تصویری را نشان می دهد خشونت آمیز دستگیری سنت لوئیس مدافع Unhoused

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis police Officer Stephen Ogunjobi knocks on the window Sharon Morrow's SUV. - SCREENGRAB

  • SCREENGRAB
  • St. Louis افسر پلیس Stephen Ogunjobi می زند در پنجره شارون فردا را SUV.

آیتالله سیستانی است که تحت پیگرد دو سنت لوئیس پلیس ادعا کردند انتقام در یک مدافع برای این شهر unhoused چرا که او ثبت شده آنها ساخت یک جفت از دستگیری.

شارون فردا مدیر خیابانی توسعه برای سازمان های غیر انتفاعی خیابان, آشپزخانه, فیلمبرداری شد ماموران سال گذشته در خارج از شهر سالن هنگامی که او دستور داده شد از SUV ناودان در صورت اول به زمین و بازداشت در مقابل شهرستان سالن.

“این افسران انتقام علیه خانم مارو چرا که او در اعمال حق خود به رکورد خود سوء” تونی Rothert حقوقی مدیر ACLU of Missouri گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

این حادثه آغاز شد و در 14 آوریل 2019. فردا در مرکز شهر پارک به دست مواد غذایی و لوازم دیگر با توجه به طرح دعوی در دادگاه. هنگامی که او را دیدم پلیس در دستگیری او عبور خیابان از جیبش تلفن همراه خود را و شروع به ضبط. بخش هایی از درگیری دستگیر شدند در دو ویدئو کلیپ های — یک ثبت شده توسط فردا و دیگری توسط یک شاهد عینی — که ارائه شد به Riverfront Times.


در فردا های تصویری او روش به عنوان سنت لوئیس افسر پلیس Stephen Ogunjobi و افسر دیگر در حال بازجویی از یک مرد است که دستبند به دست نشسته بر روی یک دیوار کوتاه در سمت شمال شهرستان سالن. انسان هویت نامشخص است — ویدئو از ACLU ویرایش شده است به تیرگی صورت و bleep کردن اطلاعات شخصی خود. اما قضاوت توسط این گفتگو او به نظر می رسد unhoused.

“خانواده ain’t got no, حکم,” او می گوید افسران. “من فقط یک احضار وجود دارد در اوایل امروز برای به اصطلاح خاطی در دریچه تلاش برای گرم نگه دارید.”

به عنوان به زودی به عنوان Ogunjobi می بیند كه به او می گوید او به حرکت به عقب. او در خلوت چند مرحله و در ادامه فیلمبرداری. این دستبند مرد ناراحت است اما او را ندارد و هر حرکت به دیوار. Ogunjobi می گوید یکی دیگر ناظر مارکوس شکار به حرکت به عقب.

“من قصد ندارم به شما بگویم دوباره” Ogunjobi می گوید. Ogunjobi و دیگر افسر پس از آن کمک به دست به دستبند, به, پا, او را به نزدیکی یک رزمناو پلیس و جای او را در بازگشت. برای یک لحظه به نظر می رسد این تعامل در حال پایان یافتن است. اما پس از آن Ogunjobi و پیاده روی به سمت شکار توقف به طور خلاصه در نگاه به فردا که هنوز ضبط. ACLU کت و شلوار اشاره می کند که Ogunjobi پیاده روی حدود دوازده قدم به جایی که شکار ایستاده است و سپس خواسته های خود را به نام.

هانت می گوید: “من به شما گفتن گه.”

Ogunjobi تبدیل به شریک زندگی خود را افسر Bridget Fournie و می گوید: “شما یک مجموعه دوم از کافهای, Bridget?”

شایان ذکر در اینجا چه می گویند پلیس اتفاق افتاده است با توجه به حادثه گزارش:

در حالی که انجام یک عابر پیاده بررسی نسبت به یک تماس برای فروش مواد مخدر مشکوک #1 [شکار] شروع به فریاد زدن و گفت متعدد افراد بی خانمان به محاصره پلیس و نوار ویدئویی از این حادثه. گمان #1 حاضر به تخلیه فوری منطقه است. او توصیه شد او تحت بازداشت است. افسران برداشت نگه دارید از او و تلاش به جای دست های خود را پشت سر خود را. در طول مبارزه یک افسر به زمین افتاد با مشکوک #1 در حال سقوط در بالای او. هنگامی که بر روی زمین مشکوک #1 هنوز هم حاضر به جای دست های خود را پشت سر خود را. پس از او tased همه مقاومت متوقف شد. او سپس قرار داده شده در دستبند.

این دقیقا راه آن را در این ویدئو. مارو فیلم نشان می دهد یک نفر دیگر در تلاش برای بازی مصلح اما Ogunjobi ظاهرا ساخته شده تا ذهن خود را.

“قرار دادن دست خود را پشت سر خود را,” او می گوید شکار.

در پاسخ شکار نهفته در پشت و امتداد اسلحه خود را در طرف او. فردا تلاش می کند به صحبت Ogunjobi پایین.

“این مرد چیزی نمی,” او می گوید. “او واقعا هیچ چیز،”

Ogunjobi می گوید شکار به بیش از رول و شروع cuffing راست خود مچ دست به عنوان یک تعداد انگشت شماری از افسران دیگر می رسند برای کمک به.

“توقف مقاومت در برابر” یک افسر yells به عنوان شکار شروع به دریافت به پا خود را. این شدت به سرعت از وجود دارد. یک افسر منازعه شکار در اطراف گردن دیگران سعی کنید به زور اسلحه خود را پشت سر خود و Ogunjobi زانو شکار در ران به عنوان آنها او را بکشید به پایین به پیاده رو.

“قرار دادن دست خود را پشت سر خود را” یک افسر می گوید.

“جواب منفی” شکار می گوید. “نه.”

پلیس شوک او را دو بار با یک تفنگ بی حس کردن قبل از نورد او بارها و cuffing او. در اینجا دوباره توسط پلیس نسخه از آنچه اتفاق افتاده از یک حادثه گزارش:

گمان #2 [فردا] تا به حال در پاسخ به این حادثه و شروع بادوست شوهرم به مقاومت در برابر بر روی تلفن خود را. او گفت: در این حادثه به دور است; با این حال او همچنان به ایستادگی در عرض 3 فوت از افسران. در طول مقاومت با مشکوک #1 ماموران کرده بود به مرحله در اطراف او. در حالی که در روند بازداشت مظنون #2 عقب نشینی به وسیله نقلیه خود را و قفل درب خود را. گمان #2 گفته شد برای خروج خودرو و او خودداری کرد و به جای دست او را از پشت او او گرفته شده بود به زمین و قرار داده شده در دستبند.

در این ویدئو مارو به نظر نمی رسد با دخالت پلیس. در زمان شکار توسط پلیس, دستبند زدن آن را یک بار دیگر به نظر می رسد این حادثه رو به اتمام است, اما این چیزی است که اتفاق می افتد.

“بازگشت” Ogunjobi می گوید مردم در این نزدیکی هست. “بازگشت یا شما در حال رفتن بعدی.”

یک افسر دیگر مراحل در جلو و ushers مارو به او SUV است که در نزدیکی پارک. Ogunjobi yells از پیاده رو “در ماشین خود را دریافت و ترک قبل از اینکه شما این گزینه است.”

فردا می گوید: “من ترک در حال حاضر, و من واقعا نمی باید به ترک.”

“شما” Ogunjobi می گوید.

فردا در وسیله نقلیه خود را و آن را در. شما می توانید با کلیک کردن یک سیگنال به نوبه خود. در این زمان پلیس با خودروهای پارک شده در جلو و پشت خود را در بازار. یک افسر دیگر ایستاده است در خیابان در مقابل او. ACLU کت و شلوار می گوید فردا در تلاش بود به جلو و بر روی بازار, اما او نمی تواند در اطراف وسایل نقلیه پلیس. Ogunjobi برگ دیگر افسران و شکار می آید و به پنجره است.

“اگر شما را ترک نمی کند من قصد دارم به شما بازداشت” او شنیده است گفت: از طریق فردا نورد تا پنجره.

فردا پاسخ می دهد: “من نمی توانید ببینید ، من در تلاش هستم.”

در این مرحله Ogunjobi yanks باز کردن درب و مارو به نظر می رسد به جلو آن بسته شده است. او در ادامه به اعتراف است که او در تلاش است به ترک. افسر پوند مشت خود را بر روی پنجره.

“گام به گام” او می گوید. “گام به گام از اتومبیل.”

فردا تلاش می کند تا به درخواست تجدید نظر به یک افسر کردن دوربین.

“هی, این مرد را به بیرون از مرزهای مرد” او می گوید: با اشاره به Ogunjobi. “او است که خارج از مرزهای. من نمی تواند ترک. من در تلاش بود به ترک. این مرد پشت سر من. من نمی توانستم به آن بروید.”

کلیپ از فردا این ویدئو به پایان می رسد وجود دارد. آیتالله سیستانی می گوید یک افسر دیگر یعقوب استین تهدید به سر و صدا مارو پنجره اگر او نمی توانید از SUV و او پیروی. یک ثانیه ویدیو ضبط شده توسط یک شاهد ایستاده در سراسر خیابان را نشان می دهد فردا خارج SUV, احاطه شده توسط افسران. مردم در حال جیغ پلیس به او اجازه رفتن. افسران کشیدن اسلحه خود را پشت سر او و یکی از آنها نوردد پاهای او را از کوبیدن او به خیابان.


“چهره او چهره او ضربه بتن” یک زن گریه می کند.

بقیه ویدیو افسران چیدن فردا و بارگیری او در یک ون پلیس. او متهم شده بود با دخالت یک افسر پلیس و مقاومت در برابر بازداشت. آیتالله سیستانی می گوید اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته است و بدون توضیح. اتهامات عنوان شده علیه شکار نیز کاهش یافته است — یک الگوی است که تکرار در اوایل سال جاری زمانی که او و یکی دیگر مرد بودند متهم توسط دادستان فدرال از ارسال پیام های تهدید در Facebook مربوط به جورج فلوید تظاهرات. در ماه ژوئن این هزینه نیز رد کرد به عنوان بخشی از یک توافق با دادستان.

ACLU طرح دعوی در دادگاه می گوید: فردا یک سرطان پستان و تحت جراحی های متعدد که در سمت چپ او با تحرک مسائل. بودن شتم توسط ماموران چپ او کبود و درد شکایت می گوید.

“آن را نیز فعال نوروپاتی شدید و تیراندازی درد در خانم مارو سلاح های دست و انگشتان دست — چیزی است که قبلا رخ داده است به عنوان یک عارضه جانبی از درمان او قرار گرفته بودند به سرطان پستان بود اما پس از از بین می رود,” کت و شلوار می گوید.

Ogunjobi و استین ذکر شده به عنوان دو متهم. یک سخنگوی پلیس کاهش یافته است به نظر در کت و شلوار و شهرستان مشاور نیست, پاسخ به یک پیام تلفن چپ در بعد از ظهر جمعه.

این است که حداقل بار سوم شهر شده است شکایت کرد برای تعامل شامل Ogunjobi. یک کشیش و دیگری مدافع بودند ذکر شده توسط افسر در اکتبر 2018 برای توزیع ساندویچ برای بی خانمان ها. متعاقب آن طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این شهرستان نقض این حقوق در قانون اساسی از جمله حق آزادانه دین خود را به ورزش. این مورد است که هنوز هم در انتظار.

در ماه فوریه داوران اهدا دانشگاه شهر هیئت مدیره مدرسه جمهور $3,500 در پرونده او ثبت پس از Ogunjobi شوکه او سه بار با یک تیزر پس از 2015 کردند. کریستین هندریکس, نمایندگی ArchCity مدافعان شکایت کرد این شهر در چندین فقره از جمله حمله. هیئت منصفه را رد کرد و چند ادعا داشت هندریکس ثابت کرده یک باتری اتهام علیه Ogunjobi.

پس از حکم هندریکس به حال احساسات مخلوط.

“من در تلاش برای دیدن مثبت که در آنها به رسمیت شناخته شده است که باتری رخ داده است” هندریکس گفت: سنت لوئیس آمریکا. “من آنها را نمی بینم میزان Ogunjobi اقدامات زیرا زمانی که آنها پاسخگو باشند این خطر وجود دارد که این عمل و فرهنگ از سوء رفتار خود ادامه خواهد داد.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>