“شغل وجود ندارد”: چرا قطع افزایش مزایای بیکاری را ترک کارگران در تلو تلو خوردن

گسترش بیمه بیکاری است که برنامه ریزی شده به پایان می رسد در اواخر این ماه — توسعه است که می تواند عواقب وخیمی را برای میلیون ها نفر از کارگران که هنوز هم نمی خواهید برای رفتن به.

“من هنوز furloughed و اگر سنا را گسترش دهید گسترش هفتگی مقدار, من نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و یا صورتحساب می گوید:” امی مولر یک معلم مستقر در کالیفرنیا که دریافت بیمه بیکاری پس از این بهار.

جمهوری خواهان در کنگره استدلال کرده اند که افزایش بیمه بیکاری (UI) مانع مردم از رفتن به کار. اما به عنوان مولر وضعیت نشان می دهد بسیاری از همین حالا باید شغل آنها می تواند به بازگشت در این نقطه است.

“اگر شما قطع 600 دلار برای تشویق مردم برای رفتن به محل کار است که فقط می خواهد بی رحمانه چرا که برای میلیون ها نفر از مردم شغل وجود ندارد می گوید:” هایدی Shierholz سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار و زمان مدیر سیاست در موسسه سیاست اقتصادی.

برای اولین بار تایید شده در مراقبت عمل اخیر افزایش UI می افزاید اضافی 600 $در هر هفته به مزایای یک کارگر دریافت می کند. که گسترش قابل توجه است: دقیق منافع توسط دولت متفاوت است اما به طور متوسط در هفته مقدار قبل از این علاوه بر این شد $370. با این قانون افزایش این رقم افزایش به $970 در هر هفته است.

کارشناسان می گویند UI گسترش بوده و مرکزی برای نگه داشتن اقتصاد کشور شناور به عنوان ما همچنان به مقابله با خرید اینترنتی از Covid-19: مزایای در نظر گرفته شده برای کمک به کارگران ایمن ماندن و باقی می ماند به عنوان سیاستگذاران آدرس بهداشت عمومی بحران.

علاوه بر این رابط به عنوان یک انتقادی خالص ایمنی برای میلیون ها نفر از کارگران که شغل را به طور موثر حذف شده است در کوتاه مدت. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط موسسه سیاست اقتصادی به عنوان بسیاری از 11.9 میلیون کارگر صفر شانس بازگشت به خود را قبل از کار به عنوان کار موقت زیان تبدیل به دائم ،

آیا کنگره را گسترش گسترش UI یک سوال باز باقی می ماند. قانونگذاران بازگشت به کنگره این هفته و تا اواخر جولای به اقدام قبل از این برنامه این است که با توجه به غروب آفتاب. دموکرات ها به دنبال ادامه گسترش برنامه از طریق ژانویه 2021 در عمل قهرمانان در حالی که جمهوری خواهان به مقابله با “بازگشت به کار” پاداش و حتی یک تبلیغ انتخاباتی است که استدلال مردم بدون کار باید “پیدا کردن چیزی جدید.”

ایران با رویکرد اما نادیده ملال انگیز واقعیت است. با کسب و کارهای کوچک در ادامه به شاتر پست کار جدید کاهش به توقف و شرکت های صدور دور تازه ای از اخراج کارگران بیکار با چند گزینه های به دنبال.

در مولر را در مورد او شده است انتظار برای دیدن اگر او کار خواهد آمد و درخواست خود را به دهانه دیگر در میان است. “اعمال من به هر [هنر] آموزش موقعیت است که, نوشته شده در کالیفرنیا,” او گفت: Vox. “یکی نیست دنبال کرده است تا به عنوان رتبهدهی نشده است.”

در ماه های اخیر تعداد افرادی که بیکار هستند به مراتب پیشی گرفتن تعداد مشاغل جدید اضافه شده اند که به اقتصاد است.

با توجه به ماه ژوئن شغل گزارش اداره آمار نیروی کار در حالی که 4.8 میلیون شغل جدید اضافه شد که در ماه حداقل 17.8 میلیون نفر بیکار باقی مانده. هفتگی گزارش تعداد مدعیان بیکاری نیز اشاره می کند که به عنوان بسیاری از 33 میلیون نفر از دریافت ایالتی و فدرال UI مزایای که از اواخر ماه ژوئن.

این ارقام نشان می دهد که تعداد فرصت های شغلی جدید نیست نزدیک قابل مقایسه با تعداد افرادی که در زمینه بیکاری در هفته های اخیر. یک ماه ژوئن کار مقاله از محققان خوزه ماریا Barrero نیک بلوم و استیون دیویس قرار دادن آن در راه های مختلف: برای هر سه شغل جدید وجود داشته است 10 اخراج آنها به این نتیجه رسیدند.

زمینه های خاص گرفته شده تا استخدام در گیر Barrero شکوفه و دیویس اشاره: E-commerce, غول, از جمله آمازون و تحویل و خدمات مانند Instacart و آموزش آنلاین ابزار مانند Outschool که همه به دنبال بیشتری بر کارگران در حالی که صنایع دیگر در ادامه به قرارداد.

مسئله این است که تعداد مشاغل این صنایع در حال اضافه کردن نمی آیند نزدیک به ساخت تا برای تعدادی از مشاغل که از دست داده اند. علاوه بر این بسیاری از مشاغل جدید که در حال ظهور هستند نه در خط با تجربه و یا زمینه های است که مردم ممکن است کار کرده اند در قبل از همه گیر.

خوزه تگزاس مبتنی بر معمار بود که گذاشته این بهار, برای مثال, شده, شبکه, گسترده, اما تبدیل کردن کمی در راه از کار در این زمینه خود را. “من در ارتباط با حق بیمه در واقع بدهد شما نام آن را به دنبال شغل اما من همیشه همان پاسخ گفت:” Vox. “چند شرکت در حال مصاحبه … اما با هیچ قصد استخدام در آینده نزدیک است.”

او اشاره می کند که او شروع به برنامه نویسی البته در صورتی که می تواند کمک به او را با فرصت های شغلی پایین خط.

کارشناسان تاکید است که بسیاری از زیان کار است که صورت گرفته است در این سال به خوبی می تواند بهبود هنگامی که اقتصاد به طور کامل پرش به عقب از این بیماری همه گیر هر چند برخی از صنایع مانند آجر و ملات خرده فروشی می تواند دائمی اثرات. در کوتاه مدت صنایع است که مجبور شده اند به شاتر و یا کاهش عملیات خود را برای ترویج شیوه های ایمن در طول بیماری همه گیر از جمله رستوران ها و سالن های ورزشی و سالن مو — در میان کسانی که نمی بینم بسیاری از مشاغل آینده را هر زمان به زودی.

“[وجود دارد] صنایع است که ما می توانیم فرض کنیم که واقعا سرکوب تا زمانی که ما یک واکسن یا درمان موثر” می گوید Shierholz.

در علاوه بر این به ارائه کارگران با پشتیبانی حیاتی در حالی که بازار کار همچنان در شار UI گسترش نیز نقش مهمی در حفظ هزینه های مصرف کننده و حمایت از مشاغل دیگر.

“برآورد ما نشان می دهد که انقضا خواهد شد و در نتیجه در کاهش هزینه با به طور بالقوه اثرات منفی بر هر دو خانواده و اقتصاد کلان فعالیت” محققان در جی پی مورگان چیس به این نتیجه رسیدند در یک ماه جولای تحلیل است که به بررسی fallout که در نتیجه از پایان دادن به گسترش UI. این کاهش می تواند ویرانگر برای اقتصاد Shierholz یادداشت — مؤثر به عنوان بسیاری از 5 میلیون شغل های دیگر.

“هنگامی که … که 600 دلار از بین می رود بنابراین [میلیونها نفر از کارگران] را نمی خواهد بود قادر به خرید کالاها و خدمات این کارگران بودند که به تولید آن کالا و خدمات, کارگران آن شغل خود را از دست” او می گوید.

بدون گسترش UI بسیاری از کارگران نیز در صورت افزایش چالش ها وقتی که می آید به مخارج اولیه زندگی از جمله اجاره و پرداخت وام مسکن و همچنین به عنوان مواد غذایی است. “گسترش یک ضرورت برای خودم و دیگران شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر” می گوید: نیک Parisi, آن کارگر در میشیگان بود که گذاشته اوایل این سال است.

در حال حاضر کنگره است که هنوز هم در بن بست بر آنچه UI سیاست نگاه می خواهم در آینده بسته محرک اقتصادی با جمهوری خواهان قصد از جمله مشوق هایی است که ایجاد انگیزه در مردم برای بازگشت به کار. این رویکرد اما همچنان به چشم پوشی و اساسی از بحران اقتصادی کنونی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>