برای بزرگنمایی کلیک کنید An Alice in Wonderland themed cocktail party promises a surreal experience this November. - COMPLIMENTS OF BUZZNATION

  • تعارف از BUZZNATION
  • آلیس در سرزمین عجایب با مضمون حزب کوکتل وعده یک تجربه سورئال در ماه نوامبر.

این نوامبر imbibers مجموعهاي غریب و سورئال را در برای درمان: یک همهجانبه آلیس در سرزمین عجایب با مضمون کوکتل رویداد در حال آمدن است به سنت لوئیس و آن را به یک وعده جادویی جشن برای تمام حواس.

سفر پارتی اسپانسر شده از طرف این رویداد شرکت جادوگر دن, است, برنامه ریزی شده برای 22 نوامبر در عین حال-به-می شود-فاش شدن محل سکونت. 90 دقیقه-مدت یک شب-تنها تجربه به مهمانان تجربه به طور کامل به جهان رویای مانند آلیس در سرزمین عجایب کامل با make-your-own Mad Hatter کوکتل فلامینگو بانوان, قرمز, گل رز, نقاشی, “خوردن من” کیک و بیشتر “topsy-turvy” ماجراهای.

در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام رویداد توصیف حزب به عنوان یک “سفر به. قلمرو جادویی از سرزمین عجایب” است که “شما را از پایین سوراخ خرگوش و از طریق شیشه به دنبال.” هر چند بلیط در حال حاضر در فروش آینده نگر مهمانان را تشویق به پیش ثبت نام از طریق فایل های فشرده-بلیط. جزئیات بیشتر و خرید بلیط اطلاعات آشکار خواهد شد و نزدیک به این رویداد است. قیمت بلیط شامل دو کوکتل و دو “من خوردن” کیک, به علاوه شب فعالیت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش ثبت نام برای این “حزب چای برای پایان دادن به تمام احزاب چای” بازدید از صفحه این رویداد در فایل های فشرده-بلیط.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de