بسیاری از مدارس نمی بازگشایی در پاییز. در حال حاضر چه ؟

تغییر از آموزش این بهار در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس یک فاجعه بود برای بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها — به طوری که در هفته های اخیر بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی را به نام مدارس برای بازگشایی در صورت امکان.

آن را به طور فزاینده ای روشن است که در بسیاری از جوامع از آن امکان پذیر نمی باشد — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. به عنوان موارد Covid-19 ادامه به موشک وار رفتن در سراسر کشور مدارس از لس آنجلس به نشویل به هوستون اعلام کرده اند که آنها آغاز خواهد شد به سقوط مدت در یک آنلاین-فقط فرمت.

این سوال در ذهن بسیاری از والدین دانش آموزان و مربیان این است که: آنچه در حال حاضر ؟ چگونه مدارس اداره آموزش و زیان و بی عدالتی پدید آمده است که با آموزش از راه دور در بهار و چگونه پدر و مادر مقابله با حتی بیشتر ماه از تلاش برای کار و یا پیدا کردن شغل در حالی که کودکان در خانه ؟

کارشناسان از کلاس درس معلمان به اپیدیولوژی شروع به ارائه راه حل برای این مشکلات است. آنها طیف وسیعی از افزایشی (اما هنوز هم مهم است) رفع چنین به عنوان مطمئن شوید آموزش دستیاران باید لپ تاپ به طوری که آنها می تواند پشتیبانی آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان عملا به تغییرات گسترده مانند سراسر کشور سپاه از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و یا جهانی درآمد اولیه خیلی بیشتر از پدر و مادر می تواند برای مراقبت از کودکان خود را در خانه. و در علاوه بر این به استراتژی برای مقابله با بیشتر آنلاین سقوط کارشناسان بهداشت عمومی باید مشاوره برای گرفتن این کشور را به یک نقطه که در آن فرد در یادگیری امکان پذیر خواهد بود دوباره.

اما بسیاری از این راه حل نیاز به خرید از سیاستگذاران در سطح محلی و ایالتی و فدرال سطح. و در حالی که برخی از مقامات شروع به ارائه کمک به خانواده های — جدید شهردار شهر نیویورک, بیل د Blasio, به عنوان مثال روز پنجشنبه اعلام کرد که این شهرستان ارائه خواهد شد مراقبت از کودک برای 100.000 کودکان زمانی که مدرسه شروع می شود در یک بخشی از فرم آنلاین در پاییز — بسیاری از مدارس در حال مسابقه برای کشف کردن بهترین راه برای آموزش بچه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن همچنان به ارائه کمی رهبری وقتی که می آید به سرکوب ویروس و کمک به مدارس باز با خیال راحت — به جای رئیس جمهور تهدید کرده است که مدارس که موفق به بازگشایی با کاهش بودجه حتی به عنوان Covid موج در بسیاری از کشورهای. و در کشورهایی مانند گرجستان و آیووا فرمانداران تحت فشار قرار دادند برای بازگشت به فرد در مدرسه بدون قرار دادن سیاست های در محل به منظور کاهش انتقال ویروس است.

گرفتن بچه ها در مدرسه “طول می کشد تا منابع و برنامه ریزی و همچنین طول می کشد پس از اطلاع از مکالمات بین مدارس و معلمان و اعضای عمومی” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز است که نوشته شده است در مورد این موضوع از تعطیلی مدارس و گفت: Vox. اما “کل این موضوع تبدیل شده است به طوری متاسفانه سیاسی است که من احساس می کنم که آن مانع این گفتگو.”

با مدارس سراسر کشور بسته در بهار امسال بسیاری از والدین به طور ناگهانی با چالش مواجه مراقبت از کودکان خود را در تمام طول روز و نظارت بر خود را آموزش آنلاین در حالی که همچنین تلاش برای انجام شغل خود را.

کسانی که با توانایی کار از خانه به خصوص در دو پدر و مادر خانواده باید گاهی اوقات قادر به سنگ فرش با هم برنامه های است که اجازه می دهد آنها را برای مراقبت از بچه ها در حالی که کار اغلب قرار دادن در ساعت کار در اواخر شب و یا در صبح زود. اما پدر و مادر که کار خارج از خانه بوده است با چند گزینه باقی مانده به خصوص اگر آنها در حال بالا بردن بچه ها خود به خود. و با بسیاری از مدارس از راه دور-تنها در پاییز یا عامل بر روی یک مدل هیبریدی است که در آن کودکان و نوجوانان هنوز هم می شود خانه چند روز در هفته وجود دارد کمی تسکین در چشم.

در پاسخ به این مشکل بسیاری از پیشنهاد های خلاق راه حل های مراقبت از کودک. برای مثال النا Tuerk, یک روانشناس کودک در دانشگاه ویرجینیا پیشنهاد کرده است یک سپاه از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به طور بالقوه برای پرداخت متحده و یا دولت فدرال است که می تواند نظارت بر کودکان هنگامی که پدر و مادر خود را در محل کار هستند.

چنین تلاشی می تواند اداره از طریق موجود AmeriCorps برنامه ها و خانواده ها اعمال می شود بر اساس برنامه کار خود را و نیازهای مالی و همسان با مراقبان آموزش دیده در جوامع خود Tuerk گفت: Vox. در حالت ایده آل آن مراقبان “خواهد این را به عنوان یک فرصت برای خدمت است که در آن واقعا است,” او گفت:.

اما هر جمله برنامه های قابل توجه هماهنگی و کارکنان از آنجا که حدود 48 میلیون کودک زیر 12 در ایالات متحده است. و تا کنون شده است وجود دارد علاقه کمی در ایالت و یا فدرال در سطح گسترده ای مبتنی بر راه حل.

دیگران اشاره کرده اند که موجود خدمات مراقبت از کودکان می تواند گسترش یافته و در صورت عدم وجود فرد در مدرسه. حتی به عنوان مدارس تعطیل بسیاری از مراکز مهد کودک باز مانده است به مراقبت از فرزندان ضروری کارگران گفت: Nuzzo. و در پاییز, مناطق می تواند ارائه دهد “معادل مهد کودک برای بچه ها” است که در آن کودکان که از لحاظ فیزیکی در مدرسه به جای نظارت در, سازگار, گروه, شاید مدل در اردوهای تابستانی و مواظبت در مرحلهء نقاهت برنامه های.

چنین ترتیب در حالی که بدون خطر خواهد بود امن تر از یک مدرسه به طور بالقوه با صدها نفر از دانش آموزان که در داخل و خارج Nuzzo گفت. نگه داشتن تعداد کم “را کاهش می دهد احتمال این که عفونت معرفی خواهد شد,” او توضیح داد و گفت: “اگر یک عفونت است که معرفی آن را فقط محدودیت تعداد افرادی که آن را دریافت.” و مراقبت از کودکان با هم در گروه های کوچک ارائه می کنند حداقل در برخی از اجتماعی که کودکان از دست رفته در این بهار که مدارس تعطیل شد.

حداقل یکی از شهرستان, نیویورک, به نظر می رسد ارائه چنین برنامه ای. در روز پنج شنبه شهردار de Blasio اعلام کرد این شهر را گسترش حمایت برنامه های مراقبت از کودکان برای مراقبت از برخی از کودکان در پاییز هنگامی که دانش آموزان تنها به حضور در مدرسه از لحاظ فیزیکی یک تا سه روز در هفته. اما این برنامه تنها در خدمت کسری از شهر 1.1 میلیون دانش آموز با توجه به سیاست و این روشن نیست که چگونه خانواده ها انتخاب خواهد شد و یا چه مقدار مراقبت از هزینه خواهد شد.

در همین حال برخی از خانواده ها در سراسر کشور در حال ساخت برنامه های خود را به مراقبت از بچه ها با هم در پاییز. “من یک مقدار زیادی از دوستان که صحبت در مورد امضای بچه های خود را در مدرسه عمومی اما به عنوان کنترل از راه دور زبان آموزان و تشکیل خود را مرتب کردن بر اساس گروه” که در آن پدر و مادر تجارت نظارت بر کودکان و نوجوانان, سارا Mulhern ناخالص یک معلم انگلیسی در نیوجرسی گفت: Vox در اوایل این ماه. که راه “وجود دارد یک فرد بالغ وجود دارد برای کمک به, اما نه همه در یک نفر شانه به علاوه آن را اجتماعی برای کودکان و نوجوانان.”

اما نه هر پدر و مادر است دیگر مورد اعتماد خانواده ها در این نزدیکی هست با آنها به اشتراک گذاری مراقبت از کودک در این راه — و یا یک برنامه است که اجازه می دهد. و در بسیاری از کشور وجود دارد در ادامه به چند گزینه برای پدر و مادر که نیاز به کار در حالی که کودکان خود را از مدرسه است. “من فکر می کنم ما در حال مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن برای مسلم است که پدر و مادر در حال رفتن به انجام این راه آنها ممکن است در بهار” Tuerk گفت بورسی در اوایل این ماه. “اما میزان اختلال است که باعث به مردم کار و زندگی و به ویژه زنان به کار و زندگی است درست نیست طولانی مدت است.”

در حالی که برنامه های مراقبت از کودکان اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به کار, راه حل های دیگر کمک خواهد کرد که آنها را هم از کار برای مراقبت از کودکان خود را. یک امکان برای برخی پرداخت را ترک کنند. زیر خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل پدر و مادر هستند در حال حاضر به عنوان به 12 هفته از ترک جزئی در پرداخت اگر یک کودک در مدرسه یا مهدکودک مرکز بسته شده است با توجه به این ویروس است.

همانطور که با دیگر پرداخت می شود-ترک مقررات در قانون اخیربسیاری از کارفرمایان از جمله کسانی که با بیش از 500 کارمند معاف از نیاز Pronita گوپتا مدیر کار برنامه با کیفیت در مرکز قانون و سیاست اجتماعی (قلاب) گفت: Vox در اوایل این ماه. و کارکنان مجبور به مذاکره با ترک کارفرمایان خود را که می تواند آن را دشوار است برای آنها را به گرفتن زمان آنها حق هستید به خصوص اگر ترکیبی تحصیل در پاییز مستلزم یک مجتمع مراقبت از کودک برنامه.

پرداخت می شود-ترک نیاز منقضی می شود در دسامبر 31; قلاب استدلال می کند باید آن را تمدید و همچنین گسترش پوشش کارگران در حال حاضر شامل گوپتا گفت.

در ضمن دیگران پیشنهاد کرده اند گسترده تر مبتنی بر راه حل های برای کمک به والدین برای مراقبت از کودکان و نوجوانان در طول بیماری همه گیر. “هر کسی که ندارد یک کار ضروری نیاز به توجه اساسی درآمد قادر به ماندن در خانه با فرزند خود” جیلیان جانسون شهردار pro tempore دورهام کارولینای شمالی گفت: Vox. او به تازگی پیشنهاد یک تخته سنگ از اصلاحات برای کمک به آمریکایی ها در برخورد با تعطیلی مدارس و یکی که اساسی جهانی درآمد که او توصیه می کند نه فقط برای پدر و مادر اما برای هر کسی که در مشاغل غیر ضروری.

“وجود دارد تن از افرادی که در حال کار کردن در مغازه های خرده فروشی و همه از این مکان که ما نیازی به باز کردن در حال حاضر است که مهم نیست به هر کسی بقا” جانسون گفت. “آن مکان باید تعطیل و کارگران پرداخت می شود باید در خانه بمانند.”

هر جهانی درآمد اولیه نیاز فدرال اقدام بعید است که تحت دولت فعلی است. اما ایده این است به دست آوردن کشش در سال های اخیر با نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ و خلبان برنامه های برنامه ریزی شده در انواع شهرستانها.

و در حالی که بسیاری از مکالمات در حال حاضر متمرکز شده است که چگونه به پدر و مادر و همه آمریکایی ها به شغل خود را همه گیر است که یک زمان به تجدید نظر در کار خود جانسون گفت. “مقدار زیادی از کار ضروری است,” او گفت: Vox. “این یک لحظه ما را به فکر می کنم در مورد آنچه واقعا مهم است در نظر چه کار نیاز به انجام به نگه داشتن ما به عنوان یک جامعه در این زمان است.”

یکی از بزرگترین مشکلات آموزش از راه دور شده است نابرابری دسترسی داشته باشید. حدود 17 درصد از دانش آموزان در سراسر کشور فاقد یک کامپیوتر در خانه و با توجه به 2019 تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس. هجده درصد عدم دسترسی به اینترنت پهن باند. خانواده های کم درآمد و خانواده ها از رنگ ها به خصوص به احتمال زیاد بدون این منابع با توجه به AP.

برخی از مدارس در تلاش برای کمک به با ارسال iPads ها و یا دستگاه های دیگر به خانواده ها است, اما آن را نمی به طور کامل رفع مشکل. برای مثال خانواده ها با چند بچه ها نمی توانید همیشه یک دستگاه برای هر فرزند رونالد ریشتر مدیر عامل شرکت مستقر در نیویورک سازمان رفاه کودکان JCCA گفت: Vox. و بچه ها بدون دسترسی به اینترنت در خانه گاهی اوقات به پایان رسید تا کار در اپل, است که ایده آل نیست برای بسیاری از انواع classwork.

برای درمان این مشکل مقامات نیاز به اطمینان حاصل شود که هر کودک است که دسترسی به یک کامپیوتر استفاده می کنند می تواند به یادگیری آنلاین جانسون گفت. برخی از مناطق در حال حاضر در کار بر روی این دورهام مدارس برنامه ریزی برای خرید 20,000 Chromebook برای توزیع به دانش آموزان که آنها را نمی.

ضمنا “به منظور انجام تماس های ویدئویی و تماشای این نوع از محتوای تصویری است که ما می دانیم بچه ها می رویم به نیاز به دسترسی شما رو به اینترنت سریع” جانسون گفت. به ارائه این طرفداران برای ساخت پهنای باند یک ابزار یارانه در دولت و یا سطح فدرال و در دسترس در نرخ مقرون به صرفه برای همه آمریکایی ها است. قانونگذاران در کالیفرنیا و جاهای دیگر باید قانون پیشنهادی برای ترویج مقرون به صرفه عمومی, پهنای باند, اما قوانین در بسیاری از کشورها به طور فعال بلوک تلاش برای فراهم کردن دسترسی به اینترنت.

“برای برخی از این دلیل ما تصمیم اینترنت باید یک ابزار خصوصی حتی اگر آن چیزی است که هر کس نیاز دارد حتی قبل از Covid” جانسون گفت.

و این نه فقط در مورد دانش آموزان است. هوستون فدراسیون معلمان است فشار به مطمئن شوید که تمام آموزش دستیاران در علاوه بر این به معلمان ارائه شده با لپ تاپ و اینترنت به طوری که آنها می تواند کمک به دانش آموزان با آموزش آنلاین Zeph Capo اتحادیه رئيس جمهور گفت: Vox. به طور کامل تجهیز TAs برای آموزش آنلاین می تواند مفید باشد به خصوص برای دانش آموزان با نيازهای ويژه که نیست همیشه بدست حمایت آنها نیاز دارید در این بیماری همه گیر.

“اگر ما معلمان دستیاران در واقع تا به حال تجهیزات مورد نیاز آنها” Capo گفت: “آنها می تواند مکمل آنچه ما معلمان انجام می دهند با ارائه یک در یک پشتیبانی, حتی اگر آن را اجتماعی و حمایت عاطفی برای کسانی که دانش آموزان” و همچنین “کمک به ارائه یک مجموعه دوم از چشم و گوش برای پدر و مادر در طول این زمان.”

عدم دسترسی به تکنولوژی است که به احتمال زیاد یکی از دلایلی که دانش آموزان در سراسر کشور شاهد قابل توجهی در یادگیری زیان در پاییز با سیاه و Latinx دانش آموزان و همچنین دانش آموزان کم درآمد محله به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. اما فراتر از شکاف دیجیتال مربیان و دیگران نیز به دنبال بهبود کودکان و نوجوانان تجربه با مدرسه آنلاین برای کمک به آنها در یادگیری بهتر است.

“ما صرف بیشتر از بهار با تمرکز بر یادگیری سیستم عامل و نحوه ها ما درس و اصول اساسی برای کار” Capo گفت. “ما نمی توانیم به صرف نزدیکی به اندازه کافی زمان در واقع تمرکز بر روی تنظیمات و یا تغییرات در شیوه های آموزشی برای تسهیل بهتر مجازی یادگیری است.” در حال حاضر اعضای اتحادیه در حال “تغییر نه مشتاقانه به بهتر بودن آنلاین معلمان” با اتحادیه ارائه وبینار اختصاص داده شده به آموزش مجازی یادگیری است. کارشناسان در سراسر کشور شروع به ارائه نکاتی برای موفق تر آموزش آنلاین در طول بیماری همه گیر از انعطاف پذیر بودن در اطراف مهلت و تکالیف به بازاندیشی در این راه مربیان و اندازه گیری پیشرفت دانش آموز.

در ضمن مناطق ممکن است نیاز به بازبینی برنامه های درسی خود را به عنوان به خوبی. “وجود دارد برخی از برنامه های درسی هستند که خیلی بهتر و بیشتر انعطاف پذیر برای آموزش آنلاین” جاشوا journal club, متخصص اطفال و استاد دانشگاه در بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: Vox. در مقاله اخیر او و کریستوفر Morphew رئیس دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده آموزش و پرورش به خصوص توصیه درسی است که ترکیب هر دو در فرد و از راه دور استراتژی از دانش آموزان ممکن است برای سوئیچ بین این دو در نقاط مختلف این سال است.

و بهبود مدرسه آنلاین نیست فقط در مورد دانشگاهیان. به خصوص برای کودکان و نوجوانان با موجود مسائل مربوط به سلامت روان از راه دور یادگیری باعث می شود آن را سخت برای اطمینان حاصل شود که نیازهای روانی هستند که ملاقات ریشتر گفت. و همه گیر شده است یک منبع اضطراب و غم و اندوه برای کودکان بسیاری از آنها را دیده عزیزان و یا اعضای جامعه تبدیل شدن به بسیار بیمار و یا مرگ از Covid. برای کمک به بچه ها از نظر ذهنی و عاطفی JCCA ارائه می دهد از راه دور و حضوری خدمات مدیکید واجد شرایط خانواده ها در نیویورک که “به معنای آدرس تجارب آسیب زا است که کودکان و نوجوانان و خانواده ها باید” قبل از این تجربه باعث ماندگار روان-مشکلات بهداشتی است.

مدارس نیز باید استخدام اضافی مشاوران و مددکاران اجتماعی و پرستاران برای کمک به دانش آموزان در مقابله با استرس از همه گیر journal club و Morphew نوشتن.

“این یک بازی واقعا به چالش کشیدن زمان به یک بچه” جانسون گفت. “من هرگز بی ارزش نقش دانشگاهیان اما آنچه من فکر می کنم حتی بیشتر مهم است که مطمئن شوید که بچه های ما احساس پشتیبانی مراقبت از هستند که خود را اجتماعی و سلامت روحی و روانی نیاز را برآورده شود.”

در هفته های اخیر بسیاری از اپيدميولوژيستها استدلال کرده اند که بزرگترین چیزی که آمریکا نیاز به انجام به منظور باز کردن مدارس با خیال راحت به کاهش جامعه انتقال coronavirus. “همه شده است پرسیدن سوال” چگونه ما باز کردن مدارس با خیال راحت؟'” Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: Vox آلمان لوپز. “من استدلال شده است: زندگی در یک جامعه که نمی تواند به یک بیماری شیوع. این است که چگونه شما باز کردن مدارس با خیال راحت.”

به منظور نگه داشتن این بیماری تحت کنترل به طوری مدارس می تواند باز کرده اند و به حمایت برای بسته شدن دیگر داخل سالن مانند میله, رستوران ها و سالن های ورزشی که به نظر می رسد برای کمک به تعداد زیادی از گسترش. “بازگشایی کسب و کار است که در برخواهد داشت خطر عمده از جامعه گسترش باید در اولویت پایین تر از بازگشایی مدارس که در ادامه بسته شدن حمل به مراتب بیشتر آسیب” Nuzzo و journal club نوشت: در جولای 1, op-ed در نیویورک تایمز.

متاسفانه coronavirus موارد سر به فلک کشید در بسیاری از مناطق حتی در چند هفته پس از آن — و در بسیاری از نقاط حتی خاموش کردن کافه ها و رستوران ها در حال حاضر بعید است که به ایجاد مدارس امن با آغاز پاییز. اما مقامات هنوز هم می تواند در حال حاضر تصمیم گیری است که می تواند اجازه می دهد بچه ها به عقب می آیند در برخی از نقطه در آینده اگر نه حق دور ،

در مریلند به عنوان مثال در مورد اعداد شروع به افزایش است اما هنوز در سطح بالا دیده می شود در کشورهای دیگر “من فکر می کنم اگر ما ساخته شده آن را یک اولویت از آن خواهد شد ممکن است به ما در مورد اعداد پایین بیشتر و پروتکل های ایمنی در محل در مدارس اجازه می دهد تا بچه ها به نوعی در فرد راهنما” Nuzzo گفت.

آن نیز اقدام از رهبران سیاسی برخی از آنها را به طور فعال مخالف استراتژی برای کاهش این بیماری همه گیر. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برای مثال تحت فشار قرار دادند تا برای فرد در مدرسه در پاییز — گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که “من معتقد هستم که بچه ها باید در کلاس درس.” و در عین حال فقط روز قبل از او شکایت کرد شهر آتلانتا به جلوگیری از اجرای یک نیاز است که ساکنان پوشیدن ماسک — ساده احتیاط کارشناسان می گویند می تواند به کاهش گسترش ویروسی و در نتیجه کودکان به درس و سریع تر است.

وقتی که می آید به ساخت مدارس امن برای بازگشایی دوباره “در نهایت آن را به پایین می آیند به چه فرمانداران متحده انتخاب می کنید برای انجام” هلن Jenkins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون است که آوازی در مورد مدارس گفت: Vox.

و برخی از ترس که فقدان رهبری در سطح فدرال می تواند مانع هر محلی پاسخ. در حالی که دولت و مقامات محلی خواستار بودجه اضافی برای کمک به آنها را بازگشایی با خیال راحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کرده است هیچ راه حل است و به جای تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس که نمی بازگشایی — حتی در صورت افزایش تعداد مورد.

“من می توانید تصور کنید یک سناریو که در آن مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی با خیال راحت” جانسون گفت: “اما این یکی که در آن تهمت رئيس جمهور است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>