زندانی به قید وثیقه آزاد شد کاهش به $0 در میان coronavirus. در حال حاضر او را متهم به سرقت خودرو زرهی و فرار از زندان

تلاش برای کاهش گسترش coronavirus در میان جمعیت زندانی در مارس اجازه دزرت هات اسپرینگز مرد بود از زندان آزاد شده ماه قبل از او به اتهام سرقت یک خودرو زرهی و فرار از اجرای قانون بیش از آخر هفته.

Riverside County Superior Court سخنگوی Marita فورد تایید فرشته Felipe Aleman, 35 شده بود در بازداشت تا آوریل قبل از او وثیقه تعیین شد و به $0 تحت موقت اورژانس جرم و بزه وثیقه برنامه.

کالیفرنیا قضایی به تصویب شورای برنامه در مارس و آن در اصل طراحی شده بود, در میان چیزهای دیگر کاهش جمعیت اهل بیت و اجازه می دهد اجتماعی فاصله در زندان های سراسر کشور. وثیقه کاهش اعمال شده به متهمان در همه بزه و برخی از موارد جرم.

اسناد دادگاه نشان می دهد Aleman دارای سابقه دستگیری و او اخیرا در بازداشت به مدت حداقل دو نامربوط 2019 مورد: باتری در یک نسبی در مارس و سرقت خودرو در ماه جولای. قرار وثیقه برای هر مورد در اصل در مجموعه 5000 $و $175,000, احترام, فورد گفت.

قبلی دستگیری قدمت آن به حداقل 2004 درگیر ماشین, دزدی, دزدی, سرقت, مواد مخدر و در اختیار داشتن و حمله با سلاح مرگبار.

در بیانیه طولانی در آوریل Riverside County معاون دادستان منطقه Jeremiah Johnson استدلال همه گیر نباید یک عامل در Aleman را وثیقه کاهش.

“پس از بررسی دقیق و مشاوره با قربانی های مردم در مخالفت با هر گونه کاهش در وثیقه در نمونه مورد به انجام این کار خواهد تهدید امنیت عمومی” جانسون نوشت.

با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر 1,442 Riverside County زندانیان آزاد شده تحت این برنامه جدید که از هفته گذشته است. بیش از 200 نفر از آنها شده اند rearrested.

Aleman دستگیر شد بعد از ظهر جمعه به ظن سرقت یک بانک سپرده کیسه حاوی $140,000 از یک زره پوش های اتومبیل پارک شده در خارج از مک دونالد در 81-544 بزرگراه 111 در Indio.

Indio سخنگوی پلیس بن Guitron توصیف آن به عنوان یک “جرم فرصت است.”

“او فقط اتفاق افتاده وجود دارد. آیا او وجود دارد برای مک دونالد یا نه او پول گرفت و در زمان خاموش در حال اجرا” Guitron روز دوشنبه گفت:.

پلیس دستگیر Aleman و بازیافت پول پس از پیدا کردن آن را در خالی بسیاری در نزدیکی شایانی خیابان.

یک روز بعد Aleman موجب تعقیب جنایتکاران پس از فرار از John J. Benoit بازداشتگاه در Indio حدود 3:45 p. m. روز شنبه, با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر. مقامات نیست هشدار عمومی در مورد فرار تا حدود 7 p. m. و جزئیات بیشتر در مورد چگونه مظنون موفق به فرار شده اند منتشر شد.

هنگامی که فشرده توسط خورشید صحرا در مورد اینکه چرا از آن زمان تا زمانی برای هشدار عمومی کلانتر سرجوخه اد گالو) لیونل مورفی گفت: “پس از alemán در حال فرار از بازداشت اطلاعیه های داخلی ساخته شده بودند به جمع آوری و استقرار منابع مناسب برای کمک به جستجو. عمومی اطلاعیه ها ساخته شد پس از جزئیات این حادثه تایید شد.”

نمایندگان به همراه K-9 unit, جستجو در منطقه و زندان سوابق نشان می دهد آنها در زمان مظنون را بازداشت حدود 8 p. m. در پالومینو دادگاه — در مورد دو مایلی غرب از زندان است.

که نقطه Aleman, گرفته بود خود, نارنجی, زندان jumpsuit اما هنوز عینک خود را دور کمر زنجیره مورفی روز دوشنبه گفت:. Aleman بود برای درمان آسیب دیدگی جزئی.

زندان سوابق نشان می دهد او در حال حاضر در بازداشت بدون وثیقه در رابرت پریسلی بازداشتگاه در Indio. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه سهشنبه و آن را بلافاصله روشن نیست اگر او تا به حال یک وکیل.

در اطراف این زمان به قید وثیقه کاهش رفت و به تاثیر در آوریل Riverside County Sheriff چاد بیانکو به نام شورای قضایی تصمیم “بی پروا” و سان برناردینو شهرستان کلانتر جان مک ماهون گفت: اثر خواهد بود “ویرانگر است.”

“تغییر به صفر وثیقه برای دستگیرشدگان به طور چشمگیری خطر انداخته جامعه ما احساس امنیت و رفاه” مک ماهون گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi.

آفتاب صحرا خبرنگار شین Newell کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>