Idyllwild ساکنان منطقه می توانید آزمایش برای coronavirus در یک pop-up تست سایت در جامعه از کاج یارو هفته آینده.

این شهرستان ریورساید عمومی وزارت بهداشت تلفن همراه تیم خواهد بود ارائه COVID-19 آزمون در کوه مرکز منابع واقع در 25380, Franklin, Dr. روز سه شنبه از ساعت 8 صبح تا 3:30 بعد از ظهر

واحد تلفن همراه — که متشکل از تکنسین های پزشکی اورژانس و امدادگران را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای county پرستاری تیم قادر خواهد بود برای تست بین 150 و 200 نفر در یک روز, رویداد, با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico. نتایج آزمون باید در ظرف هفت روز او گفت:.

تست باز است به همه است و هیچ هزینه Federico گفت. این شهرستان خواهد شد در صورت درخواست بیمه سلامت اطلاعات در تلاش به دنبال بازپرداخت از شرکت های بیمه گفت: اما کسانی که نمی ارائه اطلاعات و یا اصلا بیمه هنوز واجد شرایط برای تست.

در حالی که سایت های تلفن همراه می تواند گاهی اوقات به جای راه رفتن در بیماران آزمایش قرار ملاقات به شدت تشویق Federico گفت. کسانی که علاقه مند به رزرو یک شکاف زمان باید تماس 800-945-6171 و یا بازدید www.rivcoph.org/coronavirus/testing.

این سومین بار است که مقامات بهداشت شهرستان ارائه شده تست در Idyllwild منطقه Federico گفت. آن را قبلا ارائه شده تست در Idyllwild کتابخانه عمومی در 12 ژوئن و در Anza Community Hall در ژوئن 26 و 27.

این Idyllwild-کاج یارو منطقه در سن جکینتو کوه به 2,459 مردم است. مقامات شهرستان گزارش 10 تایید موارد COVID-19 و هیچ ویروس های مربوط به مرگ و میر وجود دارد که از شنبه.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertusn.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de