کالیفرنیا دوباره 558,000 شغل در ماه ژوئن میان بیکاری گسترده

کالیفرنیا همچنان به رنج می برند از بیکاری گسترده هر چند برخی از مشاغل بدست آمده در ماه گذشته پس از بازگشایی بخش جدید تحت سلامت عمومی پروتکل برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

دولت توسعه اقتصادی گروه در روز جمعه گفت که نرخ بیکاری کاهش یافته و به 14.9 درصد در ماه ژوئن از 16.4% در ماه مه.

این گروه می گوید در مورد 558,00 non-farm شغل آورده بودند پشت در مجموع حدود 15.6 میلیون شغل در دولت است. این ارقام نشان دهنده فعالیت در ماه ژوئن و قبل از آخرین دور از تعطیلی اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“کالیفرنیا در حال حاضر به دست آورد بیش از یک چهارم (26.4%) از 2,625,500 آمار شغل از دست رفته در طول ماه های مارس و آوریل به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19 همه گیر” با توجه به EDD انتشار اخبار.

در حالی که این تصویر در ماه ژوئن بود بهبود — نه از 11 بخش به دست آورده شغل در ماه گذشته — هنوز هم وجود دارد بیشتر در کالیفرنیا از کار پس از آن وجود دارد در اوج رکود بزرگ زمانی که آمار بیکاری 12.3 درصد در ماه مارس, در ماه اکتبر و نوامبر 2010.

دولت به پرداخت بیش از $45.6 میلیارد دلار در مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس بیش از دو برابر آنچه پرداخت شده در سال 2010.

میله نزدیک: این است چگونه صاحبان کسب و کار محلی در حال واکنش

Newsom: ایالت تعطیلی از جمله ورزشگاه و کلیساها در نظارت استان ها

افزایش رشد اشتغال در ماه ژوئن نشان دهنده این واقعیت از “سوئیچ دیمر” بازگشایی استراتژی مصوب Newsom, که در بخش های خاصی اجازه داده شد به بازگشایی بر اساس coronavirus caseloads. ژوئن دیدم بیشتر خدمات شخصی بازگشایی و همچنین هتل ها.

اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش به دست آورد 292,500 شغل در ماه ژوئن با توجه به EDD, تحریک بازگشایی کافه ها و رستوران ها. وجود دارد هنوز هم در اطراف 607,000 کارگران کمتر در این بخش نسبت به ماه ژوئن 2019, EDD داده ها را نشان می دهد — و این امکان وجود دارد که شکل می تواند تورم در ماه جولای داده Newsom را سفارش این هفته دوباره میله های ایالتی و همچنین به داخل سالن ناهار خوری عملیات و سالن در بسیاری از شهرستانهای استان است.

نرخ بیکاری در Inland Empire

ریورساید شهرستان نرخ بیکاری کاهش یافته و از 15.8 درصد در ماه مه به 14.8 درصد در ماه ژوئن در حالی که سن برناردینو کانتی رشد شاخص را از 13.9 درصد به 13.8 درصد.

ژوئن نرخ 14.3% برای شهری منطقه آماری را پوشش می دهد که در کنار رودخانه سن برناردینو و انتاریو منطقه از 15.1 درصد در ماه مه.

بزرگترین سود کار خود را به صورت محلی بودند و در اوقات فراغت و مهمان نوازی و همچنین موجی در تجارت خرده فروشی با 7,500 سود کار خود را. از کسانی که در اطراف 4,400 بودند در لباس و لوازم جانبی فروشگاه ها. ساخت و ساز آموزشی و خدمات بهداشتی و درمانی نیز است.

اما فعالیت های مالی املاک و مستغلات و مشاغل دولتی وارد شده برخی از ضرر و زیان بین ماه مه و ژوئن.

یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید مدرسه کسب و کار مرکز پیش بینی های اقتصادی و توسعه در زمان نزدیک نگاه کنید که چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر اشتغال در امپراتوری درون مرزی.

در این گزارش تاکید شده است که تمام بخش های Inland Empire اقتصاد منقبض شده از زمان شروع این بیماری همه گیر به جز بخش تدارکات. که بخش نمایندگی انبارداری شغل رشد کرده است 2.6% بالغ به حدود 3,600 شغل از مارس 2019 به مارس سال 2020 — مرتبط با افزایش تعداد افرادی که خرید آنلاین.

در حالی که دستاوردهای ساخته شده اند در ماه گذشته در اوقات فراغت و مهمان نوازی آن را نشان دهنده بزرگترین افت از زمان شروع این بیماری همه گیر: 78,500 شغل از دست داده اند و در مجموع یک قطره از 46 درصد از مارس 2019 به مارس سال 2020 UCR اقتصاددانان یافت. اما شغل به شمار می رود به دست آورد سریعتر در رستوران کنار بخش در مقابل هتل ها.

“با توجه به محدود بین منطقه ای و بین المللی سفر درد برای اقامت subsector خواهد آخرین طولانی” به UCR گزارش گفت:.

به طور کلی بازار کار است که انتظار نمی رود به بهبود می یابند تا نیمه دوم 2021. اما چنین پیش بینی ها در مورد رشد اقتصادی مرتبط به گسترش ویروس.

موارد در حال افزایش در سراسر کشور از جمله در امپراتوری درون مرزی با شهرستان ریورساید گزارش متوسط مثبت نرخ 20 درصد است. سن برناردینو کانتی که به سختی تامین و تست لوازم, گزارش یک رای مثبت از 11.4 درصد.

“متاسفانه موارد در ایالات متحده آمریکا و جنوب کالیفرنیا در حال احیا می باشد”. “تا زمانی که گسترش موجود است ابرها را معطل بیش از اقتصاد منطقه. رشد این ویروس جلوگیری از بازیابی سریع.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>