در سال 2017 بیش از مارتین لوتر کینگ جونیور تعطیلات آخر هفته رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز توییتر جنگ با حقوق مدنی قهرمان و عضو John Lewis. “همه بحث کثیف, بحث کثیف, بحث – هیچ عمل و یا نتیجه” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: لوئیس پس از لوئیس گفت که او در نظر نمی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رئیس جمهور مشروع. “غم انگیز!”

اما لوئیس زمانی به یاد ماندنی نتایج بیش از کار خود را در دولت و به عنوان یک حقوق مدنی معترض. برای اثبات این, شما لازم نیست که به دنبال هر بیشتر از خود کتاب.

مارس است یک سری از گرافیک خاطرات نوشته شده توسط لوئیس و کارمند اندرو آیدین نشان داده شده توسط برنده جایزه هنرمند گرافیک Nate پاول. کتاب یک و دو منتشر شد و در سال 2013 و 2015 و جلد سوم آمد این ماه اوت است.

مارس تواریخ لوئیس سابقه طولانی در جنبش حقوق مدنی جزئیات چگونه او تبدیل به یکی از به اصطلاح بزرگ شش رهبران. اما آن اوایل شروع می شود. در کتاب یک مجموعه در 1950s ما با جوان لوئیس از به اشتراک گذاری-croppers رویای موعظه انجیل اجتماعی مانند مارتین لوتر کینگ و تمرین تعمید در پدر و مادر خود را’ جوجه.

لوئیس به کالج رفت و در Nashville, جایی که او شروع به شرکت در جیم لاوسون کارگاه بدون خشونت اعتراض. در ماه مارس کارگاه های آموزشی نگاه دلخراش: شرکت کنندگان جایگزین جیغ نژادی تهمت و تهدید در یک دیگر خود را در سایه چهره مسلط پانل از هر صفحه به عنوان تف, مگس از دهان خود را. “ما سعی dehumanize هر یک از دیگر می گوید:” این عنوان. “ما نیاز به ببینید که چگونه هر یک از ما واکنش نشان می دهند تحت استرس است.”

اما کارگاه های آموزشی نیز استفاده می شود مهربان تاکتیک. شرکت کنندگان در مطالعه یک کتاب طنز به نام مارتین لوتر کینگ و مونتگمری داستانکه به تشریح کینگ استراتژی, اقدام غیر خشونت آمیز به عنوان یک ابزار برای لغو تبعیض نژادی مشخص. این بود تجربه خود را با این, طنز, لوئیس می گوید که او را منجر به توافق برسند به نوشتن داستان خود را به عنوان یک رمان گرافیکی که آیدین با نزدیک شدن به او را با این ایده و او امیدوار است که در ماه مارس مانند مونتگمری داستان را آموزش دهد یک نسل جدید در مورد قدرت بدون خشونت اعتراض.

در هر صفحه از هر جلد مارس اصرار بر عدم خشونت در برابر خشونت و ظلم و ستم. آن است که ثابت قدم در آن تصویر از خشم و خشونت نژادپرستانه مخالفت لوئیس برخوردهای; جلد دوم ویژگی های به خصوص صحنه به یاد ماندنی که در آن کمی بور پسر grins و فر انگشتان خود را مانند پنجه در حالی که یک فرد بالغ صدای رونق از بالا “این پسر من است. دستگاه گوارش او! آنها چشم — دستگاه گوارش آنها چشم!”

در طول این دوره از کار خود را Lewis شده است مورد ضرب و شتم خونین در بیمارستان بستری و بازداشت چندین بار به اوج خود رسید در سال 1965 را بدنام یکشنبه خونین زمانی که لوئیس اقدام منجر به معترضان در سراسر ادموند Pettus پل در یک راهپیمایی از سلما به مونتگمری تنها به وحشیانه حمله توسط سربازان دولت و افسران پلیس. از طریق آن همه لوئیس باقی مانده رواقی و بی دلیل خودداری از واکنش به خشونت با خشونت است.

این تابستان را کنترل اسلحه نشستن در کف خانه را به یاد می آورد یک مقدار زودتر بخشی از لوئیس حرفه ای: این تحصن در نشویل که فرم اوج مارس‘s جلد اول.

در سال 1960 لوئیس نشویل جنبش دانشجویی بود که در روند اجرای یک سری از “آزمون sit-ins” — درخواست تفکیک ناهار شمارنده برای خدمات پس مودبانه ترک پس از آن تاسیس شد که ناهار مقابله نمی خواهد انجام برسانند که درخواست — که معروف گرینزبورو Woolworth را نشستن در گرفت. چهار دانش آموزان سیاه پوست در یک نشست Woolworth در کارولینای شمالی و حاضر به دریافت تا زمانی که به آنها خدمت کرده است. تحصن در ساخته شده سرفصل های ملی.

لوئیس تصمیم خود انجام داده بود به اندازه کافی تست. یک هفته پس از گرینزبورو تحصن آغاز شد نشویل جنبش دانشجویی آغاز برگزاری خود را.

تحصن در از مارس: کتاب یکی است.
قفسه بالا Productions

نشویل سفید جامعه را پاسخ نمی دهند مسالمت آمیز است.

“خشونت می کند beget خشونت” اعلام کرد یکی از مارس‘s نوشتن شرح تصاویر و به عنوان یک گروه از جوان مردان سفید تلاش برای از گردش لوییس و دیگر تظاهرکنندگان کردن مدفوع “اما این قضیه فقط به عنوان درست است. خشم خود را صرف زیبا به سرعت زمانی که وجود دارد هیچ خشم آن روبرو است. این ضرب و شتم فروکش کرد.”

در طول دوره از نشویل جنبش دانشجویی را sit-ins به عنوان به تصویر کشیده شده در مارسلوئیس و دیگر معترضین مورد ضرب و شتم خیس با چاشنی اسپری با شیلنگ آتش نشانی و حتی با گاز کشته با حشره کش ها. آنها بازداشت شدند و چند بار. NAACP انکار آنها را به عنوان گروهی از جوانان رادیکال.

اما آنها استقامت و آنها موفق شد. تفکیک غیر قانونی شد. در سال 1964 حقوق مدنی قانون تصویب شد.

اگر تهمت می خواهد به دیدن کسی که با عمل و نتایج او را ندارد به دنبال هر نزدیک تر از جان لوییس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de