Guion در صحرا و بازگشت به گلف کاربر به سرب برای اولین بار توپ را روی گوه برنامه

Teal Guion وجود داشت که برای اولین بار توپ را روی گوه از Coachella Valley در سال 2008 آغاز شد. در حال حاضر Guion با این برنامه در صحرا به راهنمای آن را به آینده.

“من در عشق با آن لحظه ای که آغاز شده است” گفت: Guion. “برنامه درسی, همه چیز در مورد آن. من می دانستم که آن را مناسب برای من است.”

مدیر برنامه برای اولین بار توپ را روی گوه از Coachella Valley برای دو سال با شروع در سال 2008 Guion بازگشت به برنامه این هفته به عنوان مدیر اجرایی junior golf توسعه فصل. این یک بازگشت به فصل و جوانان گلف اما نقش های مختلف از او تا به حال قبل از.

“من احساس می کنم آماده هستم. جالب است اما برای اولین بار توپ را روی گوه از اورنج کانتی ما رفته بود از طریق یک زن و شوهر از مدیران اجرایی و پس از اولین چرخش من رئیس جمهور هیئت مدیره از من پرسید آیا شما علاقه مند در, مدیر اجرایی, آیا شما فکر می کنم شما می خواهید به انجام این کار؟'” Guion گفت. “و من گفتم: نه من واقعا خوشحال هستم به عنوان مدیر برنامه های این همان چیزی است که من می خواهم به ماندن انجام می دهند.”

بیشتر: از آزتک ها به Jayhawk: با مجازی, استخدام, نخل کویر کارولین ولز متعهد به کانزاس گلف

بیشتر: با پروتکل های دقیق و یک چشم بر ایمنی و برخی از فعالیت های گلف بازگشت به جنوب کالیفرنیا

“در طی پنج سال گذشته من فقط متوجه شدم که من بیشتر علاقه مند در ساخت مطمئن شوید که سلامت این فصل در مجموع موفق بوده است,” او اضافه شده است.

Guion ریشه در صحرا و گلف کاربر بازگشت به روز خود را به عنوان یک گلف باز به صورت پالم اسپرینگز دبیرستان که در آن او با بازی در روز قبل از جدا کردن دختران و پسران تیم است. سپس به عنوان شناخته شده Teal Thron او به دست آورده از یک بورس تحصیلی به BYU که در آن او با بازی برای دو سال قبل از انتقال به لانگ بیچ دولت است.

پس از دو سال در صحرا برای اولین بار توپ را روی گوه برنامه Guion و همسرش, یک کشور, باشگاه های تنیس, مدیر, گلف حرکت به Oceanside. اما Guion خودش را به عقب کشیده شده به سه راه اول این بار به عنوان مدیر برنامه از سه راه اول اورنج کانتی در کالیفرنیا.

“هیئت مدیره رئیس جمهور به من به نام او جستجو برای پیدا کردن یک مدیر برنامه و او نام من از سن دیگو فصل و به نام من و پرسید: اگر من می دانستم که هر کسی که مایل به انجام این کار خواهد بود که مناسب” Guion گفت. “به من گفت: خوب من زندگی من Oceanside, آناهایم است که یک ساعت رفت و آمد من آن را انجام دهد.”

بازگشت به کویر ریشه

دو سال پیش شوهر او به نام مدیر تنیس در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج آوردن Guion بازگشت به کویر. او به عنوان مدیر آموزش و مدیر توسعه بازیکن در تپه ماموریت پس از بازگشت اما همیشه یک چشم را برای بازگشت به اولین سه راهی برنامه.

زمانی که مدیر اجرایی موقعیت باز Guion مصاحبه و استخدام شد نقطه عطفی گلف که قرارداد با کویر تفریح و سرگرمی منطقه به کار هر دو برای اولین بار توپ را روی گوه برنامه و گلف مرکز در پالم دزرت خانه برنامه پس از تولد خود را.

“من فکر می کنم او به خوبی شناخته شده توسط بسیاری از افراد مختلف برای تا حدودی به دلایل مختلف گفت:” اندی Vossler, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هندی چاه مبتنی بر برجسته گلف. “نگاهی به ترکیب آن و با او بودن محلی او را بهترین نامزد ما آگاه بودند به رشد این برنامه و دریافت تاریخ و گلف بازان و پدر و مادر خود را به شرکت.”

چارلز DeLorey که مشغول به کار در چند ماه گذشته به عنوان موقت سر فصل باقی مانده است به عنوان مدیر برنامه و مدیر کل از مرکز.

در حالی که اورنج کانتی فصل تا به حال به مراتب بیشتر مردم به جلو و از برای شرکت کنندگان – Guion گفت که او هرگز تا به حال یک بار برای تبلیغ یک رویداد و یا درخواست از جوانان برای شرکت – صحرا به ارمغان می آورد مزایای خود را دارد.

“این است که در مکه از گلف. وجود دارد بیش از 100 باشگاه در یک منطقه کوچک” او گفت:. “بسیاری از خانواده ها هستند که به بازی کردن در اینجا. بسیاری از شرکت کنندگان ما پدر و مادر خود کار می کنند و در طرف دیگر آن (باشگاه خصوصی کشور) دروازه. پس چرا نباید همه کودکان در Coachella Valley باید این فرصت را به بازی گلف باید از این فرصت برای به دست آوردن مهارت های زندگی و ارزش های اصلی و باید این برنامه ها؟”

داشتن یک مرکز مستقل در گلف مرکز از جمله نه سوراخ par-3 دوره و محدوده رانندگی است که هر دو به روی عموم باز است یکی دیگر از مزیت برای بیابان فصل Guion گفت. در اورنج کانتی که فصل بود که همیشه آنچه او به نام مهمان در امکانات و نه در کنترل امکانات.

Guion گفت که او را هیجان زده برای دیدن فصل ها با داشتن بیش از 360 گواهی شرکت کنندگان در سال گذشته و برنامه رسیدن با برنامه های مدرسه و حتی برگزاری برخی از برنامه های در Tahquitz Creek Golf Resort در پالم اسپرینگز در خارج از مرزهای صحرا تفریح و سرگرمی منطقه. این فصل نیز در خانه درس برنامه برای جوانان و پدر و مادر خود را. به عنوان مادر یک دختر 8 ساله دختر با نیازهای ویژه Guion می خواهد صحرا جامعه به می دانم که او معتقد است در این فصل می تواند همچنان به توسعه برنامه های خواهد شد که شامل جوانان با نیازهای خاص است.

نه ارزش های اصلی

برنامه در سه راه اول برنامه ملی به عنوان اساس نه آنقدر در تولید در سطح بالا به بازیکنان تازه وارد به آموزش این برنامه نه ارزش. کسانی که صداقت صداقت و مردانگی و احترام و اعتماد به نفس و مسئولیت و پشتکار و حسن نیت ارائه میدهد و قضاوت است. برای اولین بار توپ را روی گوه معتقد است که این ارزش ها همه موجود در گلف ترجمه می تواند به زندگی روزمره گروهی از جوانان است که کار را از طریق سه راه اول برنامه.

در حال حاضر Guion است که به دنبال برقراری ارتباط با دوره های گلف است که باید حمایت از سه راه اول برنامه در کویر مانند چشمه باشگاه و S Club, هر دو در رانچو مایراج اما همچنین به دنبال به او را جمع آوری کمک مالی و پشتیبانی پیام به صحرا باشگاه است که ممکن است در مورد دانم برای اولین بار توپ را روی گوه و یا سایت آن برنامه.

“اگر من در دوران اول توپ را روی گوه پدر و مادر من چرا که آنها بسیار هوشمند افراد قرار داده اند من در سه راه اول به عنوان بخشی از کل گلف باز بسته” Guion گفت. “ما در حال آموزش آن نه ارزش های اصلی و مهارت های زندگی برای کمک به مردم بهتر گلف بازان و بهتر مردم در جهان و موفق تر در همه آینده خود تلاش.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>