چگونه یک واکسن ساخته می شود توضیح داد (برای بچه ها)

از مدرسه برای تابستان. و شاید دیگر به عنوان دانشمندان مسابقه به توسعه یک واکسن برای coronavirus. اما چرا از آن است که مصرف ،

اول از چهار قسمت از امروز توضیح داد به بچه ها: تابستان اردوگاه های بورسی را مبین پادکست برای کودکان و نوجوانان, پاسخ این سوال با در نظر گرفتن بچه ها به جزیره توضیح داد به صحبت دانشمند ماریا النا Bottazzi یک میکروبیولوژیست که شرکت منجر واکسن توسعه در کالج پزشکی بیلور در هوستون در مورد توسعه یک واکسن. ما همچنین نگاهی کنجکاو بچه Mikah برای دیدار با Experimoth و کسب اطلاعات بیشتر در مورد به همین دلیل طراحی یک آزمایش است که همیشه به آسانی به عنوان آن به نظر می رسد.

گوش دادن به قسمت با جوان مردم در زندگی خود را — و یا فقط به خاطر اینکه — و سپس به عقب می آیند در اینجا ما برای دانلود قسمت راهنمای بحث و سرگرم کننده (و نیمه ناخالص) آزمایش شما می توانید با بچه ها (و یا دوباره توسط خودتان) که بر اساس آنچه که ما آموخته شده در این قسمت.

رشد یو پی اس: بحث و گفتگو راهنمای ریف در آنچه که ما آموخته شده در این قسمت و این آزمایش برای کمک به شروع یک گفتگو در مورد مسائل اجتماعی. درست مثل آزمایش های علمی, این همه در مورد روشنفکر مشاهده پرسیدن سوال ساخت پیش بینی و به چالش کشیدن نتیجه گیری.

با تشکر از اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش متخصصان راشل Giannini و Saleem رنگ پنی برای ما در حال توسعه مواد آموزشی!

گوش دادن به امروز توضیح داد به بچه ها قسمت:


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>