St. Louis Aldermen تصویب طرح به نزدیک Workhouse

The Workhouse. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • این Workhouse.

سنت لوئیس ” Workhouse زندان به نظر می رسد رهبری برای دوران بازنشستگی.

هیئت Aldermen رای دادند و به اتفاق آرا این بعد از ظهر به بدنام تسهیلات در حال حرکت آن را به شهردار Lyda Krewson میز برای تصویب نهایی است.

“من بسیار هیجان زده و مضطرب و آن را در مورد زمان!” می گوید Diedre Wortham یکی از فعالان که مبارزه برای بستن زندان است. “بیش از حد بسیاری از مردم رنج می برد و برای بیش از حد بسیاری از سال در Workhouse و من با افتخار به بخشی از این باور نکردنی است.

زندان رسما شناخته شده رسانه های امنیتی موسسه است که دو شهر correctional facilities. ساخته شده در سال 1966 آن را مدت طولانی است که به عنوان انتقاد کثیف و خطرناک و غیر انسانی است. زندانیان اغلب در حال ورشکستگی برای ماه ها در انتظار محاکمه است. در تابستان مردم قفل شده در داخل گله و شکایت از گرمای طاقت فرسا در نهایت باعث این شهرستان به نصب یک سیستم تهویه مطبوع.

نارضایتی در برابر زندان شدند مشترک در طول سال اما رسمی مبارزات انتخاباتی نزدیک Workhouse راه اندازی شده در سال 2018 فشار مقامات شهرستان به آن را تعطیل کند. برای بیش از دو سال سازمان لابی بی وقفه در کنار هم قرار داده-سنگین گزارش و نقشه برداری از مسیر این شهرستان به صرفه جویی در پول با بسته شدن این زندان است.

این کمپین شامل زندانیان سابق و موسس سازمان اقدام St. Louis وثیقه پروژه-سنت لوئیس و ArchCity مدافعان. این گروه ساخته شده است که پیشرفت مداوم اما وجود دارد یک تغییر عمده به عنوان COVID-19 شهر رسید. یک تلاش هماهنگ برای کاهش این شهر زندان جمعیت را دیدم Workhouse تعداد رویم فقط به ده ها تن از امروز.

کمک اضافه شده انگیزه ای برای جلوگیری از شیوع این ویروس در برگزاری امکانات طرفداران برای بسته شدن این زندان شده اند قادر به اشاره به وضعیت فعلی — فقط 86 زندانیان در Workhouse بیش از 200 نقاط خالی در زندان شهرستان دادگستری مرکز — به عنوان اثبات این که پیری پیچیده نیست ارزش آن 16 میلیون دلار بودجه سالانه. پنج سال پیش این شهر کل زندان جمعیت به طور متوسط 1,798 در هر روز. وجود دارد 748 زندانیان محسوب امروز.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Kayla Reed of Action St. Louis, photographed in January, called the Workhouse is a "stain" on St. Louis. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • Kayla نی از عمل St. Louis, عکس در ژانویه به نام Workhouse یک “لکه” در سنت لوئیس.

این لایحه تصویب این بعد از ظهر — هیئت مدیره لایحه 92 — تماس برای سیم پیچ پایین تسهیلات در ماه های آینده در حال حرکت اصلاحات ماموران به شهر دیگر شغل و انتقال به زندان بودجه نسبت به علل دیگر از جمله اختصاص اجتماعی کارگران به زندانیان با مشکلات روحی و روانی و ایجاد یک صندوق برای کمک به بالای جرم و جنایت محله.

“عبور از تخته لایحه 92 تاریخی گام به سوی عدالت, سهام و دوباره تجسم ایمنی عمومی در شهر سنت لوئیس” از بنیانگذاران و مدیر اجرایی اقدام St. Louis Kayla نی در بیانیه ای گفت. “مبارزه ما همواره خواهان بسته شدن Workhouse به عنوان ابزاری برای سرمایه گذاری به طور مستقیم به جوامع و این قانون می کند که با ایجاد بخش حمایتی ورود مجدد و Reimagining امنیت عمومی صندوق.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>