Facebook جدید برچسب بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست یک “شکست تحقیرآمیز می گوید:” یک بایدن کمپین سخنگوی

در روز سه شنبه, Facebook در نهایت با برچسب رئیس جمهور تهمت گمراه کننده پست در مورد رای گیری — اما واقعیت-بررسی کنید که مردم درخواست شده است.

به جای پلت فرم رسانه های اجتماعی است که اجرای یک سیاست جدید برای اضافه کردن یک لینک به رسمی رای گیری اطلاعات در هر زمان یک Facebook کاربر — آیا روزمره یک کاربر و یا یک سیاستمدار برجسته — پست هر چیزی در مورد رای گیری در ایالات متحده است. دموکراتیک رهبران حزب از جمله بایدن کمپین سخنگوی باید به شدت به انتقاد از حرکت با این استدلال که آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

که به دلیل Facebook اضافه کردن برچسب به پست مورد رای گیری صرف نظر از اینکه آنها را به اشتراک دقیق یا اطلاعات نادرست است. آن اضافه شده یک لینک مشابه به رای گیری اطلاعات به برخی از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پست های اخیر از جمله یکی که گفت: “ما به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از این ماه نوامبر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پست Facebook برچسب در روز سه شنبه باعث می شود یک ادعای بی اساس است که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به “فاسد” و “تقلب” در انتخابات. برچسب زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را ارسال نمی کند نظر در محتوا و به جای آن لینک کلیک کنید برای دستورالعمل در مورد نحوه رای دهندگان می توانند برای رأی دادن ثبت نام از طریق پست.

Facebook جدید رای گیری پست سیاست است که بخشی از آن تلاش گسترده برای اولین بار اعلام کرد در ماه ژوئن به ما اطلاع رای دهندگان در مورد انتخابات ریاست جمهوری. سیاست های جدید آمد در میان گسترده انتقاد که Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از اشاعه دهندگان اطلاعات غلط توسط رئیس جمهور تهمت — به خصوص پس از توییتر برای اولین بار از برچسب قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که شامل “برنامه به طور بالقوه گمراه کننده” اطلاعات ممکن است.

بایدن کمپین سخنگوی لایحه Russo به نام Facebook سیاست یک “مطلق شکست تحقیرآمیز” در یک صدای جیر جیر در صبح روز سه شنبه در یکی از دو توییتهایی انتقاد Facebook اجرای این برچسب جدید سیاست.

روسیه و بازگشت نیست Recode درخواست برای آگاهی بیشتر در این باره اظهار نظر; یکی دیگر از سخنگوی بایدن مبارزات مایک Gwin کاهش Recode درخواست برای نظر.

Facebook سخنگوی اندی سنگ کاهش یافته است به نظر به Recode در مورد حزب دموکرات رهبران نگرانی ها در مورد برچسب زدن اما اشاره کرد که اخیر برچسب زدن بخشی از Facebook را رای دهندگان اطلاعات برنامه های اعلام شده در ماه گذشته.

چند تن از دیگر رهبران حزب دموکراتیک نیز وزن در توییتر با این استدلال آن را ناعادلانه برای Facebook برای برچسب بایدن در همان شیوه ای به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. گفتند بایدن پست به سادگی به اشتراک گذاشته شده نظر خود را در مورد آنها به رای دادن در حالی که برای مغلوب ساختن پیشی جستن پست انکار مشروعیت آمریکا در روند انتخابات.

یکی از دموکراتیک عمل صحبت کرد که با Recode به شرط ناشناس ماندن به نام Facebook را برچسب زدن از مغلوب ساختن پیشی جستن پست “laughably ناکافی است.”

“آنها [Facebook] اساسا تنها با قرار دادن یک لینک در این پست برای مغلوب ساختن پیشی جستن و نه در هر راه گفت: محتوای این اطلاعات ممکن است اشتباه باشد و یا نه به طور گسترده ای مورد اعتماد اطلاعات گفت:” دموکراتیزه عمل که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها لازم نیست که ترخیص به صحبت با مطبوعات است. “شما اجازه رئیس جمهور آمریکا بروید و بر روی پلت فرم خود را و می گویند چیزی است که درست نیست در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.”

در پاسخ به Facebook را برچسب زدن از مغلوب ساختن پیشی جستن پست یک سخنگوی تهمت کمپین سامانتا Zager مشترک, بیانیه زیر را با Recode:

“رئیس جمهور کاملا درست بود. جهانی رای توسط ایمیل رسیده برای تقلب و منجر به یک انتخابات فاسد. همان برچسب های اعمال شده به پست در جو بایدن صفحه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که رای گیری از طریق پست در ایالات متحده منجر به تقلب بی اساس و به طور گسترده ای مورد مناقشه منجر علوم سیاسی و انتخابات یکپارچگی کارشناسان.

گذشته از برچسب زدن Facebook شده است هل دادن به ثبت نام 4 میلیون نفر از آن ما کاربران برای رای دادن چیزی زوکربرگ قبلا قاب به عنوان یک راه بهتر برای شرکت خود را برای حمایت از دموکراسی از پلیس چه سیاستمداران می گویند بر روی پلت فرم.

در روزهای اخیر زوکربرگ نیز علنا محروم بودن بیش از حد دلسوز به تهمت و تمایلی به وزش رئیس جمهور Facebook posts. فن آوری مدیر عامل شرکت نیز بیشتر علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن از او در گذشته صحبت کردن در برابر مهاجرت خود را, سیاست و مدیریت از Covid-19 بیماری همه گیر.

اما Facebook امتناع را به یک پایه از هر نوع با توجه به دقت و از مغلوب ساختن پیشی جستن پست های خود را ادامه داد و اصرار که آن را به یک پلت فرم های خنثی نشان می دهد آن را نه آموخته مقدار از سال 2016. (در آن زمان زوکربرگ گفت: در مدت کوتاهی پس از انتخابات که آن را “دیوانه” را به نشان می دهد که Facebook تحت تاثیر قرار داده بود نتیجه آن — بیانیه بعد از او عذرخواهی کرده است.) آنچه که تغییر کرده است از این گذشته ما انتخابات ریاست جمهوری است که انتظارات عمومی و سیاستمداران باید برای پلت فرم — و برای برخی از, آن سیاست های جدید برش نیست.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>