آمریکا ثروتمندترین tech میلیاردرهای هستند مراتب فوق العاده خوب شش ماه به یک تاریخی همه گیر نما کنتراست قابل توجه با سرنوشت دیگر آمریکایی ها در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به تاخت و تاز اقتصاد کسانی که نگران نابرابری ابراز نگرانی کرد که میلیاردرهای — و به خصوص تکنولوژی میلیاردرهای — خواهد متراکم کردن قدرت بیشتر و درآمد شکاف خواهد رشد چشمگیر تر. و نگرانی های خود را به نظر می رسد شده اند به خوبی تاسیس شده است.

افرادی مانند جف بزوس Elon Musk و استیو بالمر اضافه شده اند دهها میلیارد دلار به خالص خود را worths از آغاز تقویم سال با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. موفقیت بسیار ثروتمند بود مربوط در روز دوشنبه هنگامی که بزوس خالص ارزش رشد 13 میلیارد دلار بزرگترین واحد-روز پرش از مهر شروع ردیابی روز به روز تغییرات در سال 2012.

از آن آسان است به از دست دادن آهنگ از دقیقا چگونه ثروتمند فوق العاده ثروتمندترین تبدیل شده اند. عباراتی مانند “میلیاردرهای” می تواند تعمیم و پنهان مقیاس ثروت ایجاد شده در اقتصاد امروز. یک میلیارد یک میلیارد دلار وجود دارد — بسیار غنی باقی می ماند بسیار غنی است. دقیقا چگونه غنی می تواند احساس بی ربط.

اما خاص خود را متناوب موفقیت مهم نیست چون در انتهای دیگر از امریکا نابرابری درآمد تقسیم پول اضافی نمی خواهد احساس بی ربط. بیش از 30 میلیون آمریکایی در حال حاضر با توجه به مزایای بیکاری که برخی از آنها مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه. دستمزد پایین کارگران به ویژه مستعد ابتلا به اخراج. و همه گیر است تپش فقیر محله های خاص که در آن تعدادی از Covid-19 موارد بالاتر است.

صدای در سمت چپ این را به عنوان حاصل جمع صفر — کسانی که اضافه میلیاردها می توانید تفاوت را اگر توزیع — و خواستار بازسازی اقتصاد آمریکا پس از بحران اوکراین و آنها می خواهم برای دیدن بسیار ثروتمند پرداخت بیشتر مالیات به منظور تعمیر آنچه آنها باور دارند که کافی ایمنی net.

بازار گرا متفکران اشاره است که این میلیاردرهای در حال تبدیل شدن به غنی زیرا آنها ایجاد ارزش برای سهامداران خود — که اساسی ضروری سرمایهداری — و میلیاردرهای اتفاق می افتد به برخی از این شرکت بزرگترین سهامداران.

که استدلال است چرا آن را به ارزش بررسی آمار و ارقام در بالاترین پله امریکا نخبگان. در طول چند هفته گذشته بویژه فناوری اقبال صعود به ارتفاعات جدید.

درست است که برای هیچ کس بیش از بزوس که دارایی ها در سال 2020 صعود با 75 میلیارد دلار خود را خالص ارزش است که در حال حاضر نزدیک شدن به تقریبا 200 میلیارد دلار است.

که تاریخی به دست آوردن ثروت است که با توجه به افزایش آمازون که ثابت شده است ضروری به مردم در سراسر جهان در خانه بماند در پاسخ به این بیماری همه گیر. سهام آن سر به فلک کشید تا 70 درصد از آغاز سال است. که یک بوم برای او و همچنین برای همسر سابق خود مکنزی بزوس که سهام این شرکت را قرار داده و او را در آستان تبدیل شدن به جهان ثروتمندترین زن یک موقعیت برگزار شد در حال حاضر توسط Francoise Bettencourt Meyers. روز سال نو, سال 2020, MacKenzie بزوس جهان بود 25th, ثروتمندترین فرد — در حال حاضر او 13th, با $63 میلیارد دلار به نام هر بلومبرگ.

آمازون است که نه تنها بزرگ با تکنولوژی شرکت که موفقیت نسبی ساخته شده است که غنی غنی تر است. S&P 500 ممکن است در مورد تخت در سال 2020 اما سهام قدردانی در Facebook اپل و گوگل شرکت مادر الفبای ایجاد کرده است و حتی بیشتر برنده برای آن میلیاردرهای. اما افزایش دو دیگر شرکت های فن آوری و میلیاردرهای پشت سر آنها تغییر کرده tippiest از tippy-بالا.

بالمر های دیرین مدیر عامل شرکت مایکروسافت است که یک نام خانگی برای بسیاری از آمریکایی ها که به مراتب بیشتر آشنا با سلف خود بیل گیتس. (بسیاری از کشور, ثروتمندترین مردم چهره شما را تشخیص خواهد بود اگر شما آنها را در خیابان.)

اما بالمر است که نه تنها هر فرد ثروتمند — او به کلی تبدیل به امریکا پنجم-ثروتمندترین فرد به لطف رشد عظیم در مایکروسافت سهام است که تقریبا چهار برابر بیش از پنج سال گذشته است. که می تواند در قرعه کشی بیشتر موشکافی به بالمر که همچنان در چشم های عمومی در درجه اول به عنوان متحرک courtside حضور در بازی های خانگی لس آنجلس کلیپرز که او صاحب. بالمر شروع سال به عنوان 15th, ثروتمندترین فرد است.

دیگر تکنولوژی میلیاردر که تبدیل ثروت به اندازه فوق العاده ثروت در میان رکود اقتصادی است مشک ویژه بنیانگذار تسلا و SpaceX. در شروع سال 2020 مشک عنوان رتبه 35 ثروتمندترین فرد است. اما ارزش خالص تقریبا سه برابر شده بیش از هفت ماه گذشته و مشک است که در حال حاضر ششم ثروتمندترین فرد در جهان با تقریبا 75 میلیارد دلار. تسلا سهام تقریبا چهار برابر شده این تقویم سال.

تمام گفته coronavirus است به اثبات پیشنهاد خیلی خوب برای بزرگ با تکنولوژی رهبران. نه از 15 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان از آمریکا آمده را در بخش فن آوری با توجه به بلومبرگ رتبه بندی در مقایسه با هفت تن در سال را آغاز. تقریبا هر tech میلیاردر است و در نه در این سال است.

بسیاری از آمریکایی ها می گویند همان است. و اگر اقتصاد آمریکا قطره های بیشتر tech میلیاردر خواهد loom — نسبتا یا ناعادلانه — به عنوان یک قربانی آسان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de