‘داستان دو شهر’ به ارمغان آورد مقدم در پالم اسپرینگز گوش دادن جلسه در نژادپرستی پلیس

زمانی که انجی پاتریک در حال رشد بود تا در پالم اسپرینگز او را گاهی اوقات عبور از مسیرهای با جوان سیاه افرادی که بازدید در شهرستان بهار فصل توریستی.

“من می خواهم به آنها بگویید در مورد به کجا بروید و چه باید بکنید. و من همیشه می توانید این واکنش همیشه: “یک دقیقه صبر کنید, شما به من گفتن وجود دارد افرادی که زندگی می کنند در پالم اسپرینگز ، من می خواهم می گویند: “آره ما شده است زندگی در اینجا پس از 1950s.”

پاتریک را در رفتن به خدمت در چندین شهر تابلو در زادگاه او و او یک رئیس جمهور سابق از بزرگراه بیابانی-دروازه شهرکهای جامعه اقدام انجمن. اما او به یاد می آورد که چگونه است که واکنش او صدمه دیده است, چگونه آن را به نظر می رسد به دیگران که جای او به نام خانه به نظر نمی رسد مانند یک محل که در آن او زندگی می کنند.

“من همیشه این احساس ما چپ نامرئی ما نیست بخشی از بازاریابی از پالم اسپرینگز” پاتریک گفت.

پاتریک یکی از حدود 50 ساکنان صحبت کرد که در طول چهار ساعت مجازی, گوش دادن جلسه از شهر پالم اسپرینگز به بحث در مورد نژاد پرستی و تبعیض و پلیس.

Councilmember فضل گارنر و شهردار Pro Tem کریستی Holstege سازمان جلسه برگزار طریق زوم و جریان در سیستم عامل های مختلف — را به فضا برای یک موضعی نگاه نژادی و عدالت در میان یک مکالمه ملی و دریافت اقامت ورودی برای آینده شورای شهر بحث.

این آخرین دوره از عمل به آدرس نژادی و بی عدالتی در گذشته و حال در به عنوان پاتریک قرار داده و آن را — “داستان دو شهر” است که پالم اسپرینگز.

گفتگو در اطراف پلیس

سخنرانان آمد از طیف وسیعی از نژادها و سوابق مادام العمر از ساکنان به تازه واردان از افراد متعلق به نسل به نسل Z.

بسیاری از مردم از رنگ که به خام بازتاب تجارب خود را با پلیس و افکار عمومی در پالم اسپرینگز. اعضای شورای شهر و یک دوجین دیگر از ساکنان دیجیتال افتا راننده سرشونو تکون دادن و گوش. برخی از ساکنان که به نام زوم جلسه با فیلم خود را به نمایش در خواهد سکوت تحسین برای سخنان آنها توافق کردند ،

بسیاری از تماس گیرندگان با ابراز نگرانی پلیس از جمله تعجب کنید که چرا پلیس در پاسخ به شرایطی که حضور آنها می تواند باعث تنش مانند تماس در مورد افرادی که دچار بی خانمانی و یا در بهداشت روانی بحران.

برخی از تماس گیرنده با نگرانی از میزان پول در این شهر خرج می کند در پلیس و سوال که چرا بودجه نبود برش بیشتر در ماه گذشته بودجه نهایی با توجه به از دست مالیات بر درآمد از coronavirus بیماری همه گیر.

دیگران ابراز تمایل به صرف پلیس دلار بیشتر کار اجتماعی و سلامت روان منابع است. دیتر کرافورد که مالی وزیر به پالم اسپرینگز سیاه تاریخچه کمیته گفت: ساکنان سیاه هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر برخورد با پلیس است.

“هنگامی که ما می گویند” پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’,” او گفت: “منظور ما دوباره اختصاص بودجه است.”

در 2019-2020 سال مالی این شهر در میان بالاترین-بودجه ادارات پلیس در این منطقه در حدود 34 میلیون نفر است. خارج از حدود 28 شهرستانها از جمله 17 که قرارداد با Riverside County کلانتر پالم اسپرینگز صرف دوم بیشترین سرانه هزینه $709 سرانه پشت تنها Indian Wells که صرف حدود 853 با توجه به بودجه شهرستان اسناد و مدارک منتشر شده است.

شورای شهرستان در ماه گذشته تایید 150.000 دلار برای خرج کردن در یک بررسی مستقل از اداره پلیس با برنامه ریزی برای شهرستان به استخدام یک مشاور و یا شخص ثالث به نقد و بررسی بخش بودجه سیاست ها و روش های.

برخی از تماس گیرنده ابراز قدردانی برای جلب و Holstege برای های اخیر خود رای بدن در برابر دوربین ها و بیان برای اداره پلیس اصلاحات. الیزابت دولورس یک پالم اسپرینگز ساکن تشکر گارنر و Holstege برای “ایستاده تا برای ما مردم است که در حفظ و گرفتن رد کرد.”

شادی قهوه ای مردیت دیرین ساکنان محلی و صاحب کسب و کار اجرا می شود که Cyrstal فانتزی و شادی از زندگی داروخانه است که در این شهر پلیس مشورتی هیئت مدیره توضیح داد که چگونه او او نوه و دوست پسر سیاه و سفید کشیده شد بیش از یک عقب شکسته. آنها زخم داشتن چهار افسران با سلاح کشیده درخشان چراغ به ماشین خود را قهوه ای گفت:.

“او به من در طول این پلیس متوقف و او وحشت زده شد او آنقدر وحشت زده” براون مردیت گفت. “من بسیار غمگین به شنیدن این که تن در صدای او است که او تا به حال به این نوع ترس است.”

قهوه ای مردیت و ساکنان دیگر مشاهده چگونه رابطه بین پلیس و جامعه در بیابان کوهستانی-دروازه املاک و محله نیست همان به عنوان دیگر پالم اسپرینگز محله. کارول دیویس که متولد و بزرگ شده در پالم اسپرینگز گفت: وجود یک قطع در جلسات انجمن جامعه با پلیس است که اتفاق نمی افتد در دیگر محلات و آن بادها تا باعث بی اعتمادی که مردم ممکن است نیاز به تماس با پلیس برای امنیت عمومی کمک کند.

“اگر شما مردم که تنها وجود دارد به پلیس و درک جامعه و نمی خواهید به وجود دارد وجود دارد بدون نیاز به ارسال آنها,” او گفت:.

‘ما فقط مانند هر شهر دیگر’

وس Rankins یک دیرین ساکن بوده و در پالم اسپرینگز سیاه تاریخچه کمیته و پالم اسپرینگز کمیسیون حقوق بشر گفت که او به ویژه نگران آن است که پسر مردم احساس خوش آمدید و یا امن است. به عنوان یک مرد همجنسگرا او گفت: او را بیشتر پذیرفته شده در پالم اسپرینگز.

بسیاری از ساکنان اشاره شده بخش 14 1-مایل مربع قطعه زمین در پالم اسپرینگز است که بخشی از Agua Caliente Band of Cahuilla Indians رزرو. منطقه شده بود خانه به اغلب سیاه پوست و لاتین در خانواده ها بودند که در نهایت به اخراج قبل از خانه های خود شدند و با خاک یکسان به اتاق را برای بیشتر توسعه است.

این شهر نکرده رسمی عذرخواهی هر چند در این سال شهردار جف Kors پیشنهاد یکی بود ساخته شده است.

بیشتر: پالم اسپرینگز شهردار پیشنهاد مراحل رسیدگی به نژادپرستی در حرکت برخی می گویند که ‘دیر’

“شده است وجود دارد نژادپرستی” Rankins گفت. “می گویند که وجود ندارد می تواند یک دروغ است. ما فقط مانند هر شهر دیگر. اما برای برخی از دلیل این شهر را قبول نمی کند یا عذر خواهی که این در گذشته اتفاق افتاده است.”

لکس اورتگا که متولد و بزرگ شده در پالم اسپرینگز گفت: بسیاری از مردم از رنگ که در اینجا نقل مکان کرد و به دیگر شهرهای کویری ایران.

خانه های ساخته شده در پالم اسپرینگز برای $600,000 یا $700,000 هستند “به طور معمول بیشتر افراد سفید” که می توانید آنها را استطاعت اورتگا گفت.

با توجه به 2019 آمار از سرشماری ایالات متحده در حدود 27 درصد از پالم اسپرینگز ساکنان هیسپانیک یا لاتین 4.8 درصد آسیایی 3.7% سیاه و سفید و یا آفریقایی-آمریکایی و 3.1% دو یا بیشتر نژادها 0.8% در حال آمریکا یا بومی آلاسکا و 0.3% بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام.

تعدادی از ساکنان وزن در قرار دادن مجسمه فرانک Bogert در مقابل پالم اسپرینگز شهر از جمله افرادی که می خواهید به آن را ببینید که در آن اقامت آن است که با توجه به Bogert طولانی تصدی به عنوان یک شهر رهبر و کمک های بسیاری از خود. اما انعکاس یک طومار که منتشر شد در اوایل سال جاری برای حذف مجسمه بسیاری از آنها به جرم قرار دادن. Bogert شد شهردار زمانی که بخش 14 مشفق رخ داده است و دیگران باید نگرانی خود را در مورد نظرات شخصی افراد از رنگ و یا جامعه همجنسگرایان.

Shawnda Faveau یک کمیسر پالم اسپرینگز عمومی هنر کمیسیون گفت: مجسمه توهین آمیز است به ساکنان و باید نقل مکان کرد. وی تاکید کرد: مسئولان شهرستان برای گوش دادن به جامعه که صحبت کردن و شنیدن آنها را هنگامی که ما می گویند به اندازه کافی.”

او گفت: این لحظه ای است که یک فرصت برای شهرستان برای تبدیل شدن به یک رهبر.

“این یک شهرستان است که آماده است تا به رشد و حرکت رو به جلو” او گفت: “و اکنون زمان آن است که ما به این تغییرات شگفت انگیز در, دولت در جامعه ما و در زندگی ما … ما به بود از مردم خواست پدر و مادر ما بودند.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>