رانچو مایراج: ‘اقدام خواهد شد’ پس از زن است فیلم برداری مقابله با باغبان در شهر پیچیده

رانچو مایراج مقامات تکمیل تحقیقات به ساکن یک شهر متعلق به مسکن مقرون به صرفه پیچیده که گفته خواسته landscaper به ارائه اسناد و مدارک — به ظاهر خود را به اثبات وضعیت مهاجرت قانونی — در حالی که او مشغول به کار در املاک در هفته گذشته.

این تحقیقات باعث شده تصویری از زن در Parkview ویلا در سن جکینتو درایو است که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. دادستان شهر استیو Quintanilla تایید صبح روز یکشنبه که این تحقیقات این است که “تقریبا انجام می شود. آن را بسیار دشوار است.”

تحقیقات متمرکز در شهر سیاست مسکن و اینکه آیا هر چیزی باید انجام شود برای جلوگیری از موارد مشابه از وقوع است. مقامات در نهایت به این نتیجه رسیدند برخورد بود جدا حادثه Quintanilla گفت.

با اینحال “من می گویم عمل خواهد شد,” او اضافه شده اگر چه او نمی خواهد با ارائه جزئیات. Parkview ویلا املاک مدیران در حال انجام دیگر تحقیقات Quintanilla گفت که به طور بالقوه می تواند منجر به زن را اخراج.

Quintanilla نمی خواهد شناسایی زن اگر چه مسئولان شهرستان گفت: او یکی از ساکنان این مجتمع که محدود به افراد 55 ساله و مسن تر.

“وجود دارد یک ویدئو و تصویری برای خود صحبت می کند” او گفت:.

این ویدیو نشان می دهد یک زن سفید نزدیک شدن به لاتین landscaper. او می گوید او خود را در محل کار و می پرسد او را به مرحله دور است زیرا او احساس می کند او ایستاده است بیش از حد نزدیک به او را بدون ماسک است که توصیه می شود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“می تواند شما را به من نشان می دهد مقالات خود را?” او می پرسد در پاسخ.

او می پرسد این سوال سه بار در طول برخورد مختصر و پاسخ نمی دهند که landscaper می پرسد اگر او یک مهاجرت رسمی این ویدئو را نشان می دهد. او می خندد و ضربات او یک بوسه قبل از راه رفتن.

نژادپرستی: پالم اسپرینگز از برگزاری بحث نژاد پرستی و پلیس

نژادپرستی: San Bernardino County اعلام نژادپرستی یک بحران بهداشت عمومی’

برخورد شرح زیر موجی از حوادث مشابه در سراسر کشور مربوط به زنان سفید — اغلب به عنوان “Karens” — که با نزدیک شدن افراد درگیر در فعالیت های روزمره و سوال خود را به دلیل حضور خود را در مسابقه.

در این روز پس از به ظاهر منتقدان از رفتار باید به اطلاع عموم نام و نشانی از آنها بر این باورند که در این ویدئو. نظرات انتقادی آب گرفتگی یک Facebook حساب یک زن که نام مسابقات در یکی از گردش در رسانه های اجتماعی.

خورشید صحرا تلاش برای رسیدن به ساکن توسط تلفن اما ذکر شماره تلفن را برای او شده اند قطع شده است. خورشید صحرا شده است قادر به رسیدن به او را در جامعه دردار.

Quintanilla گفت رانچو مایراج برخورد نمی شامل هر کارمند شهرستان. شرکت مدیریت املاک نظارت چهار مقرون به صرفه ارشد مجتمع های مسکونی متعلق به این شهرستان است. Parkview ویلا است 82-واحد مجتمع 1 – و 2 خوابه; اجاره در شروع $361 برای 1 خوابه و $388 برای 2 اتاق خواب.

نقض قرارداد اجاره شامل اذیت و آزار یا تهدید “فروشندگان صاحب” با توجه به شهر. آزار و اذیت شامل تبعیض بر اساس نژاد و یا منشاء ملی.

در یک بیانیه شهردار دانا هوبارت گفت: “این موضوع را نمی توان نادیده گرفت و نه قابل تحمل.”

“این بد است برای یادگیری از نفرت سوء رفتار یکی از رانچو مایراج ارشد, زندگی ساکنان,” او گفت:. “رفتار نژادپرستانه از هر نوع ممنوع است و نه به آرامی گرفته شده در مسکن عمومی است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید Colin.Atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>