چرا بیشتر افراد جوان در حال گرفتن بیمار در آخرین Covid-19 شیوع

در ابتدای شیوع کروناویروس در آمریکا بیشتر Covid-19 موارد به نظر می رسید در مردمی بودند که بسیار بیمار — مصنوع بود که در زمان آزمایش.

اما در حال حاضر به خصوص در کشورهای که در آن Covid-19 مورد بوده است افزایش در ماه ژوئن و ژوئیه ميانه سنی حذف شده است.

“ما در حال دیدن آن در یک مقدار جوانتر گروه از 20 – تا 40-year-olds,” نسبت به مرحله قبل از همه گیر می گوید توماس Tsai, سلامت, سیاست, متخصص و جراح در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

در فلوریدا که در آن coronavirus آلوده بیش از 311,000 ساکنان ميانه سن از موارد مثبت در مارس شد 65. همانطور که از جولای 17, متوسط سن از موارد جدید از قبلی 14 روز بود 39.5.

در آریزونا 61 درصد از Covid-19 موارد در افراد با سن کمتر از 45. در تگزاس دو تا از بزرگترین شهرستانهای هریس (خانه به هوستون) و دالاس در حدود نیمی از موارد جدید شده اند در افراد زیر 40.

کشورهای دیگر با نگرانی افزایش می یابد در صورتی که شماره در حال دیدن یک روند مشابه است. در کالیفرنیا که فقط reclosed میله و داخل سالن ناهار خوری به عنوان ژوئیه 15, افراد سنین 18 تا 34 ساخته شده تا بیشترین تعداد موارد جدید (24.3 درصد) با 35-به-49 ساله به عنوان دومین گروه (19.3 درصد از موارد جدید). حتی ویرجینیا که در آن موارد بوده است نسبتا با ثبات است شاهد افزایش موارد جدید در میان مردم در 20s خود را.

در سراسر کشور “متوسط سن افراد آلوده شدن است و در حال حاضر یک دهه و نیم جوانتر از آن بود که چند ماه پیش” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در 6 جولای مصاحبه مطبوعاتی.

افراد جوان به طور متوسط کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19 — اگر چه بسیاری انجام دهد. آنها همچنین می تواند گسترش آن به افراد مسن که بیشتر در معرض عفونت های شدید و مرگ شود.

این به نظر می رسد در حال حاضر اتفاق می افتد با تسهیلات زندگی کمک موارد نوردی در هیوستون و فینیکس و همچنین در فلوریدا در حال حاضر. “ما برای اولین بار آن را ببینید در جامعه و سپس ما آن را در ساکنان و کارکنان و سپس شما ببینید, مرگ و میر” دیوید Grabowski مراقبت های بهداشتی سیاست متخصص در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: وال استریت ژورنال.

بنابراین حتی اگر شما یک فرد جوان که آلوده می شود و نمی تواند بسیار بیمار “شما بخشی از انتشار این بیماری همه گیر” به عنوان Fauci آن قرار داده است.

پس چگونه coronavirus به طور ناگهانی شروع به گسترش به بسیاری از افراد جوان ؟

ما شناخته شده است که میله و دیگر شلوغ داخلی فضاهای هاب از گسترش در نقاط داغ. اما به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر در بازی.

برخی از این عوامل عبارتند از: مخلوط بهداشت عمومی و پیام زودرس reopenings افراد جوان پرش احتیاطی چرا که آنها درک یک کاهش خطر ابتلا به بیمار, مردم, بازگشت به شغل و تست بیشتر از افراد بدون علائم است. اجازه دهید باز کردن برخی از این که می تواند کمک به ما در درک بهتر — و احتمالا سرعت این روند جدید است.

گرفتن یک عکس واضح و روشن از سن جمعیت جدید Covid-19 مواردی است که به عنوان ساده به عنوان شما می خواهم فکر می کنم. متحده هستند خود به خود تصمیم بگیرند و آنها را با هم گروه خود را در آمار است که می تواند تعریف “جوان” بسیار متفاوت از جایی به جای دیگر و در نتیجه اریب اعداد.

آریزونا مثلا فشرده هم مردم در سنین 20 تا 44 نشان می دهد که تعداد زیادی از موارد است. اما این گروه نیز بزرگترین طول سال از دولت اقدامات در مقایسه با گروه های دیگر (مانند 55-به-64 محدوده سنی که از دهانه فقط نه سال). (این سن گروه بندی ممکن است یک میراث از روز زودتر از همه گیر هنگامی که ما در تلاش برای درک بهتر این بیماری به شدت در افراد مسن است.)

آریزونا نیز نمایش تجمعی موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر برای هر گروه سنی در حالی که کالیفرنیا برجسته تعداد موارد جدید توسط گروه سنی برای هر هفته. این تفاوت باعث می شود آن را سخت تر برای مقایسه محدوده های سنی درگیر در گسترش این ویروس در حال حاضر و در طول تاریخ.

برای اینکه چیزها حتی بیشتر به چالش کشیدن بسیاری متحده نیز در درجه اول گزارش کلی تعداد موارد در هر گروه سنی — و نه درصد که جمعیتی جمعیت. (ما می توانیم از کشورهای که در حال ارائه این اطلاعات است که نرخ در میان گروه های سنی مختلف می تواند بسیار متفاوت از کلی مورد شمارش شما ممکن است منجر به این باور است. برای مثال ماساچوست بزرگترین خام تعداد موارد شده اند در افراد در سنین 50 تا 59 اما درصد رای شده است به مراتب بیشتر در افراد بیش از 69.)

یکی دیگر از راه برای گرفتن احساس برای چگونه شایع این ویروس در گروه های سنی مختلف است که نگاهی به میزان آزمون آینده مثبت است. این است که هنوز هم کامل متریک (و زیادی بستگی دارد که افرادی که علامت بالا خطر افراد, کسانی که قصد بازگشت به کار و غیره. — در حال آزمایش است). اما آن را نشانی از کمک به ارائه یک حس تناسب بنابراین ما می توانید انجام دهید یک مقایسه خشن چگونه اغلب افراد در گروه های سنی مختلف هستند به احتمال زیاد برای آمدن به عقب با یک مثبت Covid-19 تست.

و مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از داده ها می تواند متفاوت از آنچه متحده گزارش هستند. برای مثال اخیر بلومبرگ گزارش که CDC به احتمال زیاد underreporting نرخ Covid-19 عفونت در افراد زیر سن 18 سال در مقایسه با آنچه در بسیاری از ایالت ها نشان می شد.

بدون یکنواخت تر و در برخی موارد بیشتر گرانول — داده ها می توان آن را دشوار است به پین کردن دقیقا کدام گروه های سنی ممکن است بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس در مکان های مختلف و چه رفتارهای امر می تواند بهترین به هدف را تغییر دهید. پس از همه, دسته, مهمانی, نو, برای مثال, مختلف بهداشت عمومی مشکل را حل کند از middle-aged مردمی از بازگشت به دفتر کار.

به طور متوسط در افراد جوانتر از 65 تمایل به کاهش خطر ابتلا به شدت بیمار و در حال مرگ از Covid-19. به این دلیل و “ممکن است ما را به عنوان بالا بستری در ICU, نرخ مرگ و میر را به عنوان ما در ماه های مارس و آوریل با خانه سالمندان محور خوشه عفونت” Tsai می گوید. و این تا به حال متحمل شده اند تا کنون به عنوان دیلن اسکات گزارش بورسی در اوایل ماه جولای.

یک درصد بالاتر از افراد جوان و یک درصد پایین تر از افراد مسن — آلوده شدن می تواند به نظر می رسد مانند یک چیز خوب است. برای یک, آن را باید معنی مرگ و میر کمتر. آن را نیز باید به معنی فشار کمتر بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی و کارگران آن است. اما در کشورهای با بزرگتر شیوع بیماری از جمله آریزونا و تگزاس و بیمارستان در حال حاضر در حال غرق شدن جوان و قدیمی به طور یکسان.

بیمارستان در فلوریدا در حال حاضر درخواست های اضافی پرسنل پزشکی برای حفظ و کسانی که در هیوستون و فینیکس را بیش از حد ظرفیت های خود را. وقتی اتفاق می افتد که “آن را هولناک می گوید:” جی Wolfson های بهداشت عمومی و سیاست متخصص در دانشگاه فلوریدای جنوبی. “این یک شیب لغزنده” از بستری شدن در بیمارستان و افزایش بیش از ظرفیت بیمارستان “و از آن می رود و واقعا سریع است.”

برای آخر هفته در ماه ژوئن بیش از 40 درصد از Covid-19 بستری بيماران 18 تا 49 سال است. که همان گروه سنی ساخته شده تا فقط یک چهارم از بستری شدن در بیمارستان در ماه های مارس و آوریل است.

جوان سیگاری هستند به خصوص در معرض خطر با توجه به تحقیقات جدید در مجله بهداشت بلوغ. “شواهد اخیر نشان می دهد که سیگار کشیدن در ارتباط است با احتمال بالاتر از Covid-19 پیشرفت از جمله افزایش بیماری شدت, ICU بستری شدن و یا مرگ” گفت: نویسنده مطالعه سالی آدامز از UCSF بخش نوجوانان و بزرگسالان جوان پزشکی در بیانیه ای. “سیگار کشیدن ممکن است اثرات قابل توجهی در بزرگسالان جوان که به طور معمول نرخ پایین برای بسیاری از بیماری های مزمن.”

پس از وقوع شروع در ما coronavirus فرستاده است بیش از 9,000 نفر زیر سن 50 به بیمارستان و کشته شدن حدود 1000 نفر در آمریکا زیر سن 35 به عنوان ژوئیه 17. (احتمالا بیشتر به دلیل احتمال underreporting و به احتمال زیاد وجود دارد بیشتر به آمده است با توجه به اینکه مرگ و میر رخ می دهد معمولا چند هفته پس از علائم ظاهر می شود.)

حتی اگر یک عفونت نیست کسی ارسال به بیمارستان می توان آن را “قرار داده و آنها را از عمل به هفته در یک زمان” Fauci گفت: در 6 جولای مصاحبه مطبوعاتی.

نیز وجود دارد در حال ظهور خطرات طولانی مدت برای افراد جوان که قرارداد این ویروس را — حتی اگر آنها نمی تواند به شدت بیمار در ابتدا. برای مثال در میان کسانی که ظاهرا “بهبود” از اولیه خود را Covid-19 عفونت بسیاری از توصیف مداوم علائم ناتوان کننده. و برخی از کسانی که سلامت اثرات ممکن است در دراز مدت.

“حتی اگر شما یک خفیف یا بدون علامت مورد برخی از درصد از هر کسی که می شود آن را در حال رفتن برای به دست آوردن یک بیماری جدید می گوید:” Wolfson که لیست ریه عروقی و بیماری های کلیوی به عنوان برخی از پتانسیل “مداوم-به دست آورد و بیماری ها” هستند که به ظاهر از Covid-19 عفونت.

“شما می تواند کاملا سالم 21 ساله” او می گوید و پس از چند هفته از recuperating از این ویروس در صفحه اصلی شما گرفتن اما هنوز هم برخی از تنگی نفس “و چهار ماه بعد از پیدا کردن که شما رو زخم در ریه های شما. و نه دور.” او خواستار آن را “ویروس هایی که در دادن نگه می دارد.” و نه در یک راه خوب.

اگر چه این مورد جدید را افزایش می دهد در افراد درمان شده اند توسط برخی از مقامات دولتی از جمله فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به عنوان یک خبر خوب وجود دارد و طرف دیگر به این داستان. اگر افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به شدت بیمار ممکن است آنها را بیشتر به احتمال زیاد به شانه توصیه هایی در مورد پوشش و حفظ فاصله فیزیکی بیشتر گسترش این ویروس به کسانی که در بالاتر-گروه های در معرض خطر.

به عنوان Wolfson توضیح می دهد coronavirus انتقال تغییر نمی کند خود را بر اساس سن و یا خطر مرگ است. “حساب دیفرانسیل و انتگرال به این بیماری نزدیکی احتقان و زمان” او می گوید. بنابراین “نزدیک شما هستند به گروه های زیادی از مردم برای یک دوره طولانی تر از زمان آن است که فوق العاده به احتمال زیاد است که کسی در آن جمعیت در حال رفتن به یک حامل است.”

چالش دیگر این است که بسیاری از این بیماری همه گیر است اثرات ممکن است به نظر می رسد برای حذف برخی از افراد جوان که احساس می کنید کاملا سالم است. Covid-19 ممکن است صدا مانند چیزی برای پدربزرگ و مادربزرگ خود و یا دیگر اعضای خانواده به نگرانی در مورد. و اجتماعی سوالات از قبیل ضرورت کاهش انتقال به طوری که مدارس می توانند به طور کامل بازگشایی در پاییز ممکن است احساس کنید که شخصا مربوط به افراد جوان مشتاق به اویختن با دوستان اگر آنها در خارج از مدرسه و لازم نیست که کودکان در سن مدرسه خود را.

اجتماعی و انزوا از خاموش شدن ناگهانی همچنین به نظر می رسد مصرف بسیار بالاتر روانی تلفات در کمتر از افراد مسن و به طور بالقوه رانندگی آنها را به جمع آوری مخاطره آمیز در داخل تنظیمات. یک CDC مطالعه در بر داشت ممکن است که نزدیک به نیمی از تمام 18 – 29 ساله بررسی شده بود احساس حداقل برخی از علائم اضطراب یا افسردگی — نسبت بالاتری نسبت به سایر گروه های سنی (که نزدیک به یک سوم برای کسانی 30 تا 59). (CDC در حال حاضر نیز ارائه می دهد راهنمایی های خاص برای نوجوانان و بزرگسالان جوان که ممکن است در مبارزه.)

بسیاری از افراد جوان در حال مصرف همه گیر بسیار جدی و تمرین توصیه می شود اقدامات احتیاطی. “من در تلاش برای یک بازیکن تیم” لیلی اسکات, 18, Austin گفته بلومبرگ. “وجود دارد بسیاری از ما محتاط بودن و تلاش برای پهن کردن منحنی,” او گفت:. “این سخت است برای دیدن نسل ما که به نمایندگی از این راه است.”

و دیگر گزارش ها به trickling که در بسیاری از جوان Covid-19 بيمار بدست بیمار نیست از نوار رقص و یا احزاب اما فقط از رفتن به محل کار. در فلوریدا برای مثال در منطقه میامی شبکه از بیمارستان های دولتی می گوید که “شاهد امواج جوان در سن کار بیمارانی که هیچ چاره ای جز به کار و به نوبه خود خود را به ویروس” میامی هرالد گزارش داد اوایل این ماه.

برخی از کارشناسان نیز بر این باورند که چشم انداز مثبت در موارد میان جوان آمریکایی ها می تواند تا حدی به دلیل تغییر در که گرفتن تست به این دلیل آزمون در دسترس تر از آنها در ماه های مارس و آوریل است. در آن اوایل ماه آزمایش شد تا حد زیادی محفوظ است برای کسانی که تا به حال نشانه های جدی از بیماری و بالاترین خطر افراد تعداد زیادی از آنها بسیار قدیمی تر است.

“با تست اضافی در دسترس بیشتر مردم در کاهش خطر جمعیت به احتمال زیاد در حال آزمایش” با توجه به Covid پیگیری پروژه که شامل جوان و سالم مردم است. علاوه بر این, آنها توجه داشته باشید, “محل کار تست نیز ممکن است در افزایش تعداد مورد برای جمعیت در سن کار و شاید به خصوص جوان-حملات کارگران خدمات.”

کاترین ترویسی یک بیماری عفونی متخصص برای دانشگاه تگزاس مدرسه بهداشت عمومی و حتی فکر می کند که “افراد جوان در حال ساخته شده شاید یک قربانی” برای این موج جدید از Covid-19. به جای او می گوید: “همه خرس کمی از مسئولیت است.”

او مکان برخی از مقامات که ارسال پیام های مخلوط. به عنوان مثال اگر چه تگزاس فرماندار گرگ ابوت نهاد ماسک منظور در اوایل ماه جولای او قبلا مجاز و دولت های محلی از سازماندهی چنین مورد نیاز است.

در حدود همان زمان فلوریدا رژیم صهیونیستی است. DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که “وجود دارد بدون نیاز به واقعا ترس” در مورد وضعیت. اگر چه او توصیه افراد مسن تر از 65 یا با خطر بالا شرایط بهداشتی به طور کلی اقدامات او گسترش این برای جوان و سالم و مردمی که در تضاد با توصیه های کارشناسان ملی است.

“قطعا داشتن ریسک بهتر پیام های ارتباطی خواهد بود وهله اول من شروع” ترویسی می گوید.

علاوه بر این بسیاری از کشورهای که در حال حاضر شاهد موج در این ویروس از جمله تگزاس نیز با عجله به بازگشایی شاید زودتر و سریع تر از آنها باید به او می گوید. پس از دولت شروع بسته شدن کسب و کار در بهار کارشناسان وجود دارد تا به حال توافق بر معیارهای کلیدی است که نیاز به ملاقات کرد قبل از آنها شروع به بازگشایی. به جای “که پرتاب شد از پنجره به بیرون” ترویسی می گوید. نه تنها که اما “ما نمی صبر کنید به اندازه کافی بلند برای دیدن آنچه که اتفاق افتاد یک بار ما را باز کرد تا کمی. ما زخم باز تر و بدون دیدن آنچه که این اثر برای اولین بار افتتاح شد,” او می گوید.

و اثرات آن شده اند وحشیانه که ابوت اذعان کرده است. “اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات” فرماندار گفت: در یک ماه ژوئن مصاحبه رادیویی.

کشورهای دیگر و محلات مانند مدیسون ویسکانسین در حال reimposing قبلی محدودیت های مانند بسته شدن میله های زندان.

بیشتر تعهد نیز می تواند معطوف به کسب و کار به منظور تقویت رفتارهای ایمن می گوید: Tsai. او به عنوان یادداشت در فلوریدا به عنوان مثال دولت می تواند در حال حاضر به دور یک نوار یا رستوران مشروب مجوز اگر ایجاد نمی اجرای فاصله و دیگر دستورالعمل های بهداشتی. و در تگزاس در میان کشورهای دیگر رستوران ها می تواند جریمه اگر آنها اجرا نمی دولت جدید ماسک-پوشیدن سیاست.

تست هم شده یک چالش ناشی از این فزاینده مورد تعداد بسیاری از مردم در حال انتظار بیش از یک هفته برای نتایج — زمان که در طی آن آنها می توانید در ادامه با گسترش این ویروس و هنگامی که تماس با ردیاب از دست دادن وقت با ارزش پیدا کردن دیگران که ممکن است بدست آلوده. علاوه بر این اگر کسی که بعد از تست مثبت برای Covid-19 شده است به یک نوار شلوغ و یا رویداد و یا بسیاری از — می توان آن را در کنار غیر ممکن است برای تعیین همه آنها ممکن است در تماس با. (تلفن همراه داده ها به عنوان مورد استفاده در کشورهای دیگر ممکن است بسیار مفید در ساخت این اتصالات از گزارش خود از اطلاعات مقامات متکی در ایالات متحده است.)

حتی بدون تست کامل و ردیابی هر چند راه وجود دارد برای مدیریت این وضعیت بهتر است که در آن مردم هنوز هم می توانید از کمی و دیدن دوستان و حتی مکرر برخی از کسب و کار اما در یک راه امن تر. چرا که به عنوان ترویسی می گوید: “این نه بهداشت عمومی و یا اقتصاد آن را هر دو. بنابراین ما نیاز به خوب بهداشت عمومی به منظور تقویت اقتصاد است.”

“من خیلی خسته بودن در خانه” او می گوید. “اما شما نمی خواهید این ویروس را دور. تنها راه ما برای کنترل آن و جلوگیری از مرگ و میر در حال حاضر از طریق این کاهش تلاش است.”

در هر جوان و پیر نیاز به برخی از سطح از “نظم و انضباط شخصی و به رسمیت شناختن است که این واقعی است” Wolfson می گوید. چرا که “دولت در حال رفتن به نجات ما از این.”

کاترین هارمون شجاعت علم مستقل روزنامه نگار و نویسنده کشت و هشت پا! پیدا کردن خود را در توییتر @KHCourage.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>