یک پیشنهادی مسکن و توسعه شهری قانون اجازه می دهد بودجه فدرال پناهگاه بی خانمان به قضاوت یک فرد ویژگی های فیزیکی مانند قد و موهای صورت در تعیین اینکه آیا آنها تعلق در زنان و یا مردان, پناه, با توجه به یک کپی از حکومت متن به دست آمده توسط Vox. طرفداران می گویند این در نهایت هدف هر دو ترانس زنان و cisgender زنان با ویژگی های مردانه که می تواند آنها را وادار به مردان پناهگاه و قرار دادن آنها در معرض خطر بالقوه آسیب برساند.

حکومت پیشنهاد شده بود که برای اولین بار اعلام کرد با HUD در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در جولای 1, آیا اساسا معکوس اوباما-دوران حکومت که مورد نیاز پناهگاه بی خانمان به خانه ترانس افراد با توجه به هویت جنسیتی. در حالی که قانون جدید خواهد بار از پناهگاه به استثنای افراد بر اساس فراجنسیتی وضعیت آن را نیز اجازه می دهد تا پناهگاه به چشم پوشی از یک فرد هویت جنسیتی — و به جای آن خانه آنها را با توجه به خود اختصاص داده رابطه جنسی در بدو تولد و یا حقوقی خود را ، به عبارت دیگر یک ترانس زن نمی تواند تبدیل به دور از یک پناهگاه برای بودن ترانس, اما او می تواند مجبور به خانه در مردان پناهگاه.

دیلن Waguespack یک سخنگوی رنگ واقعی در ایران, یک گروه حمایت است که با تمرکز بر حمایت از تجاوز بی خانمان جوانان گفت: Vox در اوایل ماه ژوئن که HUD دبیر بن کارسون “صحبت کردن از هر دو طرف است.”

“آنها در حال تلاش برای قرار دادن به جلو این روایت که در آن نما محافظت از مردم تبعیض اما در واقع زمانی که شما به عنوان خوانده شده پیشنهاد خود را, آن را مخالف دقیق,” او گفت: Vox. “ایجاد شرایط نا امن و نا امن موانع برای مسکن و خدمات برای اطلاعرسانی در میان جهانی از همه گیر.”

کپی از قانون به دست آمده توسط Vox در حال حاضر به تصویب کنگره بررسی با توجه به منابع مختلف آشنایی با فرایند است که یکی از بسیاری از مراحل مورد نیاز قبل از اینکه این متن منتشر شده است publicly. وقتی پرسیده شد که در مورد متن و وضعیت حکومت هود اشاره بورسی به خود جولای 1 مطبوعاتی.

قاعده زبان با توجه به بیرون درز متن آمده است که تک جنس پناهگاه “ممکن است تعیین یک فرد را بر اساس حسن نیت و اعتقاد به این که یک فرد به دنبال دسترسی به موقت اورژانس پناهگاه است نه از جنسیت به عنوان تعریف شده در تک جنس تسهیلات سیاست که این تاسیسات با ظرفیت.”

به منظور انجام این کار HUD اجازه خواهد داد که پناهگاه کارکنان را به حساب “عواملی مانند ارتفاع حضور (اما نه نبود) موهای صورت حضور یک آدم اپل و دیگر ویژگی های فیزیکی است که در نظر گرفته شده هم نشان می دهد از یک فرد بیولوژیکی ،

در اصل حکومت پیشنهاد تشویق زنان-تنها پناهگاه کارکنان به استفاده از ارزیابی بصری از ظاهر یک زن به قاضی که آیا این فرد زن است به اندازه کافی برای استفاده از تسهیلات.

اگر یک پناهگاه اپراتور قضات یک بی خانمان را به ظاهر مناسب نیست آنچه آنها باور دارند که او اختصاص داده شده در هنگام تولد آنها را مجاز به درخواست برای اثبات آن فرد رابطه جنسی قبل از مسکن او در زن تسهیلات.

“شواهد درخواست نباید بی جهت مزاحم حریم خصوصی مانند خصوصی فیزیکی تشریحی شواهد. شواهد درخواست می تواند شامل دولت شناسایی اما فقدان دولت شناسایی به تنهایی نمی تواند تنها پایه و اساس انکار پذیرش بر اساس جنسیت” می خواند حکومت را از متن به عنوان آن در حال حاضر می ایستد.

وجود دارد دو مشکل اصلی با وادار کردن ترانس افراد بی خانمان به فضاهای که متناظر با خود را از تولد تعیین جنسیت به جای خود هویت جنسیتی. برای اولین بار است که چنین سیاستی در معرض ترانس مردم به خصوص زنان ترانس, به پتانسیل خشونت و تجاوز جنسی در داخل آن فاصله داشته باشد. و به عنوان یک نتیجه, ترانس مردم هستند احتمال بیشتری برای انتخاب خوابیدن در خیابان ها به جای خطر رفتن به پناهگاه است.

چرا که از یک چرخه از تبعیض و فقر ترانس مردم هستند احتمال بیشتری از خود cisgender همسالان برای تجربه بی خانمانی. با توجه به مرکز ملی نما برابری 29 درصد از ترانس مردم در فقر زندگی می کنند و یک پنجم ترانس مردم ما خواهد بود بی خانمان در برخی از نقطه در طول عمر خود را. این شماره ها حتی starker برای سیاه ترانس مردم: 2015 گزارش نشان داد که 34 درصد از سیاه ترانس زندگی مردم در فقر شدید در مقایسه با 9 درصد از کشورهای مستقل مشترک المنافع مردم است.

و در حالی که قاعده این است که به احتمال زیاد به سقوط در سخت ترین trans زنان آن را نیز باز کند به هدف قرار دادن بوچ زنان بیشتر مردانه, ارائه, به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده با جنسیتی حمام پلیس.

Waguespack گفت: Vox جمعه که کارسون است نمایش “بی اعتنایی عمدی برای بقای مردم تغییر جنسیت” و خطرات قرار دادن ترانس مردم در راه آسیب است. “او را در طرف اشتباه تاریخ و طرف اشتباه از قانون” او گفت:. “این مهم است که ترانس مردم در سراسر ایالات متحده شنیدن پیام با صدای بلند و روشن است که آنها از نظر قانونی مجاز به مناسب جنس بی خانمانی خدمات تحت قانون است.”

پیشنهاد HUD قانون است و آخرین در یک خط طولانی از ضد ترانس سیاست های نورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. تقریبا بلافاصله پس از او در زمان دفتری در سال 2017, دولت نورد اوباما-دوران یادداشت برای مدارس به درمان نسبتا ترانس دانش آموزان است. سپس در ماه ژوئیه آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می تواند سفارش های نظامی به ممنوعیت اطلاعرسانی از خدمت. دولت رفت و پس از trans زندانیان نیز در ماه مه سال 2018 تصمیم گیری است که در اکثر موارد, ترانس مردم باید قرار دارد با توجه به خود اختصاص داده رابطه جنسی در هنگام تولد.

شاید مهم ترین بود دولت حمله LGBTQ nondiscrimination حمایت در قانون مراقبت مقرون به صرفه نهایی در یک قانون جدید در ژوئن 12.

حتی اگر آن هنوز منتشر HUD قانون در حال حاضر دریافت کنگره مقاومت مواجه. در نامه ای به HUD دبیر بن کارسون مورخ ژوئن 29, Rep. جنیفر Wexton (D-VA) و تشکر. ماکسین واترز (D-CA) خواست آژانس برای تجدید انتشار HUD حکومت به دلیل تصمیم دیوان عالی کشور در Bostock v. Clayton County در 15 ژوئن برگزار که تبعیض علیه ترانس مردم در نظر گرفته شده است تبعیض جنسی.

“انتشار یک برنامه به طور بالقوه قابل اجرا تصمیم دیوان عالی کشور در دوره ما نظارتی بررسی منحصر به فرد است و نگرانی در مورد کاربرد و اجرای قانون پیشنهاد شده” می خواند Wexton و آبهای نامه.

کارسون در پاسخ به نمایندگان مجلس با یک نامه خود را در تاریخ 13 ژوئیه که به دست آمده توسط Vox رد این فرض که Bostock اعمال را به حکومت پیشنهاد شده. “[A]n فرد است که مربوط به دسته بندی خاص از موارد تحت پوشش وزارت قانون پیشنهاد شده است که در رابطه با تک جنس موقت یا پناهگاه های اضطراری” خواندن نامه. “این امکانات موجب موقت خود طبیعت نیست تلقی ‘مسکن’ نمی افتد در حوزه نمایشگاه مسکن عمل می کنند. بنابراین آنها ممکن است به طور قانونی انتخاب به خدمت تنها یک رابطه جنسی. ما توجه داشته باشید که Bostock تصمیم به عهده گرفت که ‘جنسیت’ اشاره ‘فقط برای بیولوژیکی تفاوت بین مرد و زن است.'”

کارسون می رود به ادعا می کنند که حکومت موجود است که نیاز به پناهگاه به خانه ترانس افراد با توجه به هویت جنسیتی “مجوز هر انسان به سادگی با این ادعا که خود را از جنس زن است برای به دست آوردن دسترسی به پناهگاه است.”

ارتباط آسیب پذیر زنان ترانس با درنده مردان کلاسیک ضد ترانس سگ سوت. در حقیقت هیچ مدرکی وجود ندارد که از مقیاس گسترده ای از موارد از مردان نما به عنوان trans زنان فقط برای ورود زنان به فضاهای. در عوض طرفداران می گویند این قضیه صادق است — که قرار دادن ترانس زنان در مردان پناهگاه دستور العمل برای آزار و اذیت و بالقوه حمله.

حتی حکومت متن اذعان می کند که کمی وجود دارد که اثبات ترانس زنان تهدیدی برای کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان در پناهگاه. “در حالی که HUD آگاه است از داده ها نشان می دهد که تغییر جنسیت افراد مطرح ذاتی خطر بیولوژیکی زنان وجود دارد شواهد است که برخی از زنان ممکن است که ترس غیر فراجنسیتی بیولوژیکی مردان ممکن است بهره برداری از فرآیند خود-شناسایی تحت این قانون در حال حاضر به منظور به دست آوردن دسترسی به زنان پناهگاه” می خواند حکومت پیشنهاد شده.

کارسون و Wexton تا به حال طولانی — و — عقب و جلو بر روی ترانس مسائل ناشی بازگشت به مارس 2019 شنوایی از خانه کمیته خدمات مالی است که در آن قانونگذار خواسته کارسون که آیا آژانس تا به حال هیچ برنامه ای برای تغییر دسترسی برابر قانون که در حال حاضر نیاز به پناهگاه بی خانمان به خانه ترانس افراد با توجه به هویت جنسیتی. در این جلسه Carson گفت هیچ برنامه ای برای انجام این کار, اما روز بعد این سازمان اعلام کرد قصد خود را برای تغییر این قانون است.

Wexton بلافاصله به نام حرکت کردن در توییتر.

در اکتبر 2019 HFSC شنوایی Wexton به چالش کشیده کارسون بیش از نظرات که در آن او به نام trans زنان “بزرگ مو در مردان” در یک جلسه داخلی با HUD کارکنان در سان فرانسیسکو یک ماه قبل است. کارسون حاضر به عذر خواهی به جای decrying “صحت سیاسی.”

روز جمعه Wexton دوباره درگیری با کارسون بیش پیشنهادی حکومت در پاسخ به نامه خود را. “وزیر کارسون اصرار بر فشار رو به جلو با این سیاست های تبعیض آمیز — با وجود Bostock حاکم و روشن اجماع در میان کارشناسان و ارائه دهندگان خدمات مخالف به این قانون تغییر — خیانت اخلال تعيين هدف و خطر اندازد ترانس آمریکایی” او در بیانیه ای گفت به Vox. “وزیر ساخته شده است یکی ایمان بد استدلال پس از دیگری را امتحان کنید و این فشار ضد ترانس حکومت رو به جلو و توجیه ضعیف او باعث می شود در این نامه هیچ تفاوتی ندارد.”

یک بار HUD قانون منتشر شده است در دفتر ثبت فدرال آن می رود و سپس برای اظهار نظر عمومی برای 60 روز. یکی از مسائل HUD است که به درخواست برای اظهار نظر عمومی بر این است که چه ویژگی های فیزیکی باید یک پناهگاه اپراتور قادر به استفاده از قضاوت یک فرد “بیولوژیکی ،

“هود درخواست نظر در چه خوب ایمان, ملاحظات است که نشان دهنده یک فرد بیولوژیکی ، باید HUD تعریف آنچه به منزله این امر خوب برای تعیین جنسیت بیولوژیکی و چه نوع از شواهد مفید خواهد بود برای تعیین یک فرد بیولوژیکی ، چه اگر در همه باید دولت شناسه در نظر گرفته شود?” می خواند یک پاساژ در بخش نظر حکومت متن به دست آمده توسط Vox.

طرفداران می گویند این می پرسد برای افکار عمومی چگونه پناهگاه اپراتورها ممکن است از نظر قانونی نقطه ترانس فرد است. “این ایده که وجود دارد می تواند یک لیست از ویژگی های برای مصرف کارمند در یک پناهگاه بی خانمان به مراجعه به منظور تصمیم می گیرید که در آن کسی خواهد بود مجبور به خواب و یا حتی تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند دسترسی به سرپناه در همه است Orwellian در بهترین و بدترین یادآور اوایل 20 قرن بهسازی نژادی” گفت: Waguespack.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de