یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

گارد قدیمی, Netflix جدیدترین فیلم های پرفروش است که در واقع چند داستان عشق در یک اقدام بزرگ تلنگر کت.

بر اساس 2017 کتاب های کمیک نوشته شده توسط سرکش Greg Rucka و کشیده شده توسط Leandro فرناندز گارد قدیمی است که ظاهرا در مورد یک گروه از ماشین آلات کشتار که می تواند هرگز نمی میرند. اما واقعا در مورد درد تنهایی از بودن یک ماشین کشتار است که می تواند هرگز نمی میرند.

“اندی” (شارلیز ترون) یک.k.یک. Andromache از Scythia شده است زنده برای می دانم این را بهتر از هر کسی. داستان مجموعه در حال حاضر روز, اما اندی تولد predates یونانیان باستان. او در طول زمان آموخته است که تنها راه برای زنده ماندن برای همیشه این است که هرگز اجازه انسانهای رسیدن به نزدیک به او. بوکر یکی دیگر از اندی همکار جاودانه می گوید اندی از تجربه شخصی که در حال تماشای بچه های خود را مرگ نیست چیزی است که شما می خواهید به روی چیزی حساب کردن با. و آن را تبدیل به یکی از اولین چیزهایی که اندی می آموزد نیل (KiKi لین) جدیدترین علاوه بر این به انتخاب خانواده سربازان جاویدان.

جو (مروان Kenzari) و نیکی (Luca Marinelli) زن و شوهر که دور از اندی هرگز-مرگ خانواده هستند آنهایی که خوش شانس در میان گروه — از آنجا که آنها هر یک از دیگر برای همیشه و همیشه.

جو و نیکی نیست که قهرمانان اصلی در مدیر Gina Prince-Bythewood فیلم, اما پس از انتشار این فیلم در جولای 10, آنها شخصیت های که به دست آورد توجه زیادی به دلیل چگونه نادر آن است که مردان همجنسگرا برجسته هستند ، حتی نادر است که ما مجاز به تماشای جو و نیکی به اشتراک گذاشتن یک بوسه پرشور و فیزیکی دیگر لحظات محبت در سراسر فیلم.

و گارد قدیمی طول می کشد و داستان عشق خود یک گام بیشتر است. مستقیم مردم به طور منظم بخشی از اسطوره ها و افسانه ها اما تجاوز مردم به ندرت از ویژگی های آنها. این بار که queerness کند تا موسیقی پاپ در محبوب mainstreamed باستان, تاریخ, اسطوره ها و افسانه ها در آن گاهی اوقات می تواند در سراسر آمده مانند این نوشته در کد, یا, یافت شده در پانوشت و یا استفاده بیش از به عنوان “برادر” عشق یا دوستی نه عاشقانه و محبت.

که گارد قدیمی‘s جو و نیکی هستند unapologetic در مورد عشق خود را اجازه می دهد تا عجیب و غریب مردم و مردان همجنسگرا در خصوص این فرصت را به دیدن است که در طول تمام تاریخ ما شده است وجود دارد در تمام طول — و در این جریان به طور معمول heteronormative متوسط کمتر. که نمایندگی به خودی خود نه تنها خطر ناک اما انقلابی.

پس از این فیلم Netflix بکشد برتر وجود دارد یک صحنه خاص که بینندگان بحث کرده اند و بیش از بیش افزایش فوق محور جنگ و گلوله. میدوی را از طریق فیلم خائنانی هستند که به دنبال به سرقت اسرار جاودانگی — ضبط جو و نیکی بعد از یک حمله همه جانبه در اندی تیم. در حالی که حمل و نقل آنها را به آزمایشگاه که در آن دانشمندان قصد بهم زدن, prod و آزمایش بر روی آنها یک گارد امنیتی مسخره جو و نیکی درخواست اگر آنها در حال پیگیری. این احتمال وجود دارد که به برخی از عجیب و غریب مردم به تماشای این مسخره نیست بر خلاف مسائل ما شنیده ام در زمین های بازی و یا حتی در بزرگسالی است.

“شما یک کودک” جو snaps back. “او دوست پسر من. این مرد به من بیش از شما می توانید خواب. او ماه زمانی که من از دست رفته در تاریکی و گرما زمانی که من لرزیدن در سرما. و بوسه هنوز هم لرزش من حتی پس از یک هزاره. قلب او مملو با مهربانی که در این جهان است و شایسته نیست. من عاشق این مرد فراتر از اندازه و دلیل. او دوست پسر من. او تمام است و او بیشتر است.”

جو پاسخ برابر است با قطعات روح تلافی و شعر عشق. در قلب آن یک پیام ساده: که مستقیما مردم ممکن است هرگز به طور کامل درک آنچه در آن مانند به گی و برای پیدا کردن عشق. خود عشق است نه بهتر و نه عمیق تر اما ذاتی متفاوت است. عشق خود را جعلی است از نسل در حال تدریس است که آن را غیر طبیعی ممنوع و اشتباه توسط یک جامعه است که برای قرن ها تنزل عجیب و غریب مردم به حاشیه و ما را تشویق به مردم ما نیست.

گارد قدیمی می شود این سختی را از طریق اندی را شکسته داستان عشق عجیب و غریب دیگری عاشقانه. اندی و Quynh مبارزه با هم از طریق هزاران نفر از جنگ و آن را در ضمنی که آن دو را دوست دارم بیش از فقط افلاطونی. زمانی که دستگیر و شکنجه برای اینکه جادوگران Quynh جدا و پرتاب به آهن تابوت در پایین از اقیانوس.

“شما بیش از حد قدرتمند هستند با هم” گارد می گوید, اندی, به عنوان Quynh کشیده است دور.

نگهبان می تواند بدان معنی است که ترکیب خود را جاودانگی بود بیش از حد ترسناک است. اما او همچنین می تواند به معنای آن است که این دو زن و عشق خود را برای یکدیگر چیزی می ترسید ، از آن پس اندی زندگی هر روز حمل وزن از دست دادن Quynh.

آن چنان روشن است که نه نگهبان که جداگانه اندی از Quynh و نه کسی که به سخره نیکی و جو حتی می توانید شروع به درک که عجیب و غریب, عشق است فقط به عنوان قدرتمند به عنوان هر نوع دیگر. آن را نمی ممکن است بلافاصله مانند یک علاقمند به جنس مخالف, عاشقانه, اما, آن است که کمتر معنی دار است.

جو اعلامیه از شور و شوق برای نیکی نیز دعوت بیننده به تصور 1000 سال یا بیشتر آنها را دیده ام و با هم صرف. من برای یک, امید آنها برای دیدن دیدنی, احمقانه, چیزهای زیبا. ما یاد بگیرند که آنها ملاقات مبارزه در طرف مقابل از جنگ های صلیبی شده توسط هر یک از دیگر سمت های بسیار بسیار طولانی خواهد شد و ظاهرا همچنان به تحمل حتی بعد از همه از ما به نوبه خود به گرد و غبار.

خوشبختانه جو و نیکی اسطوره ای queerness است به دور از تنها تاخت و تاز به نوع در واقع گارد قدیمی کامل مکمل در رمان آهنگ آشیل.

یک هفته قبل از Netflix منتشر گارد قدیمیمن در تعطیلات در خانه به دلیل این است که ما چگونه تعطیلات را در حال حاضر و به پایان رسید خواندن مادلین میلر آهنگ آشیل. من در حال حاضر یک فن از میلر پس از خواندن Circeاو بازگویی جاویدان جادوگر و گنجه از ادیسه.

این آهنگ از آشیل است که میلر اولین رمان از سال 2012. او به زندگی به اسطوره آشیل از همدم خود پاتروکلوس را از نقطه نظر گفتن یک داستان در مورد عشق است که ماندگار هنگامی که نیروهای طبیعت سرنوشت و جنگ مصمم به پاره از هم جدا.

رشد من می دانستم که آشیل بود که مزاحم پا چیز و نقش مهمی در جنگ تروا اما من واقعا می دانستم که در مورد پاتروکلوس این بود که او واقعا خوب دوستان با جنس مخالف آشیل در سال 2004 را Troy.

فراتر از آن نیست-فیلم بزرگ آشیل و پاتروکلوس را همجنسگرایی بحث شده است و بیش از بیش معمولا پایین آمدن به تشریحی باستان فرهنگ یونانی و معانی “گی”. میلر می بیند و آن را ساده تر از آن است.

“من اضافه می کنم بیشتر به طور خاص است که من فکر می کنم این فرهنگ آماده است برای این نوع از داستان عشق که فراتر از جنسیت و زمان” میلر گفت: در یک Q&A در مورد این کتاب در وب سایت خود را. “من به عمد مجموعه ای را برای شما بگویم عمدا ‘, گی,’ داستان عشق; بلکه من عمیقا نقل مکان کرد و با عشق بین این دو شخصیت—که احترام و محبت برای هر یک از دیگر با وجود وحشت در اطراف آنها مدل و نوع رابطه ما همه می توانند به آرزوی.

میلر است توانایی غیر طبیعی به شما احساس رویایی, حتی دلتنگ صدای شما هرگز شنیده مکان شما هرگز شده است. رمانهای شما را مشتاق برای عشق واقعی شما هرگز فرصتی برای از دست دادن.

این آهنگ از آشیل چیزی است که شما باید به عنوان خوانده شده اگر شما فکر می کنم که گارد قدیمیکه صرف بیشتر از آن در زمان اجرا در متمرکز اندی آموزش نیل در مورد زندگی, شده اند باید در مورد جو و نیکی را بی نهایت دوست دارم بالاتر از همه چیز. آن را گسترش تم ها را لمس جو گفتار و فوقالعاده جنبه جاودانگی با تشکر از خدایان الهه ها و خدایان است.

اما این آهنگ از آشیل است که به راحتی به اندازه کافی زیبا برای روی پای خود بایستد. هر چند میلر می گوید او نمی عمدا مجموعه ای را به ایجاد یک گی, داستان عشق, این یک فانتزی است که unravels و توجیه احساسات و آسیب پذیری از تجاوز, تجربه, همجنس باز, سکس در خاص است. فقط به عنوان گارد قدیمی برای جدید Netflix بینندگان یا از طرفداران کتاب های کمیک این رمان زیاده روی تمایل به می خواهید و بدون توجه به تمایلات جنسی خود را. و گارد قدیمی و آهنگ از آشیل هر دو اطمینان عجیب و غریب خوانندگان که ما همیشه وجود داشته است — حتی زمانی که ما نمی همیشه دیده شده است و در تاریخ باستان کتاب.

گارد قدیمی است که در جریان Netflix بکشد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de