چرا امریکا نظام سلامت نمی تواند مقاومت در برابر تهمت

به جای مهندس قوی فدرال پاسخ به coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای تلاش برای بهره برداری از طبیعت غیر متمرکز از ما در نظام سلامت به کناره گیری تمام مسئولیت این ویروس تلفات در آمریکا در سلامت و اقتصاد است.

نیویورک تایمز delved عمیق بیش از آخر هفته در تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نماینده به همان اندازه مسئولیت Covid-19 پاسخ (و پروکسی سرزنش) که ممکن است از دولت فدرال ایالات متحده:

هدف نهایی آنها بود به تغییر مسئولیت در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر از کاخ سفید به آمریکا. آنها با اشاره به این که “دولت اقتدار handoff” و آن را در قلب از چه خواهد شد در یک بار فاجعه بار سیاست های اشتباه و تلاش برای فرار از سرزنش برای یک بحران بود که کشور را فرا گرفته — شاید یکی از بزرگترین شکست های ریاست جمهوری رهبری در نسل.

به عنوان یک قاعده دولت و دولت های محلی را اشغال خط مقدم در پاسخ به هر گونه اضطراری برای بهداشت عمومی. آنها با کار خود را در بیمارستان سیستم برای ایجاد ظرفیت به اندازه کافی آنها را استخدام کارکنان که انجام این کار از تماس با ردیابی آنها راه اندازی تلفن همراه تست سایت و غیره. و غیره.

“مختلف بیماری های عفونی را تحت تاثیر قرار جوامع مختلف در راه های مختلف و در نهایت شما می خواهید به پاسخ است که پرداختن به نیازهای خاص جوامع آسیب دیده” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا به من گفت.

“اما وجود دارد هیئتی از مسائل محلی به رهبران محلی” او ادامه داد: “و پس از آن وجود دارد dereliction وظیفه به ارائه هر گونه رهبری در همه.”

دولت فدرال باید نقش مهمی در ارائه منابع و هماهنگی میان متحده در طول یک بحران بهداشت عمومی. CDC جمع آوری و انتشار داده ها بر روی شیوع بیماری های FDA تایید واکسن و درمان NIH هدایت و بودجه تحقیقات علمی است. فدرال می تواند تخصیص منابع, موضوع, راهنمایی برای ایالات و شهرستانها به دنبال و ارائه پول برای دولت و ادارات بهداشت محلی خود را به انجام وظایف حیاتی.

آنچه که ما در حال دیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید صفر است علاقه به انجام هر یک از این نقش ها. در اوایل مارس با توجه به بار گزارش دولت بود و تلاش برای کشف کردن چگونه به شانه خالی کردن از مسئولیت های خود را بر این باور غلط است که آنها در حال حاضر به اندازه کافی انجام داده و همه گیر شد و شروع به فروکش. در حال حاضر موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش دوباره و ما ساخته شده است تا ظرفیت حاوی ویروس — تست و تماس با ردیابی — که در کشورهای دیگر با موفقیت اند.

“ما شاهد آنچه اتفاق می افتد در شرایطی منسجم فدرال رهبری قرار می دهد که بهداشت عمومی اول” راسموسن گفت. “دولت فدرال موفق به ارائه رهبری تقریبا در همه این نقاط است.”

بود که نزدیک به اجماع اتفاق آرا از کارشناسان بهداشت عمومی من با صحبت در روز دوشنبه. Coronavirus احترام نیست مرزهای دولتی و در نتیجه متوقف کردن آن نیاز به یک پاسخ ملی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و در ارائه یک.

بله در امریکا نظام سلامت طراحی شده است به جای متحده و دولت های محلی در شارژ از اولین سطح دفاع در برابر یک ویروس مرگبار است. اما برگ برنده دولت هنوز برآورده نشده خود وظایف تحت چنین سیستم و در واقع مانع ما پاسخ به دلیل بزهکاری.

“از روز یک مغلوب ساختن پیشی جستن مجلس واگذار coronavirus پاسخ تا حد زیادی به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی است. که یک تصمیم بی سابقه ای در یک اورژانس ملی از این نوع می گوید:” دیوید هاروی, مدیر اجرایی ” ائتلاف ملی STD مدیران که اعضای آن نظارت بر تماس با ردیابی برنامه های. “ما نیاز به رهبری فدرال, فدرال, طرح فدرال هماهنگی بدن. ما دیده نمی شود که از این دولت.”

این sidelining از CDC یک واقعیت مسلم در این نقطه; آژانس برای منع شد ماه از برگزاری خود را در جلسات و دستورالعمل آن باید یا به تاخیر افتاده است و یا آبیاری بیش از نگرانی های سیاسی. FDA یک مخلوط رکورد در تصویب آزمایش و درمان: برخی از آنها مورد تایید بیش از حد به سرعت دیگران بیش از حد به آرامی کارشناسان می گویند. و هنگامی که برگ برنده دولت است نه آشکار مسدود کردن دولت خود دانشمندان از صحبت با مطبوعات و یا صدور راهنمایی که دولت های ایالتی و محلی بستگی دارد مقامات کاخ سفید و یا رئیس جمهور خود شده اند پرهیاهو و تضعیف اعتماد عمومی را در قدرت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه تنها نادیده گرفته و مسئولیت های خود را اما شکسته از دیرینه سوابق در راه است که اضافه شده اند را به اشتباه, پاسخ ملی. هفته گذشته برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته بیمارستان ها برای جلوگیری گزارش داده های خود را به CDC به عنوان آنها همیشه انجام می شود و شروع به ارسال آن به وزارت بهداشت و خدمات انسانی به جای.

قبلا در این بحران دولت تمایلی به استقرار استراتژیک ملی ذخایر برای بحرانی منابع مانند ماسک و هواکش. کاخ سفید مشاور Jared کوشنر حتی گفت: ذخایر بود و نه به معنای متحده به عنوان آن در طول تاریخ شده است درک می شود. در عوض متحده در بر داشت خود را در رقابت در برابر یکدیگر برای منابع کمیاب در اورژانس.

“در این پاسخ به این مفهوم است که آن را به آمریکا و دولت های محلی به آن شکل کاملا متناقض با نه تنها گذشته عمل اما آنچه در گذشته فدرال پروتکل” جان آورباخ در حال حاضر رئیس جمهور اعتماد برای آمریکا و بهداشت قبلا بالا بهداشت عمومی رسمی در سطح فدرال و ایالتی به من گفت. “شما فقط نمی توانید تغییر قوانین در وسط یک اورژانس است. آن را فقط بیش از حد مخل.”

و در حال حاضر دولت گزارش شده است که در تلاش برای جلوگیری از کنگره از اختصاص پول بیشتر برای تست و تماس با ردیابی — یک بار دیگر به آنچه قرار است به عنوان یکی از کارکردهای اصلی آن ارائه بودجه در بهداشت عمومی اورژانس.

“این است که ذهن ترا درهم میشکنند است که وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا وجود دارد نیاز به پول بیشتر” هاروی می گوید. “این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است ما باید این وجوه است.”

تهمت نمی راه اندازی این سیستم حکومت. آن می رود به تاسیس و 10 متمم. امریکا با مشکلات به درستی اولویت بهداشت عمومی قبل از او توسط چند دهه به عنوان; های اخیر نیویورک تایمز از ویژگی های مجله کاوش که سابقه طولانی است.

با توجه به اعتماد به امریکا, سلامت, کمک های مالی برای CDC شده است به طور موثر تخت برای دهه گذشته است. دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان تا به حال به قطع بیش از 50 ، 000 شغل در رکود بزرگ و بسیاری از کسانی که شغل شده اند پر از. امریکا مزمن و ناتوانی در سرمایه گذاری در بهداشت عمومی تشدید چاقی و شیوع دیابت. که shortsightedness ساخته شده ما بیشتر در معرض Covid-19 است که به خصوص در افراد با کسانی که شرایط مزمن.

و یک سیستم غیر متمرکز معنا نیست که یک کشور بخت به مبارزه در پاسخ به کوروناویروس. کشورهای دیگر با federalist ساختارهای موجود شیوع بیماری خود را خیلی بهتر از ما است.

“دلیل یک طرح ملی و فدرال مقامات اورژانس مورد نیاز در زمان بحران بهداشت عمومی است که دقیقا قادر به مهار شیوع بیماری که احترام نمی گذارند مرزهای ایالتی یا محلی) است و نمی توان در تکه تکه اساس با محلات” جنیفر Kates در قیصر بنیاد خانواده به من گفت. “دیگر federalized سازمان ملل (استرالیا و کانادا و آلمان) را نمیفهمد چگونه به انجام این کار است.”

به جای آن شده است ناتوان کننده ترکیبی از این دو متغیر — غیر متمرکز سیستم بهداشت و بیوقفه دولت ملی — که به کمک ایالات متحده کانون بدترین بیماری همه گیر در یک نسل.

“در پاسخ ملی استراتژی این است که یک چیز درهم و برهم از نیمی از اقدامات که به نظر می رسد مشخص می شود cronyism و ملاحظات سیاسی بر بهداشت عمومی” راسموسن گفت. “رئیس جمهور تهمت را اصل راهنما در بهداشت عمومی سیاست ساخت به نظر می رسد تفکر جادویی.”

اما با وجود این تلاش های آمریکا به نظر می رسد برگزاری جمهور پاسخگو برای خود انفعال در یک بیماری همه گیر است که در سمت چپ بیش از 140,000 آمریکایی مرده است. تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به Covid-19 سقوط کرد از بیش از 50 درصد در ماه مارس به کمتر از 40 درصد در حال حاضر با توجه به واشنگتن پست.

وجود دارد برخی از طنز تلخ در آن اعداد: یک بیماری همه گیر پاسخ استراتژی تاسیس در تغییر سرزنش و مایل ویروس دور در حال حاضر سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تاریخی ضعیف وقت کوتاه فقط چند ماه قبل از روز انتخابات. و آن عدم آمد و با در نظر گرفتن هزینه برای آمریکایی ها که هنوز در حال پرداخت می شود امروز.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>