آنچه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه ممکن است نگاه مانند

پنج سال پیش Oren Cass شنبه در مرکز حزب جمهوری خواه. Cass سابق مشاور مدیریت که در خدمت به عنوان سیاست داخلی مدیر برای میت رامنی در مبارزات انتخاباتی و پس از آن به عنوان یک عضو ارشد در حزب محافظه کار منهتن موسسه. اما پس از آن او راه اندازی یک شورش.

امروز Cass نویسنده یک بار و آینده کارگر و بنیانگذار و مدیر اجرایی آمریکایی, قطب نما, جدید فکر می کنم تانک ایجاد شده را به چالش جناح راست اقتصادی اسلام ، Cass فکر می کند محافظه کاری خود را از دست داده در راه تبدیل شدن به وسواس با پایین نرخ مالیات و شبه مذهبی ستایش از بازار.

چه محافظه کاران نیاز او فکر می کند در حال پاک کردن اهداف اجتماعی است که می تواند ساختار کاملا جدید اقتصادی دستور کار: یک چشم انداز قرار می دهد که خانواده ها شانه خالی رشد اقتصادی به عنوان تمام شود-پایان-تمام سیاستگذاری و رسمیت می شناسد inescapability از مداخله دولت در اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و احتمال — هر چند مشخص نیست — برای از دست دادن در سال 2020 است. و سپس Cass فکر می کند جمهوری خواهان را انتخاب: برای بازگشت به یک “قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن” اجماع و یا به ساخت یک “پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آینده” — که او امیدوار است جلوگیری خواهد شد بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند سیاستمداران از حال افزایش است.

در این گفتگو Cass, و من در مورد چگونگی زمان-شاخص های اقتصادی-شکست رابطه بین اقتصاد و فرهنگ, چرا Cass معتقد است تولید نیست — مصرف — باید در کانون توجه سیاست های عمومی, مشکلات با توجه به جامعه ما اختصاص وضعيت به مشاغل مختلف, نقش قدرت های بزرگ در تعیین نتایج بازار و محافظه کار در این مورد در برابر بنیادگرایی بازار.

ما همچنین بحث در مورد چرا Cass پشتیبانی از اتحادیه های کارگری و سیاست صنعتی اما نه یک شغل تضمین و یا بودجه عمومی مراقبت از کودک, چه آینده حزب جمهوری خواه پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که آیا Cass سیاست های به اندازه کافی بزرگ هستند برای حل مشکلات او را شناسایی و بیشتر.

گزیده ای از ویرایش مکالمه ما به شرح زیر است. کامل مکالمه شنیده می شود در این Ezra Klein نشان می دهد.

Ezra Klein

موضوع عمده ای از کتاب خود را که قطع ارتباط بین آمار اقتصادی و اصل رفاه است. چه شاخص های رفاه اجتماعی و موفقیت است که ما باید توجه کمتر به? آنهایی که ما باید توجه بیشتری به?

اورن Cass

من فکر می کنم یکی از ما باید توجه کمتر به کل تولید ناخالص داخلی است.

ما انجام بسیاری از تجزیه و تحلیل در مجموع سطح. و در یک کشور به عنوان بزرگ و متنوع به عنوان ما می گویند که رشد X درصد در سال گذشته واقعا به شما می گوید بسیار کمی در مورد چگونگی هر گروه از مردم در هر مکان داده شده است مراتب. که قادر به تمرکز و بپرسید “چه کسانی هستند که نمی انجام این کار به خوبی انجام می دهند ؟” مهم و حیاتی است.

قطعه دوم آن است که تولید ناخالص داخلی است که از لحاظ فنی اندازه گیری خروجی اما ما تمایل به تجزیه و تحلیل آن پس ما توزیع و منتقل شده پول در اطراف و درک آن را به عنوان یک اندازه گیری از مصرف است. من فکر می کنم مصرف بزرگ است. من یک ضد رشد و ضد ماتریالیسم مرد در همه. اما من فکر می کنم در حاشیه افزایش مصرف هنگامی که آن را به اندازه تلویزیون شما احتمالا همه نیست که وابسته به افراد خوب بودن یا شادی و سلامت و یا قدرت خود را خانواده خود را در جوامع و به خصوص توانایی خود را برای حمل به جلو سالم خانواده ها و جوامع را از طریق فرزندان خود را به نسل بعدی.

من فکر می کنم ما باید توجه بیشتری به آن چیز: مردم تشکیل ثبات خانواده ، آنها قادر به رسیدن به خودکفایی برای خود فراهم می کند کمک به جوامع خود را? و سپس ما یک روند پایدار که در آن است به بازتولید نسل بعدی به طوری که مردمی که کودکان و نوجوانان امروز و یا ترک دبیرستان امروز در یک موقعیت برای انجام این کار نیز هست.

Ezra Klein

بیایید خاص: آنچه که در سبد خرید خود از شاخص های که شما فکر می کنم مهم است ؟

اورن Cass

من فکر می کنم یکی که واقعا مهم است این است که نرخ پس انداز. نه مجموع نرخ پس انداز. من می خواهم به دانستن نرخ پس انداز برای خانواده معمولی و به طور خاص خانواده معمولی با زندگی کودکان در خانواده است. اگر شما نگاه کنید به بالا نرخ پس انداز است که به شما می گوید که هر دو attitudinally مردم صرفه جویی و سرمایه گذاری و برنامه ریزی به سوی آینده و اقتصادی که آنها متکی انتقال پرداخت و در تلاش برای پرداخت فقط که ماه صورتحساب. آنها در واقع به یک محل که در آن آنها قادر به خالص تولیدی همکاران. به طوری که یک اقتصادی اندازه گیری است که من فکر می کنم بسیار مهم است.

مربوط به این سوال که مانند دستمزد متوسط — من فکر می کنم که یکی از مهم به نگاه. من فکر می کنم وضعیت خانوادگی بسیار مهم است. امروز خانواده تشکیل هستند در وهله اول. افرادی که بچه ها در حال گرفتن ازدواج کرده و یا مردم را داشتن بچه ها در همه. بنابراین هر دو ازدواج و نرخ باروری رای دادن واقعا مهم به نگاه. سپس ترکیبی از آن را به شما بگویم سهم مردمی که اساسا در روابط پایدار و سهم کودکان و نوجوانان که در حال مطرح در این نوع از خانواده ها.

آخرین چیزی که من فکر می کنم واقعا مهم است که به دنبال در سلامت اقتصاد محلی و جوامع است. تاپیک جذاب نمودار است که می آید از یک تجزیه و تحلیل است که نیویورک تایمز انجام داد که در آن آنها فقط نگاه کانتی شهرستان در سهم درآمد شخصی است که از انتقال پرداخت. آنها مقایسه ’70s که در آن اساسا در تمام شهرستان ها می شد و در 10 تا 20 درصد درآمد شخصی از انتقال به اواخر-2000s که در آن شما می توانید تا 30 40 درصد در بسیاری از مکان و تا بالای 50 درصد در برخی از.

گذشته از چگونه شما احساس می کنید در مورد هزینه های دولت و یا توزیع مجدد که انتقال به شما می گوید در مورد یک اقتصاد است که به درستی کار نمی کند. بسیاری اگر نه بیشتر نقاط کشور در واقع نمی تواند تولید چیزهایی است که بقیه کشور یا جهان می خواهد. آنها به معنای واقعی کلمه به جای صادرات نیاز است. آنها تجارت ثبت نام از مردم در جوامع خود در این برنامه ها برای منابع آنها می خواهند از جاهای دیگر. خارج شدن از مدل من فکر می کنم بسیار حیاتی برای داشتن یک ماندگار ملت برای دراز مدت است.

Ezra Klein

این فید به شما هسته اصلی بحث در این کتاب که با شما تماس “کاری فرضیه” و تقریبا مانند یک کار هدف: “که یک بازار کار است که در آن کارگران می تواند پشتیبانی قوی خانواده ها و جوامع مرکزی تعیین کننده در دراز مدت رفاه و باید در کانون توجه سیاست های عمومی.”

و من می خواهم به بحث در مورد آن و آنچه که بدان معنی است اما من همچنین می خواهم به آن را متمایز از آنچه شما در حال تلاش برای جایگزین. بنابراین در صورتی که Oren Cass هدف یا فرضیه شما چه فکر می کنم غالب هدف یا فرضیه در احزاب جمهوری خواه و دموکرات به طور سنتی شده است ؟

اورن Cass

راه من آن را توصیف رشد است به علاوه توزیع مجدد این ایده که ما در حال رفتن به دریافت کل تولید ناخالص داخلی است و ایجاد یک بزرگتر ، و هنگامی که ما بزرگتر پای ما ممکن است مبارزه در مورد دقیقا چگونه به آن را کاهش دهد اما در پایان روز هر کس می تواند باید بیشتر پای. و بنابراین من می خواهم زبان در گونه تماس با این “اقتصادی تقوا.”

من فکر می کنم این مدل که غالب تقریبا قطعا از نوع ’80s طریق به چند سال گذشته و مسلما هنوز هم غالب برای اکثر مردمی در واشنگتن است.

دو طرف تا به حال نمایش های مختلف از چگونه شما می توانید بیشترین رشد و پس از آن آنها تا به حال نمایش های مختلف چقدر توزیع مجدد شما انجام دهد. اما من فکر می کنم در پایان روز وجود دارد گسترده توافق که تا زمانی که خود ترکیبی از عوامل منجر به رشد پای همه شما می تواند اعتماد به نفس است که شما به موفقیت.

Ezra Klein

و چگونه است که نظر شما متفاوت است ؟

اورن Cass

من فکر می کنم پای خوب است اما به overstretch استعاره من فکر می کنم این مسائل که پخت پای. بسیاری از آنچه که منجر به رفاه و رضایت از زندگی و تشکیل خانواده و قدرت و جامعه قدرت پایین می آید به تولید طرف معادله.

آیا من چیزی که با ارزش با دیگران ؟ ایجاد کنم چیزی از ارزش است که منجر به رفاه دیگران ؟ من فکر می کنم که بسیار حیاتی است به همه این چیزهایی که ما در مورد مراقبت بیشتر در پایان روز از مصرف طرف.

در یک دنیای ایده آل شما: شما رشد اقتصاد در راه است که شامل و شامل همه به عنوان یک تولید کننده و تضمین می کند که همه آنها تبدیل شدن به سازنده تر در طول زمان. و پس از آن همه می شود بیشتر پای و احساس می تواند به کمک آنها آن را پخت. اما من فکر می کنم که این راهی است که ما به دنبال رشد از هر دو طرف یا فقط نادیده تولید طرف معادله یا به طور فعال تضعیف آن است.

استاندارد تجزیه و تحلیل اقتصادی می گوید مصرف کننده رفاه مهمه. تجزیه و تحلیل اقتصادی می گوید هدف این است که برای دریافت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در حالی که انجام به عنوان کمی به عنوان امکان پذیر است. و بنابراین راه ما ارزیابی سیاست شده است گفت: “چقدر چیز می تواند ما را در تولید به مصرف؟” و ما هم اهمیتی نمی دهند و یا حتی بی ارزش کار انجام شده برای تولید آن است. و من فکر می کنم که ما را بسیار گمراه.

Ezra Klein

چیزی است که شما بوده ام به هل دادن و شده منبع برخی از مبارزه خود را با دیگران در محافظه کار جنبش است که در اطراف سیاست صنعتی. می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد تفکر خود را وجود دارد ؟ چه نوع از سیاست صنعتی شما می خواهم برای دیدن امریکا داشته باشد ؟

اورن Cass

در مفهومی سطح چیزی که مهم است به رسمیت شناختن است که وجود دارد برخی از چیزهایی که بازارهای بسیار خوب و برخی از چیزهایی که در بازار انجام نمی. اگر ما نگران خاص صنایع — انواع خاصی از فعالیت های اقتصادی که ما فکر می کنم در حال رفتن به با ارزش برای توسعه اقتصاد ملی بیش از زمان — که چیزی است که سرمایه گذاران خصوصی در حال رفتن به فکر می کنم در مورد زمانی که آنها تخصیص سرمایه خود را.

اگر ما در مورد مراقبت از آن ما در حال رفتن به مجبور به استفاده از سیاست های عمومی برای پیشبرد آن است. و من فکر می کنم ما باید در مورد مراقبت از آن است. من فکر می کنم اقتصاد صنعتی — که منظورم به طور گسترده تولید و استخراج منابع و حمل و نقل و زیرساخت های, همه چیز در دنیای فیزیکی — فوق العاده مهم برای سلامت کلی اقتصاد و مسیر آن در دراز مدت است. آنها نیز اتفاق می افتد به فوق العاده مهم است به عنوان یک شکل از اشتغال زیرا آنها تمایل به جایی که به خصوص کمتر تحصیل کرده به خصوص نر و کارگران در حال سازنده ترین. بنابراین این نوع از مشاغل در واقع من فکر می کنم از نظر ارزش های اجتماعی.

در صورتی که ما نیاز به طراحی سیاست های عمومی که در حال رفتن به تشویق سرمایه گذاری در آن مناطق. سپس این لایه می شود که قرار دادن در بالا از آن است که ما در حال حاضر در جهانی اقتصاد که کشورهای دیگر در حال انجام این کار است. ناب مثال چین است که دارای یک سیاست تهاجمی سعی در جذب این نوع از فعالیت های اقتصادی به اقتصاد آن است. و اگر ما نمی خواهیم آن را به همه وجود دارد, پس از آن ما در حال رفتن به مجبور به پاسخ. این یک وضعیت خنده دار که در آن شما فکر می کنم بازار آزاد و تجارت آزاد مترادف هستند اما در واقع به اندازه شما در حال رفتن به تجارت آزاد, شما در حال رفتن به مجبور به درگیر شدن در بازار زمانی که شما در حال شرکای تجاری برای درگیر شدن در بازار خود را.

وجود دارد بسیاری از راه برای رفتن در مورد این. آمریکا قطب نما فقط قرار دادن این سمپوزیوم به نام “حرکت زنجیر” با تمرکز بر زنجیره تامین, که در آن ما را گرد هم آورده کارشناسان از تمام زمینه های مختلف در سراسر طیف سیاسی را فقط به بحث در مورد چگونه بسیاری از راه های مختلف وجود دارد به فکر می کنم در این مورد.

سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه است. ما مالیات می تواند بسیاری دوستانه به این نوع از فعالیت است. من فکر می کنم در برخی موارد ما نیاز داخلی تأمین منابع مورد نیاز است. ما فقط می توانید می گویند که ما در حال رفتن به دخالت در بازار, اما ما در حال رفتن به شما بگویم, شما به خرید جایی در این بازار داخلی است. راه های مختلف ما فکر می کنم در مورد آموزش روش های مختلف ما فکر می کنم در مورد مقررات روش های مختلف ما فکر می کنم در مورد آنتی تراست.

آن همه با هم می آید من فکر می کنم که در آن به جای فقط اقتصادی تقوا اگر این چیزی است که ما در مورد مراقبت از ما باید سیاست متفاوت است.

Ezra Klein

یکی از چیزهایی که من دیده ام شما نوشتن در مورد این است که چگونه مرکزی مبارزه در سمت راست در حال حاضر در مورد اینکه آیا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه تبدیل شدن به یک قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است. من می خواهم به گوش شما توصیف است که مبارزه در راه شما آن را ببینید. چه معنی آن را برای حزب جمهوری خواه ، اگر تهمت از دست می دهد در ماه نوامبر و یا اگر او فقط برنده دوره دوم و برگ پس از آن برای رفتن به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم در مقابل یک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

اورن Cass

من فکر می کنم وجود دارد جذاب پویا در سمت راست از مرکز در حال حاضر که در آن اگر شما نگاه کنید در موسسات — اگر شما به افراد کار های مختلف فکر می کنم تانک در رسانه ها و در سازمان ها و کنگره دفاتر وجود دارد فقط یک تن از مردم جذاب انجام کار جالب: تجدید نظر در اصول اول به چالش کشیدن عرف. این واقعا هیجان انگیز است. برخی از این فقط یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن به نوعی پاک کردن جدول و تمیز وجود دارد که یک حس است که هر چیزی می رود.

در عین حال اگر شما زوم کردن و نگاه کردن به موسسات شما می بینید تقریبا هیچ کدام از آن. شما ببینید نسبتا یکپارچه رویکرد است که اساسا می گوید: اگر ما نگه داشتن سر ما پایین, این نیز بگذرد — وجود دارد هیچ دلیلی که 2024 اولیه نمی تواند یک پخش 2016 اگر وجود داشت هیچ مغلوب ساختن پیشی جستن. که پویا من فکر می کنم یک مشکل واقعی است.

من فکر می کنم که مبارزه با بازی که در آن شما یک مقدار زیادی از نهادهای مهم مردمی در این نهاد که واقعا بر این باورند که آنچه در حزب جمهوری خواه نشان داده و چه محافظه کاری نشان داده شده از سال 2000 تا 2015 بود و جای مناسب برای بود و ما فقط نیاز به بازگشت به آن است.

سپس شما باید تعداد زیادی از افرادی که می گویند “نه این درست نیست.” به عنوان یک مفهومی موضوع بسیاری از این ایده ها بودند یا فقط اشتباه و یا منسوخ شده و قابل اجرا نیست به شرایط فعلی. در بالای آن وجود دارد یک مشکل سیاسی است که نوع ائتلاف است که این ایده ها ساخته شد برای به نظر نمی رسد به هر گونه بالقوه به عنوان یک ائتلاف اکثریت. بنابراین ما نیاز به انجام بهتر از آن است و این زمان برای انجام آن است.

هنگامی که شما قبول که گسترده قاب — که ما باید به فکر کردن در مورد پست-Trumpism نه فقط بازگشت به قبل از Trumpism — پس از آن هنوز هم وجود دارد هر تعداد از دعوا باید در مورد جزئیات. اما قضیه از تشکیل آمریکایی قطب نما بود برای گفتن در سطح سازمانی ما نیاز به شروع به ساختن برخی از چیزهایی است که می تواند در خانه برای پست-Trumpism. امید من این است که بسیاری از بزرگ راست-از-مرکز موسسات همچنان به رشد و با ما کار از خارج ما می توانیم نوع ارنج زدن آنها و تغییر جریان که همه شنا در.

به نظر من که تغییر کرده است به اتفاق می افتد بیشتر به صورت اساسی دلایل: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن “محافظه کار” پلت فرم و شیوه تفکر بود نه یک حق. و آن نیاز به تغییر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>