ستون: اعتباری که در آن به علت CIF-SS می شود نمرات بالا برای ورزش دبیرستان طرح

این رسمی است. هیچ مدرسه ورزش در پاییز.

زمان CIF-اس اس ساخته شده خود را اعلام دوشنبه ترین در حال حاضر استعفا داد و خود را به این واقعیت اما آن را نمی شود آن را کمتر قابل توجه است. ما طرفدار ورزش ریتم شبانه روزی را پرتاب کردن به طور کامل وجود دارد هیچ شکی نیست.

هیچ پد ظاهر در جمعه شب با صدای بلند والیبال ورزشگاه. تمام چیزهایی که باید تبدیل به یک بخشی از ما سالانه مناظر و صداها را از سقوط ورزش در حال حاضر نمی شده است دیده و یا شنیده تا 2021.

و هر بازیکن ، مربی و مدیر ورزشی من صحبت به جمعه تکرار همان روحیۀ: “آن را برای رفتن به عجیب و غریب, اما ما خوشحال هستیم که به نوعی از فصل است.”

بیشتر: این رسمی: CIF به حرکت دبیرستان, فوتبال, همه, ورزشی برای 2021

سریع روکش: در اینجا جدید “دو فصل” طرح CIF-SS آمد: فوتبال, عبور از کشور واترپلو و والیبال را از اواخر ماه دسامبر تا مارس است. اولین جمعه شب فوتبال بازی خواهد بود Jan. 8.

هر ورزش دیگر تمام 16 از آنها را در بهار از آوریل تا ژوئن.

وقتی که می آید به مسائل گسترده تر مانند: آیا طرفداران مجاز به شرکت ؟ چه اتفاقی می افتد اگر وجود دارد در فصل شیوع کروناویروس? وجود دارد می تواند ورزش را در شخص ، کسانی که همه تصمیم گیری برای هر مدرسه و منطقه و شهرستان را. کسانی که سخت calls نمی افتد تحت CIF-SS چتر.

اما تا آنجا که به برنامه ریزی ساده و برنامه ریزی از بالا, مدرسه, ورزش, من فکر می کنم CIF-SS می شود نمرات بالا برای آنچه در آن دوشنبه نشان داد. مناسب آن بود تصمیم به لغو هر گونه ورزشی است.

کلمه کلیدی برای هر کس که می آید به این آینده ورزشی نجومی در حال رفتن به “انعطاف پذیری.” مدیران ورزشی و مربیان و بازیکنان و پدر و مادر هستند همه در حال رفتن به ماندن آرام و فکر می کنم در مورد تصویر بزرگتر.

وجود خواهد داشت چند, ورزش, ورزشکاران, که خواهد شد را به یک انتخاب دشوار در مورد چه ورزشی برای بازی. وجود خواهد داشت مربیان که در حال حاضر به مربی پسران و دختران تنیس یا گلف یا واترپلو تیم به طور همزمان به جای به طور جداگانه. وجود خواهد داشت و مدیران ورزشی در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی اتوبوس و بدنسازی زمان و داوران را لود فصل بهار کار. و وجود خواهد داشت پدر و مادر نیاز به رها کردن یک بچه در عمل در حالی که چیدن یک دیگر است.

بیشتر: خوشحالم که یک فصل اما به روز رسانی ورزش دبیرستان طرح ایجاد معضلات جدید

آنچه که آنها درست

پس از در نظر گرفتن برخی از زمان برای هضم این طرح جدید گذاشته شده توسط CIF-SS دوشنبه, من باید آنها را به مقدار زیادی از اعتبار. آن را بی سابقه تلاش قراردادن نه ماه از دو و میدانی به پنج و البته هیچ راه حل مناسبی است اما روشن است که آنها در نظر گرفته شود همه مشکلات که ممکن است بوجود می آیند.

اولین و مهمترین آنها خود را انجام داده شماره 1 هدف: نه لغو هر ورزش.

CIF-SS کمیسر راب Wigod گفت: این دردناک بود به از دست دادن آن دسته از زمستان های ورزشی در پایان آخرین سال تحصیلی و او متنفر است به فکر می کنم در مورد چگونه داشتن که فصل معطل خواهد شد برای آن دسته از ورزشکاران است. که سوار خود را به تصمیم گیری در آینده با این برنامه است.

با توجه به چند ورزشکاران ورزش: دانستن آنها می خواهم که ورزش دو فصل بعدی تصمیم بود که ورزش را در زمستان پنجره و خواهد بود که در بهار. در این صورت روشن است که آنها می خواستند برای جدا ورزشی خاص است که اغلب ورزشکاران که شرکت در هر دو: واترپلو در زمستان شنا در زمستان; کراس کشور در زمستان و میدانی در بهار; فوتبال و بسکتبال در فصل جداگانه; والیبال و دختران بسکتبال در فصل جداگانه ،

بله وجود خواهد داشت و ورزشکاران که خود را با یک معضل نیاز به انتخاب بین دو ورزشی که همه از ناگهانی در حال بازی در همان زمان, اما آن را روشن CIF-SS سعی به کاهش است که با سرمایه گذاری خاص ورزشی در برخی از فصول سال.

تیم باشگاهی قوانین تنظیم: یکی دیگر از هوشمند امتیازی شامل تیم های باشگاه. فکر می کنم از ورزش والیبال, به عنوان مثال. با فصل جدید در ماه ژانویه تا مارس که زمان نخست برای بازیکنان والیبال به بازی با تیم های باشگاه و چشم گرفتن از استخدام. CIF-SS روز دوشنبه اعلام کرد که آنها اجازه خواهد داد که ورزشکاران به بازی در باشگاه و یا AAU ورزشی در همان زمان به عنوان مدرسه خود را بالا ،

ده-بازی فوتبال فصل: بیایید آن روبرو هستند. فوتبال به ارمغان می آورد در پول نقد. به همین دلیل من فکر می کنم آنها هوشمندانه رفت از راه خود را به یک کامل 10-بازی فوتبال فصل به جای برخی از مرتب کردن بر اساس کنفرانس-تنها فصل بازی در اواخر سال 2020 است.

من یک کنایه

ما blinders و تنها فکر می کنم در مورد ما Coachella Valley, اما من تعجب می کنم اگر یکی دیگر از ورزش یا دو می تواند شده اند در زمستان پنجره به تعادل چیز کمی.

من فکر پسران و دختران گلف و پسران و دختران تنیس. در اینجا در بیابان ما می تونستیم به راحتی به حال کسانی که ورزش در ماه دسامبر-مارس پنجره به عنوان مخالف به اضافه کردن آنها را به لود بهار slate اما اگر شما فکر می کنم در مورد آب و هوا در سایر نقاط جنوب بخش من می توانید ببینید که چرا آنها تصمیم خود را.

که ژانویه مسابقه تنیس در خرس بزرگ شده است می تواند یک کمی سرد.

اما حقیقت این است که بسیاری از مشکلات دیگر با CIF-SS طرح فقط خودخواه و من فکر می کنم که هر کس در این اطلاعات احتمالا متناسب با همان قایق است.

این که آیا آن بازیکن, مربی, A. D. یا خبرنگار ورزشی من فکر می کنم اولین غریزه زمانی که این طرح جدید آمد است به فکر خودخواهانه. چگونه تاثیر می گذارد ؟

برای مثال اولین چیزی که من فکر می کردم از زمانی که این برنامه اومد ؟ اوه goodie! دبیرستان فوتبال پلی آف خواهد بود درست در وسط BNP Paribas Open مسابقات تنیس. Youch.

“هی سرنا می تواند شما عجله آن وجود دارد خاویر دبستان-Coachella Valley فوتبال بازی حذفی من باید برای رسیدن به.”

اما ظاهرا CIF-SS فکر نمی کنم در مورد من زمانی که آنها ساخته شده برنامه های خود را. Ha!

برخی از سقوط ورزشی شرکت کنندگان فکر می کنم از آن خواهد شد به خوبی نمی باید به تمرین و شرکت در سه رقمی گرما. برخی از نظر گرما یک مزیت برای بیابان تیم که در حال حاضر از دست داده است.

یک مربی بسکتبال است که فصل را در ماه مارس به جای نوامبر نگاه در سمت روشن او باید خود را در اولین روز شکرگزاری و کریسمس در سال است. در همین حال یک مربی فوتبال من صحبت شد و در حال حاضر در تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه یک روز کریسمس تمرین که قرار بود برای رفتن بیش با بازیکنان و پدر و مادر خود را.

و در حالی که یک مقاله نویس طبیعت است به بحرانی قرار داده و هر سازمان طرح تحت بررسی, من باید اعتراف که CIF-SS سزاوار اعتبار است. هیچ طرح برای دست زدن به چیزی شبیه به این در هر شما می توانید زنجیر سنگ های کوچک و فلش در طرح اما ساختار آنها ایجاد خواهد ایستاد.

در حال حاضر آن را تا به “بزرگسالان” — به عنوان CIF-SS کمیسر راب Wigod قرار داده و آن را — پدر و مادر و مربیان و مدیران ورزشی — همکاری و انجام بهترین خود را به این طرح کار می کنند.

اوه آره, و coronavirus به همکاری, بیش از حد.

Shad قدرت است که یک ورزشی نویس برای خورشید صحرا. او را می توان در رسید [email protected]

دو فصل طرح

این تاریخ از فصل به طور منظم برای همه ورزش دبیرستان تحت CIF-SS طرح که تجزیه ورزشی به یک “سقوط” و “بهار” فصل:

سقوط ورزش

دختران و پسران صلیب کشور: Dec. 26 – مارس 5

فوتبال: Jan. 8-مارس 12

دختران والیبال: Dec. 19 – Feb. 20

پسران واترپلو: Dec. 21 – Feb. 20

دختران واترپلو: Dec. 28 – Feb. 27

بهار ورزشی

بیس بال: مارس 19 – May 29

پسران و دختران بسکتبال: مارس 12 – May 22

پسران و دختران گلف: 20 مارس – 29 مه

پسران و دختران فوتبال: Feb. 27 – مارس 8

سافتبال: مارس 19-May 29

پسران و دختران شنا: 13 مارس-آوریل 22

پسران تنیس: 1 مارس-آوریل 15

دختران تنیس: Feb. 22-مارس 8

پسران و دختران دو و میدانی: 20 مارس-29 مه

پسران و دختران کشتی کج: 5 مارس-آوریل 15

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>