5 فعالان در چگونه آنها در حال حمل Rep., John Lewis, میراث جلو

Rep., John Lewis, گرجستان کنگره و نماد جنبش حقوق مدنی درگذشت جمعه در سن 80.

او در طول دهه های طولانی حرفه ای لوییس برای او شناخته شده بود فعالیت — از ریشه های خود را به عنوان یک آزادی سوار و firebrand سازمان از ماه مارس در واشنگتن به چند بار دستگیر و برخی به عنوان یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا. در زمان خود به عنوان یک نماینده مجلس, او یک مدافع برای تجاوز به حقوق گسترش آزادی برای مهاجران و پناهندگان و پشتیبانی تفنگ اقدامات اصلاحات. او ادامه داد: این کار در هفته های آخر خود را — فقط یک ماه قبل از درگذشت او از سرطان لوزالمعده او در بازدید از Washington DC Black Lives Matter پلازا یکی از بسیاری از مکان ها منعکس کننده زمان موج ضد نژادپرستی تظاهرات گسترده در جهان است.

او شناخته شده برای تشویق مردم برای تبدیل شدن به فعالان خود را گفت: آنها باید دریغ نکنید برای دریافت در “خوب مشکل است.” و او الهام بخش بسیاری برای انجام درست آن.

در اینجا پنج فعالان تأمل در آنچه لوئیس میراث به معنای آنها را و چگونه آن را ممکن است به جلو. پاسخ های خود را ویرایش و برای وضوح و طول به شرح زیر است.


در 21 او یکی از اولین آزادی سواران; در 23 او رئیس SNCC و کمک به سازماندهی راهپیمایی در واشنگتن و در 25 او در تظاهرات سلما. من فکر می کنم آن را برای توانمند سازی افراد جوان به رسمیت شناختن است که انرژی خود را چشم انداز لازم است. این افراد جوان که نقل مکان کرد سوزن در جنبش حقوق مدنی. آنها دانشجویان, دانش آموزان دبیرستان. برخی از آنها حتی کمتر از آن — بچه ها که یکپارچه مدارس پس از Brown v. هیئت مدیره بودند کمی بچه های مدرسه. من فکر می کنم جوانتر فعالان قرعه کشی خواهد شد از میراث او حس قدرت و مسئولیت: سهم خود را می توانید شروع در حال حاضر.

هر کس به نقل از او گفت: “در خوب مشکل است.” من فکر می کنم آنچه که واقعا به من معنای این است که نمی شود از ترس به تصمیم گیری است که در حال منفور. آنچه که مردم دیگر ممکن است تماس بگیرید و مشکل را از طریق یک تاریخی لنز خواهد بود به نام حال پیشرفت است. این الهام بخش من را به خطرات زمانی که من هدایت من قطب نمای اخلاقی.

من قطعا دیدن [نفوذ خود] when I look at the Black Lives Matter جنبش و من از دیدن افراد جوان در خیابان, خطر زندگی خود و سلامت خود را برای اجرای دموکراسی را به مطمئن شوید که ما باید عدالت را به عنوان بخشی از ما جنایی سیستم حقوقی و ما بین بردن نژاد پرستی. من همان روح است که انگیزه John Lewis به عنوان یک فرد جوان را درگیر کنید. او تصمیم می گیرد در حالی که او در دانشگاه برای ثبت نام به عنوان یک آزادی سوار است که به رفتن نیست به خوبی به پایان فقط از نظر خطر زندگی و اندام است که مستلزم آن است. اما این چیزی بود که او مایل بود برای مردن. و من شاهد است که همان تعهد ساخته شده توسط افراد جوان که اعتراض در مخالفت با مسائل نژاد پرستی و بیگانه ستیزی است که همه بیش از حد شایع در جامعه امروز است. من می بینم که همان روح جوانان فعالیت و فداکاری و تعهد است.

یکی از چیزهایی که من واقعا دوست داشتم در مورد John Lewis است که او می دانست که برابری بخش پذیر نیست. او نه فقط مبارزه برای برابری و فقط برای مردم بلکه برای همه است. مگر اینکه هر کس می تواند لذت بردن از برابری, برابری وجود ندارد. … من امیدوارم که ما ادامه خواهد داد برای دیدن افراد مشغول به کار در سراسر تقاطع. آن را فقط سیاه و مردم آن را ترانس, سیاه, زنان آن فقیر بومی مردان آن مردم از جامعه تجاوز. در سراسر این طیف تا همه ما به همان اندازه درمان هیچ یک از ما درمان می شوند به همان اندازه. زمانی که او صحبت در مورد “محبوب جامعه” او به معنای همه است.

او یک زندگی است که مجموعه ای از مثال برای چگونه انسان می تواند تاثیر داشته باشد. از آغاز فروتن او یک قهرمان آمریکایی. من خیلی احترام و افتخار به حال فرصتی برای کار با او و با الهام از میراث او. و من او را از دست ندهید.

[لوئیس] تأکید واقعا برای من قدرت و قدرت است که آن را طول می کشد به انجام حقوق مدنی [کار] و واقعا تبلور نقش مردم در شکل گیری این کشور بر اساس مداوم و وادار کردن این کشور به زندگی می کنند تا به آن آرمان و به وعده های خود ارائه. آن است که واقعا زور آن اتفاق می افتد — آن را با نیروی اراده و استقامت و استراتژی در بخشی از افرادی که تا حد زیادی شده است بدون خشونت.

وجود قدرت و قدرت در آن است که فقط بی اندازه و در او مندرج است که به طور کامل. او که مظهر قدرت و قدرت است که می تواند حرکت کوه ها و از بین بردن سیستم و نیروی سیاسی دست فقط از طریق خود سرسختی و عزم و استراتژی. و درخشندگی — او کاملا درخشان.

زمانی که من در چهره معترضان در خیابان امروز من دیدن John Lewis. من آزادی سواران. … وقتی که من جوان مردم که در برابر پلیس در نظامی دنده که روی عیاشی و بیفکری حمله آنها را حتی اگر آنها تنها اعمال خود را در قانون اساسی حق آزادی اجتماعات و آزادی بیان من دیدن شجاعت از مردم مانند John Lewis همه را دوباره و دوباره. او یک نمونه از آنچه در آن به معنی حقیقت را به قدرت به نگاه بد در چهره و چشمک زدن.

یکی از [برای حمل به جلو میراث او] به ادامه کسب و کار ناتمام ساختمان این دموکراسی و تامین امنیت و حفاظت از حق رای در شرایط برابر برای همه مردم است که نیاز به گذشت از حق رای و پیشرفت عمل می کنند که بازگرداندن این قانون قرار داده است که او زندگی خود را در خط (قانون حق رای سال 1965) و حفاظت از حق رای در طول یک دوره از تاریخ که آن را تحت شدید و مهلک حمله.

و دیگر سیاست های منطقه است حمایت از معترضان: حصول اطمینان از این روش استفاده می شود که او به موفقیت های بزرگ است که همچنان در میان ابزار و آرسنال از مردم که می خواهند تحول تغییر دهید. اگر ما نمی توانیم محافظت از معترضان — اگر ما اجازه می دهد اجرای قانون و سفید supremacists به حمله و دخالت در تظاهرات مسالمت آمیز — پس ما آموخته اند که هر چیزی از تاریخ افرادی مانند جان لوییس.

آن را فقط قابل توجه برای من چگونه با محبت و خوش بین و نوع او باقی ماند و حتی به سمت بدترین دشمنان خود. … هر آمریکایی مدیون بدهی به جان لوییس خود را برای فداکاری و طول عمر خود را از خدمات. او به نظر می رسید هرگز, تلخ, توسط این واقعیت است که حتی در 80 او هنوز هم تا به حال به مبارزه برای حقوق که او مبارزه برای 55 سال پیش. او نمی پرتاب کردن دست خود را. او فقط دیگران را تشویق به نگه دارید تا مبارزه و ایستاده در سمت راست وجود دارد با آنها و کمک به رهبری آن است.

به کسانی که در تلاش برای هنوز هم پس سخاوتمندانه از روح و خوش بینانه آن را قابل توجه و آن را واقعی نشانگر یک فرد کامل از کسی که پس از خود برخوردار است و بیش از حد قوی به شخصیت خود را خدشه دار خارجی ضعف این کشور است.

در سال 2013, من فارغ التحصیل دبیرستان و مدت کوتاهی پس از آن [به عنوان] وابسته به رهبر [با] United ما رویا است. که تابستان بزرگ بود تابستان برای هل دادن اصلاحات جامع مهاجرت لایحه. ما یک دسته کامل از اقدامات اما در نزدیکی سقوط به عنوان ما مایل به تشدید اعضای کنگره بودند اعتراض کنگره و تشکر. John Lewis دستگیر شد.

چند هفته قبل که من رفته بود را به DC و ما استراتژیسازی چگونه مردم به فشار [برای لایحه]. من رفت و به صحبت کردن با کنگره سیاه حزبی و قادر به گرفتن تشکر. لوئیس به عنوان او در حال راه رفتن بود. او سریع واکر! او در حال اجرا در اواخر برای یک رای. من توضیح این لایحه و پرسید: “آیا ما می توانیم تعداد شما؟” او گفت: “شما می توانید روی من حساب,” داد و شست.

جوان بودم در سال 2013 — من 18 سال — و این بود که کسی که در تاریخ ما و AP Gov کلاس با PBS چشم به جایزه سری. این است چگونه جوانتر millennials درک او.

آن نبود تا عمل که در آن او دستگیر شد و من از تماشای آن … از دور [در آن] از این رو حس ” این است که زندگی کاری خود را در برخی از راه: گرفتن بازداشت نژادی عدالت است.’ او انجام شده است از این پس از او سن و سال من; او پیوست SNCC هنگامی که او جوان بود.

بعد از خبر آمد که او در گذشت یکی از چیزهایی که من فکر کردم در مورد من شده فکر کردن در مورد چند سال گذشته — خانواده من شده است در اینجا برای 20 سال ما شده است مستند نشده برای 17 — این است که چه نوع از کشور پدر و مادرم فکر می کردند که مهاجرت به.

آنها احتمالا در تلاش برای رسیدن به یک کشور که در آن هر کس تضمین یک زندگی شرافتمندانه. مشاغل و عدالت است. که یک کشور که John Lewis احتمالا نمی بینم زمانی که او جوان بود … اما این یکی که او برای دیدن آغاز زمان من او را ملاقات نمود و در سال 2013 در خانه هل دادن و در کنار جدید جریان جنبش.

[2013] ما می شود آموزش برای نافرمانی مدنی. بخشی از آن را شامل خواندن در مورد SNCC آنچه آنها انجام چه نوع از اقدامات انجام آنها با استفاده از چگونه آنها قادر به فشار همه چیز رو به جلو و ایجاد یک جنبش است که بسیاری از مردم می تواند خود را در.

شما به بسیاری از John Lewis کار, و چگونه او زد SNCC در آن زمان که هنوز هم رایج است. هنوز هم وجود دارد مردم از SNCC که توصیه به جوان سازمان در حال حاضر. و این بدان معنی است که ما خودمان را به عنوان شروع چیزی جدید است اما در اصل و نسب و یک سنت از افراد جوان به طور کلی و جوان, سیاه و قهوه ای و سازمان, اعتراض و فشار به مطمئن شوید که ما رشد می کنند تا در این نوع از کشور که John Lewis, C. T. ویویان و بقیه بودند شکل گیری است.

او عمیقا معتقد بودند در دموکراسی است. وجود دارد بنیانگذاران آمریکا که معتقد بودند در ایجاد این ملت و آنها تا به حال برخی از ایده ها و کاوش فلسفه با دموکراسی اما اقدامات آنها نشان می دهد که آنها را باور نمی کند در پری از دموکراسی آمریکایی. آنها بنیانگذاران این کشور و نه دموکراسی. آنها نمی باید پیش بینی برای دیدن John Lewis به عنوان یک عضو کنگره یا حتی او را به عنوان انسان به اندازه کافی قادر به رای دادن.

جان لوییس یکی از پدران در این کشور از دموکراسی حقیقی که واقعا درونی و اعتقاد به گسترش این رای نه تنها برای مردم بلکه برای همه شهروندان است. به اعتقاد او در برابری برای همه مردم است. نیاکان باور نمی کند که. او بر این باور است که.

من فکر می کنم او تا به حال حاد آگاهی از کار افراد جوان و از زمانی که افراد جوان هستند [که] به حاشیه رانده شده در این جنبش است. او ارائه شده بسیاری از فضل و فضا را برای افراد جوان به همین دلیل است که یکی از آخرین کارهای او رفتن به [Washington DC] Black Lives Matter پلازا. بود که پیام ” من در همبستگی با شما.’ او قادر به پل این سیاسی جهان و این فعال جهان و درک تکامل چگونه حرکات را در محل.

آخرین بار من تو را دیدم او در این سال در سلما-Montgomery, مارس [در ادموند Pettus پل]. من فکر نمی کنم او در حال رفتن به می آیند در این سال به دلیل سرطان است. … که ما را به بالای پل من ایستاده و جمعیت متوقف می شود. … او راه می رود تا به جمعیت مانند موسی فراق دریا. من به طور مستقیم در مقابل از او. من می دانستم که در آخرین سخنرانی اش. من نمی دانم که چگونه من می دانستم که, اما من می دانستم که.

به عنوان یک فعال سیاسی که هفته قبل بود که واقعا دشوار است. … من واقعا احساس ضعف. من دنبال این مرد است که به معنای واقعی کلمه مبارزه با سرطان به واقع باید شجاعت به واقع قدرت و شما می توانید بگویید که او ضعیف است. او صحبت می کند به ما و این فقط آنچه که من نیاز به احساس کرد. حتی در لحظه ای که من می دانستم که من نمی توانستم تا کنون متوقف کردن این کار. وجود دارد یک آهنگ “شیرین عسل در سنگ:” “ما که در آزادی نمی تواند استراحت تا زمانی که آن می آید.”

در اینجا این 80 سال است که در کنگره است که می تواند به معنای واقعی کلمه فقط به نشستن در خانه و انجام آنچه او می خواهد و فقط دوست شود. او می دانست که اهمیت آن لحظه اما او همچنین می دانست که اهمیت آن کار می کنند. من احساس کردم که من همراه با میلیون ها نفر از دیگران بودند شوالیه. من احساس تأیید و شوالیه در آن لحظه که کار ما لازم بود.

من فکر می کنم آن است که به اندازه کافی خوب نیست برای رفتن به جایی که از آن ما آمد. ما در یک رله. ما باید آن را به جلو. وجود دارد یک شکنندگی [به] دموکراسی آمریکایی. … هنگامی که شما همیشه باید شهروندان خود را در یک محل که در آن آنها می توانند به طور کامل شرکت به طور کامل درگیر است که در آن شما ساخت میهن پرستی. شما نمی ساخت میهن پرستی توسط مردم را وادار به اذعان یک پرچم است که نمادی از نفرت و نژادپرستی. شما برای ساختن میهن پرستی با ایجاد فضا برای شهروندان آمریکایی به شرکت به تأیید شود و نشان می دهد خود را خدا داده ،

من با کنگره در سال 2016. او ملاقات با یک گروه از سازمان در آتلانتا که بخشی از زندگی مهم جنبش است. این یک تجربه قوی. او در مورد تجربیات خود را و واقعا به ما دلگرمی در سراسر فعالیت و سازماندهی کار است که ما در حال حاضر در حال انجام است.

مادام العمر خود را با تعهد به آزادی کار الهام بخش است, من فکر می کنم به خصوص در آغاز خود را سازماندهی حرفه ای. مهم است به درک که هر چه سن شما هستند شما می توانید به مبارزه و این است که واقعا آن را دوست دارم و برای او یک تعهد مادام العمر. بنابراین ما نمی توانیم انتظار وجود دارد به سریع فلش-در تابه برای رفع این سیستم از ظلم و ستم. ما باید به سرمایه گذاری در آینده است.

این جنبش است که اتفاق می افتد در حال حاضر فقط در ادامه از آزادی کار که اتفاق افتاده است برای قرن ها. ما به این ایده است که این جنبش کاملا از هم جدا هستند اما واقعا بسیاری از آنچه تا به سوخت [فعالان امروز] آمده است از حرکات قبل از. وجود دارد یک خط مستقیم به جنبش حقوق مدنی از جایی که ما در حال حاضر در جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند.

به خصوص در این سال انتخابات من فکر می کنم کار خود را در اطراف تقویت مردمی’ دسترسی به قدرت انتخاباتی مهم است اما من همچنین فکر می کنم که گاهی اوقات آنچه که مهم است این است که این سازماندهی که اتفاق می افتد بر روی زمین در میان مردم فقط مردم درگیر فراتر از رای گیری. وجود دارد بسیاری از راه های مختلف است که مردم می تواند تبدیل به جامعه و من فکر می کنم ما اغلب تنها یا عمدتا تمرکز بر روی قدرت انتخاباتی.

وقتی که می آید به سازماندهی شما می توانید در اطراف بسیاری از چیزهای مختلف است که آنچه مهم است این است کشش عضلات. من فکر می کنم از سازماندهی به عنوان یک خلاق تلاش بنابراین ما باید به فکر کردن در مورد راه هایی که ما می تواند به گسترش دسترسی در هر نمونه و یا فضاهایی که ما در آن هستیم.

من فکر می کنم این مهم است که به هر شکل می میرد که برای ما افتخار است که ما برای آنان که برای ما سخت و بحرانی است که ما ممکن است در مورد تصمیم گیری های خود را و یا برخی از آنها شعارهای در حالی که آنها در اینجا. ما زیانی در تلاش برای رنگ و هر کسی به عنوان کامل است. من فکر می کنم ما می توانیم نگه داشتن احساسات پیچیده در مورد آمار و ارقام بدون پرتاب کردن میراث خود را.

ما قطعا باید سپاسگزار این گام که یک شکل مانند کنگره ساخته شده و ما همچنین می توانید فکر می کنم در مورد راه هایی که ما می توانیم نگه داشتن آن انتقادات افتخار کسانی که انتقادات و تعهد به رشد در کار خود ما و چهره های بهتر برای نسل های آینده. من فکر می کنم بسیاری از آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از هر شکل زندگی است که وجود دارد خیلی بیشتر کار را به انجام وجود دارد بسیاری از راه های بیشتری برای باز کردن درب برای نسل های آینده.

من امیدوارم که مردمی ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری در این سازمان که در حال انجام کار بر روی زمین امروز. ما یک جامعه است که دوست دارد به نگاه ما به تاریخ سازماندهی با رنگ سرخ ، مردمی بحث در مورد “جنبش حقوق مدنی” در حال حاضر, اما در آن زمان [آن دسته از فعالان] بسیار بدخیم و نبود واقعی برای حمایت از کاری که آنها انجام می دهند و امروز همچنان ادامه دارد. من فکر می کنم ما باید انعکاسی در راه است که ممکن است ما نقد زمان حرکات بدون واقعا درگیر شدن با آنها چه میگویند و یا آنچه که آنها در حال مبارزه برای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>