کالیفرنیا سلامت رسمی: بازگشایی کسب و کار هنوز هم ممکن است 5 هفته دور

به عنوان کالیفرنیا نزدیک 400,000-coronavirus مورد آستانه مقامات دولتی می گویند ساکنان نباید انتظار بازگشایی بسیاری از خدمات در هر زمان به زودی.

دکتر مارک Ghaly کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که آن را می تواند تا پنج هفته به صورت موردی و بستری برای ایجاد ثبات در نرخ پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را “سوئیچ دیمر” اقدامات است.

و حتی پس از آن, او گفت:, کسب و کار ممکن است نه بازگشت به حالت عادی به عنوان تعطیلی و محدودیت عوامل کلیدی در مورد کنترل.

به “سوئیچ دیمر” اقدامات اشاره به ژوئن 18 ایالت اجباری صورت پوشش سفارش ژوئیه 1 بسته شدن از میله wineries و داخلی عملیات ها و رستوران ها برای شهرستان ها که در آن در مورد رشد خارج از کنترل جولای 13 جهت است که گسترش یافته است که منظور ایالتی و دستور صادر کرد که در همان روز برای مشکل شهرستانهای نزدیک به مراکز ورزشی و اماکن عبادت شخصی, خدمات مو و داخلی مراکز.

Ghaly گفت: نه او و نه فرماندار خواهد ارتکاب به یک تاریخ برای زمانی که دولت ممکن است آماده به رول برخی از کسانی که محدودیت و گفت او نمی “می خواهید برای انجام هر چیزی بیش از حد به زودی.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>