40-year-old پرریس مرد دستگیر شده بود روز شنبه در پالم اسپرینگز یک روز پس از او گفته و خود را انداخت مدفوع خود را در, افسران پلیس, پلیس گفت:.

پالم اسپرینگز پلیس در پاسخ به 500 جلوگیری از گرم ماسه درایو روز جمعه حدود 11:30 صبح در مورد یک فرد که گفته می شود تحت تاثیر و تا به حال فقط تخریب یک هتل.

وقتی ماموران وارد آنها دریافتند 40 ساله گابریل کاستاندا هرناندز در ماشین خود را. هرناندز گفته در برابر تلاش ها برای بازداشت شده و خود را انداخت مدفوع خود را در افسران پلیس گفت:.

هرناندز ظاهرا در یک “به شدت مست دولت” و در نهایت بازداشت شده در روز جمعه کشته شده است. هرناندز پس از آن در برابر ماموران و امدادگران که اقدام به درمان او در حالی که او در حال انتقال به بیمارستان است.

چرا که از سطح بالایی از مسمومیت هرناندز قادر به درمان در بیمارستان منتشر شد و برای رزرو اهداف پلیس گفت:.

در شنبه هرناندز در تماس با پلیس در اطراف 9:20 صبح در خارج از ایستگاه پلیس و بازداشت خلاصه بعد از یک مبارزه, پلیس گفت:. گفتند هرناندز تا به حال به طور داوطلبانه به ترک بیمارستان.

هرناندز شد و سپس به اتهام مقاومت در برابر افسران تشدید باتری علیه یک افسر صلح و اتهامات دیگر. او گرفته شده بود به یک بیمارستان قبل از حمل و نقل به Larry D. Smith تادیبی تسهیلات در, ممنوعیت, پلیس گفت:.

هرناندز است که برگزار می شود در $10,000 به قید وثیقه و انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه در روز چهارشنبه.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de