آغاز به کار ترین ناقص از کامل فیلم. 10 سال بعد, من هنوز هم آن را دوست دارم.

آن شده است یک دقیقه پس از ژوئیه 2010, بنابراین شما ممکن است فراموش کرده اند چگونه به طور کامل آغاز به کار تعبیه شده خود را در درون فرهنگی آگاهی — تقریبا به عنوان اگر کسی به ما حمله کرد جمعی hivemind و کشت آن وجود دارد.

کریستوفر نولان در gauzy نیست-کاملا-رویای شفاف-دزدی هیجان انگیز بود و اساسا همه جا برای خیلی از نیمه اول 2010s. آغاز به کار الگوهای رفتاری کاملا در همه جا: الگوهای رفتاری از لئوناردو دی کاپریو چشمانتان در همه چیز از چرخش تاپ از dulcet تن از آن تازه وارد تام هاردی به ما گفتن ما نباید ترس به خواب کمی بزرگتر dahlings. (این “dahling” توسط راه بداهه بود.) غول BRAAAAAWWWWWMMMMMM! سر و صدا معروف ساخته شده توسط فیلم تریلر نگه داشته ظاهر در سراسر فرهنگ پاپ در طنز پس از تقلید مسخره امیز. پارک جنوبی را آغاز. سیمپسونها را آغاز. کالج, طنز را آغاز. Troy نیست آغاز به کار!

آخرین باری که من دیدم این فیلم در اصل آن تئاتر اجرا یک عضو از مخاطبان اجازه از یک درهم, نمایشی فریاد نا امیدی به عنوان آن فورا معروف آخرین لحظه بازی کردن. در به سختی هر زمان آغاز به کار تا به حال خود را تبدیل به یک الگوی رفتاری است.

با چنین یک سطح عمیق فرهنگی اشباع آن را آسان به فقط به یاد داشته باشید زمان آغاز به کار ما در مجموع ایجاد شده در حالی که فراموش کردن در مورد چقدر عجیب و غریب و iconoclastic خود فیلم است. اما به عنوان زمان آغاز جشن سالگرد 10 فیلم در تمام آن ناقص کمال هنوز هم وسوسه ما را به فراتر از الگوهای رفتاری و “عمیق تر بروید.”

اکثر آغاز به کار طرفداران متمرکز بر روی آن sci-fi قضیه و بسیاری از سوالات بی جواب در حالی که آنها از دست داده در حال حرکت پیچ و خم یک طرح. این قضیه از طریق جمعی, خواب شفاف, شما می توانید ساخت dreamscapes و وارد ذهن افراد دیگر است بنابراین بسیار جالب است که مردم را اغوا توسط آن است. اما آغاز به کار‘s طرح است که واقعا فقط یک فریب برای فیلم را با وسواس روانی مزس ما برای ساختن خودمان است. داستان کاب (دی کاپریو) یک عذاب مرد زن مرده که افتاده در با یک سری حلقه های بین المللی رویای دزد است و گاهی شگفت انگیزی متنوع; در دیگران آن را به عنوان unsubtle به عنوان قطار خراب است که گاهی اوقات بلوس از طریق قهرمان ما را ناخودآگاه ما یادآوری است که کاب یک راوی غیر قابل اعتماد از خود واقعیت است.

گاهی آغاز به کار یک ستاره خودرو مصمم به گسترش DiCaprio مرد-درد بیش از همه جا در, غول کلاه-قفل پیچ و خم فونت; بار دیگر آن را به یک دمدمی کاملا جاذب گروه فیلم با اسکار, برندگان و ستارههای شبیه دی کاپریو ماریون کوتیار و مایکل کین همه wedged در کنار cenacolo از چهره تازه: هاردی, Ellen Page, جوزف گوردون لویت, Cillian Murphy, Dileep Rao, Ken Watanabe و Talulah Riley. این گروه تمام طول می کشد نوبت کمک کاب را دور از ذهن طرح به بازگشت به خانه به فرزندان خود و یک زندگی عادی با کشیدن خاموش کنند یکی از آخرین کار از هر دزدی داستان. اما این کار خاص شامل تعویض کردن معمول رویا-دزد فرفره از “استخراج” — کشیدن داده ها از یک موضوع ذهن مانند NSA شنود مغز و انجام “آغاز به کار” به جای: کاشت یک ایده به جای از بین بردن یک.

این طرح شامل یک fantastical مقدار dreamscape-ساختمان بسیاری از آن غیر قابل توضیح. (یک چیز کوچک از صدها نفر که همیشه به من می شود این است که این تیم توانایی استفاده از دستگاه مخابره فیلم ناطق در خواب. هیچ توضیح قابل قبول برای این. من دنبال پاسخ اما من همیشه آنها را دریافت? هیچ. با تشکر برای هیچ چیز نولان.) برای همه است که نولان در خواب وحشی, شگرف چشم انداز از یک جهان که در آن هر چیزی می تواند اتفاق می افتد و هر کسی می تواند ساخت هر چیزی را خو با جعبه مانند کهربا-greige مجموعه طراحی است که حتی در آن زرق و برق دار, تقریبا همیشه به نظر می رسد مانند جلسه اجرایی سطح هیلتون. “ما هر دو می خواست یک خانه اما ما عاشق این نوع ساختمان” کاب توضیح می دهد که در یک نقطه و در حالی که نشان دادن یک خانه رویایی است که به نظر می رسد مانند چیزی است که شما می خواهم انتظار برای پیدا کردن در دولوت.

در لحظه ای کاب معرفی پسرش: “که جیمز. او را حفر برای چیزی. شاید یک worm.” اسکریپت کامل از clunkers مانند این. “آنچه که انعطاف پذیر ترین انگل؟” کاب می پرسد مشتری قبل از آن در. “یک عفونت باکتریایی? یک روده کرم؟”

به طور جدی.

بسیار گفته شده است در مورد خواندن از آغاز به کار به عنوان یک استعاره برای فیلمسازی اما اگر کاب یک مدیر او را تهدید فیلمبرداری Fitzcarraldo کردن نقشه و خطرناک برای همه از جمله خودش. این اسکریپت از ابتدا بر این با خطوط است که اغلب veer به absurdism.

که هیچ کس تا کنون واقعا dinged آغاز به کار و یا نولان برای این معایب به عهد به همه چیزهای دیگر که در جریان است که به طور مداوم کشیدن توجه ما به دور از پوچی از کاب طرح. در واقع وجود دارد بسیار اتفاق می افتد در حاشیه آغاز به کار است که دی کاپریو که اغلب می شود, کنار — نه به خاطر طرح این فیلم نیست ponderously, زحمت محور در او اما به دلیل آغاز به کار در حال ترکیدن با 1000 رمز و راز بزرگ و کوچک است.

وجود دارد خمیازه نظامی backstory پشت ایجاد dreamsharing آن وقت sci-fi وسایل کوچک مکانیکی و دستی-نمایشگاه دست تکان داد. غیر قابل توضیح ایگون Schiele نقاشی که به صراحت اشاره کرد اما به نظر می رسد که به معنی هیچ چیز نیست. به روز شده در opium den که در آن ده ها تن از مردان رویای زندگی خود را در آنچه در حال حاضر احساس وهم آور منادی مخدر بحران است. این مردان بیچهره که نشان می دهد تا برای پیگیری کاب از طریق funhouse-پیچ و خم خیابان ها و پس از آن هرگز دوباره دیده است. استبدادی تاجر که پسر ظریف به یک شهروند کین لحظه ای از دوران کودکی خود را که ممکن است هرگز واقعی در همه. این واقعیت است که هاردی شخصیت Eames برنامه بسیاری از دزدی به طور کامل توسط خود را در حالی که کاب … محافل چیز با استفاده از نشانگر!

ریاست بیش از همه این است که بزرگترین رمز و راز از همه: کاب همسر مرده Mal این madwoman در اتاق زیر شیروانی از ناخودآگاه او شکل که ممکن است یا ممکن است مینوتور در مرکز پیچ و خم. در هاردی و endearingly با دوام آغاز به کار fandom که کاب است که اغلب در کنار بازیگران به عنوان جزئی از شخصیت زن fanfic نویسندگان صرف دهه گذشته بازپس Mal کاب (که نام یک بازی در “بیماری” با تشکر نولان), معکوس کاب داستان و مال خود را ناجی و نه شیطان. خود را براندازی است و نه آنقدر عهد به نولان نوشتن آن را به عنوان به چشم انداز خود را. او ایجاد یک جهان که در خدمت به عنوان یک استعاره برای جهانی سازی خود را. البته یک دسته از fanfiction نویسندگان در آن است.

این همه از این دیگر عناصر انعطاف پذیر است که آغاز به کار یک فیلم برای من می تواند به تعداد نامحدود از زمان. چون راستش من فکر نمی کنم آغاز به کار است لزوما خوب است اما من فکر می کنم آن را بزرگ فیلم است. برای من آغاز یک معجزه کوچک — یک فیلم ساخته شده است و اساسا در مزخرف با وحشتناک اسکریپت و به اندازه کافی سوراخ طرح به طور دائم اذیت کردن — و در عین حال یکی که ارضا روی هر سطح قابل تصور. حتما در یکی از این سطوح, من به طور مداوم در عذاب خودم با ابدی سوال فنی. (اگر یوسف sped تا دوز معمول Somnacin به 20 بار سریع تر از زمان واقعی به جای معمولی 12 بار به طوری که آنها می تواند رویای شفاف سه لایه پایین و سپس از لحاظ فنی کل کار تنها به طول انجامید در حدود شش ساعت در واقعیت تا چه تیم را در سطح بالا پس از ون تصادف برای تقریبا دو هفته از رویای وقت آنها را پر کنید تا برای بقیه هواپیما سوار ؟ بله من شده است تعجب کنید که این برای یک دهه!)

اما در سطح دیگری من لگد زدن به پشت و با بهره گیری از گروه پویا را استادانه تولید و سرگرم کننده از آن است. مهم نیست که چقدر خسته کننده پیدا کنم کاب به عنوان یک شخصیت مهم نیست که چقدر ضعیف و محتمل پیدا کنم نوشتن هر بار که من دیده بان آغاز به کاردر آن زمان او در بازدید از فرودگاه و زیمر زرق و برق دار “زمان” در ضربات بر روی موسیقی متن فیلم من ریشه برای او حبس کردن نفس در هر مرحله تمایل او به پایان خوش با وجود همه چیز است.

بیشتر از منnception‘s طرح ممکن است ساخته شده است در مزخرف اما یک فیلم است که می تواند شما را به مراقبت در مورد همه که مزخرف و مزخرف است که ماهیت فیلمسازی — یک رویای هالیوود در هالیوود رویا.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>