Emoji فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد شما از شما فکر می کنم

Open Sourced logo

پس از این دیجیتال pictographs عرضه در گوشی های تلفن همراه دو دهه پیش از emoji را تبدیل به یک جا جنبه از انسان در ارتباط است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 3000 emoji و بیش از 100 آنهایی که جدید است که به عنوان متنوع به عنوان یک زن با پوشیدن یک لباس رسمی یک دودو پرنده و فراجنسیتی پرچم انتظار می رود برای نشان دادن در صفحه کلید بعد از این سال. در ضمن ضربه محکم و ناگهانی (که دارای اسنپ چت و Bitmoji), Apple, Facebook, و سامسونگ تمام کاربران اجازه می دهد به ارائه خود را به عنوان شخصی شکلک آواتار.

درخواست تجدید نظر از emoji خود را جهانشمولی و مهارت و چابکی. آنها به ما اجازه می دهد به تقویت در غیر این صورت تخت آنلاین پیام با اضافه کردن یک بعد به ما آنلاین سخنرانی است که ما ممکن است قادر به بیان تنها با متن. و آنها به سرعت تبدیل به یک بخش اساسی از ما چگونه ارتباط برقرار آنلاین.

“وجود دارد یک نسل کامل از کودکان که به یادگیری خواندن و نوشتن’ شکلک قبل از آنها می توانند خواندن و نوشتن” جنیفر 8. لی یک emoji فعال و بنیانگذار مردمی گروه Emojination گفت Recode.

اما این کوچک تصاویر بیشتر از فقط یک بیشتر راه بصری برای برقراری ارتباط و نشان می دهد بیش از ما ممکن است انتظار داشت. آنها می تواند کمک به شرکت ها و سیستم عامل بهتر حس چگونه ما احساس می کنیم — به خصوص چگونه ما احساس می کنیم در مورد مارک — و آنها حتی می تواند به هدف قرار دادن تبلیغات به طور مستقیم به ما. بنابراین در حالی که ما ممکن است با استفاده از از emoji فقط به بیهوده گویی به پیروان ما در مورد یک بازیکن فوتبال مورد علاقه از دست رفته یک هدف با استفاده از emoji ما نیز در حال توزیع شرکت های منظمی بسته بندی شده, آبدار, اطلاعات در مورد احساسات و منافع بر روی صفحه گرامافون نقره ای.

Emoji “قدرتمند نمادها برای بیان نه فقط قدرت از نظر شما اما valence و احساسات از نظر شما” گفت: Goutam چاکرابورتی, مدیر برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار تجزیه و تحلیل و داده های علمی در دانشگاه. “این در حال حاضر به یک جزء اصلی برای مصرف کنندگان به استفاده از emojis در گفتگو های شخصی. اما قطعا در سیستم عامل رسانه های اجتماعی شما باید آماده شود که بازاریابان در حال رفتن به استفاده از آن.”

در این جبهه از emoji در حال نفوذ به اندازه کافی است که شرکت ها باید مبارزه برای به رسمیت شناختن محصولات خود را در emoji صفحه کلید. در سال گذشته فورد زد تا حدودی راز کمپین برای دریافت یک وانت emoji تایید شده توسط کنسرسیوم یونیکد است که نظارت شکلک های موجود در دستگاه ما صفحه کلید. در حال حاضر که کامیون emoji را نشان می دهد تا بر روی دستگاه های ما تا پایان سال 2020 هر چند آن را شامل نمی شود هر گونه فورد برند.

“چرا آنها مهم هستند ؟ چرا که آنها را حمل فرهنگی و وزن” جرمی Burge سر Emojipedia یک فرهنگ لغت آنلاین اختصاص داده شده به از emoji گفت Recode. “وجود دارد یک مجموعه محدود و آنها را بر روی هر تلفن در جهان است. چه چیز دیگری داریم که نوع ملاقات است که معیار در جهان است ؟ من واقعا نمی دانم.”

چه چیزی باعث می شود یک emoji یک emoji? به سادگی آنها کمی تصاویر است که می تواند نشان می دهد تا در کنار خطوط دیجیتال متن. فکر می کنم از لبخند emoji یا توده ای از پو از emoji. این تصاویر انتقال نوعی از احساسات و یا مرجع یک شی یا ایده — و همه آنها استاندارد با توجه به همان اساسی ، “این یک پیش سرپرستی بصری استفاده از ارتباطات دیجیتال” استدلال می کند لی. آنها کاملا یک زبان او می گوید: اما یک رسانه ارتباطی است که “زبان-y” و گرفته شده در یک فرم خاص خود را دارد.

Emoji منشاء داستان امتداد به اواخر ’90s هنگامی که یک جفت از تلفن همراه شرکت SoftBank و NTT Docomo معرفی مجموعه ای از تصاویر با تلفن های خود را. سافت معرفی 90 تصویر-مانند شخصیت در سال 1997 اما Docomo است که اغلب با اعتبار ایجاد emoji به عنوان ما می دانیم که آنها با مجموعه ای از 176 emoji که در سال 1999 منتشر شد. این آیکون های طراحی شده توسط Shigetaka Kurita و به معنای توصیف بخش از جهان ما فوق العاده ساده نسبت به emoji امروز. مجموعه اصلی شامل عمدتا اقلام روزمره مانند یک دوربین فیلمبرداری و چتر و همچنین نمادها از جمله اعداد و نت های موسیقی. (MoMA اضافه شده این مجموعه را به مجموعه خود را در سال 2016.)

در سال 2010 یونیکد کنسرسیوم بین المللی برای استانداردسازی متون و شخصیت های سراسر زبان که عمدتا متشکل از شرکت های فن آوری در نهایت استاندارد از emoji. یک دهه بعد از آن یک پایه انتظار است که مجموعه ای از شکلک های موجود در برنامه ها و دستگاه های تولید شده توسط عمده شرکت های فن آوری و سیستم عامل. این کنسرسیوم یونیکد است که در حال حاضر مسئول تنظیم این استانداردها و همچنین ایجاد شکلک های جدید. هر کسی می تواند ارائه یک پیشنهاد جدید از emoji شخصیت و در یک فرایند است که می تواند بیش از یک سال کنسرسیوم یونیکد وزن طیف گسترده ای از سوالات که در مورد شخصیت های شایسته برای اضافه شدن به یک emoji مجموعه ای که ظاهر می شود بر روی میلیاردها نفر از مردم تلفن های. نه هر پیشنهاد باعث می شود کاهش دهد.

Shigetaka Kurita طراحی شده emoji برای تلفن شرکت NTT Docomo در سال 1999.
بهروز مهری/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان emoji را به دست اورد شهرت در این کنسرسیوم یونیکد را فرایند انتخابی نیز تبدیل به یک مرحله برای اعضای آن و از emoji کاربران به طور یکسان به یکی شدن در اطراف بین المللی فرهنگی و اجتماعی نمایندگی. پس از اولیه خود را ایجاد emoji نیز گسترش یافت و بیشتر در پوست می شود بیشتر جنسیتی فراگیر و به ترکیب آیکون که نشان دهنده ناتوانی جامعه است. همچنین وجود داشته است تلاش مردمی مانند کمپین 2016 شامل یک شکلک های یک زن در حجاب بود که آغاز شده توسط a 15-year-old نام Rayouf Alhumedhi.

در همان زمان برندها نیز تلاش کرده اند به استفاده از از emoji به عنوان یک راه برای فرم روابط شخصی با مشتریان خود و در راه رسیدن به یک سطح معینی از وضعیت جهانی. در حالی که فورد در واقع کمک کرد پیش نویس در نهایت موفق طرح های پیشنهادی برای یک وانت emoji, Taco Bell انداخت و وزن خود را در پشت یک دادخواست برای یک تاکو emoji نیز موفق شد. شرکت های دیگر تلاش کمتر موفق بوده است. کندال-Jackson شراب است که تا کنون کوتاه آمد تا در فراخوان خود را برای یک شراب سفید emoji. Durex این کمپین کاندوم emoji و کیت کت پیشنهاد برای یک نوار شکلات از emoji نیز شکست خورده است. اما گاهی اوقات این روند خود را بازاریابی تجدید نظر شود.

“مبارزه برای یک emoji است که تقریبا به خوبی حتی اگر [شرکت] می دانم که آنها در حال رفتن به دریافت یک” Burge از Emojipedia توضیح داد. “کمپین به آنها چیزی برای کار با. می توان آن را سرگرم کننده است. آنها می توانید آن را در حوزه عمومی.”

حتی اگر آن را یک نام تجاری تبادل یک شکلک های یونیکد کنسرسیوم طول می کشد این برنامه به طور جدی.

“آیا پیشنهاد ایجاد شد توسط یک شرکت و یا یک فرد است و نه یک عامل در نظر گرفتن” گرگ ولش عضو کنسرسیوم یونیکد هیئت مدیره گفت: Recode یک ایمیل به در. او اضافه کرد که کنسرسیوم یونیکد نمی خواهد در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای علائم تجاری و نام تجاری برای تبدیل شدن به از emoji.

مانند بسیاری از آنچه که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی emoji حاوی اطلاعات با ارزش است که شرکت ها می توانید استفاده کنید برای درک مشتریان خود و به هدف قرار دادن تبلیغات. Emoji می تواند با ارائه یک دید واضح و روشنی به کسی خلق و خوی و احساسات است که می تواند مفید برای بزرگ و برندها انجام آنچه به نام تجزیه و تحلیل احساسات. این است که الگوریتم به طور معمول به کار گرفته شده توسط مارک و یا شرکت های تجزیه و تحلیل محتوای آن را استخراج کنید و از طریق وب برای محتوا و رسانه های اجتماعی پست های در مورد آنها و یا به طور بالقوه موضوعات دیگر. و در حالی که برخی از اعضای آن انجام تمایلات تجزیه و تحلیل تحقیقات مربوط به شکلک های یونیکد کنسرسیوم آهنگ های خود را چگونه اغلب متفاوت از emoji استفاده می شود.

به طور کلی چاکرابورتی تخمین می زند که نیمی از شرکت های ارائه تجزیه و تحلیل احساسات — که به طور معمول ممکن است نگاهی به کلمات کلیدی و متن پست — در حال حاضر عامل در emoji است که مهمترین آنها بالاتر از زمانی که او اولین نگاه از emoji در سال 2015. داده است که می تواند جمع آوری شده از emoji استفاده ارزشمند است برای تعدادی از دلایل. در حالی که یک کامپیوتر و ممکن است یک زمان سخت به درک تن از یک صدای جیر جیر متن emoji می تواند به ارائه یک الگوریتم با یک اشاره.

“هنگامی که یک قطعه از متن شامل emojis آن را بسیار آسان تر برای ما الگوریتم برای تشخیص فقط به طور کلی آیا نویسنده یک مثبت یا منفی” توضیح می دهد که خط واگنر یک مهندس در رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت Nuvi.

“این نوع مانند حلق آویز قاب عکس که در آن خواهید بود و بیشتر متعادل اگر شما قرار دادن دو ناخن در دیوار به جای فقط یک” Nuvi معاون رئيس جمهور از بازاریابی برایان ذغال سنگ, اضافه شده. “بنابراین یکی از ناخن در چارچوب تمایلات تجزیه و تحلیل کلمه خود را تجزیه و تحلیل و ناخن در دیوار خود را نگه دارید احساسات emoji تجزیه و تحلیل.”

فراتر از تحصیل چگونه مخاطبان خود را احساس می کند, برندهای همچنین می توانید با استفاده از emoji به هدف قرار دادن تبلیغات خود. یکی از بهترین نمونه هایی از توییتر که فعال است شکلک هدف قرار دادن پس 2016. این نوع از هدف قرار دادن تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا به طور مستقیم تبلیغات برای افرادی که به تازگی به اشتراک گذاشته و یا درگیر با خاص emoji مانند یک توپ فوتبال یا یک ماشین بسیار در راه همان آنها ممکن است انجام این کار با استفاده از کلمات کلیدی و یا اطلاعات دموگرافيک مانند یک کاربر محل سکونت و یا جنسیت. یک مثال از این است که یک 2018 کمپین برای تویوتا کمری که شامل ده ها تن از نسخه های آگهی هر خدمت به کاربران خاص بر اساس آن emoji آنها به تازگی مورد استفاده در توییتر.

یکی از شرکای تبلیغاتی که ارائه این ابزار توییتر 4C بینش تخمین می زند که استفاده از این ویژگی در حال حاضر 10 برابر بزرگتر از آن بود در سال 2016.

“آن را می دهد زمینه بیشتر به طرز فکر از کاربر” 4C مدیر عامل شرکت آرون گلدمن گفت. “هست که فقط شما می توانید استنباط از 280-شخصیت جیر هنگامی که شما در تلاش برای تصمیم گیری به عنوان یک تبلیغ است که این فرد خوب و یا یک زمان خوب برای تبلیغ به آن شخص است.”

البته تصمیم گیری که از emoji به توجه به می تواند یک شمشیر دو لبه برای تبلیغ است. شایع تر از emoji مانند لبخند چهره بگویید یک نام تجاری بیشتر در مورد یک کاربر و خوی اما کمتر در مورد منافع خود را نسبت به یک مطلب خاص از emoji مانند یک فنجان قهوه. هنوز هم می توان آنها را با هم استفاده می شود.

گلدمن توضیح داد: این چالش با اشاره به یکی از مشتریان بزرگ شرکت آمریکایی قهوه که هدفمند پیام به مردم است که با استفاده از فنجان قهوه emoji به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مثل چهره های خندان و سفر گرا emoji مانند هواپیما. ترکیب های مختلف از emoji مجاز این شرکت برای اجرای یک کمپین برای ایده گرفتن قهوه بر روی بروید و متوجه شد که نامزدی رای با تبلیغات بیش از دو برابر از آنچه در آن بود بدون این نوع خاص از emoji مبتنی بر هدف. هنوز, آن مهم است به یاد داشته باشید که یکی دیگر از تبلیغات شرکت است که ارائه می دهد که ابزار AdParlor گفت Recode آن را تا به حال هرگز یک تبلیغ علاقه مند به از emoji با هدف قرار دادن.

در حالی که از emoji می تواند مفید باشد برای ابراز احساسات وجود دارد بسیاری از شما هنوز هم نمی توانم بگویم با آنها. وجود دارد یک حس زمانی که از emoji برای اولین بار بیرون آمد که آنها می تواند تبدیل به زبان خود اما چند تن از کارشناسان برجسته تفاوت مهم بین این جدید تصویری واژگان و نوشتاری و گفتاری زبان است. این تفاوت ها شامل ایده های مانند زمانها فعل مانند گذشته و حال است که شما نمی توانید بیان در emoji و همچنین به عنوان چگونه از emoji ها تفسیر فرهنگ های مختلف و حتی از یک دستگاه به دستگاه بعدی.

“یکی از چیزهایی که آهسته emoji وانت به عنوان یک زبان مناسب است شما نمی توانید بیان ایده های جدید. شما باید به موجود emojis و [پیدا] بهترین اتصالات یکی گفت:” پل Barba این دانشمند ارشد در Lexalytics. “است که بسیار متفاوت از زبان که به نوعی تکامل است.” او اضافه کرد که در حالی که چهره جهانی دارد و مفهوم مثلا خاص ژست دست در یک فرهنگ لزوما به معنای همان چیزی که در دیگر.

موضوع دیگری است که از emoji رندر نیز می تواند بدون اطلاع قبلی تغییر و آنها نیز می تواند نگاه های مختلف در سراسر سیستم عامل های مختلف. در حالی که کنسرسیوم یونیکد تصمیم می گیرد که از emoji را در کل مجموعه آن را تنها فراهم می کند راهنمایی برای چگونه آنها نگاه کنید; نرم افزار توسعه دهندگان و تولید کنندگان دستگاه در نهایت طراحی emoji خودش همیشه. را “شگفت زده چهره” به عنوان مثال. در اپل, چهره تر به نظر می رسد اما در Facebook را دريده و به همان صورت به نظر می رسد بیشتر احساس خطر و Xs بیش از آن ، این بدان معناست که از emoji می تواند به طور گسترده ای معانی مختلف برای کاربران مختلف به عنوان یک مطالعه از دانشگاه مینه سوتا مستند شده است.

هنوز تکنولوژی بهتر در شناسایی سازگار با استفاده از از emoji حتی زمانی که تفسیر معنای خود را می تواند ذهنی است. در حالی که این درست است که مردم بیان خود را متفاوت با از emoji برای مثال هوش مصنوعی سیستم های آموزش می تواند به درک آنها بر اساس چه آنها قبلا تفسیر شده است توسط انسان است. در سال 2017, محققان در MIT منتشر شد یک الگوریتم است که با استفاده از emoji برای آموزش یک الگوریتم برای درک احساسات بیان شده در توییت های مختلف از جمله طعنه.

این نوع از تجزیه و تحلیل فرض بر این است که همه ما با استفاده از تعداد محدودی از emoji اما کنسرسیوم یونیکد را emoji مجموعه به طور مداوم در حال تحول است. به عنوان شکلک محبوب تر تبدیل شده اند تعداد آنها گسترش یافته به حساب کاربری بهتر و نشان دهنده طیف گسترده ای از فرهنگ اشیاء و نمادها است که انسان پیدا کردن معنا در. این سقوط ادامه خواهد داد که توسعه با کنسرسیوم یونیکد اضافه کردن یک نینجا باریکش انگشت, شکلک جدید مواد غذایی با الهام از emoji مانند حباب چای و تمل و حیوانات جدید مانند گاومیش کوهان دار امریکایی و بست.

در ضمن محبوبیت emoji افزایش داده است به تصویر دیگر کتابخانه ها که برخی از آنها به طور کامل قابل تنظیم است. اپل Animoji به عنوان مثال ارائه می دهد توانایی برای تحریک و تشجیع موجود از شخصیت های emoji و جدیدتر Memoji ویژگی اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد سفارشی آواتار 3D. Facebook یک محصول مشابه به نام آواتار است که یک رقیب به محبوب آواتار برنامه Bitmoji. اما با وجود این علاقه داشتن به از emoji-مانند شخصیت های کنسرسیوم یونیکد را emoji مجموعه ای است که هنوز استاندارد پس از بسیاری از سال است. با توجه به برگ های Emojipedia بنیانگذار “مردم چه می خواهند نه فقط فیزیکی emoji; آن را شناخت که در این صفحه کلید از emoji و این چیزی است که این آواتار سفارشی تنظیم نمی تواند تکرار.”

تا زمانی که این زبان جهانی از انواع وجود دارد برندها و شرکت ها می خواهند برای سرمایه گذاری بر روی آن. اما مطمئنا در بخشی به دلیل emoji ثابت کرده اند بسیار مفید در کمک به ما از خودمان بیان کرده اند و در نتیجه خود ارزشمند است.

“این فقط وحشی است که ما باید انجام دهید این یک مجموعه ای از بیش از 3000 کاراکتر است که بر روی هر تلفن در جهان” برگ اضافه شده است. “The emoji keyboard محبوب ترین صفحه کلید در جهان است.”

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>