چگونه هالیوود به طور تصادفی ساخته شده Netflix

زمانی که Netflix شروع جریان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم در سال 2007 آن را به حال بازار بیشتر یا کمتر را به خود. در آن زمان تصویری در اینترنت به معنای یوتیوب که در آن شما می توانید ببینید سگ اسکیت و یا کوتاه SNL کلیپ.

در حال حاضر هر کس در مسابقه برای گرفتن به Netflix و راه اندازی خود را در جریان خدمات. اما شرکت های رسانه ای به مراتب پشت سر.

که تقصیر خود. آنها به تماشای Netflix ساخت آن جریان نیروگاه درست در مقابل بینی خود را — و حتی بدتر با کمک های خود را.

که یکی از داستان های ما بگویید در این قسمت از سرزمین غول ها: Netflix اثرکه بر تاثیر Netflix بکشد تا به حال در هالیوود و در افرادی که آن را اجرا کنید و در آن کار است.

این یک داستان است که لگد کردن با یک سوار کردن بلوار غروب آفتاب جایی که Netflix حضور آشکار جسمی. تابلوهای تبلیغاتی استفاده می شود که برای تبلیغ فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از انواع استودیو ها و شبکه ها در حال حاضر اختصاص داده شده تنها به Netflix محصولات به دلیل Netflix خریداری تابلوهای تبلیغاتی آشکار است.

اما داستان واقعا شروع می شود در سال 2008 زمانی که Netflix شکست را به جریان در یک راه از طریق یک backdoor: آن را خریداری دیجیتال جریان حقوق به فیلم از دیزنی و سونی است که فیلم شما شنیده ام مانند دزدان دریایی کارائیب — از Starz پرداخت TV channel. Starz تا به حال برای جاه طلبی های خود را در جریان خدمات و اما کسانی که fizzled به همین دلیل است که شما احتمالا هرگز از شنیده می شود Vongo.

و به همین دلیل Netflix کردم این فیلم برای یک آهنگ — حدود 30 میلیون دلار در سال — در حالی که تبدیل شدن به یک بسیار خوب خدمات جریان تقریبا یک شبه. برای زمینه: در سال 2012 زمانی که Netflix بکشد می خواستم به یک جریان معامله برای محتوا از دیزنی که در آن حال متوجه شدم که جریان واقعی بود چیزی که Netflix بکشد پرداخت حدود 300 میلیون دلار در سال است.

یک قراردادی گریز اجازه Netflix دریافت دیزنی و سونی مسائل بدون برش معاملات با دیزنی و سونی. اما به زودی به اندازه کافی شرکت های رسانه ای در تقلا بودند به فروش مسائل خود را به طور مستقیم به Netflix: آنها را دیدم Netflix بکشد به عنوان یک منبع آسان تقریبا رایگان پول — اگر رید هیستینگز و شرکت می خواست به آنها پرداخت برای قدیمی نشان می دهد و فیلم آنها در حال حاضر فروش جاهای دیگر پس از آن آنها خواهد بود خوشحال به آن را انجام دهد.

اما این پول رایگان واقعا رایگان: Netflix در زمان چیزهای هالیوود در نظر گرفته آن باقی مانده و ساخته شده است یک غول کسب و کار با آن — و به پایان رسید تا رقابت به طور مستقیم با تاسیس رسانه ها با استفاده از مطالب خود را. که ما منجر به امروز که در آن بزرگترین شرکت های رسانه ای در جهان پیدا کردن خود را سال پشت چه استفاده می شود به یک دره سیلیکون تازه بدوران رسیده.

این یک داستان جذاب و شما می توانید آن را در حال حاضر.

اشتراک در سرزمین غول ها در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>