برای بزرگنمایی کلیک کنید Tiffany Unger has learned to adapt the Wandering Sidecar Bar Company to weather the COVID-19 storm. - ANDY PAULISSEN

  • اندی PAULISSEN
  • تیفانی انگری آموخته است برای انطباق سرگردان Sidecar نوار شرکت به آب و هوا COVID-19 طوفان.

در این سال تیفانی انگری هیجان زده بود برای دیدن او,کسب و کار, سرگردان Sidecar بار شرکت (www.thewanderingsidecarbarco.com)در نهایت رسیدن به پتانسیل کامل آن است. اگر او خوشحال بود با این پاسخ او می خواهم دریافت شده در طول پنج سال گذشته او شده است می خواهم عامل غربت بار, این اولین سال او تا به حال مشروب مجوز و او به دنبال به جلو به انجام بزرگ در مکان عمومی, حوادث. که همه تغییر که COVID-19 رسید.

“هنگامی که همه چیز را منفجر کرد و روشن شد [به شهر] بستن ما تا به حال حدود بیست اتفاقاتی که لغو شد,” انگری می گوید. “به خاطر این بود که ما سال اول با ما مشروب مجوز — قبل از مهمانان بود به ارائه الکل — ما به دنبال به جلو به حوادث مانند مردی گراس, روز سنت پاتریک, باز روز Pridefest. خوشبختانه ما در انجام بسیاری از وقایع خصوصی اما 35 از آن شده است به تعویق افتاد. ما در حال شارژ هر کسی برای حرکت و یا هر چیزی. ما در حال تلاش به عنوان انطباق به عنوان امکان پذیر است چون ما می دانیم که این یک زمان استرس زا برای همه است.”

انگری را انطباق روح است جعلی توسط 25 سال زندگی حرفه ای طولانی در صنعت خدمات. او شروع به عنوان یک شمارنده سرور در Steak ‘n Shake, در سن شانزده و سپس با انتقال به یک خانواده متعلق به رستوران یک سال بعد. هر چند او را دوست داشت و او همیشه آن را در نظر گرفته “ضمن” مرتب کردن بر اساس از چیزی او را تا زمانی که او خود را “واقعی حرفه ای است.” اما وقتی که آمد در قالب یک وام مسکن صنعت کار او به سرعت متوجه شدم چقدر از او متنفر بودن و دور از صنعت مهمان نوازی.

سرنوشت مداخله هنگامی که او از دست داده و کار خود را در طول بحران مالی سال 2008 است. گذاشته شدن او رفت و برگشت به بخش خدمات و صنعت به عنوان یک متصدی بار در تونی در اصلی در Alton, Illinois. او تا به حال یک وحی است.

“در برخی از نقطه من فکر می کنم روند رفت و از فکر کردن در مورد این به عنوان یک میان کار” این است که من حرفه ای,'” انگری می گوید. “این اتفاق افتاد هنگامی که من متوجه نیست که چقدر پول شما می توانید در این صنعت اما چگونه شما می توانید ترک کار خود را وجود دارد. من در ساخت زیادی پول صرف وقت با دوستان و نه آوردن استرس خانه. هنگامی که من قادر به اجازه رفتن از دلهره و احساس است که من تا به حال به یک دفتر کار من واقعا قادر به شکوفه در این صنعت است.”

Bartending در تونی بر اصلی مناسب انگری خوبی تا پنج سال پیش. جدید مادر از پسران دوقلوی انگری احساس فشار کار در اواخر شب پس از آمدن به خانه به نوزادان که نیاز مادر خود را. او می دانست که او نیاز به انطباق متناسب با نیاز خانواده اش اما او می خواست برای پیدا کردن یک راه برای انجام این کار در حالی که همچنان به کار در یک شغل او را دوست داشت.

که شانس آمد زمانی که او بود کوه در می رم از طریق یک مجله و دیدم مقاله ای در مورد تلفن همراه نوار شرکت در استرالیا. این بود که اگر یک سوئیچ نور بدبختانه. دو هفته بعد او تا به حال خریداری یک camper و مجموعه ای را برای اجرای چشم انداز خود را برای سرگردان درشکه چهار چرخه. بلافاصله او دریافت کرد و ابراز حمایت و شور و شوق برای کسب و کار خود را — چیزی است که همچنان در طول سازگاری مجبور طوفان است که COVID-19.

“ما مطمئنا تا به حال دوره از زمان که در آن آن را به عنوان بد به عنوان COVID و ما تا به حال به ارزیابی آنچه که ما انجام می دهند و یاد بگیرند که برای انجام کارهای بهتر” انگری می گوید. “این احساس که ما را خوب اداره کند اما حتی بعد از پنج سال ما را در یادگیری است.”

آنگر در زمان استراحت از این سرگردان Sidecar برای به اشتراک گذاشتن آنچه آن را مانند به در موقعیت بی سابقه ای در طول این زمان و چه به او می دهد امید برای آینده.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟

فقط عدم اطمینان از آن همه است. ما منتطر ما شلوغ ترین فصل نشده است و احساس خیلی خوبی در مورد جهت است که کسب و کار عنوان شد. من واقعا blindsided توسط shut down, اما من می دانستم که آن را به سمت راست حرکت می کند. دو هفته شد پر از احساسات است. من واقعا فکر کردم که ما به مقصد به پرتاب در حوله. این احساس به سرعت برداشته شده و ما در بر داشت یک راه برای pivot. اما آشنایی از آنچه ما یک بار شد تلف شده است. ما تنها در حدود یک سوم از آنچه ما استفاده می شود با توجه به چگونه ما عملکرد و ساخت پول است. که کمی هیجان انگیز و ترسناک است. این است که ما امرار معاش. من یک وام مسکن, دو پسر و بیمه و … همه کسانی که adulty چیز است. من به طور معمول risk-taker اما به طور کلی در نظر. همه گیر قطعا در زمان وزش باد از ما بادبان در سال 2020 اما ما زرنگ.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
اوه مرد, مردم!! من 25 سال در صنعت در سال جاری و بسیاری از آن صرف شد پشت همان نوار. من همیشه آن را دوست داشتم زیرا من یک پروانه اجتماعی در قلب است. مردم که من کار کرده ام با سال خانواده من هستند. وجود چنین ویژه رفاقت میان رستوران/بار مردمی است. من دوست دارم به شما بگویم این خوب است که شما به ارمغان می آورد با هم اوراق قرضه واقعا ساخته شده در مزخرف شما قرار داده تا با در روز شنبه ، وجود دارد هیچ چیز مانند نشستن با جوانه های خود را پس از دوازده ساعت در روز پای خود را ترک آبجو و فقط با داشتن یک سگ ماده در جلسه. خدمه من در حال حاضر ساخته شده است تا از دوستان و صنعت جوانه. من از دست برش با آنها. من فوق العاده خوش شانس به آنها را داشته باشد و نمی توانید صبر کنید به آن را به عقب.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
آیا می دانید که شنبه ها خاموش هستند فوق العاده راد? من شده است در ساخت صبحانه و گرفتن بچه ها من شنا. من از دست بسیاری از آن به طور معمول. آن بوده است بسیار خوب و من از آن لذت ببريم و نگاه کردن به آن به عنوان یک پوشش نقره ای به این ظروف سرباز یا مسافر.

چه یکی از چیزهایی که شما هر روز انجام دهید برای حفظ ظاهر?
روز به روز در سمت مدیر کسب و کار همان است. مردم هنوز هم کشیدند و رزرو. ما در حال نگه داشتن و مشغول پیدا کردن راه های جدید برای دوباره اختراع چه کار می کنیم.

آیا شما شده است به استرس خوردن/نوشیدن?
اوه آره, قرنطینه شده است به نوعی به این bod. در این نوع از احساس شبیه به من بارداری دوقلو در سال 2014. من در bedrest با هیچ چیز به جز خوردن. به جز این زمان من در خانه گیر کرده و می تواند به نوشیدن بیش از حد. دوست دختر من و من نشسته در حیاط جلو و نوشیدن شراب و چت چند بار در هفته. من سرد کمی در وعده, اما من قطعا می تواند این لب به لب متحرک ،

آنچه در سه چیز شما مطمئن ساخته شده است که شما را اجرا کنید ؟
آبجو و شراب tacos.

شما باید قرنطینه با سه نفر که آیا شما انتخاب می کنید ؟
به عنوان یک مادر, من می خواهم احساس مانند یک حرکت تند و سریع, اگر من می گویند پسران من, Sam & Otis و شوهرم. من هم نمی توانم زندگی بدون دوست دختر من هر چند — سارا کیم و جکی. در حال حاضر اگر من به انتخاب واقعی مردم است که من نمی دانم — Brandi Carlile, بنابراین من می تواند گوش دادن به آواز خواندن همه روز Lizzo به حزب و Natalie Maines به چت با.

هنگامی که شما احساس می کنید راحت بیرون رفتن و در مورد دوباره اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
رفتن به مکزیک با دختر من. ما سالانه سفر به تاخیر افتاده است دو بار. ما در حال رفتن به آن گه اتفاق می افتد ASAP.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین چالش برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?
آن را بسیار سخت به می گویند. من فکر می کنم بهبود دشوار خواهد بود. برای کسب و کار کوچک شما اغلب بازی گرفتن و این یک شکست بزرگ است. من قرار داده و من قلب و روح و هر گونه پول اضافی به این رویا برای مدت پنج سال. من می دانم که بسیاری از آنها در همان قایق است. من نمی دانم اگر حالت عادی خواهد بود آنچه در آن بود. من واقعا نفرت در عبارت “the new normal” اما من نمی دانم که راه دیگری به آن می گویند. من فکر می کنم این صنعت خواهد بود تغییر در راه ما در مورد روز-به-روز عملیات برای همیشه لطفا برای. وجود ندارد بیشتر willy-nilly وقتی که می آید به روش. من فکر می کنم هر کس می خواهد حرکت رو به جلو در راه های مختلف. من واقعا امیدواریم که ما می تواند همه این زنده ماندن.

چه چیزی است که به شما امید می دهد در طول همه این?
امید است که این روز است. اغلب آن را احساس می کند مانند تمام جهان در حال فرو ریختن به زمین. هر روز می شنوید چیزی فجیع تر از گذشته است. من احساس وزن از همه است و اغلب به اتمام ذهنی. از سوی دیگر من می دانم که برخی از مردم شگفت انگیز است که می خواهید برای دیدن تغییر واقعی در جهان است. که من الهام بخش روزانه و من محکم به آن است.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de