مدرنیسم هفته سقوط پیش نمایش در حال حرکت آنلاین با توجه به COVID-19

مدرنیسم هفته سقوط پیش نمایش برنامه ریزی شده به مدت چهار روز در اواسط ماه اکتبر را شامل نمی شود هر فرد حوادث را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به بدتر در کالیفرنیا سازمان دهندگان این رویداد روز دوشنبه اعلام کرد.

بدون وضوح کافی در زمانی که کسب و کار تعطیلی اجباری در شهرستان و دولت سطح را دوباره برداشته شود سالانه جشن پالم اسپرینگز’ اواسط قرن معماری طراحی منظر و تمام اطراف پرنیان خواهد بود تحت فشار قرار دادند به یک فروم آنلاین در نظم اجتماعی را حفظ فاصله از پروتکل های.

“همانطور که ما در ادامه به نقد و بررسی جریان های بهداشتی دستورالعمل ها و برنامه ریزی برای پاییز پیش نمایش روشن شده است که آن را نمی خواهد برای ما امکان حضور در حوادث زندگی می کنند در پاییز” Chris J. Mobley, مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی مدرنیسم هفته در بیانیه ای گفت: اعلام به تعویق افتادن. “ما امیدواریم که برای ایجاد یک نمونه از مجازی آنلاین برنامه های است که می تواند آموزشی جذاب و سرگرم کننده است.”

نزدیک به 400 ، 000 نفر در حال آزمایش مثبت تا کنون در دولت طلایی — 1 درصد از کل کشور را جمعیت — ترک در مورد 7,700 کالیفرنیا مرده با توجه به داده California Department of Public Health منتشر شده دوشنبه.

تاریخ خاص و زمان و حوادث به صورت آنلاین سقوط پیش نمایش منتشر نشده اما سازمان دهندگان گفت: آنها آغاز خواهد شد نورد از جزئیات بیشتر در وب سایت خود را — https://www.modernismweek.com/ — هنگامی که برنامه های سفت.

“ارائه یک محیط امن برای شرکت کنندگان و داوطلبان همکاران و کارکنان بیشترین اولویت برای ما” Mobley گفت. “ارائه مجازی تجربه است که ممکن است شامل صفحه اصلی تورهای طراحی و ارائه اجازه می دهد تا ما را به ادامه به ارائه یک تجربه با کیفیت در امن ترین راه ممکن است.”

مدرنیسم هفته 2021 پانزدهمین سالانه و نصب و راه اندازی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Feb. 11 از طریق Feb. 21., با بیش از 350 رویدادهای برنامه ریزی شده در اطراف منطقه پالم اسپرینگز.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>