یک آزادی های مدنی حمایت از گروه های فرهنگی سه شنبه به چالش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی به منظور جلوگیری از مدارس در شهرستان ریورساید و در جای دیگر از آوردن دانش آموزان به کلاس های درس این سقوط به دلیل عفونت کروناویروس.

مرکز آزادی امریکایی که دارای دفاتر در لس آنجلس و سان فرانسیسکو آورده شکایت علیه Newsom, دولت, دادستان کل خاویر بکررا, دولت بهداشت عمومی افسر سونیا Angell و دولت سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond در لس آنجلس دادگاه فدرال assailing قوانین جدید برای وادار بسیاری از دولت های منطقه برای آموزش از راه دور در هنگام سقوط از نظر شروع ماه آینده.

“فرماندار تصمیم به تعطیل کردن امکانات آموزشی در بیش از 30 استان ها را انکار می کند کودکان در این شهرستان حق خود را به آموزش و پرورش عمومی” کال مدیر عامل شرکت سرب و وکیل Harmeet Dhillon گفت.

“کالیفرنیا مالیات و صرف 100 میلیارد دلار از دولت فدرال و دلار سالانه در آموزش و پرورش است. در این سال وجود خواهد داشت کمی به نشان می دهد که هزینه های عظیم دیگر از افزایش, افسردگی, خودکشی, خطر توقف یادگیری و رویاهای در هم شکسته میلیون ها نفر از کالیفرنیا کودکان,” او گفت:. “کالیفرنیا خانواده-به ویژه آسیب پذیر ترین — اقتصادی رنج می برند از دست دادن دلخراش انتخاب های شخصی و دولتی که کاملا با شکست مواجه

تعهدات خود بر اساس سیاست و علم نیست.”

شاکیان ادعا می کنند که این محدودیت در حال توهین به قانون اساسی تضمین اساسی آموزش و پرورش فدرال دادرسی و حفاظت در برابر تضمین و تثبیت حق موثر آموزش و پرورش برای کودکان معلول.

یک آزمایش شکست خورده’

کت و شلوار مدعی است که استفاده از آموزش آنلاین در گذشته بود که یک “تجربه شکست خورده” که در آن دانش آموزان بودند “قادر به ورود و دسترسی به آموزش آنلاین — و یا اگر آنها می تواند با تجربه در بهترین حالت بی اثر و در بدترین حالت وجود ندارد و آموزش.”

با توجه به کنار رودخانه شهرستان از آموزش و پرورش وجود دارد 23 مدارس countywide و در طول 2019-20 سال تحصیلی بود که به طور موثر متوقف شده در مارس زمانی که county بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور داد مدارس بسته به دلیل COVID-19 تقریبا 412,000 جوانان شدند.

جسی Melgar سخنگوی Newsom دفتر گفت: شهرستان, اخبار, خدمات که فرماندار تصمیم گیری شد و در نتیجه از نظر ایمنی دانش آموزان و معلمان. او گفت: دولت خواهد آدرس کال چالش در دادگاه.

“به عنوان فرماندار توضیح داده شده است, علم همواره دولت تصمیم گیری در این بیماری همه گیر” Melgar گفت. “ما در دفاع از این چالش به فرماندار ورزش اضطراری اقتدار در این بحران به عنوان ما همه دیگران و توجه داشته باشید که ما هر دادگاه فدرال به حکومت در این چالش تا به امروز حکم داده است که ورزش قدرت قانونی است.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه فرماندار “one-size-fits-all” رویکرد جلوگیری توانایی تخته مدرسه و دیگر نهادهای حاکم به تصمیم می گیرید چه بهترین کار در حال آماده شدن برای دوباره شروع کلاس های این سقوط از جمله محدودیت در کلاس درس اندازه مبهوت کلاس های پیشرفته شیوه های بهداشت و استفاده از صورت را پوشانده اند.

شاکیان استناد مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از داده ها نشان می دهد که کودکان بین سنین 5 و 17 بستری هستند برای coronavirus به میزان 5.3 در هر 100 ، 000 در مقایسه با میانگین ملی از 113.6 در هر 100,000 بالا بردن سوال در مورد ضرورت بهداشت عمومی مبتنی بر تعطیلی مدارس.

“ثروتمند پدر و مادر هنوز هم می توانید استخدام آموزگار و آموزش فرزندان خود را در خانه در حالی که اکثر خواهد بود مجبور به انتخاب بین شغل خود و فرزندان خود” Dhillon گفت. `نیازهای ویژه کودکان در سرد چپ در مجموع با وجود حکم فدرال و ایالتی. کالیفرنیا نمی تواند آن را نادیده گرفت به وظایف قانونی و آسیب این کودکان است.”

32 استان ها در دولت لیست

Newsom گفت: دانشگاه تنها اجازه داده می شود برای باز کردن در شهرستانهای استان که خاموش است دولت نظارت لیست حداقل به مدت 14 روز. استان ها قرار می گیرد در نظارت بر لیست بر اساس عوامل مختلف از جمله coronavirus مثبت بودن تست و بستری نرخ. سی و دو California counties در لیست هستند.

مدارسی که مجاز به بازگشایی خواهد شد که برای دیدار با یک سری از نیازهای دیگر از جمله اجباری ماسک برای کارکنان و دانش آموزان در کلاس سوم و بالاتر, فیزیکی, فاصله مقرر و به طور منظم در دانشگاه coronavirus تست.

“یادگیری در ایالت کالیفرنیا است که به سادگی غیر قابل مذاکره,” Newsom روز جمعه گفت. “مدارس باید … ارائه معنی دار آموزش در طول این بیماری همه گیر که آیا آنها از لحاظ فیزیکی باز است یا نه.”

دولت تحت دستورالعمل در مدارسی که مجاز به باز کردن دانش آموزان و کارکنان در کلاس های درس فردی ارسال خواهد شد که تنها یک مورد در کلاس تایید شده است. کل مدرسه بسته خواهد شد اگر مورد تایید در چندین کلاس های درس و یا اگر بیش از 5 ٪ از مدرسه تست مثبت برای ویروس. کل منطقه خواهد بود توقیف اگر 25 درصد از مدارس تعطیل هستند در یک دوره 14 روزه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de