برج گرو پارک اعلام کرد ‘Carless روز بسته شدن جاده

برای بزرگنمایی کلیک کنید The car-free roads of Tower Grove Park are coming back — for a couple days a month. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • ماشین-رایگان جاده از برج گرو پارک می آیند — برای چند روز در ماه است.

برج Grove Park, برنامه ای برای تعطیل ترافیک ماشین در یک تعداد انگشت شماری از آن جاده ها برای چند روز به یک ماه گسترش به سقوط.

“آزمایش” در پاسخ به بازخورد مثبت آن را دریافت کرده و پس از بسته شدن همه پارک جاده های این بهار به عنوان یک راه برای اجازه می دهد بیشتر اجتماعی فاصله و آهسته گسترش COVID-19. ترافیک خاموش شد محبوب با بسیاری از پارک را برانگیخت که لذت می برد سرگردان ماشین-رایگان خیابان. اما منتقدان اشاره کرد که آن را ناشی از مسائل دسترسی برای افراد معلول است.

تمام جاده ها بازگشایی ماه گذشته اما این پارک اعلام کرد در این هفته تاریخ تعیین شده از جولای تا اکتبر زمانی که برخی از جاده ها بسته خواهد شد برای وسیله نقلیه ترافیک اجازه می دهد تا برای بیشتر بی خیال ترافیک پا.

آنها تماس بگیرید Carless روز.

این تعطیلی در درجه اول تحت تاثیر قرار نیمه شرقی پارک اما همچنین شامل پایان غرب.

شرق پایان تعطیلی شامل شمال, درایو, درایو اصلی و جنوب شرقی رانندگی از نزدیکی جنوب Grand بلوار ورودی به هومبولت دایره. برج گرو خیابان/مرکز صلیب باز باقی خواهد ماند به وسایل نقلیه است.

در اینجا بسته شدن برنامه برای east end:

دوشنبه-پنج شنبه, جولای 27, 28, 29, 30. (جنوب بلوار بزرگ باز برای دانش آموزان از Artscope تنها).

دوشنبه-پنج شنبه مرداد 17, 18, 19, 2o.

دوشنبه-پنج شنبه, سپتامبر 21, 22, 23, 24.

دوشنبه-پنج شنبه, اکتبر 19, 20, 21, 22.

همانطور که برای غرب پایان تعطیلی برنامه زیر را شامل شمال غربی و جنوب غربی درایو در نهایت بسته شدن کل غرب برای پایان دادن به ترافیک وسیله نقلیه در تعیین روز. برج گرو خیابان/مرکز صلیب در پایان غرب باز باقی خواهد ماند.

در اینجا بسته شدن برنامه زمانبندی برای پایان غرب:

چهار شنبه, آگوست 2.

پنج شنبه مرداد 16.

کامل نقشه های ترسیم تعطیلی در دسترس هستند در برج بیشه, پارک, وب سایت.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>