مظنون در حمله بر قاضی خانواده در نیوجرسی چشم در قتل S. کالیفرنیا وکیل

مردان حقوق وکیل مظنون به ضرب تیراندازی یک قاضی فدرال و مجروح شدن شوهرش در نیوجرسی چشم شده است به عنوان یک امکان مظنون در تیراندازی مرگ یک همکار مردان حقوق وکیل در سن برناردینو کانتی.

روی دن Hollander از منهتن مشکوک از نما به عنوان یک فدرال اکسپرس, راننده, با نزدیک شدن به خانه از دادگاه منطقه ای فدرال قاضی استر Salas در شمال نیوبرانزویک, N. J., و تیراندازی شوهرش وکیل مدافع علامت Anderl و پسر 20 ساله دانیل Anderl که از جراحات درگذشت.

در حال حاضر بازرسان فدرال در حال بررسی Hollander برای دیدن اگر او تا به حال هیچ نقشی در قتل مارک Angelucci که کشته شد در اوایل این ماه در کرستلین فدرال اجرای قانون رسمی آسوشیتدپرس گفت.

رسمی هشدار داد این تحقیقات در مراحل اولیه آن و مقامات فدرال مشغول به کار بودند با محلی قتل کارآگاه.

در هر دو مورد مشکوک به نظر می رسد برای مطرح به عنوان یک راننده تحویل رسمی گفت.

در Angelucci مورد سن برناردینو کانتی نمایندگان در پاسخ به, گزارش از یک shooing حدود 4 بعد از ظهر روز شنبه, جولای 11, در گلنوود رانندگی در Cedarpines پارک unincorporated کوه جامعه غربی کرستلین.

آنها دریافتند Angelucci “پاسخگو و درد و رنج از آشکار زخم گلوله” با توجه به انتشار اخبار. او در صحنه است.

Angelucci معاون رئیس جمهور و عضو هیئت ائتلاف ملی برای مردان است. او دیرین جمهور از گروه Los Angeles فصل که او تاسیس شد.

“مارک بود و باور نکردنی مرد سخاوتمند زندگی در یک بند کفش با وجود شخصی برخی از چالش های بهداشت بنابراین او می تواند کمک بسیاری از میلیون ها دلار از وقت خود را به بیشتر داوطلبانه کار قانونی به نمایندگی از مردان حقوق و واقعی برابری جنسیتی است که به شدت مورد نیاز در این کشور و این رابطه گفت:” بیانیه ای از NCFM.

این گروه که گفت Angelucci کشته شد در خانه اش گفت: Angelucci به تازگی موفق به کسب یک مساوی مورد حفاظت در برابر انتخابی خدمات دولت واژگون مرد-تنها پیش نویس ثبت نام. او قبلا برنده یک مورد در کالیفرنیا جنگل. V. هورتون برگزار شد که این خلاف قانون اساسی است به حذف نر قربانیان خشونت خانگی از بودجه دولت برای خدمات قربانی.

او با حضور در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی رفت و به دانشکده حقوق در UCLA مدرسه قانون است. در زندگی حرفه ای او به عنوان یک فعال او به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد مانند Phil Donahue و دکتر فیل و او نیز به نظر می رسد در “قرص قرمز” یک مستند از سال 2016 در مورد مردان جنبش حقوق.

بخوانید: آنچه ما می دانیم درباره تیراندازی در یک قاضی فدرال در شمال نیوبرانزویک

محققان در حال بررسی دن Hollander مالی و سفر سوابق و همچنین misogynistic اتوها او نوشته شده آنلاین فدرال رسمی گفت.

دن Hollander تا به حال یک لینک بر روی وب سایت خود را به یک سند به نام “دختر جوک” که در آن یک لیست جنسیتی جوک نوشته شده بودند.

“دختران را به پایان می رسد از زمین برای پیدا کردن یک مرد آنها فقط می خواهید آن را به نگاه مانند آن مرد را انجام می دهند” یک شوخی رفت.

“من یک کامپیوتر به مبارزه با—چه کسی نیاز به یک” دیگری بود.

رسمی صحبت کرد که به AP می تواند بحث در مورد تحقیقات جاری علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

دن Hollander خود توصیف “ضد فمینیستی” وکیل است که در زمینه های متعدد پرونده های حقوقی به چالش کشیدن آنچه که او را دیدم به عنوان درمان ناعادلانه از مردان است. یک کت و شلوار ادعا که “شب خانم ها” تبلیغات در کافه ها و کاباره ها خلاف قانون اساسی بودند.

جزئیات: North Brunswick, NJ, عکسبرداری: ضد فمینیستی وکیل مظنون در قتل قاضی پسر

او مرده پیدا شد دوشنبه در Sullivan County, New York, دو مقام با آگاهی از این تحقیقات گفت: AP.

کمک: آسوشیتد پرس و صحرا خورشید خبرنگار ملیسا دانیلز.

نیک Muscavage است ناظر خبرنگار پیک, اخبار صفحه اصلی, اخبار تریبون و MyCentralJersey.com. برای دسترسی نامحدود به کار تحقیقی که در معرض خطا و تغییر دولت, قانون, لطفا عضو شوید و یا فعال کردن دیجیتال خود را حساب امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>