من از Chatsiks-si-Chatsiks و Chahta جوامع در اوکلاهما. من هم ایمنی برای پومونا-Pitzer تیم فوتبال کالج در کالیفرنیا است. این مجاورت نادر است. وجود سابقه طولانی گرفتاری خشونت و احساسات پیچیده بین مردم بومی و فوتبال آمریکایی.

روز دوشنبه من به عنوان جشن Washington, DC را NFL team اعلام کرد طرح خود را برای تغییر نام آن و طلسم از یک کاریکاتور نژادپرستانه است که عمیقا توهین آمیز به من و جوامع بومی در سراسر کشور است. سپس در روز پنج شنبه, 15 کارمندان زن از این تیم جلو آمد با اتهام آزار و اذیت جنسی در واشنگتن پست گزارش. این تیم NFL در بزرگ است خورده از داخل است.

در حالی که بازنشستگی از واشنگتن نام اوج خود در دهه فعالیت از مردم بومی در سراسر کشور آن را نیز سخت دانستن است که این تغییر در درجه اول انگیزه از دست دادن مالی حمایت مالی مانند فدرال اکسپرس — گرفته تا به امن. آن را نیز نشان دهنده ترین-نقش برجسته که مردم بومی در آمریکا ورزش های مورد علاقه — به عنوان کثافت به جای واقعی مردم است.

سالی جنکینز کتاب واقعی همه آمریکایی ها باعث می شود این استدلال که آمریکا شیفتگی با نام تجاری خود را از فوتبال شروع شد و در حدود همان زمان به عنوان بسته شدن مرز غربی. سوال از فتح تا به حال تا حد زیادی حل و فصل شده است بنابراین آنچه را که نشستم این میل به سرنوشت ملی و شکوه آن را آورده upper-class مردان جوان اغلب در آمریکا قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه ؟ یک بازی است که خشونت ساخته شده توسط کودکان به نظر می رسید به عنوان یک طرح به عنوان هر گونه. “این بود که اگر امریکا در از دست دادن برای چه با خود یک بار بیابان تسخیر شد, تا به حال آمار فوتبال به عنوان یک پاسخ می گوید:” جنکینز.

در همان زمان بازنده از جنگ اجداد من در بر داشت خود را آشنا شدن با یک شکل جدید از آمریکا قصاص — سیستم آموزشی. ملی, بومیان آمریکا, مدرسه شبانه روزی شفا ائتلاف تخمین می زند که بین سال 1869 و اواخر دهه 1960 صدها هزار نفر از کودکان گرفته شد در خارج از جوامع خود را به دور از خانواده های خود قرار داده و در مدارس مسکونی اجرا شده توسط دولت فدرال و کلیساها. در حالی که این مدارس بودند که وظیفه مراقبت از بومی جوانان ائتلاف یادداشت های این موسسات شد, سایت های مهم فیزیکی و جنسی و فرهنگی و معنوی ، خشونت علیه مردمان بومی بود ، آن نهادینه شده بود.

در عین حال مانند نسل از اجداد قبل از آنها آن دسته از کودکان هند خواهد مقاومت — در کلاس درس در جوامع خود و برای برخی از آنها را مقاومت در برابر در زمین فوتبال است. کسانی که در مدرسه شبانه روزی تیم ویژه کارلایل صنعتی هند در پنسیلوانیا در حال چیزهای افسانه. در 1900s اولیه تیم از کارلایل — با بازیکنان در محدوده سنی 12 تا 25 با توجه به جنکینز — را به شکست تقریبا هر عمده قدرت در بازی از جمله هاروارد, پن و مینه سوتا است. در سال 1912 تیم را شکست ارتش دوباره پخش این درگیری از یک نسل قبل است. معروف قبل از بازی کارلایل مربی گلن “پاپ” وارنر با الهام از این تیم با گفتن آنها را به “خود را با خواندن کتاب های تاریخ.”

من دوست دارم این داستان. من دوست دارم این ایده که یک گروه از پسران در زمان یک بازی نه برای آنها ساخته شده و ضبط آن آگاهی از هیچ جا. من دوست دارم این ایده که در انجام این کار آنها برداشت یک زمانی حس آژانس که تقریبا هر چیز دیگری بود و برداشت از آنها. من دوست دارم این احساس از حمل آن سنت — نوه سابق cornerback و یک مدرسه شبانه روزی بازمانده.

در خود من بازی حرفه ای, پدر من بازگو این تاریخ برای من اغلب به من یادآوری است که فوتبال در آن آمریکا هسته ای بود ما بازی. یک بازی بومی. من هیچ شکی ندارم که این در درجه اول به معنای الهام بخش من قبل از بازی. اما من همچنین فکر می کنم آن را یک راه از تلاش برای حفظ سابقه چیزی به او. یک سری از خاطرات کمک خواهد کرد که او را در راه رفتن آسان تر در ورزش و جامعه اغلب بی تفاوت و یا حتی بدتر به وجود ما است.

این باعث می شود من تقدیر از بازی پیچیده است. من عاشق فوتبال است. آن را به من داده است یک خروجی از آژانس. از آن ساخته شده من احساس حمایت و امنیت در جهان است که به آسانی dislocates مردم بومی است. آن را به من متصل به خانواده من و اجدادی ما در یک راه منحصر به فرد. فوتبال ساخته شده یک علامت پاک نشدنی در زندگی من است.

اما به عنوان بدن من به من می گوید پس از سال ها از بازی فوتبال در آن basest فرم دستور داده شده است که خشونت. “از بازی من می دانم که فوتبال می آید نزدیک به جنگ بدون افتادن بیش از این مرز و تبدیل شدن به جنگ خالص و ساده می گوید:” علامت Edmundson نویسنده چرا فوتبال مهم است. آن را حس می کند پس از آن که بازماندگان از مدارس شبانه روزی صورت گرفت که به راحتی به بازی است. برای پیدا کردن یک فضای که در آن است که خشونت می تواند تبدیل به پیروزی شده اند باید مرهم در جهنم است.

اما پیدا کردن یک مهلت در این راه نیز همان شفا سابقه بود. نتایج بومی جوانان به ما بگویید ، یک 2014 کاخ سفید گزارش بومی جوانان اشاره می کند که کودکان بومی خودکشی و PTSD نرخ سه برابر میانگین ملی است. تنها قابل مقایسه با جمعیتی در این راستا در حال جنگ عراق جانبازان.

داستان کارلایل می گوید بیشتر تصویر مناسب از مشارکت مردم بومی در فوتبال آمریکایی. اغلب رنگ به عنوان مرده و کسل کننده کاریکاتورهای شده اند اشیاء از شور و اشتیاق و یا احساس گناه. اما به ندرت ما مجاز به شخصیت خود ما و بشریت است. اگر این مورد بود شاید واقعی مردم بومی که به کمک شکل بازی خواهد بود بیشتر شناخته شده از یک نژادپرست طلسم. شاید ما درگیری های بسیار واقعی تر خواهد بود و قدردانی از آنها.

من خدا را شکر امروز که این نام تغییر کرده است. برای حق رای در امریکا محبوب ترین ورزش به رسمیت شناختن آن آسیب برساند و البته درست است که ارزشمند است. اما این کار انجام نشد از ارتفاع اخلاقی یا اخلاق. شده است وجود دارد هیچ اذعان است که ریشه های این بازی خود را بخشی از فوتبال را نژادپرستانه مشارکت در بومی تاریخچه. در برخی از نقطه, هزینه های مالی از حفظ نام هرحال نگه داشتن آن است. پس از آن تغییر کرده است.

شایان ذکر است که تیم را از نظر مالی تنها مورد آمده به دلیل تظاهرات علیه خشونت پلیس در آمریکایی های سیاه و سفید. اما اگر وجود دارد یک فصل فوتبال این سقوط هنوز وجود داشته باشد نژادپرستانه کثافت در بازی. وجود دارد هنوز هم نگرانی در نرخ آسیب های مزمن را تا حد زیادی بازیکن سیاه و سفید پایه. خواهد بود وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که ستارگی فراهم کسانی که سیاه و بازیکنان را از خشونت خاموش میشه. من معتقدم که ما به عنوان یک فوتبال جمعی و به عنوان یک کشور در حال اصلاح. من تعجب می کنم اگر ما در حال تغییر و بهبود است.

فوتبال شده است قابل توجه بخشی از زندگی من و زندگی من ، اما من نمی توانم وانمود کنم که آن را نمی آورد برخی از ما بدترین جمعی غرایز. بنابراین من باید بپرسید که این بازی هستند و ما به نوبه خود ما تلویزیون و در مجموع نگاه ما بازتاب بر روی صفحه نمایش ما مانند آنچه ما می بینیم ؟

روری تیلور Ckiri/Chahta روزنامه نگار پوشش بومی سیاست, سیاست و فرهنگ است. او در حال حاضر زندگی در قلمرو Ngāti Whātua Orākei در Tāmaki Makaurau جایی که او به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات بومی در Te Whare Wānanga o Tāmaki Makaurau.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de