham میراث نه تنها در شرق St. Louis اما در جهان این نوع مانند خود کلمه است که خود را باند” Backstrom می گوید.

Katherine Dunham at home in East Louis in the mid 1980s. - MISSOURI HISTORICAL SOCIETY COLLECTIONS

  • میسوری انجمن تاریخی مجموعه
  • کاترین Dunham در خانه در شرق لوئیس در اواسط 1980s.

Dunham بهترین و شناخته شده برای آوردن رقص های مختلف سیاه سنت به مخاطبان گسترده تر در مراحل در امریکا و در سراسر جهان است. در دهه 1930 او تاسیس کشور خود در حمایت از سیاه و سفید مدرن-گروه رقص و رهبری آن را به بیش از 50 کشور جهان در شش قاره با توجه به نیویورک تایمز. او پیشگام آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Dunham روش که ترکیبی از کارائیب, رقص باله, افریقایی, آداب و آفریقایی ریتم.

او همچنین به طور گسترده ای مورد احترام شناس و یکی از اولین زنان آمریکایی آفریقایی برای حضور در دانشگاه شیکاگو جایی که او به دست آورده کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا در این زمینه با توجه به Dunham مراکز.

و او یک فعال سیاسی که صحبت کردن در برابر نژادپرستی و سعی در استفاده از هنر برای کاهش فقر است. در سال 1969 دفتر تحقیقات فدرال منتشر شده جعلی روزنامه حاوی فیلم لام دوباره رهبران حقوق مدني از جمله Dunham که این سازمان در نظر گرفته شود “موثر سیاه, رهبر,” the St. Louis Post-Dispatch گزارش شده است.

امروز این موزه است که بخشی از ارج نهادن به میراث او را نشسته در سراسر از یک چمن خالی بسیاری حاوی یک علامت هشدار دهنده است که بازدید کننده آن است که از Malbern Stephens سابق East St. Louis شهردار و “یک مرد مناسب و معقول که در مبارزه با فساد” این علامت می گوید. پس از 1917 East St. Louis مسابقه جنگ زمانی که افراد در طول زايمان اختلاف rampaged از طریق این شهر به کشته شدن دست کم 39 یا — با توجه به برخی از تخمین ها — بیش از 100 سیاه مردم Stephens نظارت غرامت به قربانیان.

Dunham بود که از شیکاگو و حومه طراحی و توسعه یک عشق برای مترو شرق در دهه 1960 هنگامی که او دعوت شد تا به عنوان یک هنرمند-در-اقامت در Southern Illinois University Carbondale. در سال 1975 او خریداری یک گروه از خانه های همسایه در شرق سنت لوئیس از دانشگاه برای استفاده به عنوان محل اقامت شخصی یک دفتر و یک محل اقامت برای دانشجویان و مدرسان و بازدید کنندگان با توجه به Dunham مراکز.

The Katherine Dunham Museum in East St. Louis was damaged by flooding. - COURTESY KATHERINE DUNHAM CENTERS FOR ARTS AND HUMANITIES

  • حسن نیت ارائه میدهد کاترین DUNHAM مراکز هنر و علوم انسانی
  • این کاترین Dunham موزه در ایست سنت لوئیس آسیب دیده بود توسط سیل.

یکی از این خانه — موزه آسیب دیده از سیل — در حال حاضر شامل بیش از 250 آفریقا و کارائیب اشیاء هنری از بیش از 50 کشور جهان است.

اما این ثروت از میراث فرهنگی در مقایسه با برخی از Dunham مراکز مبارزات در طول سال. در یک نقطه, مراکز بدهکار مالیات بازگشت به سنت Clair County, که حراج کردن سه دیگر خواص Backstrom می گوید. مسائل مالی بنیادی در بخشی از 50.000 دلار وام گرفته شده توسط Dunham دستیار او که در آن ذکر شده یکی از Dunham خانه به عنوان وثیقه. دستیار در سال 2005 درگذشت وام رفت پرداخت نشده و این سازمان قادر به پیدا کردن پول برای نگه داشتن سه ساختمان. سارقان نیز به سرقت سیم های مسی از خواص دیگر که در حال حاضر خالی و رو به وخامت است.

مشکلات رو به Dunham مراکز منحصر به فرد هستند به آن است. یک گزارش از دانشگاه جورج واشنگتن “آمریکایی آفریقایی, موزه ها و پایداری مالی” در بر داشت که “آمریکایی آفریقایی موزه ها به صورت یک مجموعه منحصر به فرد از چالش هایی که مانع تلاش های خود را برای رسیدن به پایداری مالی. آفریقایی آمریکایی موزه های تحت بودجه با توجه به موانع تاریخی و فرهنگی تنظیمات برای دادن خیریه نهادی جوانان و قحط و غلا از کسب و کار حرفه ای و موزه مهارت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de