Coachella Valley شهرستانها رو 12 دلار در هر ساکن در مراقبت های عمل پول است. مقامات محلی می خواهید بیشتر

پالم اسپرینگز رهبران شهر و دیگر جنوب کالیفرنیا شهرداران خواستار از دولت های ایالتی و فدرال برای دادن پول بیشتر به شهرداری ها برای coronavirus-هزینه های مربوط به محکوم اخیر دور از بودجه به عنوان طرفدار بزرگتر کالیفرنیا شهرستانها.

$500 میلیون تکه فدرال مراقبت در عمل پول که trickled به کالیفرنیا شهرستانها تقسیم شد تا در مالی 2020-21 بودجه دولت است که در اثر این ماه است. پول است که به منظور استفاده برای پاسخ به coronavirus با مقامات دولتی هل دادن دولت های محلی برای پرداختن به اولویت بندی بی خانمانی.

بسیاری از شهرستانها دریافت حدود 12 دلار در هر ساکن ، اما هفت شهرهای با جمعیت بین 300,000 و 500,000 — از جمله رودخانه دریافت حدود 85 دلار در هر ساکن ،

پالم اسپرینگز اعضای شورای شهر با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D), ایالات متحده هرزه رائول رویز, D-نخل کویر و دیگران در این هفته به تماس از اختلاف و حمایت بر اساس نیاز کمک به شهرستانها.

“برای مثال: این شهرستان از رودخانه حدود هفت برابر بیشتر از full-زمان ساکنان از پالم اسپرینگز در عین حال Riverside دریافت 50 برابر بیشتر از بودجه ($600,000 مقابل $28,000,000)” نامه گفت.

بیشتر: La Quinta با استفاده از $500K از مراقبت در عمل برای کمک به سالن دیگران تحت تاثیر COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

Palm Springs, گردشگری محور اصلی اقتصاد با جریان درآمد که از هتل و فروش مالیات دیده است بودجه خود را کوبیده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را تا به حال به آدرس $47 میلیون دلار کسری در آن تازه ترین بودجه توسط برش کارگران انجماد پوزیشن های باز و بهره برداری از ذخایر.

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: آن را “عمیقا توهین آمیز” برای دیدن یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها بیشتر به ازای هر ساکن از شهرهای کوچکتر که در خانه به 72 درصد از دولت 40 میلیون نفر.

“بسیاری از شهرستانها در حال صدمه زدن به,” او گفت:. “ما تقریبا دو برابر پیش بینی از دست دادن درآمد به طور مستقیم از COVID-19 از شهر ریورساید.”

رویز در پاسخ به این نامه گفت: در بیانیه ای به خورشید صحرا که وضعیت خط نیاز برای قهرمانان عمل می کنند. از 3 تریلیون دلار بسته کمک گذشت دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان در ماه مه و متوقف شده در حزب جمهوری خواه اکثریت سنای آمریکا که در آن مذاکرات ادامه بیش از یک دوم نجات مالی لایحه.

“مراقبت عمل آورده است کمک های زیادی به ما در کسب و کار خانواده بیکار و ما کانتی” رویز گفت. “با این حال تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر نیاز به کمک های بیشتر به خصوص برای شهرهای با کمتر از 500,000 نفر است.”

بودجه شکستن

مراقبت عمل doled 150 میلیارد دلار به دولت های محلی به عنوان بخشی از آن به طور کلی 2.2 تریلیون دلار در هزینه. این Coronavirus صندوق امداد می تواند پوشش انواع COVID-19 هزینه های مربوط به شهرستانها و استان ها از جمله خدمات پزشکی و یا حمایت اقتصادی و یا کارکنان زمان برای پاسخ مربوط به کوروناویروس.

اما پول نبود توزیع به طور مساوی.

شهر و شهرستان, دولت با بیش از نیم میلیون نفر را قطع و به طور مستقیم از دولت ایالات متحده. در کالیفرنیا $9.5 میلیارد توزیع شد به 21 دولت های محلی. بسیاری از این پرداخت زخم تا حدود 175 دلار در هر ساکن ،

با جمعیت حدود 2.4 میلیون رودخانه شهرستان دریافت حدود 431 میلیون دلار برای COVID-19 هزینه های مربوط. تا کنون آن را با استفاده از این پول برای 33 میلیون دلار اجاره صندوق کمک و $45 میلیون کسب و کار کوچک صندوق امداد.

دیگر جنوب کالیفرنیا دولت است که یک برش مستقیم شامل نقل از لس آنجلس و سن دیگو به علاوه این شهرستان سان برناردینو, لس آنجلس, Ventura, نارنجی و سن دیگو.

اما بقیه دولت های محلی با جمعیت زیر از 500.000 دریافت خود را قطع از دولت است. کالیفرنیا دریافت 500 میلیون دلار برای این تخصیص است. یک قابلمه $225 میلیون تقسیم شده بین هفت شهرستانها است که باید بین 300,000 و 500,000 ساکنان. کسانی که در شهرستانها – آناهایم, کالیفرنیا, طولانی, ساحل, اوکلند, رودخانه سانتا آنا و استاکتون – آن همه دریافت حدود 85 دلار در هر ساکن ،

بقیه شهرستانها در کالیفرنیا divvied تا باقی مانده $275 میلیون دلار با تضمین پرداخت پایه از $50,000. بودجه وزش نسیم تا حدود 12 دلار در هر ساکن ،

به گفته وزارت امور خارجه به وزارت مالیه فردی جوایز در Coachella Valley شهرستانها در محدوده از $66,712 برای ایندیان ولز (با جمعیت بیش از 5000) به حدود 1.1 میلیون دلار برای ایندیو (با جمعیت حدود 90000):

  • Indian Wells: $66,712
  • رانچو مایراج: $236,003
  • دزرت هات اسپرینگز: $366,216
  • La Quinta: $502,034
  • Coachella: $582,612
  • پالم اسپرینگز: $585,687
  • نخل کویر: $654,225
  • کلیسای جامع شهر: $661,559
  • Indio: $1,120,515

نامه ای از پالم اسپرینگز شورای شهر گفت: بودجه توزیع ناعادلانه است که با توجه به چگونه برخی از شهرستانها از دست داده اند بیشتر از دیگران در طول بیماری همه گیر.

“لازم به ذکر است که پالم اسپرینگز’ پیش بینی از دست دادن درآمد از $47,000,000 نزدیک به دو برابر است که از کنار رودخانه در $28,000,000” نامه گفت. “هنوز Riverside دریافت $28,000,000 و پالم اسپرینگز دریافت تنها $600,000. از خدمات عمومی ارائه دیدگاه این است که ناعادلانه و فقیر سیاستگذاری توسط دولت است.”

در حالی که این وجوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انواع COVID-19 پاسخ آنها را نمی توان به سطحی با یک کسری بودجه با توجه به اطلاعات را از وزارت امور خارجه به وزارت مالیه که میسازد از انواع استفاده می کند.

وقتی پرسیده شد که در مورد بودجه تفاوت بین شهرستانها, H. D. پالمر معاون مدیر با دولت وزارت اقتصاد و دارایی گفت: هدف این بود برای کمک به مقابله با بی خانمانی در طول بیماری همه گیر. وی با اشاره به بودجه دولت سند که شهر گفت: “در حال تشویق به اولویت بندی این بودجه برای حمایت از تلاش های شهرستان ها و Continuums مراقبت به آدرس تاثیر COVID-19 همه گیر در افراد دچار بی خانمانی.”

پالمر گفت شهرستانها ممکن است در نهایت هزینه های مراقبت در عمل دلار در اهداف مانند خدمات پزشکی و لوازم تست و شستن دست و ایستگاه و سرپناه عملیات و پیشرفت های موجود در پناهگاه اجازه می دهد تا برای بهتر فیزیکی فاصله.

او گفت: آن را غیر معمول نیست برای دولت به دادن پول به 13 بزرگترین شهرستانها برای رسیدگی به بی خانمانی, ذکر قبل از برنامه هایی که نیز به طور خاص به کمک شهرهای با جمعیت بالای 300,000.

“هنگامی که در حال توسعه این تخصیص قصد این است که به ارائه کمک های مالی به شهرستانها به آدرس تاثیر COVID-19 همه گیر در افراد دچار بی خانمانی” پالمر گفت. از جمله این روش نشان دهنده شهرهای با جمعیت بین 300.000 تا 500.000 به عنوان کسانی که در شهرستانها بالاتر بی خانمانی نقطه در زمان شمارش.”

با توجه به ژانویه 2020 نقطه-در-زمان تعداد Riverside County تا به حال در حدود 2800 افراد بی خانمان. پالم اسپرینگز تا به حال 189 افراد در حالی که این شهر از رودخانه تا به حال بیش از 587. Kors گفت: اگر پرداختن به بی خانمانی اساس به درایو بودجه تخصیص شده است باید بر اساس نقطه در زمان شمارش.

ساحل طولانی با جمعیت حدود 460,000 مردم دریافت 40 میلیون دلار در مراقبت قانون بودجه به علاوه یکی دیگر از $13 میلیون از لس آنجلس. این شهرستان دارای چند جانبه برنامه ریزی برای آن COVID پاسخ از جمله 20 میلیون دلار برای COVID-19 تست $2 میلیون نفر در اورژانس و انتقالی پناهگاه $3.6 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک با توجه به Facebook پست از شهردار رابرت گارسیا.

فراتر از مراقبت در قانون بودجه دولت بودجه ندارد دیگر جریانهای بودجه رفتن به طور مستقیم به شهرستانها برای کمک به COVID-19 هزینه.

پالمر وجود دارد گفت: از 1.8 میلیارد در مراقبت قانون بودجه و $750 میلیون دلار از این صندوق به طور کلی است که رفتن به شهرستانهای استان است. که پول می تواند فرستاده شده به شهرها را در اختیار خود “اما آن ناشناخته است در صورتی که اتفاق خواهد افتاد و چقدر.”

‘ما می دانیم که نیاز’

مراقبت قانون بودجه اختلاف درو Kors به درگیر شدن با کالیفرنیا ائتلاف از شهرداران.

به تازگی با تشکیل گروه های چند ده شهرداران از کوچکتر کالیفرنیا شهرستانها که در حال دفاع از 15 میلیارد دلار در بیشتر coronavirus کمک به کنگره مذاکره احتمالی دور دوم کمک های مالی به علاوه دیگر اقدامات کمک خواهد کرد که منابع مالی خود را مانند یک مالیات بر فروش کردند.

به طور کامل از چپ به سخاوت از شهرستان دولت جریمه میلیون (کالیفرنیا) ساکنان که در جوامع ما” ائتلاف گفت: در وب سایت خود را.”دولت باید با (کالیفرنیا) شهرستانها در دفاع از سرانه بودجه هر شهرستان تحت 500,000 جمعیت در کالیفرنیا است.”

دیگر هیچ ولی شهرداران رسما درگیر در این گروه با توجه به وب سایت خود را.

اما Coachella شهردار استیو هرناندز که شهر در مورد دریافت همان مقدار به عنوان پالم اسپرینگز و قابل اندازه جمعیت گفت: نیاز است که بیشتر بودجه برای شهرستانها.

“بیشتر مردم محلی به منابع بهتر ما می توانیم پاسخ به نیاز” او گفت:. “ما می دانیم که نیاز دارید.”

Coachella دارای مراتب کوچکتر کسری بودجه دست به گریبان با از پالم اسپرینگز; هرناندز گفت: آن را به دنبال در مورد $500,000 کسری بودجه در این سال مالی به عنوان شهر مالیات بر درآمد است نه وابسته به گردشگری است.

هرناندز می خواهد برای دیدن این شهر توسعه بیشتر برنامه هایی که آدرس جمعیت های خاص مانند بازماندگان خشونت و هنرمندان و افرادی که معتاد هستند و یا افراد جوان است. این گروه تمام شده است تحت تاثیر COVID-19 اما نیست که در پاسخ به هر گونه خاص شهرستان و یا دولت برنامه هرناندز گفت.

“آنچه ما می خواهیم به تلاش برای انجام دهید این است که آدرس برخی از شکاف ها در این شهرستان نیست خطاب” او گفت:.

علامت اسکات, شهرستان, مدیر Indio گفت: این شهرستان است که هنوز هم به دنبال چه هزینه خواهد شد واجد شرایط زیر آن $1.1 میلیون سهم از مراقبت در قانون بودجه برای کمک به ساکنان آن است.

اولین استفاده خواهد بود reimbursing هزینه های شهر در حال حاضر به سر برد و سپس دیدن اگر وجود دارد هر گونه باقی مانده برای COVID-19-مربوط به برنامه هایی مانند مسکن کمک کرد.

شرق دره شهر که خانه را به بسیاری از مردم کارگر و اکثریت لاتین جمعیت ضربه سخت شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. Indio دارای یک رای از عفونت در حدود 26 نفر در هر 1000 ساکنان در حالی که این شهرستان به طور کلی دارای یک رای از حدود 13 نفر در هر 1000 نفر.

اسکات گفت: وقوع بالاتر است که با توجه به تعداد کارگران ضروری و دیگران که رفته ام به کار در دوباره باز فضاهای.

اما او گفت: بیشتر برنامه ها و یا سیاست های تغییرات مورد نیاز خواهد بود.

“ما قصد داریم برای کمک به مردم از طریق این” اسکات گفت. “آنها قرار داده و میلیون ها دلار به برخی از این برنامه ها, اما آن را فقط خراش سطح. من نمی گسل آنها را برای تلاش های خود را, اما ما در حال رفتن به نیاز به کمک بیشتر از آن است.”

مبارزه برای آینده بودجه

Assemblymember ادواردو گارسیا, یک دموکرات که منطقه را پوشش می دهد بخش هایی از Coachella Valley و Imperial County, گفت که او برای دفاع از بودجه های بیشتر در دور بعدی فدرال همه گیر امداد. او گفت: 500 میلیون دلار برای شهرستانها افزایش از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اصلی پیشنهاد.

“به عنوان جوامع ما به صورت بی سابقه ای سختی های من ادامه خواهد داد برای حمایت از مناطق مانند ما شده اند که ضربه سخت ترین COVID-19 داده می شود اضافی امداد بودجه با توجه به افزایش اقتصادی و بهداشت عمومی از اثرات” او در بیانیه ای گفت به خورشید صحرا.

Assemblymember چاد Mayes مستقل که نشان دهنده بخش هایی از Coachella Valley به عنوان بالا به عنوان مناطق بیابانی از جمله Yucca Valley و توئنتی ناین پالمز گفت که او فکر می کند که کمک های مالی اختلاف است نمایش “ridiculousness.” او افزود که نیازهای شهرهای بزرگ بیش از حد اغلب تسلط مکالمات در ساکرامنتو.

“شهرهای بزرگ بیشتر اعضا و چون آنها بیشتر اعضای آنها قادر به دریافت بیشتر از تخصیص,” او گفت:.

او گفت که او می خواهم برای دیدن یک جلسه ویژه یا فرصت های بیشتر برای قوه مقننه به ورودی در بهداشت عمومی و اقتصادی پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید مطمئن شوید که ما می توانیم حمایت از طرف ما به موکلین” Mayes گفت: “که هر کس می شود سهم عادلانه خود را.”

نیکولاس Romo, یک نماینده قانونی با لیگ کالیفرنیا شهرستانها گفت: شهرستانها در حال از دست دادن جمعی 7 میلیارد دلار در پیش بینی درآمد این سال مالی. لیگ خواسته است دولت به کمک های مالی بیشتر به شهرستانها را که Romo گفت: بنابراین شهرستانها را مجبور به کاهش خدمات عمومی است.

“دولت های محلی قادر به استخدام نیروی کار داخلی می کند غرفه و طولانی بهبود اقتصادی دوره” Romo گفت. “ما فکر می کنم آن را باید به یک اولویت برای دولت به عنوان آنها reimagine بودجه خود را به عنوان آنها را نقد کنید.”

Romo گفت: این شهرستانها است که سخت ترین ضربه هستند کسانی که در حال حاضر در وخیم مالی تنگه قبل از همه گیر و همچنین به عنوان کسانی که مانند پالم اسپرینگز که تکیه بر گردشگری دلار است.

از اواسط ماه جولای تمام شهرهای واجد شرایط برای مراقبت در عمل پول از دولت اعمال کرده بود و گواهی شد هموار کردن راه برای کمک های مالی به پرداخت, Romo گفت.

“برخی از کمک در راه است,” او گفت:. “آن را نمی خواهد به اندازه کافی و خیلی بیشتر مورد نیاز است. هر دو در COVID-19 پاسخ … و بهبود اقتصادی پاسخ. “

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>