گرمترین روز سال در St. Louis اتفاق می افتد در این آخر هفته

چهار شنبه 17 جولای سال 2020

ارسال شده توسط Jaime درده در پنج شنبه, ژوئیه 17 سال 2020 در 12:29 PM

ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا صادر کرده است یک هشدار برای منطقه سنت لوئیس به دلیل برخی از خطرناک گرما حرکت در این آخر هفته.

گرما انتظار می رود که شاخص به بیش از 100 درجه از امروز شروع و ادامه هر روز این آخر هفته. با گرما شاخص انتظار می رود برای رسیدن به 110 فردا این شنبه انتظار می رود که داغترین روز از سال تا کنون است.

اما این همه نیست. در یک پست در Facebook ملی خدمات آب و هوا نیز در این گفت:

“آن خواهد بود و حتی داغتر روز یکشنبه به خصوص در امتداد و جنوب I-70 با برخی از مکان های نزدیک شدن به 100 درجه با حرارت شاخص ارزش در حدود 110. این شرایط تا حد زیادی افزایش شانس خود را از گرما مربوط به بیماری است.”

به منظور جلوگیری از گرما بیماری های مرتبط با این سازمان توصیه می کند نوشیدن مقدار زیادی آب از پوشیدن لباس های سبک وزن و اجتناب از فعالیت شدید.

اگر شما تا به حال بزرگ, هوای آزاد, برنامه ریزی برای این آخر هفته آن را خیلی دیر نیست برای تغییر آن است. شاید جست و خیز در نظر گرفتن یک پیاده روی طبیعت و چوب به جای.

نیاز به پیدا کردن یک جدید شنا محل سکونت? در اینجا به برخی از لکه های زیبا برای رفتن به شنا در میسوری در این تابستان.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: گرما, آخر هفته, heat index, St. Louis, آب و هوا, #STLWX, #MOWX تصویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>