چه می آید بعد از زوم خستگی

آن را به خوبی بیش از صد روز به Covid-19 بحران و من باید اعتراف. من نفرت انجام همه چیز را بیش از چت تصویری. من از آن متنفر بودم در شروع و من با نفرت آن را در راه های جدید در حال حاضر. شما احتمالا شنیده ام از اصطلاح “زوم خستگی.” من فراتر زوم خستگی. در این مرحله در گیر من تجربه چیزی پیشرفته تر مانند لحظه ای که در دراز مدت هنگامی که شما به مبارزه از طریق خستگی شنود گذاشته به بدن خود را از فروشگاه های اندورفین و همچنین از دست یک ناخن انگشت پا.

که آیا من آن را دوست دارم یا نه, بیشتر از زندگی کاری و زندگی اجتماعی اتفاق می افتد از طریق وب کم در هفته ها و ماه آمده است. با وجود شکایت این نیست که به یک چیز بد است.

حتی زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, چت تصویری بازی خواهد شد به طور فزاینده ای نقش مهمی در کار و مدرسه در بهداشت و درمان و در روابط ما با دوستان و خانواده. همه گیر نه تنها تحت فشار قرار دادند این تکنولوژی به سناریوهای جدید از زندگی روزمره ما بلکه همه را مجبور به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن. مردمی که تا به حال سعی کردم زوم FaceTime یا گوگل ملاقات قبل از ماه مارس شد قدرت کاربران در زمان ثبت. برخی از این کاربران حتی در آغوش نرم افزار مجازی پس زمینه و هوش مصنوعی-تولید صورت-صاف کردن اثرات. (این نرم افزار بسیار آسان به استفاده از در حال حاضر در مقایسه با 15 سال پیش زمانی که من برای اولین بار از آن استفاده می شود.) در حالی که تعداد کمی از ما می خواهید به نگه داشتن انجام زوم مبارک ساعت پس از همه گیر به پایان می رسد بیشتر از ما راحت با استفاده از آن از همیشه قبل از.

“آنچه اتفاق افتاده است با یک بیماری همه گیر است و جالب” زوم ارشد محصول افسر Odel گال به من گفت. “همه مردم که مقاوم در برابر برای استفاده از این تکنولوژی بودند مجبور به استفاده از آن.”

پس چه آینده ما از صحبت کردن از طریق صفحه نمایش در واقع نگاه مانند? در تلاش برای پاسخ به یک دمدمی مزاج سوال من صحبت Apple, Facebook, Google, Microsoft, و زوم خود را در مورد پست-همه گیر برنامه ای برای چت تصویری. این شرکت گزارش داد تعداد رکورد جدید کاربران و در کل استفاده و آنها قابل پیش بینی های خوش بینانه در مورد آنچه در آینده برای زندگی در فضاهای دیجیتال. اما در کمال تعجب من این شرکت خیلی سریع به اذعان کاستی از چت تصویری.

چرا که وجود دارد هیچ جایگزینی است که به عنوان خوب به عنوان صحبت کردن با مردم واقعی در فرد است. در آینده نزدیک اگر چه بهترین چیز بعدی ممکن است خیلی بد است.

چت تصویری که ما می دانیم آن است که به سختی از دو دهه ، اطراف شروع زمان اسکایپ راه اندازی شد در سال 2003 چه بود یک بار نگر فانتزی تبدیل به یک مشکل واقعی. اما به طور بالقوه تحول تکنولوژی همیشه به نظر می رسید یک یا دو سال دور از بودن در واقع قابل استفاده است. بنابراین شما ممکن است می گویند که ما تلاش کرده ایم با زوم خستگی برای مدتی, زمانی که شما در نظر بگیرید که گردابی, تصویر با کیفیت, لکنت زبان, صوتی و کلی ناراحتی از صحبت کردن به صفحه نمایش همواره امکانات چت تصویری تجربه.

سال بعد فناوری مداوم کاستی مانند چگونه شما کاملا نمی تواند چشم را در تماس با افراد دیگر در تماس تصویری همچنان احساس می کنید خسته کننده است. زمانی که بسیاری از شما تعامل انسان برای ماه ها در پایان است که اتفاق می افتد از طریق چت تصویری, این نارضایتی را تبدیل به کاملا طاقت فرسا است.

زوم خستگی احساس ناامیدی مطلق شما را پس از نهم تماس تصویری از روز و کارشناسان می گویند که آن را به ارمغان آورد به دلیل تکنولوژی overtaxes مغز خود را. ارائه شده با یک برش اغلب تصویر تار از یک انسان و یک چند میلی ثانیه تاخیر در طول مکالمه ذهن خود تجزیه توجه خود را بین مردم چه می گویند و چه چیزی اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش اشتیاق برای نشانه های غیرکلامی که فقط نمی متقاطع.

برخی آن را “زوم فرسودگی شغلی” اگر “خستگی” توصیف بهتر کپسوله چگونه ما خسته از تماس های ویدئویی اما باید برای حفظ آن را انجام می دهند. دیگران نشان می دهد مشکل واقعی این است که ما همه افسرده توسط دولت از زندگی ما در این بیماری همه گیر. بدون در نظر گرفتن, چت تصویری همیشه دارای ضعف های اساسی است که آن را مستعد ابتلا به ایجاد قانع تجربه است.

“ما به طور مداوم با ارائه وعده اتصال سریع و آنی که یکپارچه متصل می شود ما با مردم ما و مردم ما با کار و این که همیشه یک داستان” جیسون فرمان یک دانشکده وابسته با دانشگاه هاروارد برکمن کلاین مرکز اینترنت و جامعه توضیح داد. “من فکر می کنم ما دیده ایم که وعده برای بیش از 100 سال است.”

President Herbert Hoover participates in a demo of an early one-way video calling machine, which broadcast a television image along with a phone call.
پرزیدنت هربرت هوور شرکت در یک نسخه ی نمایشی از اوایل یکی از راه تماس تصویری که پخش تصویر تلویزیون همراه با تلفن تماس بگیرید.
هولتن بایگانی/گتی ایماژ

آن را در حدود 100 سال پیش که تلفن برای اولین بار به طور گسترده ای به تصویب رسید به عنوان یک ابزار کسب و کار شروع به تبدیل شدن به محبوب به عنوان یک راه برای صحبت کردن با دوستان است. منتقدان در آن زمان هشدار داد که گوشی های طرح میتوانست ایده اعتماد اجتماعی از آنجا که شما نمی تواند ببینید که چه کسی شما صحبت شد اما Bell Labs به سرعت پخته شده یک تلاش برای یک راه حل در دهه 1920 توسط همراه یک تماس تلفنی با یک تلویزیونی تصویر.

هربرت هوور معروف تست دستگاه با قرار دادن یک تماس ویدیویی از واشنگتن به نیویورک در سال 1927. تلویزیون خوراک تنها کار می کرد یکی از راه های پس از آن در نیویورک می توانید ببینید مردم در واشنگتن و نه راه دیگری در اطراف. AT&T جمهور Walter S. Gifford در آن زمان گفت که دستگاه های مانند این که سرانجام “اضافه کردن قابل ملاحظه ای به انسان آرامش و شادی.”

AT&T کار می کرد برای چندین دهه تلاش برای بهبود این دستگاه که ابتدایی و اتاق به اندازه خود در نسخه های اولیه. این شرکت با معرفی “دو راه تلویزیون تلفن” لقب Iconophone در سال 1930 و پس از آن در ’60s آن معرفی شده بسیار پیشرفته تر تدبیر به نام Picturephone در نمایشگاه جهانی در نیویورک است. کسانی که آن را آزمایش شکایت از بد عکس با کیفیت و بی دست و پا کنترل می کند.

این Picturephone آیا رفتن به بازار در سال 1970 زمانی که مشتریان در پیتسبورگ می تواند ثبت نام برای خدمات و اجاره تجهیزات برای $160 در هر ماه به علاوه هزینه های اضافی شامل بیش از 30 دقیقه از زمان تماس. این بود که بسیار گران قیمت و AT&T قطع این پروژه در سال 1978. هر چند آن را اختراع چندین بیشتر تلفن های تصویری در طول سال از جمله پر رنگ $1,500 ویدیویی 2500 AT&T به حال هرگز عمده تجاری موفقیت با مکالمه تصویری.

چند دهه بعد متصل به اینترنت کامپیوتر و گوشی تبدیل تمام گزاره چت تصویری به خصوص بعد از سرعت پهن باند به هنجار تبدیل شد. و هنگامی که اسکایپ عرضه در اوایل aughts هر لپ تاپ با وای فای و یک وب کم تبدیل شد به یک تلفن تصویری. سپس در سال 2011 آیفون 4 همراه با یک دوربین رو به جلو و FaceTime چت تصویری است که مشغول به کار در شبکه های 3G و میلیون ها نفر از مردم می تواند تماس های ویدئویی را بر روی بروید. اما آن را نمی بلافاصله گرفتن. در اطراف آن زمان حتی یک پنجم آمریکایی ها سعی کرده بود تماس تصویری به صورت آنلاین و یا بر روی تلفن خود را.

در حالی که من به یاد داشته باشید تلاش FaceTime زمانی که آن را راه اندازی تا همه گیر من در واقع هرگز می خواستم برای چت تصویری به جای صحبت کردن در تلفن و یا بیش از متن به خصوص در زندگی شخصی من است. من فقط همیشه به یاد داشته باشید احساس قطع یا پریشان در چت ویدئویی قبل از همه گیر — و به نظر می رسد من به تنهایی در آن است. یک گروه از محققان دانشگاه ییل به تازگی دریافتند که ما در واقع می تواند درک احساسات بهتر از طریق صدا از ویدئو.

در سال های اخیر هر چند ویدئو کنفرانس تبدیل شده است ضروری در صنایع خاص. دانش کارگران و کسانی که لوکس از کار از راه دور به طور فزاینده با اتکا بر فن آوری است. کیفیت تماس های ویدئویی نیز بسیار بهبود یافته و آن را به نظر می رسد بهتر است که شرکتها در رقابت با یکدیگر برای برقراری تماس احساس طبیعی تر و واقع بینانه است.

گوگل چت تصویری تکنولوژی در حال حاضر در استخدام هوش مصنوعی برای تنظیم کردن سر و صدای پس زمینه به عنوان مثال و Facebook با استفاده از هوش مصنوعی مجهز به دوربین در پورتال مجموعه خود را از تصویری-تماس دستگاه به مسیر حرکت افراد است. اندرو Bosworth, Facebook سر از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به من گفت این شرکت طراحی شده این قابلیت را به “نگه داشتن آن را احساس مانند آن را زنده به عنوان مخالف به این تصویر ثابت است که مغز خود را از نوع شروع می شود مات کردن آن چیزی است که اتفاق می افتد با بسیاری از تماس تصویری نصب setups.”

در عین حال ضعف های اساسی با متوسط به طور کلی باقی بماند. تماس های ویدئویی به طور معمول کار بیشتر از یک تماس تلفنی و اگر فقط به این دلیل آنها نیاز به یک حس اضافی و آنها کاملا نمی زندگی می کنند تا به صحت یک جلسه در شخص. هنوز آنها در بر داشت یک خانه در اتاق کنفرانس. بسیاری از شرکت های فن آوری شرکت ها در حال حاضر ساخته شده خود چت تصویری سیستم عامل با برجسته ترین آنهایی که مانند دیدار با گوگل و مایکروسافت تیم با هدف کسب و کار مشتریان است. و البته زوم که همه ما خسته از در حال حاضر.

چه می آید بعد از زوم خستگی چیزی است که من می خواهم تماس بگیرید زوم رضایت. این غیر قابل اجتناب است.

در طول همه گیر همه ما آغاز شده و با تکیه بر چت تصویری تکنولوژی برای مراقبت های بهداشتی, دین و مذهب, سرگرمی, و به سادگی با نگه داشتن دوستان است. آن باقی خواهد ماند مربوط به زندگی ما رفتن به جلو به خصوص برای کار. بسیار شبیه به کسانی که gobsmacked توسط تلفن از یک قرن پیش, ما به احتمال زیاد شاهد تغییر و تحول در ارتباطات — یک جهش رو به جلو و بدون بازگشت. جدید ترین چیزی که ترسناک است ناقص و اغلب خارج از قرار دادن. ما نیز ممکن است بهترین را از آن.

“ما مجبور به استفاده از این ابزار برای چیزهایی که ما در غیر این صورت هرگز از خواب مانند خرید و فروش خانه گفت:” نیکول الیسون یک استاد دانشگاه میشیگان دانشکده اطلاعات است. “ما در اصل بیرون آمدن از این بهتر کالیبره شده حس از آنچه ما واقعا نیاز به انجام چهره به چهره است.”

ما ممکن است به عنوان مثال نیاز به رفتن به مطب دکتر به عنوان اغلب. در حالی که پزشکی از راه دور وجود داشته است و برای سال همه گیر و همه نوع از انتصاب دکتر را به اتفاق می افتد آنلاین. برخی از کارشناسان فکر می کنم وجود دارد هیچ دلیلی برای بازگشت و ادعا کرد که بیش از نیمی از ما بازدید دکتر نیازی در فرد و نشست. تحقیقات همچنین نشان داده است که پزشکی از راه دور است که به طور قابل توجهی موثرتر از سنتی در شخص بازدیدکننده داشته است برای مراقبت از سلامت روان و این فواید می تواند به این معنی است که مردم به دنبال کمک.

همچنین با توجه به ارزش است که تماس تصویری را مفید ترین برنامه های کاربردی فراتر از به سادگی اجازه می دهد دو نفر را به گپ زدن با یکدیگر است. چند تن از کارشناسان و تصویری چت نمایندگان شرکت من مصاحبه آورده های مختلف مورد استفاده برای فناوری: به عنوان یک افزودنی به غیر از محدود کردن حالات مانند یک بچه, جشن تولد. در حالی که این بیماری همه گیر به معنای آن است که احزاب باید به اتفاق می افتد بیش از زوم یا FaceTime وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی تواند شامل یک قطعه تصویری به عنوان تهدید ویروس فروکش. مادر بزرگ و پدر بزرگ نبودند قادر به سفر ؟ آتش تا وب کم و قرار دادن آنها در تلویزیون وقتی که آن زمان برای منفجر کردن شمع.

این ایده ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب اما میزبانی یک مهمانی با یک چت تصویری جزء قطعا برای تلفن های موبایل کمتر عجیب و غریب امروز از آن را شش ماه پیش. اگر آن را در حال حاضر مشهود است که ویدئو کنفرانس به حال تبدیل شدن به یک عامل اصلی بسیاری از ادارات است که می تواند آن را برجسته ما بخشی از زندگی اجتماعی است که یک ایده جدید به من. که توضیح می دهد که من تعجب اولیه زمانی که مردمی از تیم مایکروسافت شروع به گفتن من چگونه خود را در محيط کار نرم افزار گرفته بود در نقش های جدید مانند شبکه های اجتماعی در بسیاری از کاربران زندگی می کند. به عبارت دیگر این بیماری همه گیر است و اساسا تغییر روابط ما با این ابزار و با فضاهای دیجیتال به طور کلی.

“من فکر می کنم یکی از با دوام چیزهایی که اتفاق می افتد در اینجا این است که ویدئو و پخش — نه اما به یک گروه کوچک — آنچه اتفاق می افتد در زندگی ما در واقع رفتن به نسل بعدی شبکه اجتماعی” Jared Spataro شرکت معاون رئیس جمهور برای Microsoft 365, گفت:. “من متقاعد شده است که خواهد شد که درست است.”

اما همانطور که ما یاد گرفته ایم از زوم این دوره meltdowns repurposing دفتر نرم افزار برای ما زندگی اجتماعی است که یک کسب و کار روی حیله و تزویر. بخشی از دلیل ما احساس خستگی از تماس های ویدئویی در طول همه گیر است زیرا این تکنولوژی طراحی شده برای هدف های مختلف از داشتن مجازی مبارک ساعت و یا میزبانی از فارغ التحصیلی ، آن را حتی بدتر اگر شما با استفاده از همان لپ تاپ برای کار تماس و سرگرم کننده بار. ترفند کوچک مانند مجازی پس زمینه و سرگرم کننده فیلترهای کمک به زنده شدن تا چیز اما نسل بعدی این شبکه اجتماعی خواهد به نفع واقعا از برخی از سخت افزار جدید.

Tech وبلاگ نویسان نگران پورتال هنگامی که آن را راه اندازی به دلیل صادقانه است که می خواهد برای قرار دادن یک دوربین و میکروفون ساخته شده توسط حریم خصوصی کابوس است که Facebook در خانه خود? اما به همه گیر شروع به تغییر چگونه بسیاری از ما فکر می کنم در مورد حفظ حریم خصوصی شاید اختصاصی تلفن تصویری نیست خیلی ترسناک بعد از همه. به نگرانی های حریم خصوصی فقط ممکن است کار خود را به عنوان بیشتر مردم را بیشتر تماس های ویدئویی و شرکت ها همچنان به بهبود فن آوری است.

اختصاصی تصویری-تماس با دستگاه ممکن است در نهایت آماده بود ، Facebook به من گفت که پورتال فروش افزایش یافته است توسط یک عامل از 10 از اواسط ماه مارس; آنها بنا به گزارش “بسیار پایین” به تازگی به عنوان در پاییز گذشته. این شرکت همچنین با فروش $150 پورتال تلویزیون است که اساسا یک وب کم برای اتاق نشیمن خود را.

پس از آن وجود دارد لانه Hub حداکثر یک صفحه نمایش هوشمند از گوگل است که به تازگی به دست آورد توانایی میزبان گوگل و گوگل دیدار گروه تماس های ویدئویی. (آمازون اکو نشان می دهد که دستگاه های مشابه اما فاقد گروه تماس از ویژگی های در حال حاضر.) حتی زوم در حال حاضر فروش سخت افزار خود را با همکاری با یک شرکت به نام DTEN در “all-in-one شخصی همکاری دستگاه” است که دوربین های متعدد است که انطباق با اتاق های مختلف. این شرکت اعلام کرد جدید زوم برای صفحه اصلی ابتکار در اوایل این هفته و در حال حاضر مصرف preorders برای اولین بار دستگاه DTEN من.

“این فقط آغاز” گال از زوم به من گفت. “اما من فکر می کنم این ایده است که شما با استفاده از لپ تاپ خود را در همه زمان ها برای برقراری ارتباط است. شما با استفاده از یک دستگاه اختصاص داده شده است که خارج از آن است که نوع دقیق است.”

A large screen sits on top of a desk.
این DTEN من 27 اینچ صفحه نمایش لمسی دستگاه است که به طور خاص طراحی شده برای ساخت واقعا خوب زوم تماس.
زوم

در زندگی سابق, پوشش, اسباب بازی من تست های زیادی از این دستگاه ها و تلاش برای درک اینکه چگونه آنها می خواهم به بسیاری از افراد در زندگی روزمره. هنوز حدود یک هفته بعد از اقامت در خانه سفارشات تا به حال به دام افتاده من در آپارتمان من, همه من می خواستم یک بهتر است تلفن تصویری ماشین. در پایان من یک Logitech زندگانی یک وب کم HD که مرده ساده برای استفاده و حرکت در اطراف آپارتمان. هنگامی که زمان می آید و من می توانم آن را در بالای تلویزیون من و دعوت از خانواده من به جشن تولد من, که در آن آنها قادر خواهید بود به عادی تر-ظاهری گفتگو با همسر من و من و ما دو unhinged chihuahuas.

امکانات برای حلق آویز کردن در فضاهای دیجیتال دریافت هیجان انگیز تر زمانی که شما نگاه به آینده بسیار نزدیک. مجازی hangouts در حال حاضر خیلی عجیب و جالب است. در ماه های اخیر ما شاهد انفجاری محبوبیت Animal Crossing: New Horizons یک بازی نینتندو که به شما امکان ساخت جزیره خود را و کشف دنیای دیجیتال ساخته شده توسط دیگران است. نیز وجود داشته اند تعداد رو به رشد مجازی رویدادهایی مانند کنسرت در Fortnite.

این ذهن روشن در Oculus امیدوارم که این روند ترجمه برای واقعیت مجازی که در آنها ساخته شده است یک برنامه اجتماعی به نام Facebook افق. در حال حاضر در نسخه بتا این برنامه به نظر می رسد مانند یک کمی بیشتر کارتونی نسخه pixelated جهان در dystopian, هیجان انگیز آماده یک بازیکن و همچنین مرا به یاد زمان مارک زوکربرگ تور طوفان زده پورتوریکو در VR استفاده از Facebook فضاهای برنامه.

از تمام شرکت های آینده با راه های جدید ما می توانیم بحث را به یکدیگر آنلاین, Facebook و Oculus ممکن است بهترین موقعیت برای یک تحول رادیکال. حداقل این است که این تصور من از مکالمه من با Bosworth, the Facebook اجرایی مسئول پورتال و همچنین شرکت Oculus را بدست آورد. آینده واقعا داستان های علمی تخیلی الهام گرفته از هولوگرام-بر اساس تجارب صدا خیلی برای من جالب تر از صحبت کردن با یک دانه دار 2D تصویر بر روی صفحه نمایش.

“تنگناها است که ما باید به مردم ارائه واقعیت افزوده چشم انداز است که ما نوع به اشتراک گذاری — که در آن ما باید کسانی که هولوگرام صحبت کردن به مردم و آن احساس می کند مانند شما در حال دیدن آنها را چهره به چهره کسانی که دقیقا مشکلی که ما در حال مقابله با گروه من در در آر/VR” Boz به من گفت. “اما کسانی که احتمالا برای رفتن به یک کمی بیشتر از حداقل یک سال به دور است.”

پس از آن تردید است که ما خواهید بود صحبت کردن به هولوگرافی نسخه از هر یک از دیگر در دو سال است. اما با تکنولوژی که ارائه می دهد واقعی تصاویر سه بعدی بدون نیاز به عینک و یا یک هدست وجود ندارد. در اوایل سال جاری بر اساس بروکلین راه اندازی به نام به دنبال عینک شروع به حمل و نقل جهان را با بالاترین وضوح نمایش هولوگرافی که به نظر می رسد مانند یک جعبه شیشه ای و ایجاد یک تصویر پویا شناور در فضا است. آن را سخت به تصور کنید با استفاده از یک دستگاه شبیه به این برای تماس های تصویری از نور-رشته فناوری می تواند تصویر را از چهره ای شبیه به چهره واقعی.

مفهوم دیگری برای ساخت تماس های ویدئویی احساس بیشتر شبیه به زندگی واقعی تعاملات خود را با الهام از یک پنجره. آن را به نام میدان و یک دوربین مجهز به صفحه نمایش خواب توسط آينده در Argodesign خود توصیف “نوآوری شرکت” مستقر در Austin, Texas.

به معنای استفاده در محل کار مربع است که مجهز به یک سایه است که شما می خواهم اسلاید تا زمانی که شما در دسترس و همکاران می تواند به طور موثر در افت و چت از طریق این پنجره مجازی. وجود دوربین های متعدد در این واحد و با هم ایجاد یک اثر اختلاف منظر است که نه کاملا 3D اما ایجاد برخی از ابعاد در تصویر. Mark Rolston, بنیانگذار Argodesign می گوید: این شرکت کار نمونه های اولیه از این میدان و به نظر می رسد مشتاق برای یک شرکت شروع به تولید دستگاه و یا چیزی شبیه به آن.

“ما می دانیم که این امکان وجود دارد و ما می دانیم کسی که آن را” Rolston گفت. “ما واقعا نگران آن لحظه که نقطه عطف. ما فقط تلاش برای آزار دادن جهان کمی.”

که تمایلات مبالغ کل تاریخچه چت تصویری. ما فیلدینگ teases از قرن 19. هر اختراع جدید می آید یک کمی نزدیک تر به یک محصول است که واقعا کار می کند و می تواند ما را به هم نزدیک است. اما حتی در این دوران از اپل چیزی است که هنوز هم کاملا حق با تماس های ویدئویی. این تکنولوژی به نظر می رسد مانند آن را به ارث برده و بسیاری از مشکلات اولیه تلفن اما بدون مبارکه موفقیت است.

سپس دوباره چه زود تلفن بنابراین تحول? در یک نقطه خاص از یک توده مهم از مردم آنها را و کسانی که تا به حال آنها را با استفاده از آنها را — زیادی. در حال حاضر یک توده مهم از مردم چت تصویری, تکنولوژی, و با تشکر از همه گیر ما در حال استفاده از آن است. بنابراین در هولوگرام.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>