Riverside County راه اندازی خط برای coronavirus محل کار نگرانی

صدها نفر از کارگران و صاحبان کسب و کار به نام به جدید Riverside County تدریس خصوصی در خانه به دنبال راهنمایی و افزایش نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus در محل کار.

خط تلفن از شهرستان را در وزارت بهداشت راه اندازی پنج شنبه و دریافت 70 تماس در روز اول خود را. روز جمعه آن را دریافت کرده بود حداقل 647 تماس گفت: شهرستان, اطلاعات عمومی افسر بروک Federico.

“هدف اصلی از این خط برای صاحبان کسب و کار مدیران و کارکنان نگران گسترش بیماری در محل کار” Federico گفت.

مردم می توانند با تماس با خط تلفن در 951-955-5950 یا رسیدن از طریق ایمیل در [email protected]

خط تلفن راه اندازی به عنوان تعدادی از موارد در این شهرستان همچنان به صعود و بسیاری از کسب و کار باز باقی می ماند. از جمعه این شهرستان گزارش شده 28,695 مثبت coronavirus موارد است.

بسیاری از کارگران نگران ابتلا به این ویروس به تازگی دوباره باز کسب و کار تنظیم را به عنوان عامل این بیماری همه گیر پرس ، مسائل آنها گزارش ممکن است شامل امور نظافت عدم پوشش صورت و یا نگرانی در مورد امکان قرار گرفتن در معرض این بیماری با توجه به هیئت ناظران صندلی و چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز.

کارفرمایان و صاحبان کسب و کار با سوال در مورد دستورالعمل برای امن شیوه همچنین می توانید با تماس با خط تلفن برای راهنمایی Federico گفت.

اگر کسی تماس جدید hotline با نگرانی در مورد محل کار خود در مکان عمومی, بهداشت کارکنان ممکن است به دنبال با کارفرما به بحث در مورد امنیت پروتکل های Federico گفت.

کسب و کار نیز می تواند اشاره به یکی دیگر از آژانس برای پیگیری حضوری مراجعه Federico گفت. این شهرستان را به وزارت بهداشت محيط به عنوان مثال می تواند به دنبال یک رستوران و یا هنر بدن فروشگاه.

بیشتر: کالیفرنیا. می فرستد ‘اعتصاب تیم برای به اجرا درآوردن COVID قوانین در کسب و کار به عنوان کارگر شکایات افزایش

خط نیز دریافت تماس از صاحبان کسب و کار به دنبال راهنمایی های خاص در مورد نحوه رسیدگی به عملیات خود در این بیماری همه گیر از جمله این که آیا کارکنان نیاز به قرنطینه می شود و هنگامی که وجود دارد یک مثبت coronavirus مورد.

“با این تیم مذاکرات از طریق این نوع از کسب و کار در آن است و چه اقدامات مورد نیاز” Federico گفت.

حدود نیمی از تماس اند تا کنون اشاره شده نگرانی در مورد کسب و کار است که مطابق با دستور دولت فدریکو گفت. کسانی که خواستار هدایت شده به یکی دیگر از آژانس به دنبال.

بخش های کسب و کار در کنار رودخانه شهرستان است که در حال حاضر مجاز نیست شامل میله که اصلا خدمت به مواد غذایی ورزشگاه و خدمات شخصی و داخلی عملیات برای مراکز خرید, رستوران, سینما, تئاتر و دیگر مکانهای تفریحی. جوانان ورزش و مراسم عروسی نیز مجاز نیست.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>