ادای احترامات در حال ریختن از رهبران سیاسی و فعالان دنبال اخبار اواخر جمعه شب که Rep., John Lewis, گرجستان کنگره و رهبر جنبش حقوق مدنی شده است.

در سخنان و بیانیه های عمومی دموکراتیک و جمهوری خواه مجلس و همچنین زمان و همکاران سابق در جنبش حقوق مدنی تمجید لوئیس در دهه فعالیت — مادام العمر پروژه او اغلب به عنوان “خوب مشکل است.”

پسر sharecroppers لوئیس بود که تنها 23 سال از زمانی که او صحبت می کرد در ماه مارس در واشنگتن در سال 1963. او در میان بزرگ “شش” از دهه 1960 جنبش حقوق مدنی یک گروه به رهبری دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور که برنامه ریزی شده است که رویداد و آن را آخرین بازمانده.

او در میان معترضان مورد ضرب و شتم توسط اجرای قانون در طول یک سال 1965 مارس در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما یک حادثه است که به کمک خار فدرال حقوق مدنی قانون به خصوص قانون حق رای به تصویب رسید بعد از آن سال.

به عنوان “وجدان کنگره” لوئیس انتخاب شد به بدن در سال 1986 به عنوان یک دموکرات در آتلانتا. در طول دوره زندگی حرفه ای او مخالف جنگ عراق اعتراض برای حقوق پناهندگان و مهاجران و حمایت برای تفنگ اقدامات اصلاحات. به تازگی او استدلال برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح از کف مجلس نمایندگان و در ضد نژادپرستی تظاهرات.

در ماه دسامبر لوئیس اعلام کرد که او در مرحله 4 سرطان لوزالمعده است. در بیانیه ای که در زمان او نوشت که او را به ادامه کار برای منطقه خود نوشته “ما هنوز بسیاری از پل ها برای عبور.”

عنوان خبر مرگ او پخش شده در پنج شنبه شب و به صبح روز شنبه رهبران از سراسر طیف سیاسی با اشاره به این که میراث مبارزه با آنها به عنوان ارائه خود را تسلیت در اظهارات عمومی و در رسانه های اجتماعی.

مجلس نانسی پلوسی با صدور بیانیه ای گفت که لوئیس’ همکاران در کنگره شدند “دل.”

“ممکن است حافظه خود را الهام بخش است که حرکت می کند همه ما در مواجهه با بی عدالتی را ‘خوب مشکل, لازم, مشکل,’,” او گفت:.

رئیس جمهور سابق اوباما که افتخار لوئیس با مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2011 ستایش کنگره تعهد به عدم خشونت در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

لوئیس “عاشق این کشور آنقدر زیاد است که او زندگی خود را به خطر انداخته و خون خود را به طوری که آن را ممکن است زندگی می کنند تا به قول خود” اوباما نوشت. “و از طریق این دهه او نه تنها به تمام از خود به آرمان آزادی و عدالت اما الهام بخش نسل های پس سعی کنید به زندگی می کنند تا به عنوان مثال است.”

در بیانیه ای اعلام کرد جو بایدن به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به نام لوئیس “واقعا یکی از یک نوع و یک قطب نمای اخلاقی که همیشه می دانست که در آن به نقطه ما و از آن جهت به ماه مارس است.”

سناتور. برنی ساندرز (I-VT) ستایش لوئیس’ تعهد مادام العمر به جمعی فعالیت نوشتن مجلس را “شجاعت کمک به تبدیل این کشور است.”

Keisha لنس کف شهردار آتلانتا و دستور داد پرچم های شهرستان در سالن به پرواز نیمه افراشته در Lewis’ افتخار, تماس او را “شجاع ترین غول” در یک صدای جیر جیر.

پرچم را به همین ترتیب کاهش مییابد و در کنگره ایالات متحده در Lewis’ افتخار و در کاخ سفید است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هنوز رتبهدهی نشده است با صدور بیانیه ای در مورد لوئیس در صبح روز شنبه اما در اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که این عمل بود “علامت احترام به حافظه و دیرینه خدمات عمومی” لوئیس.

اعلام معنی است که تمام پرچم ها در ساختمان های عمومی, نظامی, پست, نیروی دریایی ایستگاه و عروق و در تمام ایالات متحده سفارتخانه ها کنسولگری ها و امکانات در خارج از کشور باقی خواهد ماند نیمه افراشته در سراسر شنبه.

هر چند لوئیس بود مادام العمر دموکرات بسیاری از جمهوری خواهان از جمله برخی با آنها Lewis بود sparred در کنگره — برخی که مخالف لوئیس’ کار به عنوان یک فعال — نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را.

رئیس جمهور سابق بوش که برای اولین بار افتتاح لوئیس قلم و که بعد پیوست لوئیس در ادموند Pettus پل برای سالگرد 50 از یکشنبه خونین گفت: او عزاداری لوئیس’ مرگ است.

“به عنوان یک مرد جوان راهپیمایی برای برابری در شهر سلما در ایالت آلاباما جان جواب وحشیانه خشونت با شجاع امید” بوش در بیانیه ای گفت. “و در سراسر زندگی حرفه ای او به عنوان یک رهبر جنبش حقوق مدنی و بنده او مشغول به کار به کشور ما را به یک اتحاد کامل تر. امریکا می تواند بهترین افتخار جان حافظه با ادامه سفر خود به سوی آزادی و عدالت برای همه است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) با صدور بیانیه ای در مورد لوئیس’ مرگ است که او را به نام “پیشگام رهبر جنبش حقوق مدنی که قرار دادن زندگی خود را در خط مبارزه با نژادپرستی و ترویج حقوق برابر و آوردن ملت ما به بیشتر تراز با تاسیس آن اصول است.”

منتقدان در پاسخ به مک کانل در این بیانیه اشاره کرد که یکی از علل آن Lewis ریختن خون و قانون حق رای بوده است defanged که مک کانل تا کنون کاهش یافته است به بازگشت قانون به معنای بازگرداندن بخش های کلیدی آن است.

سناتور. میت رامنی (R-UT) به نام لوئیس یک مرد از “تزلزل اصل غیر قابل بحث شخصیت نافذ هدف و بی ریا محبت.”

سناتور. Tim Scott, سنا فقط آفریقایی آمریکایی از حزب جمهوری خواه گفت که لوئیس به حال استقبال او به کنگره با “آغوش باز” پس از سال 2011 در انتخابات.

“او یک غول در میان مردان; زندگی خود و میراث خود ادامه خواهد داد به عنوان مثال برای نسل های آینده” Scott توییتی. “من با تشویق خود شجاعت و پشتکار ویژگی است که همه ما می توانید سعی کنید به تقلید و به ویژه در پی وقایع کنونی.”

ادای احترامات منعکس مسیر لوئیس’ حرفه ای از آلاباما متولد فعال به گرجستان سیاستمدار.

همکار گرجستان قانونگذاران صحبت در Lewis’ افتخار شامل سنسور. دیوید پردو و کلی Loeffler هر دو حزب جمهوریخواه و استیسی آبرامز یک دموکرات است. رئیس جمهور سابق جیمی کارتر نیز به ستایش از لوئیس.

“او ساخته شده یک علامت پاک نشدنی در تاریخ از طریق تلاش خود را به ملت ما بیشتر فقط” کارتر که منصوب لوییس مدیر دانشیار اقدام فدرال داوطلب آژانس در سال 1977 نوشت. “همه چیز را, او در روح عشق است. همه آمریکایی ها صرف نظر از نژاد و یا دین مدیون John Lewis بدهی قدردانی.”

دیگر رهبران حقوق مدني ستایش دوست و رفیق.

“دوست من نقش الگو و فعال اکسترا گذشته” Rev. Al Sharpton نوشت. “Congressman John Lewis به ما آموخت چگونه به فعال. او به تغییر جهان بدون نفرت و کینه و یا تکبر. نادر و مرد بزرگ.”

و کشیش جسی جکسون, Sr. گفت که لوئیس “تجسم یک عهد جدید بوده است.

دکتر کینگ کودکان برنیس شاه و مارتین لوتر کینگ سوم نیز ستایش پدر خود را همکار.

“وداع با آقا. شما در واقع مبارزه با مبارزه خوب و به مقدار زیادی از خوب مشکل است. شما در خدمت خدا و انسان خوب” نوشت: برنیس پادشاه در حالی که برادر او به نام لوئیس “آمریکا گنج.”

مراسم تشییع جنازه اطلاعات برای لوئیس نشده است مشترک و عمومی مراسم تجلیل از این نوع است که جشن زندگی همکار فعال و کنگره الیاس کامینگز بعید است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

قابل توجه غایب در میان فوری فوران تجلیل و قدردانی شد بیانیه ای از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب به تمسخر لوئیس. لوئیس قلم مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح و گفت که او در نظر گرفته انتخابات نامشروع و نسبت ناروا مورد حمله قرار داده لوئیس در توییت در تماس تلفنی با “تمام بحث کثیف, بحث کثیف, بحث – بدون عمل است.”

اگر چه برگ برنده خود را نمی منتشر شد بیانیه ای صبح روز شنبه خود وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany توییتی ادای احترام نوشتن که “ما خانواده او در نماز ما به عنوان ما به یاد داشته باشید تشکر. John Lewis’ باور نکردنی کمک به کشور ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de