مطمئنا شنیده اید آن را یک ایده خوب به آن را فقط در مورد هر چیزی باید اتفاق می افتد. با این حال ما تمایل به قرار دادن خاموش تکمیل مدارک — اسناد گیج کننده است و می توان آن را ناراحت کننده به فکر کردن در مورد مرگ و میر خود ما. یک سال 2017 مطالعه نشان داد که تنها حدود یک سوم از آمریکایی ها را به اتمام پایان لازم از اشکال زندگی.

این Covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر بسیاری از تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید آرزوهای خود را به نوشتن. Coronavirus است به ما یادآوری است که مرگ و میر غیر قابل پیش بینی است و پس از آن یک زمان خوب به ما پزشکی و مسائل مالی به منظور.

مزایای انجام این کار بسیاری از عبارتند از: صلح از ذهن دانستن که شما دریافت درمان پزشکی شما می خواهید که شما را اموال و دارایی های بسیاری از یا چند داده خواهد شد و به کسانی که شما را انتخاب کنید که شما در حال حفاظت از خانواده و دوستان خود را از نیاز به حدس می زنم آنچه شما می خواهید و جلوگیری از مناقشات سیاسی است که می تواند فوران از خانواده اختلافات.

اما نحوه تکمیل مدارک لازم که در انزوای اجتماعی? در برخی از راه خود انزوا فراهم می کند و فرصت مناسبی برای دریافت مدارک خود را با هم اما نهایی آنها می تواند مشکل زمانی که در یک دفتر اسناد رسمی و شهود نمی تواند در همان اتاق با شما.

در 20 مارس رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ساخته شده نیویورک یکی از بیش از 20 ایالت آمریکا اجازه می دهد تا از راه دور آنلاین گواهی محضری و رسمی از اسناد و مدارک — ارائه یک راه حل برای این چالش از خود جدا می کند. آن موقت است و هیچ کس نمی داند آنچه در آن معنی خواهد بود که پس از همه گیر فروکش کرده است. ایالت نیویورک نیز نیاز به دو شاهد (قوانین توسط دولت متفاوت است) به امضای برخی از این اسناد یک مشکل است که به طور موقت گواهی محضری و رسمی قانون به صراحت آدرس.

پیتر استراوس یک شریک ارشد Pierro, کانر و استراوس و عضو موسس آکادمی ملی سالمند قانون وکلای مدافع اتحاد برقرار یک پروتکل است که او و شرکت او این باور را در خود جای دور شاهد است. با استفاده از ویدئو برنامه چت مانند زوم GoToMeeting و یا FaceTime شهود خود را نشان می دهد ID و ثبت امضای سند توسط دفتر اسناد رسمی. هنوز اشتراوس توصیه بازبینی تمام اسناد و مدارک یک بار دولت خود را با خیال راحت بازگشایی و تکمیل آنها در فرد است.

سرخس Finkel و بروکلین, مراقبت از سالمند, وکیل گفت که او نگران بود که آنلاین گواهی محضری و رسمی فرآیند بسته به اینکه چگونه شاهدان درگیر هستند می تواند اسناد را به مسابقه. او بیش از حد توصیه شده است که هر گونه اسناد و مدارک تکمیل شده در حال حاضر با آنلاین گواهی محضری و رسمی بود دوباره در آینده.

اما او و دیگر کارشناسان گفته است که هنوز هم بسیار مهم است تا به اقدامات در حال حاضر برای حساب های پزشکی و مالی احتمالات باید شما را تبدیل به بیمار است. “این بیماری همه گیر است و دلیلی برای عمل به تاخیر لازم است برنامه ریزی” استراوس گفت.

تا آنجا که پزشکی احتمالات رفتن “آن است که واقعا مهم برای پزشکان برای هدایت شود, صدا و ارزشهای بیمار,” دکتر گفت: VJ Periyakoil استادیار پزشکی در دانشگاه استنفورد و مدیر استنفورد مراقبت تسکینی آموزش و پرورش و آموزش برنامه. برای حفظ بيماران صدای Periyakoil و تیم او کار کرده اند و با بیماران به ایجاد “نامه پروژه” رایگان و اشکال ساده که کمک به بیماران ارتباط برقرار خواسته های خود را به خانواده ها و پزشکان.

این نامه که دولت خاص آمده و در هشت زبان ارائه راه ساخت یافته برای هر فرد به فکر می کنم از طریق این مهم به موقع و عاطفی به اتهام مسائل. آنها می تواند چاپ شده پر و متصل به هر دولت شکل آنلاین نیز در دسترس هستند. “هدف ما این است که به دموکراتیزه مراقبت های بهداشتی” دکتر Periyakoil به من گفت: “اگر مردم مجبور به انتخاب بین مواد غذایی و یا دستورات پیش مواد غذایی همیشه پیروز خواهیم شد.”

به خود و عزیزان خود را (از نظر قانونی) آماده در اینجا هشت مرحله مهم برای.

1. سازماندهی. “اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که درک آنچه شما” Finkel گفت. بیرون همه اسناد و مدارک موجود و سازماندهی آنها را در یک مکان. آیا شما یک پروکسی مراقبت های بهداشتی (تعیین یک فرد به پزشکی خود تصمیم گیری زمانی که شما نمی توانید یک HIPAA مجوز (تعیین یک فرد برای دسترسی به پزشک و پزشکی اطلاعات) زندگی خواهد شد (بیانیه ای از آنچه که درمان های پزشکی می خواهید در موقعیت های مختلف) یک قصد بازگشت به خانه یک وکالتنامه اعتماد و/یا گذشته خواهد شد و عهد (بیانیه ای از چگونه شما می خواهم دارایی های خود را توزیع شده)?

جمع آوری این اقلام در یک محل در خانه خود را — یک کشو میز می گویند و یا یک فایل جعبه. (اگر مدارک شما در جایی دیگر در یک جعبه امن ترک آنها وجود دارد — فقط مطمئن شوید که اعضای خانواده خود را می دانید جایی که آنها هستند.)

هنگامی که شما انجام ممیزی از این اسناد شما می توانید ترتیب یک آنلاین, مشاوره با یک وکیل آگاه به کمک راهنمای شما را از طریق آنچه که باید انجام شود. (Justia فراهم می کند یک لیست از سالمند قانون وکلا به عنوان مثال و یا دوستان خود بخواهید برای توصیه.)

به این فایل اضافه کردن ملزومات دیگر که اعضای خانواده شما ممکن است نیاز شما باید ناتوان: checkbooks بیمه صندوق امانات کلید کارت امنیت اجتماعی گذرنامه شناسنامه و شناسایی دیگر, وام مسکن, سند یا اجاره نامه برای منزل و خودرو عنوان.

2. ذینفع نامگذاریهای. در طول این بحران (یا در هر زمان) بهتر است آن را به تعیین ذینفع در تمام حساب های خود را. نگاهی به حساب های بانکی و حساب های بازنشستگی و حساب های سرمایه گذاری به دیدن اگر آنها ذینفع تعیین.

“مردم درک نمی کنند که چگونه حساب با عنوان عالی برای چه خواهد شد” Finkel گفت. مثلا اگر خود را تقسیم دارایی های خود را به طور مساوی میان خود سه فرزند خود را بزرگش این است که ذینفع در بانک حساب او را از حساب ” تعادل پس از مرگ خود را.

که بدان معنی است که بسیاری از اموال خود را تعیین در واقع می توان از راه دور با درخواست فرم مناسب از بانک خود و یا مشاور مالی و بازگشت آن از طریق پست. “اگر این اشکال باید محضری شما می توانید انجام این کار از راه دور” Finkel گفت.

3. پروکسی مراقبت های بهداشتی. اگر شما در انزوا با دیگران, شما ممکن است قادر به پر کردن یک پروکسی مراقبت های بهداشتی. این سند که توسط دولت متفاوت — اغلب نیاز به دو شاهد خود را مانند خانه بهداشت دستیار و بهترین دوست خود را (و نه می تواند خود اختصاص داده agent). پروکسی اجازه می دهد تا شما را به تعیین یک نماینده که خود را در تصمیم گیری های پزشکی شما باید تبدیل به ناتوان. شما نمی نیاز به یک وکیل و یا یک دفتر اسناد رسمی به تکمیل این فرم. (AARP فراهم می کند لینک به این شکل برای هر دولت است.)

4. HIPAA. هر کس باید تکمیل HIPAA فرم. “اگر شما نمی توانید دو شاهد [برای پروکسی مراقبت های بهداشتی] از آنجا که شما خود جدا شده” Finkel می گوید: “شما هنوز هم می توانید یک مجوز های ساده [HIPAA فرم] اجازه دهید به شما نزدیک مردم قادر به صحبت می کنند به پزشکان است.”

در زمانی که بازدید کنندگان مجاز در بیمارستان ها و یا خانه های سالمندان HIPAA — مخفف قانون است که محافظت از حریم خصوصی بیمار, بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون — اجازه خواهد داد که شما تعیین عزیزان به صحبت کردن با پزشکان خود در مورد وضعیت خود را. همچنین Finkel می گوید: شما می توانید نام به عنوان بسیاری از designees به عنوان شما می خواهید فقط با پر کردن فرم با نام و اطلاعات تماس.

هنگامی که شما تکمیل یک پروکسی مراقبت های بهداشتی و/یا HIPAA شکل گرفتن یک عکس از آنها را و به اشتراک گذاری آن را با نماینده. “من HIPAA مجوز برای پدر من و شوهر من روی گوشی خودم” Finkel به من گفت. آنها در نوک انگشتان او باید آنها را در مواقع اضطراری است. (شما می توانید دسترسی به HIPAA فرم در اینجا.)

5. موسسه مالی و قدرت از وکیل. شما همچنین می توانید با تکمیل اولیه فرم وکالتنامه خود را با بانک است که تعیین یک فرد به معاملات مالی در کسانی که حساب های مربوطه. شما می توانید درخواست قالب و اگر این نهاد اجازه می دهد تا در محضر داری آن را از راه دور. برخی از بانک ها ممکن است خود به خود روش پس از بررسی با آنها ،

“هر آنچه که شما می توانید در حال حاضر برای راه اندازی یک نماینده برای هر یک از بانک ها استفاده می کنید” Finkel توصیه می شود.

6. پرداخت مستقیم و مستقیم پرداخت. در حال حاضر که شما در خانه, زمان مناسب برای قرار دادن تمام صورتحساب خود را و ماهانه پرداخت آنلاین. باید درآمد خود را واریز به یکی از حساب و صورتحساب خود را منظم خودکار پرداخت از همان حساب. گرما, برق, گاز, تلفن همراه, کابل, بی سیم, آب — و خود را اجاره ماهانه و یا هزینه تعمیر و نگهداری در صورت امکان.

“همه چیز را آنلاین به صورت الکترونیکی پرداخت می شود به طوری که همه اینها بدون درز” Finkel به من گفت. شما باید در بیمارستان بستری شود (بیمارستان برای موارد شدید Covid 19 سال گذشته به طور متوسط 10-13 روز با ماندگاری بسیار طولانی) هنگامی که شما می آیند خانه همه خدمات شما خواهد بود در محل.

7. کلمه عبور. در حالی که شما در حال راه اندازی صورتحساب خود را به صورت خودکار پرداخت سازماندهی تمام کلمه عبور خود را آنلاین. هنگامی که شما ثبت نام کاربری و رمز عبور برای خود نرم افزار انجام همین کار را برای حساب های آنلاین خود را مانند ایمیل و رسانه های اجتماعی و خدمات سرگرمی و دیگر سیستم عامل آنلاین. به اشتراک گذاری این سند را با اعتماد ترین فرد به طوری که آنها باید آن را در غیاب شما.

8. باید گفتگو. همچنین این زمان به صحبت کردن با شما عزیزان در مورد مراقبت های بهداشتی خود را و تصمیم گیری های مالی. این زمان دشوار ممکن است در واقع مکالمه آسان تر برای شما و خانواده خود را. “مردم در اطراف من در حال مرگ هستند” Finkel گفت. “ما در یک بیماری همه گیر و همه شروع به دیدن مرگ و میر خود را. اجازه دهید شما عزیزان می دانید خواسته های خود را.” بگویید مردم شما را دوست دارم که در آن اسناد و مدارک خود هستند و به مراقبت های بهداشتی خود را نماینده قدرت از وکیل و HIPAA به عوامل مورد اعتماد خود را به نام در درون آنها.

وجود دارد و یک چیز مهم تر است: “ما می توانیم این زمان به صحبت کردن با عزیزان ما” Periyakoil به من گفت. “اگر یک چیز وجود دارد حتی مهم تر از پیشرفته دستورات آن را واقعا گفتن دوستان و خانواده چقدر آنها را دوست داریم.”

ان نویمان نویسنده خوب مرگ: اکتشاف از مرگ در امریکا و یک ویرایشگر کمک در گورنیکا مجله.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de