یک مظنون در بازداشت و پس از او به اتهام سرقت از یک بانک سپرده کیسه حاوی $140,000 از یک ماشین زره پوش در Indio در بعد از ظهر جمعه.

فرشته Felipe Aleman, 36, کویر چشمه های آب گرم است که به اتهام سرقت بزرگ.

با توجه به Indio, اداره پلیس Aleman سرقت بانک سپرده کیسه از یک زره پوش های اتومبیل پارک شده در مک دونالد واقع در 81-544 بزرگراه 111 در Indio و پس از آن فرار کرد ، او مثبت شناسایی شده از طریق ویدئو و توسط شاهدان آژانس گفت: در آزادی مطبوعات.

افسران واقع Aleman در جلوی حیاط یک Indio خانه که در آن او انجام شده بود حیاط کار آژانس گفت. اما آنها آن را پیدا نمی سپرده های بانکی کیسه وجود دارد.

کارآگاهان جستجو مسیر بین مک دونالد و خانه و بعد از آن کیسه در یک خاک زیادی در Indio. آن را هنوز هم مهر و موم شده و تحت یک جعبه در کم عمق سوراخ آژانس گفت.

Indio افسران به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این حادثه. هر کسی که اطلاعات و یا شاهد آن می توانید تماس های پلیسی مت برش در (760) 391-4051 و یا ارائه اطلاعات ناشناس به Coachella Valley Crime Stoppers در (760) 341-متوقف شود.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de