مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید سرشماری به تعداد غیرقابل شمارش به منظور تصمیم گیری در خانه, apportionment,

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به امضای تفاهم نامه سه شنبه به ادعا می کنند که مستند نشده مهاجران باید شمارش در سرشماری برای اهداف تصمیم گیری چگونه بسیاری از مجلس نمایندگان اعضای ديه زن نصف ديه مرد به هر یک از دولت – هر چند عملی تاثیر از رئیس جمهور انتظار می رود حرکت می کند نامشخص است.

این یادداشت که کاخ سفید presaged برای ماه تقریبا قطعا قرعه کشی چالش های قانونی فقط به عنوان یک زودتر تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری باعث جنگ در دادگاه که رفت به دیوان عالی کشور تلاش رئیس جمهور از دست داد. تهمت حمایت از اضافه کردن تابعیت سوال سال گذشته است.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه اداره آمار ایالات متحده می تواند تشخیص شهروندان از غیر شهروندان برای اهداف apportionment پس از شمارنده ممنوع از درخواست تابعیت سوال. Apportionment فرایند تصمیم گیری که چگونه بسیاری از خانه اعضای هر یک از دولت دریافت خواهد کرد و بر اساس آن دولت را از جمعیت.

“امروز رئیس جمهور realDonaldTrump است اقدام به حفظ امریکا اصول دموکراتیک و اطمینان مطیع قانون شهروندان آمریکایی نسبتا نمایندگی در کنگره” توییتی کاخ سفید سخنگوی Karoline Leavitt.

الیزابت Wydra رئیس جمهور از قانون اساسی و پاسخگویی مرکز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا است “پرهیاهو و خلاف قانون اساسی” از آنجا که آن را به مقدار شمارش نیست مستند نشده مردم در این سرشماری در همه.

“دولت فدرال در قانون اساسی تعهد به تعداد تمام مردم ساکن در ایالات متحده,” او گفت: “آیا آنها در حال شهروندان و یا غیر شهروندان که آیا آنها متولد شده در ایالات متحده و یا در یک دور بخشی از جهان است.”

در روزهای منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن تفاهم نامه حقوقی تحلیلگران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به اصل تخفیف مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی برای اهداف reapportionment است که در حال حاضر مرده نامه با استناد به تصمیم دیوان عالی کشور از سال گذشته مسدود کردن رئیس جمهور را به تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری.

“قانون اساسی عمدا هدایت است که کنگره انجام یک سرشماری که تعداد ‘افراد’ نه شهروندان ایم” جویس Alene یک استاد حقوق در دانشگاه میشیگان. او افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از دست رفته بر روی این موضوع در دادگاه & نمیتواند نادیده گرفتن است که حاکم با EO.”

آمار داوطلبان ممنوع است از درخواست پاسخ دهندگان که آیا یا نه آنها در ایالات متحده و شهروندان آن سخت است که بدانید چگونه آنها می تواند تعیین کند که آیا پاسخ دهندگان در این کشور غیر قانونی است.

جاشوا Geltzer مدیر اجرایی موسسه قانون اساسی حمایت و حفاظت از توییتی که با زبان قانون اساسی فدرال اساسنامه و دیوان عالی کشور سابقه “باعث تهمت موقعیت ظالمانه است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: “قانون اساسی نیاز دارد که در این سرشماری تعداد هر کس در ایالات متحده” در توئیتر خود نوشت: “یادآوری ما برنده در دیوان عالی کشور در سال گذشته علیه دولت گذشته ضد مهاجر سرشماری طرح. اگر تهمت مسائل این خلاف قانون اساسی منظور ما پیروزی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در خدمت متوجه است که او را به مهاجرت یک مسئله مهم در انتخاب مجدد او به کمپین فقط به عنوان او در اولین اجرا خود را در سال 2016. مخالفان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است اهریمنی اسپانیایی مهاجران و مردم از رنگ در یک پایه تجدید نظر به کارگران است.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطره مبارزه برای به دست آوردن شهروندی سوال در سرشماری سال 2020; دیگر سوابق فدرال مورد استفاده قرار گیرد

بیشتر: دیوان عالی کشور بلوک 2020 سرشماری تابعیت سوال در حال حاضر توزیع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمده شکست

آینده نبرد قانونی پژواک یکی با الهام از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش ناموفق سال گذشته به اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری.

در ژوئن 2019, دیوان عالی کشور, حکومت در برابر تابعیت سوال گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دلایل که مایل به آن در سرشماری نظر می رسد “شده است ساختگی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر سفارش, سوال, به هر حال, اما تصمیم گرفت در برابر. او دستور داد سازمان های دولتی برای به دست آوردن تابعیت داده ها با بررسی پایگاه های داده موجود و اسناد و مدارک.

“ما از حمایت ما در تلاش برای تعیین وضعیت شهروندی از جمعیت ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از یک سال پیش.

کمک: جان Fritze

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>