اورگان فرماندار نمی خواهید آنها را. اورگان سناتور آنها را نمی خواهیم. پورتلند شهردار شهرستان و کمیسیون نمی خواهید آنها را. پورتلند و ساکنان آنها را نمی خواهیم.

و در عین حال در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال افسران سرویس رومینگ خیابان های, اورگان, بزرگترین شهر در بینام و وسایل نقلیه بازداشت معترضان بدون شناسایی خود را.

گزارش های متعدد و فیلم ها به وضوح نشان می دهد به شدت مسلح فدرال مأموران اجرای قانون در لباس استتار پله بینام و نشان غیر نظامی و ون و زور بازداشت ضد نژاد پرستی و ضد خشونت پلیس تظاهرکنندگان در خیابان پورتلند اغلب به دور از هر گونه اموال فدرال (که در آن مقامات فدرال صلاحیت). در بسیاری از موارد کسانی را بازداشت گرفته نشده بود به وضوح هر گونه نقض قوانین.

پس از چند روز از ترس و سردرگمی را به عنوان گزارش از این اسرار آمیز فعالیت های انباشت اشیاء بدست آمده تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اذعان کرد که وزارت امنیت داخلی فرستاده افسران گشت مرزی و سازمان های دیگر به پورتلند در هفته گذشته برای حفاظت از اموال فدرال یعنی یک دادگاه فدرال در قلب شهر, که برچسب شده با نقاشی های دیواری و تا به حال یک آتش سوزی کوچک و پنجره شکسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به خصوص اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ اند در دفاع از تاکتیک های تهاجمی. آنها به تصویر کشیده صلح آمیز جورج Floyd-الهام گرفته از اعتراضات در این شهر که به طول انجامید بیش از 50 روز و در زمان رهبری به برخی از اموال تخریب جزئی و حمله به مقامات به عنوان یک “خشونت اراذل و اوباش” از “lawless آنارشیست ها.”

“شهر پورتلند شده است تحت محاصره … با خشونت اوباش محلی در حالی که رهبران سیاسی حاضر به بازگرداندن نظم به حفاظت از شهرستان خود را,” او گفت: در طولانی جولای 16 بیانیه. “هر شب یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن است.”

“DHS نمی خواهد کناره گیری خود را جدی وظیفه برای حفاظت از فدرال امکانات و کسانی که در آنها,” او اضافه شده است.

اما منتقدان می گویند این دست سنگین رویکرد overreaction به بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز و مخل به حکومت قانون است. “این مسائل فاشیستی رژیم و نه آمریکا دموکراسی” سناتور. Ron Wyden (D-OR) به من گفت. “این مهم است که ما لازم نیست که پلیس مخفی آمریکا” ایالت Jeff Merkley (D-OR) نیز در مصاحبه ای گفت:.

دو مستقیم عواقب ناشی از ملی جنجال.

اول فعالان و وکلا که به نمایندگی آنها می گویند یک بار رو به کاهش جمعیت در حال رشد دوباره در پاسخ به دولت فدرال ، “بیشتر و بیشتر معترضان در حال بیرون آمدن هر شب” گفت: Ashlee Albies یک وکیل محلی که نشان دهنده شلیک نمی پورتلند یک سازمان دفاع از حقوق مدنی. “وجود دارد بیشتر معترضان در حال حاضر بیش از وجود دارد فدرال.”

نصب بست, برخی نگران, به طور بالقوه می تواند منجر به حتی بیشتر تنش ها و خشونت است. فقط در روز گذشته تظاهرکنندگان سوخته پورتلند پلیس اتحادیه ساختمان فدرال و ماموران با شلیک گاز اشک آور در مادران مسالمت آمیز اعتراض کنند.

دوم یک نبرد قانونی در حال حاضر در جریان خوردگی پورتلند شهروندان در برابر دولت فدرال با گسترده قانونی مقامات. چند, هر چند به اعتقاد دادگاه را وادار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ایستادگی کردن. در اکثر آن ممکن است منجر فدرال اجرای قانون به عمل با احتیاط بیشتر, اما آنها هنوز هم کار در مناطق که در آن مردم محلی نمی خواهید آنها را به.

که بدان معنی است که حوادث در پورتلند به احتمال زیاد به ادامه برای مدتی تست محدودیت های فدرال قدرت در شهرهای آمریکا و حل و فصل از کسانی که در آنها زندگی می کنند. “در این مرحله ما در حال حاضر در یک بحران قانون اساسی” گفت: Juan چاوز یک وکیل و مدیر حقوق مدنی پروژه در اورگان دادگستری مرکز منابع.

دو ماه پیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس موجب سراسر کشور تظاهرات خواستار برابری نژادی و گسترده پلیس اصلاحات. همانطور که در دیگر شهرهای آمریکا هزاران نفر را به خیابان های پرتلند و قول داد برای حفظ فشار بر محلی و فدرال رهبران. اما این وضعیت در پورتلند به سرعت تبدیل زشت است.

از شروع پورتلند نیروی پلیس با استفاده از گاز اشک آور به حفظ نظم. چنین اقداماتی به رهبری یک قاضی منطقه ای ایالات متحده در ژوئن 9 به ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور به جز در موارد “است که در آن زندگی می کند و یا ایمنی عمومی یا پلیس در معرض خطر هستند.” که سفارش خواهد بود گسترش دو هفته بعد شامل گلوله های لاستیکی و دیگر nonlethal مهمات.

در میان نبرد قانونی پورتلند نیروی پلیس ادعا کرد که اين کشف به عنوان مجسمه مؤتلفه ژنرال سابق و رئیس جمهور جورج واشنگتن و توماس جفرسون بودند مخدوش یا پاره.

دولت نمایندگان مجلس با تصویب یک قانون گفته پلیس محلی می تواند تنها با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات و اگر پلیس اعلام کرد که یک “شورش” بود و در جریان است که می تواند به شدت تحت تاثیر ایمنی از افسران و اموال. ارائه شده است که اجرای قانون کاملا یک راه گریز به ادامه با استفاده از گاز اشکآور فعالان محلی به من گفت: — یکی که پلیس بهره برداری از.

که نه تنها خشم معترضان بلکه نهفته سالم از شهروندان است. در برخی موارد از گاز اشک آور خواهد نسل اینده به مناطق مسکونی تأثیر رانندگان و مالکان ایستگاه گاز مسئولین و حمل و نقل عمومی سواران دور از بن بست.

اما در برخی از راه های که نبود بنابراین تعجب آور مردم محلی گفت: پورتلند پلیس تا به حال مدت طولانی است که شناخته شده است به استفاده از تاکتیک های تهاجمی چراکه از یک حادثه اخیر که در آن افسران swarmed یک معترض در دوچرخه خود را برای دستگیری او.

پورتلند پلیس در ادامه به دفاع از اقدامات خود, هر چند این ادعا چنین اقدامات لازم برای tamp پایین سرکش یا غیر قانونی شد.

گاز اشک آور “ناراحت کننده است اما موثر در متفرق کردن جمعیت” پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell گفت: در جولای 1 تصویری ارسال شده به توییتر. “ما ترجیح می دهند از آن استفاده کنید. ما ترجیح می دهند که کسانی که در منطقه به دنبال قانون و تعامل در رفتار خطرناک است.”

استقرار گاز اشک آور و دیگر جمعیت-روش های کنترل نمی وادار همه معترضان برای جلوگیری از نشان دادن اما آنها منجر به کاهش تعداد فعالان گفت. هنوز هم هر مقدار از معترضان کشتی جودو با اجرای قانون ظاهرا بیش از حد برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین او درگیر شدم.

در تاریخ 26 ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا برای ارسال فدرال افسران به شهرستانها در سراسر کشور برای حفاظت از مجسمه ها و آثار و اموال فدرال. پنج روز بعد گرگ, بازیگری, Department of Homeland Security, منشی, تشکیل حفاظت از جوامع آمریکایی نیروی کار برای هماهنگ کردن واکنش در سراسر کشور.

“DHS است که پاسخ دادن به تماس رئیس جمهور به استفاده از پرسنل اجرای قانون در سراسر کشور برای محافظت از ما نشانه تاریخی” گرگ گفت: در تاریخ 1 ژوئیه در بیانیه ای. “ما نمی خواهد بیکار ایستادگی در حالی که خشونت آنارشیست ها و تظاهر به دنبال نه تنها به خرابگری و از بین بردن نمادهای ملت ما اما به اخلال در نظم و قانون و ایجاد هرج و مرج در جوامع ما است.”

با توجه به DHS جدید نیروی کار خواهد “انجام مداوم ارزیابی پتانسیل ناآرامی های مدنی و یا تخریب و تخصیص منابع برای حفاظت از مردم و اموال” که ممکن است “شامل پتانسیل افزایش فعالیت برای اطمینان از ادامه حفاظت از نقاط حساس.”

نیروی کار در کنار هم قرار شد در عجله. واحد DHS ارسال خواهد نداشتیم آموزش مناسب برای مقابله با تظاهرات توده ای در هر یک امنیت یادداشت آماده برای گرگ و گزارش نیویورک تایمز در روز شنبه. و در عین حال گروه هایی مانند “BORTAC” — یک گشت مرزی واحد که عمدتا به بررسی فروشندگان مواد مخدر و اعمال مانند یک تیم SWAT — اعزام به پورتلند در اوایل ماه جولای.

آنها و دیگر فدرال مأموران اجرای قانون مونتاژ در علامت گذاری O. هتفیلد فدرال دادگاه جلب توجه معترضان و باعث یک جمعیت به شکل خارج از ساختمان. اما در جولای 1 — روز نیروی کار رسما اعلام شد — فدرال افسران واقعا حضور خود را شناخته شده است. آنها را از سوار کردن ساختمان و اخراج فلفل توپ در تظاهرات قبل از عقب نشینی و برگشت داخل.

این اولین سرنخ فعالان کردم که فدرال خواهد بود بیشتر درگیر از ابتدا انتظار می رود. واشنگتن گفت: مقامات فدرال خواهد بود در پورتلند عمدتا برای محافظت از اموال فدرال و بررسی فدرال جنایات گفت: چاوز به حقوق مدنی وکیل اما “ما می دانستیم که در آن وجود دارد که همه آنها انجام می دهند.”

پورتلند شهردار تد ویلر بود عصبی در مورد آنچه که او می خواهم دیده می شود و خواستار پایان دادن به خشونت و بررسی تاکتیک های پلیس در جولای 3. “من خواستار به صورت کامل و دقیق بررسی استفاده از نیروی تاکتیک و معنی دار, عمومی, شفافیت,” او گفت:.

اما دولت فدرال دخالت تنها از تشدید وجود دارد.

در 12 جولای 26 ساله معترض Donavan LaBella بود به ضرب گلوله در سر توسط مقامات فدرال با “کمتر کشنده” مهمات در حالی که او در یک boombox در مقابل فدرال افسران. مادرش گفت: LaBella پایدار و صورت و جمجمه شکستگی نیاز به عمل جراحی. که قسمت برانگیخته عمده اعتراض از شهر و دولت برجسته ترین سیاستمداران است.

“حوادث شب گذشته در دادگاه فدرال بودند غم انگیز و قابل اجتناب در نتیجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برای هفته ها ادامه فشار برای زور و خشونت در پاسخ به اعتراضات” اورگان دولتی کیت براون در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “رئیس جمهور تهمت استقرار مسلح فدرال افسران به پورتلند تنها در خدمت به تشدید تنش و همانطور که دیدیم دیروز به ناچار منجر به خشونت های غیر ضروری و رویارویی است.”

و در آخرین هفته یا بیشتر به نظر می رسد فدرال افسران خود گرفته اند دستور یک گام بیشتر با اطراف پرتلند در بینام و وسایل نقلیه و بازداشت مظنونان در راه منتقدان می گویند مقدار به آدم ربایی است.

شاید بهترین و شناخته شده ترین مورد این است که از علامت Pettibone. و از بازگشت به خانه از یک اعتراض در دادگاه در ساعات اولیه ژوئیه 15. اعتراض شده بود عمدتا مسالمت آمیز و سازمان های اجرای قانون نشده بود با استفاده از گاز اشک آور علیه تظاهرکنندگان در آن روز.

اما حدود 2 هستم افراد ناشناس در استتار پا را از ون و انداخت Pettibone به پشت آن را در برابر خود خواهد شد. Pettibone که ادعا می کند او هیچ چیز مشکوک و یا غیر قانونی, گفت, اورگان, پخش عمومی (OPB) در تاریخ 16 ژوئیه که “من عرقچین کشیده بر چهره من, بنابراین من نمی تواند را ببینید و آنها برگزار شد و من دست بر سر من.”

پس از رانندگی در اطراف شهر در حالی که مردان مسلح او را در داخل یک ساختمان است که Pettibone خواهد تنها بعد از یادگیری بود دادگاه فدرال. “این در واقع یک روند رو به بسیاری از دیوارها و گوشه های آنها بصورت تماسهای مکرر من را گرفت عکس من و rummaged از طریق وسایل من,” او گفت: OPB.

Pettibone قرار داده شد در یک سلول قبل از دو افسر آمد به خواندن او میراندا حقوق هر چند او می گوید آنها نمی گویند که چرا او تحت بازداشت است. Pettibone نمی, چشم پوشیدن از این حقوق و به جای آن خواستار به صحبت با یک وکیل. حدود 90 دقیقه بعد مقامات به او اجازه دهید بدون ضبط دستگیری او و یا شارژ او را با هر گونه جرم و جنایت است.

در بعدی مصاحبه با واشنگتن پست, Pettibone گفت: او هنوز هم نمی داند دقیقا همان است که او را دستگیر کردند و یا چرا.

ماموران فدرال انکار داشتن بازداشت Pettibone و پاسخ داده نمی شود سوالات خبرنگاران در مورد این و دیگر حوادث مشابه. اما Pettibone حساب شده در افراد دیگر توصیفات و ویدئوها به نظر می رسد نشان می دهد که این جدید و بسیار نامنظم اگر نه غیر قانونی عمل توسط مقامات فدرال.

“بازداشت انسان به طور کلی است نه قانونی تاکتیک فقط به صحبت کردن با مردم” گفت: Joshua Geltzer اجرایی مدیر موسسه قانون اساسی حمایت و حفاظت در دانشگاه جورج تاون.

این وضعیت تبدیل شده است به طوری که مملو حتی پورتلند پلیس است فاصله خود را از اقدامات فدرال. “در زمان فدرال افسران ممکن است در نزدیکی به پورتلند افسران … ممکن است ما را از عمل نزدیکی آنها” Lovell the رئیس پلیس گفت: هفته گذشته است. “فدرال افسران باید خود را با اهداف و پورتلند پلیس اداره به اهداف ما. ما نمی مستقيم فدرال ماموران اقدامات و آنها را مستقیم ماست.”

چنین بیانیه ای به احتمال زیاد ارائه جلوتر از آنچه Lovell مطمئنا مشکوک شد قریب الوقوع مبارزه قانونی — که فقط وارد کرده است.

اگر شما بخواهید مقامات فدرال در مورد رفتار خود در پرتلند — یعنی عامل به بازداشت مظنون مجرمین از قانون فدرال — آنها می گویند آنها فقط حفظ نظم و قانون در حالی که زیر رئيس جمهور در احكام است.

“در حالی که ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی جهات هر آمریکایی حق اعتراض مسالمت آمیز و خشونت و ناآرامی های مدنی تحمل نخواهد شد” یک سخنگوی آژانس به من گفت: انعکاس گرگ اظهارات که “خشونت آنارشیست ها را سازماندهی حوادث در پورتلند بیش از چند هفته گذشته با عمدی به قصد آسیب و از بین بردن اموال فدرال و همچنین به عنوان آسیب فدرال افسران و عوامل است.”

این سخنگو تاکید کرد دو نقطه دیگر. اولین سخنگوی گفت که CBP عوامل را شناسایی خود را — از جمله پوشیدن نشان گروه خود (به عنوان در صدای زیر) — اما نمایش داده نمی نام خود را “با توجه به های اخیر doxxing در برابر حوادث پرسنل اجرای قانون که در خدمت و محافظت از کشور ما است.”

این سخنگو گفت: CBP پشتیبانی فدرال حفاظتی خدمات DHS آژانس شارژ با حفاظت از اموال فدرال در پورتلند و جاهای دیگر.

سخنگوی ذکر شده 40 USC 1315 که به DHS وزیر اقتدار به ماموران فدرال تحت فرمان خود تقویت فریم در ثانیه را تلاش. دیگران به نام به که حمایت از ماموریت شامل حمل و نقل اداره امنیت گارد ساحلی و اداره مهاجرت و گمرک.

اعضای آن نیروهای مجاز به دستگیری کسانی که مظنون به جرایم حمل سلاح و حتی بررسی پتانسیل جرائم روشن یا خاموش فدرال اموال کارشناسان می گویند (هر چند دور که اموال جایز است و آنچه معقول سوء ظن مقامات ابتدا باید ثابت کند برای بحث است).

وجود دارد ممکن است بسیاری از تخلفات به نگاه به عنوان معترضان graffitied و راه اندازی آتش بازی در فدرال ساختمان و اموال و همچنین پرتاب اشیاء مانند سنگ و بطری به ما ماموران دولت.

حتی پس از جورج تاون را Geltzer می گوید: این سطح از زور باید مطابقت مشکوک جرم — و تیراندازی به معترضان در این صورت با پرتابه یا بازداشت آنها را در سایه راه که نمی کند. “هیچ کس عذر و بهانه رفتار بد اما آن تغییر نمی کند چه یک پاسخ مناسب به نظر می رسد مانند” او به من گفت. اجرای قانون و البته می توانید صحبت با مظنون اگر آنها موافقت, Geltzer ادامه داد: اما “چه خوب است رفتن به نقطه اجباری دستگیری — در برابر کسی را — بدون علت احتمالی.”

فکر می کنم مقامات فدرال عمل می کند با احتیاط بیشتر به این دلیل که شهر و دولت نمی آنها را دعوت به کمک کارشناسان گفت.

تا کنون مقامات فدرال هنوز برای نشان دادن شواهد تا ادعای احتمالی باعث صرفه جویی برای یک پرونده از اتهام نقض توسط Wolf در تاریخ 16 ژوئیه در بیانیه ای. در زیر تصویر از چند بخش از این لیست.

وزارت امنیت داخلی

که عدم شفافیت است که چرا بخشی از اورگان دادستان کل الن روزنبلوم جمعه گذشته واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت و دیگر سازمان های درگیر در فدرال پاسخ در پورتلند. او در هر دفتر مطبوعاتی هفته گذشته حرکت اگر اعطا “خواهد بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians,” در نتیجه حفاظت از خود را اول و چهارم و پنجم متمم حقوق (در میان دیگران).

“هر آمریکایی باید دفع زمانی که آنها را ببینید این اتفاق می افتد” روزنبلوم در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “اگر این اتفاق می افتد در اینجا در پورتلند می تواند رخ دهد در هر نقطه.” او به وضوح حمایت از اورگان آمریکا سیاستمداران با Wyden, Merkley و دو نماینده در همان روز تماس برای یک کاوشگر به اجرای قانون فدرال.

“این سوء استفاده از قدرت خواستار بررسی و کسانی که فدرال عوامل درگیر باید خود را پیدا فدرال اشتغال فسخ” Wyden به من گفت.

فراتر از مسائل حقوقی وجود دارد همچنین یک سوال که آیا فدرال افسران تاکتیک ها و حتی موثر در آرام کردن تظاهرات — و یا اینکه همانطور که بسیاری از کارشناسان صحبت کردم که گفت: آنها در واقع با برافروختن این وضعیت بیشتر است.

وجود دارد پایه موضوع از مقامات فدرال و نه پوشیدن خاص شناسایی لباس و یا نشان یا در غیر این صورت به وضوح شناسایی خود را به کسانی که آنها را در حال بازداشت.

مایک آلمانی سابق FBI agent در حال حاضر با Brennan Center for Justice به من گفت عمل ماموران شناسایی خود را قبل از بازداشت مظنون به همان اندازه مهم است برای ماموران ایمنی که برای شهروندان. شخص تحت سوء ظن ممکن است بر این باورند فدرال افسران هستند که آنها واقعا هستند به جای باور است که اعضای شبه نظامیان و یا حتی فقط تصادفی اوباش. پورتلند بعد از همه تبدیل به یک کانون در آمریکا برای راست خشونت مملو از شهروندان عادی پانسمان مانند سربازان به یک نقطه نظر سیاسی و ترساندن دشمنان خود را.

چنین سردرگمی باعث می شود پلیس در این راه سخت تر است. “چگونه [متهمان] قرار است به می دانم که این یک فدرال رسمی دستگیری آنها؟” آلمانی پرسید. “بدون مناسب نشان علاقه به مقاومت در برابر است که بسیار بیشتر” به طور بالقوه افزایش به خشونت است. آن را نیز ممکن است اما کمتر احتمال دارد که مقامات فدرال را اشتباه یکدیگر برای معترضان و یا گروههای شبه نظامی در شبیه لباس. “ما نمی خواهیم به خوردگی اجرای قانون در برابر یک دیگر در خیابان های آمریکا در شهر” آلمانی اشاره کرد.

پس از آن وجود دارد مسئله گسترده تر از با استفاده از تاکتیک های خشن را به تلاش برای سرکوب تظاهرات.

ادوارد مگوایر یک متخصص در اعتراض پلیس در دانشگاه ایالتی آریزونا که همکاری خوبی در نظر گرفته (رایگان) کتاب در مورد این موضوع گفت: دولت فدرال استراتژی برای استفاده از قریب به اتفاق نیروی قطعا نتیجه معکوس.

قرار داده و تحقیقات خود را از مشاهده پلیس از تظاهرات در سراسر جهان نشان می دهد مقامات که استفاده بیش از حد بالا تاکتیک جرقه عظیم میکند. در “میانه رو” در میان جمعیت — کسانی که اعتراض مسالمت آمیز و چه کسی قادر به شکستن قانون نیست — شروع به آغوش رادیکال تر موضع نسبت به اجرای قانون با هدف کنترل کردند. به جای آرام همه چیز را پس از آن مقامات در نهایت با “بسیاری از افرادی که واقعا عصبانی کردن” مگوایر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارتکاب این گناه کبیره اعتراض پلیس در پورتلند. “پاسخ است که ما شاهد از ماموران فدرال ماهر است فاقد هر گونه منسجم اساسی استراتژی و به نظر می رسد تقریبا کاملا طراحی شده به تشدید تنش ها و نه کاهش آنها” مگوایر به من گفت. “این تقریبا کارتونی خیلی مسخره است.”

پیامدهای دلسرد کننده ای هستند. در یک طرف شما یک دولت فدرال مصمم به سرکوب تظاهرات با افزایش نیروی. از سوی دیگر شما باید تظاهرات که در یک نقطه سیم پیچ شد اما در حال حاضر ramping تا دوباره در پاسخ مستقیم به سنگین-handedness.

و تا کنون با موسی بن بست را نشان می دهد هیچ نشانه ای از dissipating.

بحث به پورتلند معترضان و وکلای آنها و روشن است که آنها انتظار دارند به ماندن در این دوره با وجود فشار دولت فدرال.

“ما به ضرب گلوله کشته شده است در تانک و مورد ضرب و شتم بیش از دو ماه گذشته و ما هنوز داده نشده گفت: چاوز اورگان دادگستری مرکز وکیل. “ارعاب بخشی از قصد” اما “تنها چیزی که می تواند به توقف این است که مردم قدرت است.”

“مردم در پورتلند در حال رفتن به پایین به طوری که فدرال باید فقط ترک” گفت: Albies وکیل برای حقوق مدنی فعالان در این شهرستان است. “بیشتر آنها حمله معترضان که بیشتر آنها نشان می دهد که اموال مهم تر از حقوق بشر و زندگی انسان است.”

اما گوش دادن به اظهارات کسانی که مسئول فدرال و پاسخ آن را به همان اندازه ظاهری آنها ادامه خواهد داد در این مبارزه است. “ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت در یکشنبه جیر جیر.

به احتمال زیاد تقویت شده توسط رئیس جمهور صوتی, پشتیبانی, اقدام DHS رئیس Wolf — تازه کردن دیدار با ماموران فدرال در پورتلند هفته قبل گفته فاکس نیوز روز دوشنبه که “من نمی نیاز به دعوت نامه توسط دولت, دولت شهرداران یا دولت و استانداران برای انجام کار ما است. ما قصد داریم برای انجام این کار آیا آنها مثل ما وجود دارد یا نه.”

با هیچ یک از حمایت تنش همچنان به موشک وار رفتن. یکشنبه شب معترضین شکست را به پورتلند پلیس انجمن و روشن, ساختمان, در, آتش, به گفته پلیس شهر.

که همان شب فدرال افسران راه اندازی شد گاز اشک آور در اعضای مادران علیه خشونت پلیس بود که با تشکیل یک سپر انسانی در مقابل تظاهر کنندگان. آنها عمدتا شعار “ما را ترک بچه ها به تنهایی!” هر کسی در صحنه, که همچنین اشاره کرد که حداقل یکی از مادران باردار بود.

با وجود افزایش تنش ها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ظاهرا خوشحال با نتایج کلی. به نظر می رسد دولت فدرال است و با توجه به پاسخ مشابه در شیکاگو که قطعا باعث حتی بزرگتر داد و بیداد با توجه به اندازه شهر و مغلوب ساختن پیشی جستن نژادی متهم نظرات در مورد خشونت وجود دارد. این امر نیز متبلور است که تهمت و دیگران معتقدند این قبیل اقدامات تنها راه برای رسیدگی در سراسر کشور تظاهرات نتایج گم می شود.

به همین دلیل Albies و دیگر فعالان این باور قطعی ایستاده باید در پورتلند — or دیگری خطر صحنه های مشابه metastasizing در سراسر امریکا است. “دادخواهی است و نه جلوگیری از این. عمل سیاسی است و نه برای جلوگیری از این. قدرت مردم است و نه برای جلوگیری از این,” او گفت:. “اما همه که با هم برگزار خواهد شد حداکثر فشار بر پلیس و دولت فدرال است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de