Rep. جان لوئیس در رای گیری حقوق میراث در خطر است

Rep., John Lewis, درگذشت جمعه در سن 80 صرف چندین دهه مبارزه برای حقوق مدنی. اما او به طور خاص ساخته شده حق رای بخش مهمی از حمایت خود را به طوری که او در معرض خطر زندگی خود را به enfranchise رای دهندگان بار ها و بار ها از جمله زمانی که او جمجمه ترک خورده توسط اجرای قانون در یک رای گیری حقوق راهپیمایی از سلما به مونتگومری ،

دیگر رای گیری طرفداران حقوق بودند مورد ضرب و شتم قرار است که روز را به عنوان به خوبی. لوئیس شهادت در مورد که در ماه مارس — که شناخته شد به عنوان یکشنبه خونین — یک هفته بعد. تصاویری از ضرب و شتم از جمله یک عکس از لوئیس ضربه بر روی سر توسط یک افسر دیده می شد در سراسر جهان; تصویری از آن پخش شد در تلویزیون. و فشار افکار عمومی ایجاد خشونت منجر به دولت فدرال تصویب قانون حق رای یک اندازه گیری است که قدرت سیاه رای دهندگان و کمک به ارمغان بیاورد لوئیس به دولت است.

“من گفته اند که قبل از این و من دوباره آن را می گویند,” لوییس گفت: در ژوئن 2019, “رای ارزشمند است. آن است که تقریبا مقدس است. آن را قدرتمند ترین خشونت ابزار ما در یک دموکراسی است.”

شش ماه پس از بیانیه ای که دموکرات ها در مجلس نمایندگان تصویب حق رأی پیشرفت قانون لایحه در نظر گرفته شده بازگرداندن رای به آمریکایی ها — عمدتا سیاه Latinx و آمریکایی های بومی — محروم توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2013 مورد Shelby County v. دارنده آن لغو بخشی کلیدی از قانون حق رای لوئیس و بسیاری دیگر مورد ضرب و شتم را در مورد. اما این قانون رفته هیچ جا — جمهوریخواهان کنترل سنا آن را نادیده گرفته است.

به دلیل این تاخیر و به دلیل Shelby County v. دارندهLewis کار برای اطمینان از همه آمریکایی ها قادر به رای دادن در معرض خطر است. این احساس به ویژه معنی دار در انتخابات سال است که در آن آمریکایی ها با آن مواجه هستند به خصوص استارک در انتخاب نامزدهای ریاست جمهوری — و که در آن احزاب قادر خواهد بود به redistrict داده شده دولت در یک راه سودمند اگر آنها در کنترل این دولت دولت.

در سال های پایانی عمر خود را لوئیس دیدم تکرار فرسایش رای گیری حقوق از جمله در دولت خود را از گرجستان و خواسته خود را همکار قانونگذاران برای اطمینان از این واقعیت “برخی به خون و دیگران به خود زندگی” برای رای گیری حقوق نمی شود بیهوده است. با این حال کمی انجام شده است — به خصوص توسط مجلس سنا — برای محافظت از ارزش فداکاری او برای رأی است.

چقدر اخیر رای دهندگان محرومیت — از رای دهندگان ID قوانین به نظرسنجی مالیات — می توان به Shelby County v. دارندهبه عنوان بورسی را الا Nilsen توضیح داده است:

دیوان عالی آمریکا 2013 تصمیم گیری در Shelby County v. دارنده باطل بخشی از قانون حق رای مربوط به “پوشش فرمول” که شناسایی برخی از شهرها و استان ها و یا کشورهای با سابقه رای دهندگان تبعیض است.

اساسا اگر آن مکان عبور می خواستم رای گیری جدید,, قوانین, آنها تا به حال به تحت اضافی موشکافی از دولت فدرال — اندازه گیری های اضافی برای محافظت از رای دهندگان از قوانین تبعیض آمیز بودن گذشت. در آن تصمیم دادگاه عالی خواسته کنگره به آمده تا با این استاندارد برای پوشش فرمول چیزی کنگره انجام نشده.

مناطق با سابقه رای دهندگان تبعیض است که قانون حق رای تحت پوشش شامل بعضی از نقاط در شمال — مانند قطعات نیویورک — اما تا حد زیادی متمرکز شده نه متحده با سابقه تبعیض نژادی و ترور از جمله: ویرجینیا و تگزاس و کارولینای جنوبی می سی سی پی, لوئیزیانا, گرجستان و, آلاباما, آلاسکا و آریزونا.

در اکثر نظر قاضی جان رابرتز استدلال پوشش فرمول بود دیگر نیاز به وجود تعداد زیادی از نمایندگان مجلس از رنگ از آن کشورها و به دلیل آن بود که “بر اساس 40 ساله حقایق داشتن هیچ ارتباط منطقی به امروز.”

“همه چیز تغییر کرده در جنوب” رابرتز نوشت. “کشور ما تغییر کرده است.”

استدلال آشنا شد یکی برای لوئیس که گفت: در خانه شهادت — در سال 1971 — “ما باید به فراتر از درخشان گزارش جدید در جنوب. ما باید برای تشخیص مغالطه از کسانی که به ما بگویید که فدرال ثبت و ناظران دیگر مورد نیاز است. ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را فریب را به باور که در این به اصطلاح جدید و تغییر بار قانون حق رای است که دیگر مورد نیاز است.”

لوئیس در ادامه به استدلال می کنند “وجود دارد کمتر از تاکتیک های خشونت آمیز اما ظریف و اشکال پیچیده تر از ارعاب هنوز در حال ابداع و بسیار شایع است.”

این کلمات هستند که متاسفانه فقط به عنوان مربوط به 50 سال بعد — اشکال جدید تهدید و محرومیت فنر بلافاصله پس از شلبی کانتی v. دارنده.

به عنوان P. R. لاکهارت توضیح داده شده است برای بورسی قانونگذاران در تگزاس بلافاصله نورد رای دهندگان ID قانون پس از سال 2013 تصمیم گیری و درگیر در redistricting که رقیق قدرت اقلیت رای دهندگان. کشورهای دیگر که قبلا توسط اداره قانون حق رای ساخته شده تغییرات مشابه با کشورهای مانند گرجستان و ویرجینیا نیز تصویب رای دهندگان ID قوانین که برخی از مطالعات نشان داده اند که منجر به اقلیت های محروم بودن از رای گیری.

در حالی که تعداد کمی از این مطالعات مورد بحث قصد روشن است — برای مثال در یک سال 2016 طرح دعوی در دادگاه یک دادگاه فدرال در بر داشت کارولینای شمالی اجرا voter ID قوانین به disenfranchise سیاه رای دهندگان با “تقریبا فولاد دقت است.”

گرجستان به طور خاص مورد انتقاد قرار گرفته در سال 2018 برای پاکسازی رای دهندگان از رای دهندگان رول. زمان گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تحت نظارت حذف 1.5 میلیون رای دهندگان از رجیستری دولت از سال 2012 تا 2016 در حالی که خدمت به عنوان وزیر امور خارجه با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه نیویورک Brennan Center for Justice. پیش از سال 2018 فرمانداری انتخابات که کمپ برنده در میان اتهامات از رای دهندگان سرکوب — به خصوص در اکثر مناطق سیاه امور خارجه — وزیر امور خارجه را حذف اضافی 500,000 رای دهندگان.

تصفیه مثل این تضعیف قدرت سیاسی جوامع رنگ لاکهارت اشاره کرد و در بخشی به دلیل آنها منجر به بسته شدن حوزه های رأی گیری ساخت آن را سخت تر برای رای دادن. و تجزیه و تحلیل توسط معاون راب آرتور و آلیسون McCann یافت که مکان سنجی تعطیلی که به دنبال رای دهندگان رول تصفیه — در سراسر کشور — به طور نامتناسبی تحت تاثیر رای دهندگان از رنگ به خصوص سیاه و رای دهندگان. در 61 درصد از شهرستانهای نویسندگان مورد مطالعه مکان سنجی تعطیلی اجباری اقلیت رای دهندگان به سفر بیشتر به رای از رای دهندگان سفید.

کسانی که رای دهندگان قادر به سفر بودند و اغلب در مواجهه با دیگر خطوط — و در طول گرجستان 2018 انتخابات شکسته ماشین آلات.

و شده اند وجود دارد تعدادی از دیگر اقدامات ایجاد شده به disenfranchise اقلیت رای دهندگان نیز مانند رسم کنگره مناطق در راه است که با دقت و اطمینان از رای دهندگان از رنگ را بیش از حد بزرگ یک درصد از این منطقه را به ساکنان. چنین redistricting بود تلویحا تایید توسط دیوان عالی کشور در سال 2018 و بیشتر حکم اخیر اجازه فلوریدا به تصویب یک نظرسنجی مالیاتی برای این که قبلا زندانی که بدان معنی است که حدود 85,000 مردم را نمی خواهد بود قادر به رای دادن در ماه نوامبر انتخابات, مگر اینکه آنها چه هستند و در بسیاری از موارد نامشخص جریمه. و اگر هر یک از این افراد تصمیم به رای دادن بدون پرداخت آنها می تواند پیگرد قانونی. یک تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی دانیل اسمیت متوجه شد که در بسیاری از شهرستان فلوریدا دو بار به عنوان بسیاری از مردم سیاه و سفید خواهد بود محروم توسط این حکومت به مردم است.

لوئیس توضیح مسائل مشابه در سال 1971 کنگره شهادت تاسف است که رای دهندگان سیاه تبدیل شد به دور از حوزه های رأی گیری برای داشتن شناسایی برای نشان دادن سن خود که برخی از آنها قادر به بازیگران آراء چرا که آنها وارد شده اند در این نظر سنجی تنها برای پیدا کردن آنها ثبت نام نکرده بودند به آنها فکر آنها بودند — و کسانی که قادر به رای دادن تا به حال به صورت “خطوط شلوغ” به معنای “تضعیف سیاه مشارکت سیاسی.”

لوئیس داد که شهادت در حالی که خدمت به عنوان رئیس از رای دهندگان آموزش و پرورش پروژه که به دنبال ثبت نام, سیاه, جنوبی ها به رای دادن. تمام مشکلات او ذکر شده باقی می ماند پیش از ماه نوامبر انتخابات — و با تنها چند ماه قبل از رای دهندگان شروع به ریخته گری آراء کمی وجود دارد که نشانه قانونگذاران هر گونه قصد حصول اطمینان از آمریکایی های سیاه و سفید نمی ماند محروم.

رای گیری مشکلات باقی می ماند چرا که کنگره بارها موفق به عمل می کنند. فراتر از شلبی کانتی v. دارندهرای گیری سیاست شکل گرفته است در سال های اخیر توسط دادگاه. به عنوان لاکهارت اشاره کرد از دست داد حمایت های ترمیم شده با موارد مانند سال 2016 طرح دعوی در دادگاه است که اصلاح کارولینای شمالی voter ID قوانین پس از یک دادگاه فدرال در بر داشت دولت کار کرده بود به disenfranchise سیاه رای دهندگان “تقریبا فولاد دقت است.”

برای هر رای گیری حقوق پیروزی برنده در دادگاه وجود دارد تعدادی از ضرر و زیان از یک داکوتای شمالی voter ID قانون است که تبعیض علیه آمریکایی های بومی در حال تایید به رای دهندگان طرفداران حقوق انداختن یک redistricting طرح دعوی در دادگاه در گرجستان پس از آن روشن شد بلند gestating روند را دراز گذشته 2021 — هنگامی که مناطق جدید کشیده خواهد شد.

تعهد ایجاد عادلانه قوانین رای دادن در کنگره — چیزی رابرتز به صراحت اشاره کرد در خود Shelby County v. دارنده تصمیم گیری و چیزی لوئیس اذعان کرد و همچنین با این استدلال در سال 2019, “راه, رای شمارش شدند و پاکسازی در ایالات جورجیا و فلوریدا و کشورهای دیگر تغییر نتیجه انتخابات است. که هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد در کشور ما است. ما آن را غیر قانونی است.”

اما بسیاری از کسانی که لوئیس پس از مرگ او را مسدود ساختن رای دهندگان سرکوب غیر قانونی است.

در Lewis, خود, دولت, دولتی کمپ — که دوباره متهم شده است با استفاده از قدرت خود به عنوان وزیر امور خارجه به فشار رای دهندگان سیاه کردن رول رای دهندگان و به نوسان یک فرمانداری در انتخابات به نفع خود — گفت: او “دعا” برای لوئیس خانواده و به نام مجلس “یک حقوق مدنی قهرمان جنگنده آزادی اختصاص داده شده بنده های عمومی و مورد علاقه گرجستان است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قرار دادن یک بیانیه ستایش لوئیس به عنوان یک “قهرمان آمریکایی” که “تحمل و نفرت و خشونت” را “ملت ما به بیشتر تراز با تاسیس آن اصول است.”

اما این ستایش بسیاری از دموکرات ها اشاره کرد آمد به عنوان مک کانل را مسدود کرده است تمام تلاش خود را برای تعمیر آسیب دیوان عالی کشور انجام داده است به قانون حق رای. یک نسخه از رای گیری پیشرفت حقوق قانون گنجانده شد و در ساعت 1 اولین قانون در مجلس نمایندگان به تصویب رسید در آن زمان اصطلاح و مک کانل حاضر اجازه می دهد تا آن را برای آمدن به طبقه سنا خواستار آن را “توهین آمیز به میانگین رای دهندگان” و گفت: “آیا مشکل ما در حال تلاش برای حل اینجا مردم سیل به پای صندوقهای رای است.”

به طور مشابه, رهبر اکثریت حاضر به شنیدن نسخه های رایج است. و او نه تنها در کنگره همکاران در تمجید لوییس اما شرکت کننده در این پیاده سازی از میراث او.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به نام لوئیس “یک دوست” و مردی که “رنج می برد برای این ملت و پایدار می باشد و به راحتی شکسته دیگر مردان به طوری که نسل های آینده می تواند لذت بردن از نعمت آزادی است.”

اما مک کارتی — مانند بسیاری دیگر از جمهوریخواهان مجلس جشن لوئیس زندگی — مخالف حق رأی پیشرفت عمل می کنند.

همه این است که بسیاری از لوئیس داشتند و مانند بهداشت ، کامالا هریس و تشکر. Ilhan عمر خواستار واکنش افتخار اواخر مجلس در نهایت عبور از حق رای و پیشرفت عمل می کنند.

هنوز هم وجود دارد زمان در این جلسه قانونی برای مجلس سنا به این لایحه. اگر نتواند به انجام این کار قانونگذاران باید دو سال دیگر به انجام این کار با شروع سال آینده. تا زمانی که کنگره می گذرد این قانون Lewis خود را صرف نهایی سال دفاع, رای گیری, حقوق باقی خواهد ماند و در خطر است.

چرا که به عنوان لوئیس گفت: در سال 2019, “وجود دارد نیروهای این کشور که می خواهند به نگه داشتن شهروندان آمریکایی از داشتن حق می گویند در آینده ملت ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر