در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 مجلس نمایندگان آمریکا رای به امریکا در شهر واشنگتن دی سی در این کشور 51 دولت است. آن انتخابات و نزدیک ترین کشور آمده است به اضافه کردن یک دولت جدید در بیش از 60 سال است. اما آن را نیز برای زمان حال کاملا نمادین است. چرا که حداقل در سال 2020 DC عملا هیچ شانسی برای تبدیل شدن به یک دولت است.

که در ژوئن 26 رای تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب; دموکرات ها بیشتر رای به نفع DC استقلال و جمهوری خواهان در برابر آن است. که به خاطر ساخت DC دولت را به دموکرات ها کرسی اضافی در کنگره به طور بالقوه موثر بر تعادل قدرت بین احزاب است. این که چرا رئیس جمهور تهمت و جمهوریخواهان کنترل سنا را به هر دو وعده داده شده برای اعتصاب کردن هر گونه پیشنهاد برای DC استقلال. در واقع استقلال در آمریکا همواره یک مسئله سیاسی است. در گذشته ما اغلب اضافه متحده در جفت برای حفظ تعادل سیاسی. اعتراف دولت جدید خود را در آن اتفاق افتاده است اما آن را غیر معمول است.

اما در مورد DC استقلال قوی است: یک شهر مشابه جمعیت به چند کشور آن صدها هزار نفر از ساکنان فاقد هر گونه می گویند در ملی قانونگذاری و دولت های محلی منحصر به فرد در معرض خطر بودن قوی مسلح توسط کنگره و دولت فدرال است. به سادگی قرار دادن قوانین است که ایجاد منطقه پیش بینی نیست که آن را یک روز در یک شهر بزرگ. و در حالی که آخرین بار در کنگره رای دادند DC استقلال در سال 1993 دموکراتیک-کنترل خانه موفق به عبور از آن امروز در حزب دموکرات است که به طور فزاینده ای در هیئت مدیره با آن است. اگر 2020 انتخابات قرار می دهد که دموکرات ها در کنترل کامل دولت فدرال امریکا در واقع ممکن است آن 51 دولت است.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de