همه گیر شده است برای Netflix بکشد

سه ماه پیش Netflix اعلام کرد که آن را تا به حال دیده یک افزایش بزرگ در مشترکین جدید چون مردم گیر شد در خانه و در سراسر جهان در انتظار Covid-19 بیماری همه گیر.

بنابراین در نظر گرفتن این تکرار: Netflix بکشد می گوید که آن نیز بزرگی در فروردین ماه مه و ژوئن سال جاری — به خاطر مردم گیر شد در خانه و در سراسر جهان در انتظار Covid-19 بیماری همه گیر.

بیشتر به طور خاص: این شرکت به امضا رسید تا یکی دیگر از 10 میلیون بیشتر مشترکین و در حال حاضر 193 میلیون مشترک در سراسر جهان است.

در حرکت نزولی, Netflix گفت: همچنین چیزی است که این شرکت گفت: در سه ماهه گذشته: این نگرانی که فقط در مورد هر کسی که می خواهد به Netflix بکشد در این سال در حال حاضر برای آن را امضا بنابراین رشد آن نمی توان به عنوان عظیم در نیمه دوم سال است.

که خواهد بود یک مشکل همه Netflix بکشد بسیاری از رقبا از اپل به دیزنی به AT&T را HBO Max را دوست دارم. اما در حالی که تحلیلگران به حال حدس زده است که ورود تمام کسانی که رقبا خواهد قطع به Netflix رشد که نکرده panned. و این واقعیت است که وال استریت اجازه می دهد تا Netflix به میلیاردها دلار بدهی دارد که با استفاده از آن به خرید و بازگشایی از نشان می دهد تلویزیون و فیلم, به این معنی است که Netflix شده است قادر به حفظ و نشان دادن محصولات جدید به مشتریان خود در حالی که برخی از آن محتاط رقبا به حال زمان سخت نگه داشتن.

اما حتی Netflix بکشد می تواند به دفع کردن بیماری همه گیر برای همیشه لطفا برای. این شرکت می گوید که از آن خواهد شد مقدار زیادی از چیزهای جدید به مردم نشان می دهد در این سال, اما که در سال آینده آن را به یک “بیشتر در نیمه دوم وزن محتوا تخته سنگ در نظر ما بزرگ عنوان.” ترجمه: اگر شما هنوز هم برای پناه گرفتن در خانه و در فوریه, شما در حال رفتن به مجبور به کار سخت تر برای پیدا کردن Netflix مسائل شما می خواهید به تماشای.

پس از آن دوباره ما در unchartered آب در اینجا.

سه ماه پیش Netflix بکشد گفت که آن را امضا کرده بود 16 میلیون مشترک به جای 7 میلیون آن در حال برنامه ریزی شده در — و که تمام 9 میلیون اضافی مشترکان نشان داد در ماه مارس زمانی که کشور در سراسر جهان گفت: شهروندان خود را به ماندن در خانه.

در آن زمان مدیر عامل Netflix Reed Hastings گفت: او فکر کرد که این شرکت ممکن است ثبت نام یکی دیگر از 7.5 میلیون مشترک در آوریل, مه یا ژوئن — و یا آن را نمی ممکن است چرا که هیچ کس تا کنون پیش بینی های مالی در طول یک بیماری همه گیر قبل از. او توضیح داد که Netflix را پیش بینی به عنوان “یک دسته از ما احساس باد.”

در اینجا چیزی است که ما به نظر می رسد به دانستن در حال حاضر: Netflix بکشد به نظر می رسد هدف ساخته شده برای رشد در یک بیماری همه گیر. همانطور که من نوشت: در ماه آوریل:

این یک اینترنت-کسب و کار تنها که نشده تا به حال به قطع خدمات خود را در هر راه و آن را به یک اشتراک مبتنی بر کسب و کار است که نمی توانید هر گونه پول از تبلیغات پس از آن نمی باید به نگرانی در مورد سقوط این صنعت.

Netflix نیز در حال حاضر در یک موقعیت خوب برای سوار شدن از همه گیر: در حالی که این میلیاردها دلار بدهی در آن است که تولید مقدار زیادی از پول هر ماه از مشترکان است.

یکی دیگر از چیزی که ما می دانیم: Reed Hastings است که دیگر مدیر عامل Netflix او co-مدیر عامل شرکت. هیستینگز اعلام کرد که او تا به ترویج Ted Sarandos خود دیرین سر از محتوای به اشتراک گذاشتن روی عنوان بالا با او. این یک سیگنال که Sarandos است به احتمال زیاد در نهایت موفق Hastings هر چند Hastings می گوید که او “متعهد به Netflix برای مدت طولانی.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>