چگونه کالیفرنیا کنترل ضبط از دو مشکل خانه های پرستاری به عنوان coronavirus بحران loomed

چک های خود بیش از یک هفته در اواخر ماه ژانویه Kritsana Liamkrajang بود و در حال رشد بیشتر و بیشتر نگران این وضعیت در میراث بهداشت و درمان و باغ گل رز بهداشت و درمان و خانه های پرستاری در پاسادنا که در آن او به عنوان یک مدیر کسب و کار به مدت سه سال.

برخی از همکاران نیز پرداخت نشده به سادگی راه می رفت ، فروشندگان به نام و به نام به تقاضای پول به آنها بدهکار است.

“اگر من پرداخت می شود, به زودی من را مجبور به ترک کار و پیدا کردن یک کار جدید به پرداخت صورتحساب و کسب یک زندگی” Liamkrajang اعلام شده در Feb. 5 سند در زمینه Los Angeles County Superior Court. “محیط کار من و دستياران اقامت پذیرش شده است به طور فزاینده ای پر هرج و مرج به تازگی…راه فعلی اپراتور است که مدیریت این مرکز این است که یک حادثه در حال انتظار برای رخ می دهد.”

توسط Feb. 5 روز بعد از کالیفرنیا اولین COVID-19 مورد گزارش شد 120 ساکنان هر دو خانه های پرستاری مواجه اخراج به دلیل صفحه اصلی اپراتور نمی تواند از پرداخت اجاره بها و یا کارکنان با توجه به Los Angeles County Superior Court اسناد و مدارک.

مشکلات در خانه نیست فقط مالی; تنظیم کننده تحریم کرده بود هر دو خانه در سال های اخیر برای فقیر بیمار مراقبت و کنترل عفونت فدرال بازرسی گزارش ها نشان می دهد.

در یک حرکت غیر عادی, دولت, مقامات بهداشت عمومی در زمان کنترل از هر دو خانه های پرستاری به نقل از خطر قریب الوقوع به ساکنان. آنها منصوب موقت مدیر یک دادگاه منظور نصب یک مالی گیرنده و مجبور به خانه’ اپراتور برای واگذاری امور خارجه مجوز برای اجرای هر دو امکانات.

اپراتور انگلیسی Jacobs و وکیل او نیست پاسخ به درخواست مصاحبه اما باید هرگونه تخلف در دادگاه. Liamkrajang نمی تواند نظر رسیده است.

بسیاری از افراد مسن ضعیف ساکنان زندگی در میراث و باغ گل رز خانه هرگز نمی دانستند که چگونه نزدیک آنها آمده بود به اخراج به عنوان coronavirus همه گیر شد و گسترش در سراسر کشور است. برخی از زندگی با زوال عقل یا بیماری های روانی; دیگران نیاز به صندلی چرخدار هواکش و یا لوله تغذیه. در حال حاضر هر دو خانه پشت در کنترل جنوب کالیفرنیا که تا به حال عمل آنها را برای 30 سال است.

اما این قسمت نشان می دهد که چگونه خطرناکی نزدیک به حاشیه برخی پرستاری ماهر امکانات به کار گیرند و چگونه همه گیر می تواند نکته آنها را حتی بیشتر به هرج و مرج. حداقل 62 ساکنان و 40 کارکنان مراقبت های بهداشتی بین دو خانه بیمار با COVID-19, دولت, داده ها نشان می دهد. در باغ گل رز, صفحه اصلی, هشت ساکنان درگذشت از این بیماری است.

COVID-19: کالیفرنیا در حال حاضر اجازه می دهد تا خانه سالمندان بازدیدکننده داشته است اما قوانین ترک خانواده ها نا امید

شمارش مرده: خانه سالمندان COVID-19 داده یک درهم ظروف سرباز یا مسافر’

در مصرف بیش از میراث و باغ گل رز, خانه, دولت, مقامات بهداشت عمومی امیدوار است برای جلوگیری از سرنوشت یکی دیگر از مشکل آسایشگاه نیز در پاسادنا: در اواسط ماه ژوئن دولت و مقامات بهداشت عمومی به حالت تعلیق مجوز از نزدیکی صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی و تخلیه بیش از 60 ساکنان با استناد به نگرانی های جدی در مورد کیفیت مراقبت از آن.

صلیب طلایی فقط یک بلوک پایین خیابان از میراث صفحه اصلی گزارش در مجموع 72 رمان coronavirus عفونت در ساکنان قبل از تخلیه; نه درگذشت, با توجه به داده ها از شهر پاسادنا است که خود را در بخش بهداشت و درمان. دولت نیز منصوب موقت مدیر که برای صفحه اصلی.

آن را بسیار غیر معمول برای California Department of Public Health که تنظیم پرستاری در خانه و به دست گرفتن کنترل یک مرکز خصوصی. اما که می تواند تبدیل به بیشتر رایج است در ماه های آینده به عنوان خانه های پرستاری در سراسر کشور دست و پنجه نرم تحت وزن COVID-19 موارد است.

کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی پیش بینی “افزایش نیاز به نصب مدیران موقت برای درمان خطرناک و مضر شرایط” به گفته های اخیر به طور گسترده ای توزیع نامه به دنبال نامزد برای این کار است.

“امکانات در لس آنجلس که سابقه عملکرد ضعیف و همه گیر است که تنها تقویت این شرایط گفت:” مولی دیویس لس آنجلس مراقبت دراز مدت بازرس که تا به حال مطرح شده نگرانی های جدی در مورد باغ گل رز و میراث خانه های پرستاری پس از شنیدن که کارکنان خود را نمی پرداخت.

چگونه خانه veer خیلی نزدیک به لبه برای شروع? دیویس و دیگر ناظران را متهم کردند که دولت برای سال کم خونی نظارت از خانه های پرستاری و عدم سرکوب اپراتورها که بارها و بارها دست انداختن قوانین انتقادات پشتیبانی شده توسط یک 2018 دولت حسابرسی. در آن سخت گزارش ایالتی کالیفرنیا حسابرس یافت که وزارت بهداشت “است که انجام بسیاری از آن مسئولیت نظارت” از جمله یک شکست به ماندن در بالای پرستاری بازرسی خانه است.

به عنوان COVID-19 insinuated راه خود را به کالیفرنیا دادگاه پرونده و گزارش های بازرسی ارائه یک نگاه اجمالی نادر به عملکرد داخلی از دو مشکل خانه های واقع فقط یک نیم مایل از یکدیگر در پاسادنا آرام و مجلل در حومه لس آنجلس.

هر دو خانه های سالمندان رای 2 ستاره از 5

Arlene روسالس فقط می خواستم به بازنشسته های لس آنجلس وکیل سحر Coulson گفت CalMatters.

ثبت نام پرستار از فولرتون بود و متعلق به اداره میراث بهداشت و درمان و باغ گل رز خانه با کمک خانواده اش به مدت سه دهه است. در سال 2016 او اجاره هر دو به کبوتره Jacobs و سکوت شریک میریام, Taub, از طریق دو شرکت با مسئولیت محدود, میراث, بهداشت و درمان, مرکز, LLC و باغ گل رز زیر حاد و توانبخشی مرکز LLC با توجه به Los Angeles County Superior Court اسناد و مدارک.

به جای روسالس خودش را مصرف Jacobs و Taub به دادگاه بر عدم پرداخت اجاره و قرارداد نقض است که او احساس خطر خانه’ ساکنان با توجه به اسناد و مدارک او در زمینه Los Angeles County Superior Court.

آن را غیر معمول نیست برای پرستاری صاحبان خانه به خصوص آنها به عنوان مسن تر برای پیدا کردن دیگران برای اجرای امکانات برای آنها Coulson گفت. اپراتورهای مدیریت خانه و پرداخت اجاره بها به مالک و جمع آوری بیمه و خانواده های پرداخت برای ساکنان مراقبت.

جاکوبز لس آنجلس تاجر ذکر شده است به عنوان عامل و یا داشتن منافع مالی در حداقل 22 خانه های پرستاری در جای دیگر در کالیفرنیا و همچنین اورگان, آیداهو, و, واشنگتن, سوابق دادگاه و مدیکر اسناد و مدارک نشان می دهد. یکی از شرکت های هلدینگ در ماه نوامبر برای ورشکستگی زمینه در واشنگتن در یک مورد مربوط به 14 پرستاری ماهر امکانات.

در ژوئن 22 پاسخ به روسالس’ طرح دعوی در دادگاه Jacobs رد روسالس اتهامات و اعلام کرد که اقدامات خود را به حال شده است در “حسن نیت و برخورد عادلانه است.”

Taub, از نیویورک مشخص شد وکیل او در دادگاه اسناد ثبت شده در Los Angeles County Superior Court به عنوان یک شریک با کمی روز به روز نظارت از خانه های. او نمی تواند نظر رسیده است.

به زودی پس از امضای اجاره نامه “Jacobs شرکت” به عنوان طرح دعوی در دادگاه به نام آنها متوقف پرداخت برخی از فروشندگان.

“در یکی از مناسبت من حتی تا به حال به اطلاع آقای جیکوبز که گاز شرکت کارکنان در سایت برای خاموش کردن گاز ما اگر این لایحه پرداخت نشده بود بلافاصله” ریموند Pellicer سابق مدیر — و روسالس’ پسر در قانون نوشت: در بیانیه زمینه در روسالس’ طرح دعوی در دادگاه.

در ماه ژوئن 2019, میراث و باغ گل رز عامل شرکت متوقف شد پرداخت اجاره دادخواست متحده است.

روسالس شکایت کرد در ماه سپتامبر به اخراج Jacobs و Taub خود شریک مالی. او تا به حال شناسایی اپراتور دیگری به اجرای خانه های لس آنجلس اسناد دادگاه نشان می دهد.

پاملا Jorgensen از مونروویا می دانستم که هیچ چیز از خانه های’ مشکلات مالی در زمان. اما او خیلی عصبانی در مورد مراقبت از خود را در حال حاضر-مرحوم 98 ساله و مادر مریم Waddell دریافت در باغ گل رز تسهیلات از جولای تا دسامبر سال گذشته که او ارسال شده یک تاول Yelp از بررسی با تصاویر کبودی روی مادر پیشانی و بازوی.

Jorgensen گفت CalMatters او استخدام در خارج از خانه بهداشت کارگران به تمایل به مادرش در خانه و کمک به او را بخورند. او گفت که او شکایت با وزارت کالیفرنیا بهداشت جزئیات مادرش, آسیب, اما آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد بررسی قرار گرفت. CDPH را ندارد شکایات و هیچ رکورد های عمومی از هر گونه رسیدگی به شکایت او.

اما بازرسان در بر داشت مشکلات متعدد در هر دو میراث و رز باغ خانه در سال های اخیر از جمله عدم درمان زخم فشار شکست به اداره داروها understaffing و آتش نقض ایمنی با توجه به گزارشات ثبت شده توسط California Department of Public Health.

هر دو خانه های سالمندان رای دادن تنها دو ستاره از پنج یا زیر متوسط در فدرال-اجرای خانه سالمندان مقایسه سایت که ارزیابی پرستاری صفحه اصلی با کیفیت.

تنظیم کننده دولت اشاره میراث صفحه اصلی پنج بار بین 2017 و 2019, fining خانه در مجموع $36,000 مختلف نقض شده است.

یک گم شده و قفل درب و بی توجه کارکنان اجازه دو باغ گل رز ساکنان که مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی را ترک کنند تسهیلات بدون نظارت در زمان های مختلف در سال گذشته با قرار دادن آنها در معرض خطر یک ماه اوت سال 2019 گزارش بازرسی را نشان می دهد. باغ گل رز صفحه اصلی ذکر شده بود هفت بار بین 2017 و 2019 و جریمه در مجموع $102,000.

در ماه ژانویه این خانه’ عامل شرکت از دست رفته بود دو payman و در معرض خطر بودند از دست رفته یک سوم با توجه به روسالس’ طرح دعوی در دادگاه. بیش از 1 میلیون دلار در هزینه های تنظیم کننده دولت تا به حال پرداخت نشده است.

و کارکنان شروع به راه رفتن به خانه’ در محل مدیر درهم به استخدام رجیستری پرستاران با توجه به CDPH نامه به خانه مورد موقت مدیریت قرار ملاقات.

در پایان ماه به عنوان پول در حال اجرا بود و این شرایط در باغ گل رز و میراث بدتر کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی بودند عطف توجه خود را به جمع آوری طوفان: یک رمان coronavirus منشاء آن در ووهان چین.

در حالی که بسیاری از کالیفرنیا همچنان بی اعتنا به تهدید دولت هشدار داد در خانه های سالمندان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در یک Jan. 31 نامه ای که COVID-19 گسترش می تواند از فرد به فرد. این کشور اولین مورد گزارش شده بود 10 روز قبل.

‘بسیاری از این مردمی نمی توانید برای کمک تماس بگیرید’

باغ گل رز صفحه اصلی را ببینید اولین COVID-19 مورد دو ماه بعد.

مولی دیویس اجرا می شود که لس آنجلس را در دراز مدت مراقبت از مسوولان برنامه, به یاد می آورد نگرانی خود را در اواخر ماه ژانویه زمانی که دفتر او دریافت شکایت که خانه های کارگران نشده پرداخت می شود. فدرال بودجه برنامه به عنوان یک مصرف کننده دیده بان برای مراقبت دراز مدت کیفیت; Davies با این نسخهها کار برای یک سازمان غیر انتفاعی است که قرارداد با شهرستان و شهر لس آنجلس برای ارائه به بازرس خدمات.

دیویس می دانستند که 54-تخت خانه میراث اغلب در خدمت بیماران روانی, در حالی که 95 تخت باغ گل رز در خانه است “sub-حاد” واحد برای بیمارانی که نیاز به پیچیده مراقبت های پزشکی از جمله برخی که نیاز به لوله تغذیه و هواکش برای زنده ماندن.

“به هر خانه سالمندان نیست که کارکنان پرداخت می شود و مخاطره آمیز نیروی کار است در مورد, اما هنگامی که شما اضافه کردن یک زیر-حاد – که شکننده ترین جمعیت در یک خانه سالمندان است که شما می توانید دریافت کنید,” دیویس گفت:. “بسیاری از این مردمی نمی توانید برای کمک تماس بگیرید; آنها به طور کامل متکی بر کارکنان برای مراقبت از آنها.”

The California Department of Public Health— وظیفه حصول اطمینان از نیروی انسانی مورد نیاز در حال ملاقات در خانه های پرستاری— تماس هر دو امکانات برای بررسی در سطح نیروی انسانی.

اما دیویس فکر می کردم که با در نظر گرفتن امکانات’ کلمه برای آن کافی نبود نظارت. بنابراین در یک نادر حرکت او را از خود کارکنان به دیدار هر دو خانه در اواخر شب در چهار مناسبت های مختلف, جایی که آنها در بر داشت در زمان به اندازه کافی وجود ندارد کارکنان به عنوان مورد نیاز توسط قانون برای مراقبت از این تعداد ساکنان.

دیویس’ کارکنان نیز دامن زده به خانه های دیگر در ارتباط با همان اپراتور برای دیدن اگر کارگران پرداخت می شود اما آنها بدون مشکلات مشابه, دیویس گفت:.

دیویس هشدار وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و آموخته است که آنها آگاه بودند از این وضعیت است.

با شرکت هنوز پشت در اجاره روسالس رو اخراج سفارش او می خواهم به دنبال از دادگاه.

در Jan. 31 لس آنجلس کلانتر در خدمت هر دو خانه که با توجه, با توجه به وزارت امور خارجه گزارش بازرسی.

یک مشکل پایان یابد: ساکنان بسیاری از آنها متصل به تخت می تواند آواره در فوریه. 5 تحت اخراج سفارش. این کشور اولین شناخته شده COVID-19 مرگ رخ داده است یک روز بعد در شهرستان سانتا کلارا.

بدون توضیح این خانه انجام نداده معنی داری برنامه ریزی برای انتقال ساکنان به امکانات دیگر. آن را در زمان دو هفته برای مدیر برای آماده سازی یک طرح برای انتقال ساکنان به هشت دیگر خانه های سالمندان یا بیمارستان منطقه با توجه به CDPH گزارش بازرسی.

Geriatricians هشدار می دهند که این بدترین سناریو — ریشه کنی شکننده ساکنان و ساخت آنها را در معرض “انتقال تروما” یک بیماری ناتوان کننده برای برخی که به طور ناگهانی تغییر محیط.

در فوریه. 5 کالیفرنیا وزارت بهداشت منصوب موقت مدیر با استناد به “فوری معرض خطر” — چیزی آژانس است و قدرت به انجام زمانی که زندگی و امنیت ساکنان بلافاصله در معرض تهدید است.

روسالس نمی خواهم به اخراج ساکنان اما او نگران بود در مورد شرایط در هر دو خانه و نمی تواند حل و فصل وضعیت با Jacobs وکیل Coulson گفت.

“Dov فرار از خانه به زمین” Coulson گفت. “او حاضر به یکی از دو تا خانه ها و یا پیدا کردن یک اپراتور جدید.”

“روسالس سعی کردم همه چیز را برای بهتر مستاجر و پرتاب کبوتره کردن” اضافه شده جری Seelig دولت منصوب مدیر.

Seelig آمد به مرتب کردن خانه با اين دست. دولت در نهایت به او در حدود 3 میلیون دلار پول از قبلی جریمه های پرداخت شده توسط خانه های سالمندان – به کارکنان پرداخت و فروشندگان از جمله درمانگران فیزیکی. Seelig جانباز امدادگر از نظر مالی مشکل ارائه دهندگان بهداشت و درمان استخدام رجیستری پرستاران و سایر متخصصان و بی کفایت اخراج کارگران به عنوان او تثبیت خانه’ امور مالی.

در یک گزارش به CDPH, Seelig اشاره کرد که برخی از این پول که آمد به خانه های سالمندان’ دفاتر بلافاصله جاروب به حساب های شرکت کنترل تنها با Jacobs یا وام دهنده خود را.

در یک مصاحبه Seelig توصیف آن به CalMatters به عنوان “مالی الگوی تصمیم گرفته شود.”

“آن دسته از ساکنان – مراقبت از خود بود که پرداخت می شود برای آن بود که پول رفتن ؟ مدیکر و مدیکید متوقف نمی پرداخت. اجاره بها را ندارد که پرداخت می شود ؟ که فقط ظالمانه” دیویس بازرس گفت. “دولت در آمد و (اپراتور) رو به نگه داشتن پول خود را.”

میریام Taub, وکیل, باروخ کوهن کاهش یافته اما در پاسخ به روسالس’ شکایت حقوقی او در توصیف Taub به عنوان غافل که Jacobs نشده بود پرداخت صورتحساب.

“Jacobs … اقدام به دفن خود و هر گونه مسئولیت بالقوه تحت چند لایه LLC (شرکت مسئولیت محدود) متهم اشخاص” کوهن نوشت. “Taub خواهد بود بررسی متهم کبوتره E. Jacobs’ نقض تقلب و ممکن است اختلاس.”

در یک پیشنهاد به لحاظ مالی با ثبات ساختن خانه های بیشتر, دولت, مقامات بهداشت عمومی به دادگاه رفت و در ماه مارس برای تعیین مالی گیرنده که تا به حال قدرت به نوار خانه های پرستاری’ مجوز از زمان اپراتور و انتقال آنها را به یکی دیگر.

باغ گل رز صفحه اصلی گزارش اول خود را COVID-19 مورد در مارس 30 و میراث گزارش اولین مورد در 14 آوریل به گفته دکتر یانگ-یانگ Goh بهداشت عمومی مدیر و افسر بهداشت برای شهر پاسادنا.

‘سوء مدیریت می تواند کشتن مردم’

Seelig گفت CalMatters که او آگاهانه California Department of Justice وکلای مدافع به دولت داده شده آژانس بهداشت عمومی درباره “الگوی تصمیم گرفته شود.”

سخنگوی وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی گفت: این موضوع تا به حال نه رسما با اشاره به اجرای قانون است.

پس از Seelig پرداخت کارکنان و آرام هرج و مرج در هر دو خانه های سالمندان روسالس آمد از بازنشستگی به کار امکانات یک بار دیگر با دخترش ملیسا گفت: Coulsen, روسالس’ وکیل.

چند اپراتور می خواستم به در Jacobs’ و Taub بدهی و یا کسانی که از خانه های Coulson گفت. روسالس درهم به جمع آوری دنده محافظ برای بیماران و کارگران به عنوان COVID-19 موارد شروع به کوه در خانه های پرستاری در سراسر کالیفرنیا در ماه های مارس و آوریل است. او تا به حال به درخواست لوازم از همسایه خانه های سالمندان Coulson گفت.

دولت منصوب گیرنده است که هنوز هم نظارت بر امور مالی هر دو خانه. روسالس و خانواده اش امید به اجاره خانه به یک اپراتور دیگر.

اما ماه-طولانی آشفتگی — چیزی است که می تواند برای خانه های پرستاری به آب و هوا در زمان عادی — گرفته شده عمیق تلفات در خانه ساکنان و کارکنان.

مدت کوتاهی پس از به طور موقت مدیر در زمان بیش از در ماه فوریه یک باغ گل رز بیمار با نارسایی احتقانی قلب و دیابت و زوال عقل از درگذشت نارسایی تنفسی به عنوان کارگران موفق به تماس با 911 در زمان و یا اطلاع پزشک بیمار به وضعیت او رو به وخامت گذاشته و با توجه به CDPH گزارش تحقیق.

پس از همه گیر شروع شد و بیش از 100 ساکنان و کارگران آلوده شده اند با COVID-19 در باغ گل رز و میراث خانه. در جولای 15, هر دو در خانه بودند عفونت-رایگان دولت, داده ها نشان می دهد.

مقامات بهداشتی دولت را در نظر بگیرید خانه’ بحران مالی حل شود و انجام طرح فوق العاده برای نظارت بر آنها CDPH سخنگوی گفت. عفونت کنترل و بازرسی از این خانه میراث در ژوئن 11 هیچ نقض اما تسهیلات نبوده است بازرسی از آنجا با توجه به سوابق آژانس.

خانه سالمندان ناظران می گویند در طول همه گیر دولتی بهداشت عمومی آژانس با تمرکز در درجه اول در کنترل عفونت به جای سوء استفاده و غفلت و آموزش و پرورش به جای تحریم و یا جریمه. با بازدید کنندگان از جمله دادآوران و اعضای خانواده بیشتر ممنوع از رفتن داخل کالیفرنیا خانه های سالمندان مستقل نظارت دردناکی فاقد آنها می گویند.

“خانه های سالمندان هستند مانند کسب و کارهای دیگر. صاحبان و اپراتورهای زندگی ده ها تن از شکننده مردم را در دست خود و سوء مدیریت می تواند کشتن مردم گفت:” مایک تاریک وکیل برای کالیفرنیا طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات یک حمایت از مصرف کننده ،

“دولت مداخله برای نجات جان ساکنان باید اتفاق می افتد هر هفته اما به جای آنها غم انگیز و غیر معمول.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>